Viva La Revolution! [END]

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
Post Reply
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πολυ καλες μεταγραφες ο skerzos.Ειδικα ο Armero.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16074
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 20 times

Παιδια να μας συγχωρησετε, αλλα λογω των εξετασεων του Μπλου και την επικειμενη εξεταστικη τη δικη μου δεν παιζουμε για καποιο διαστημα... Εχουμε προχωρησει αρκετα στο σειβ (10 αγωνιστικες στη δευτερη σεζον πλεον) αλλα λιγο η αγωνια για τη συνεχεια, λιγο η κουραση δεν εχουμε ανεβασει συνεχεια... Ισως γινει σε λιγες μερες, ποστ σεντονι με ολη την πρωτη χρονια, οχι ομως με τοση λεπτομερεια...

Παντως για να σας εξιταρω, γινονται ωραια πραγματα στο τελος και ειχε αρκετες εναλλαγες...
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αντε να σας δουμε...καλη επιτυχια και στους δυο για τις εξετασεις σας...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16074
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 20 times

Επειδη ειμαι σιγουρος οτι πολλοι απο σας δεν κοιμοσασταν για πολλα βραδυα, περιμενωντας με αγωνια την συνεχεια θα σας ριξω μια σουμα τι παιχτηκε γενικοτερα (οχι οτι εριχνα μια ματια στις ιστοριες και επεσα πανω σε αυτη, οχι, οχι)...

Λοιπον, στην Σεβιλλη δεν μας βγηκαν οι μεταγραφες, η ομαδα απο Απριλιο και μετα πηρε την κατω βολτα με αποτελεσμα να φτασουμε τελευταια αγωνιστικη να παιζουμε την εξοδο μας στο Γιουροπα... Στα ευρωπαικα, περασαμε 2 γυρους, αλλα μετα παθαμα μπλακ-αουτ τυπου ΟΣΦΠ-Μεταλιστ (εφαγα 2 γκολ στα τελευταια λεπτα του δευτερου αγωνα) και πηρα πουλο (μην ρωτατε απο ποιον ουτε που θυμαμαι)...

Απο την αλλη, ο Μπλου παρ' οτι αποκλειστηκε νωριτερα απο εμενα και στα νοκ-αουτ του Γιουροπα, καταφερε με πολυ καλο σερι νικων να με προσπερασει και να χασει στο νημα την 4αδα... Θα μπορουσε να χτυπησε πρωταθλημα αν δεν εκανε το τραγικο σερι τις πρωτες αγωνιστικες...


Στην δευτερη χρονια, εγω αλλαξα ομαδα και πηγα στη νεοφωτιστη Ντεπορτιβο Λα Κορουνια... Με μπροσταρηδες του Ντρεντε και Ααρον Νιγκεθ 8) καταφεραμε με κλειστη αμυνα και αντεπιθεσεις να εχουμε πολυ καλη πορεια τις πρωτες 10 αγωνιστικες και να μαστε μεσα στην 3-4αδα...
Απο την αλλη, ο Μπλου συνεχισε με την Ατλετικο, την οποια πλεον ειχε κανει σπουδαια ομαδα, πηγαινε τρενο στην κορυφη...

Για την ιστορια, το Ατλετικο-Ντεπορ ειχε ληξει 2-0 με δυο γκολ στα τελευταια λεπτα... Και τα δυο απο λαθη του νεαρου δευτερου GK μου, καθως ο Αρανθουμπια (που εκανε παπαδες και εβγαζε τα αβγαλτα) ηταν τραυματιας -kwloxero



Αυτα λοιπον... Ηταν ενα απο τα καλυτερα διαχρονικα σεηβ μου και οι δυο μας το χαρηκαμε πολυ... Ελπιζουμε και σεις να το ευχαριστηθηκατε... Φυσικα τωρα μπορειτε να κοιμαστε ησυχοι...


THE END.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Έπρεπε να τα ποστάρετε.. Να χαμε να βλέπουμε...
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”