!Καυτα Σπιρουνια!

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τρενο στην ευρωπη.
Τι εγινε με την μπολτον γιατι ηττα βαρια κιολας?
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λιγο οι αλλαγες,λιγο η αστοχια και εγινε η 3αρα!ευτυχως δεν μας στοιχιζει προς το παρον!
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Επιστροφη μετα απο αρκετο καιρο!Επιτελους βρηκα λιγο χρονο για να παιξω και να ασχοληθω και με την ιστορια!!Παμε να δουμε τι θα κανουν τα σπιρουνια...
Premier League vs West Bromwich

Μετα απο τον ευρωπαικο θριαμβο επιστροφη στην εγχωρια πραγματικοτητα!Δυσκολο ματς οπως και καθε ματς εκτος εδρας!
Spoiler: show
Image
...Οταν ομως ειμαστε αυτοι που πρεπει τιποτα δεν μπορει να μας σταματησει.Αλλα 5 γκολ στο ενεργητικο μας!
Champions League Qtr Final vs Chelsea

Δεν πρεπει να σταθουμε στο 3-0 του πρωτου αγωνα.Μπορει να την πατησουμε...
Spoiler: show
Image
Το γρηγορο 2-0 μας αιφνιδιασε.ευτυχως καταφεραμε να συνελθουμε γρηγορα και με το 2-1 στις καθυστερησεις του ημιχρονου κλειδωσαμε την προκριση!Το β΄ηταν τυπικη διαδικασια πλεον!!
Επομενος αντιπαλος στα ημιτελικα ο Ajax.Σταθηκαμε τυχεροι και αποφυγαμε τα