TO ΠΡΑΣΙΝΟ COMEBACK

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
Post Reply
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην πανεμορφη Aνδαλουσια, περιοχη της Ισπανιας που εχει πρωτευουσα τη Σεβιλλη, μια αλλη ομαδα προσπαθει να κλεψει την παρασταση....

Image


TO ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ MARCA ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ

Image


(ΕΚΤΑΚΤΟ!!! Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΜΠΕΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ!!!!)


Για να δειτε τι προεδραρα εχουμε.... μας εστειλε το ιδιωτικο τζετ του και μας εφερε στην πανεμορφη Σεβιλλη..

Image

Image

μετα απο λιγες ωρες βολτας στην πανεμορφη πολη μας εμεινε στο μυαλο η κεντρικη της πλατεια....

Image

ΑΛΛΑ μετα την εξοικειωση με τη πολη πηγαμε στο γηπεδο να πεσουν οι υπογραφες

Image


:!: :!: :!: το γηπεδο λεγεται ESTADIO BENITO VILLAMARIN προς τιμην ενος πρωη προεδρου της ομαδας, ο οποιος την ανελαβε σε μια πολυ κρισιμη καμπη της ιστοριας της και την εσωσε απ'τη διαλυση....

Χωρητικοτητα: 52.745 θεσεις :shock: :shock:

Ετος ανεγερσης : 1929

:idea: Υπαρχει στην πραγματικοτητα πλανο επεκτασης χωρητικοτητας ωστε να φτασει τις 70.000 θεσεις...


:arrow: Υπαρχει ενα θεμα με την τροπαιοθηκη της ομαδας... ειναι υπερβολικα φτωχη...


Image


Η προεδραρα μας

Image

:idea: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ

ΜΟΛΙΣ ΦΕΤΟΣ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΞΟΔΟΥ

ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΗΝ ΤΡΟΠΑΙΟΘΗΚΗ


:drinking: :drinking: :drinking: ΤΟ ΠΟΤΟ ΦΤΑΙΕΙ....


αυτος ομως το εχαψε και μας εδωσε το εξης μπατζετ:
Image

το μονο πραγμα που μου ειπε ηταν: " προσεξε φιλαρακι, εδω εχουμε ενα δανειο να ξεπληρωσουμε

οποτε μη φορτωσεις την ομαδα με επιπροσθετα βαρη... οποιος ερθει θα δωσει το 150% αλλιως .... -stavrwsh "


Image

Ετσι λοιπον με ενα ριγος να με διαπερναει πηγα να γνωρισω τους παιχτες στη προπονηση...

TO ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠ'ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fALeT-0Sj8E[/youtube]


ΓΙΑ ΤΕΡΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ:
Image

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ:
Image

ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΛΑΣΗΣ: (Matilla-Benat)
Image

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΕΠΙΘΕΣΗ:
Image
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχουμε αρκετα καλο ροστερ αλλα μακαρι να μπουμε στην πρωτη 7αδα για να βγουμε Ευρωπη...
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ωραια επιλογη!Καλη αρχη.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Καλή αρχή φίλε! :D Πώς και την είδες alternative και δεν πήρες Sevilla ?? :D Ψιλοάσχετο αλλά από το 2007 και για μια τριετία θυμάμαι που ήταν της μόδας να 'σαι Sevilla..... -meaculpa
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

άντε να δούμε την ομάς με τις προσθήκες...
Γίνε μαντέμι πρώτα
yian patrik
Amateur
Amateur
Posts: 168
Joined: Wed Jan 25, 2012 8:56 am
Football Manager της ομάδας: Morton
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη..Ωραια παρουσιαση VAMOSSSSS
Η Ιστορια μου
Ποσα απιδια πιανει ο σακος ...Που λενε και στα χαιλαντς?
viewtopic.php?f=310&t=35967
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη στην νεα σου περιπετεια...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη :-)
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτα απ'ολα ζητησα απ'τον προεδρο ενα φιλικο σωματειο ωστε να στελνω τα πουλεν μου δανεικα εκει για να παιρνουν χρονο συμμετοχης..

Image

**Castellon ειναι Γ' εθνικη, οποιον και να στειλω λογικα θα παρει θεση βασικου εκει.


Επισης ζητησα απ'το μεγαλο αφεντικο να βελτιωσει τις προπονητικες εγκαταστασεις ωστε να μπορουμε σιγα σιγα να ανταγωνιστουμε Ρεαλ-Μπαρτσα-Βαλενθια-Ατλετικο κτλ

Image

Πριν γινουν οι μεταγραφικες κινησεις εψαξα για ταλενταρες στην Α' και Β' Ομαδα και ξεχωρισα τους εξης παιχτες

Image

Και μονο που λεει Labelled the next Pablo Hernandez μας αρκει... χωρια που τον παρακολουθησα σε αλλα σειβ και γινοταν τουμπανο

Image

Πολλοι μπορει να μην τον ξερετε αλλα γινεται ΑΚΡΙΒΩΣ οπως ο Nilmar της Βιγιαρεαλ. Γρηγορος τεχνιτης και με καλο τελειωμα

ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΕΞΗΣ ΠΑΙΧΤΕΣ

Image

***Για τους Juanma-Isidoro-Chechu Dorado εχουμε το 50% της μεταπωλησης τους

Μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα στο εξης, θα φτιαξω φετος την αμυνα ωστε να μην τρωμε γκολ παιρνοντας εναν απλως καλο και εναν ΤΟΥΜΠΑΝΟ αμυντικο για το κεντρο της αμυνας

και 2 υπερ-ταλεντα για τα μπακ γιατι κατ'εμε οι νικες ερχονται κρατωντας το μηδεν στην αμυνα. Το κεντρο ειναι ηδη ετοιμο, θελει απλως εναν κοφτη ψηλο και δυνατο

γιατι ολοι στο κεντρο μας ειναι κοντοι. Τελος στην επιθεση θελουμε μονο εναν AMR γρηγορο και με καλη ντριμπλα ωστε να χτυπαμε ευκολα στις αντεπιθεσεις


ΟΡΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΑΦΙΞΕΙΣ:

Image

Παμε να δουμε το προφιλ των νεων μας παιχτων

Roberto Canella: Πολυ καλο αριστερο μπακ,ανεβαινει και σεντραρει,ειναι κοινοτικος και μαζι με τον Jose Angel θα ειναι τα επομενα αριστερα μπακ της εθνικης Ισπανιας
Spoiler: show
Image


Vadim Demidov:Ψηλος δυνατος και αξιοπιστος σεντερ μπακ που οποτε χρειαστει παιζει και κοφτης

Spoiler: show
Image


Hugo Mallo:Στην πραγματικοτητα προκειται για τον νεο Σερχιο Ραμος, επενδυση για το μελλον και ελπιζω να βγει

Spoiler: show
Image


Dede: Το βασικο μας σεντερ μπακ με τις αστειρευτες ικανοτητες. Ειμαι σιγουρος εξ'αιτιας του οτι πολλα πορτοφολια θα χαθουν....

Spoiler: show
Image


Κara Mbodj: Κοφτης ψηλος και δυνατος, πολυ καλες αμυντικες ικανοτητες ωστε να σπαει επιθεσεις και παντα σταθερη αξια

Spoiler: show
Image


Alejandro Gomez: Γρηγορος, ντριμπλαδορος, εχει καλο βρωμοσουτο και παιζει και αριστερα και δεξια μοιραζοντας ασιστ η σκοραροντας οποτε βρει κενο να μπουκαρει

Spoiler: show
Image


TO ΡΟΣΤΕΡ ΟΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ

Image

Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ

Image

Μini-Περιγραφη: Τα μπακ ανεβαινουν,σεντραρουν και πιεζουν ψηλα. Στο κεντρο ο κοφτης παντα πισω ωστε να σταματαει καθε αντεπιθεση, το ενα MC (BENAT) ειναι box-to-box. κοβει λιγο, πασαρει λιγο, σουταρει λιγο. λιγο απ'ολα που λεμε. το Αλλο MC (MATILLA) ειναι ο βασικος μας πλειμεικερ. Τα ΑΜR-AML κοβουν προς τα μεσα και ειτε σουταρουν ειτε δινουν ασσιστ.ο στραικερ poacher φαση. παρτην βαλτην.

Παρακατω στην εικονα φαινεται οτι δεν ξεφυγαμε καθολου απ'τον προυπολογισμο, μαλιστα εχουμε και περισσευμα ωστε να φερουμε παιχτρονια τον χειμωνα,
αλλα εγω θα κρατησω το μπατζετ ωστε να κλεισω ελευθερους παιχτες τα χριστουγεννα για το καλοκαιρι.


Image

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ -traino -traino -traino -traino -traino
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολλα λεφτα δωσαμε για παιχτες που δεν τα αξιζουν...12 μυρια για τον γκομεζ ειναι παρα πολλα μπορουσες να βρεις καλυτερους με τα μισα....Δεν πειραζει ελπιζω να μας βγουν!
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

καλες οι κινησεις σου και εξυπνες! με τον gomez σου επιασαν τον κ*λο λγο δεν νομιζεις? :shock: αντε καλη αρχη!!
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε καλη αρχη!


Off Topic:
Τι με θυμησες τωρα οταν πηγαινα 2α λυκειου φμ 07(?) ειχα παρει Betis και καταφερα το 2017 να παρω το πρωταθλημα και να φτασω μεχρι ημιτελικα CL.Ειχα δηλωσει μαλιστα σε εναν γραφιτα φιλο μου πως αμα παρω το πρωταθλημα θα μου ζωγραφιζε στην τσαντα μου το σημα τις ομαδας.Και ετσι και εγινε μολις πηρα το πρωταθλημα,την επομενη μερα στο σχολειο του πηγα Poska πρασινη,χρυσαφη και μαυρη και μου εκανε το σημα.Ακομα εχω την τσαντα και το σημα καλα κρατη..μπορει να ειναι λιγο ξεθοριασμενο αλλα αντεχει και ειναι εκει να μου θυμηζει την στιγμη ηδονης που εζιζα με την ομαδα αυτη!!!!
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλες μεταγραφες αλλα παρα πολλα χρηματα ξοδεψες !!!!!
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
kagias1992
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sat Oct 27, 2007 3:39 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Blyth Spartans
Αγαπημένη Ομάδα: Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
Status: Θα έρθω σπίτια σας - Δημήτρης Δημητράκης Τράκης
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα 43 μυρια που τα βρηκες με δοσεις τα βαλες;; Αυτο το γκομεζ αμαρτια ειναι να το πληρωνεις δυο και τρια χρονια !
Κατα τ αλλα πολυ καλη παρουσιαση εχεις κανει, καλη επιτυχια ευχομαι!
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολλή καλή παρουσίαση και ενδιαφέρουσα επιλογή ομάδας. Πάμε στο ψητό τώρα. :-D

rtms wrote:
Off Topic:
Τι με θυμησες τωρα οταν πηγαινα 2α λυκειου φμ 07(?) ειχα παρει Betis και καταφερα το 2017 να παρω το πρωταθλημα και να φτασω μεχρι ημιτελικα CL.Ειχα δηλωσει μαλιστα σε εναν γραφιτα φιλο μου πως αμα παρω το πρωταθλημα θα μου ζωγραφιζε στην τσαντα μου το σημα τις ομαδας.Και ετσι και εγινε μολις πηρα το πρωταθλημα,την επομενη μερα στο σχολειο του πηγα Poska πρασινη,χρυσαφη και μαυρη και μου εκανε το σημα.Ακομα εχω την τσαντα και το σημα καλα κρατη..μπορει να ειναι λιγο ξεθοριασμενο αλλα αντεχει και ειναι εκει να μου θυμηζει την στιγμη ηδονης που εζιζα με την ομαδα αυτη!!!!
-ypoklinomai -ypoklinomai
Έγραψες..
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”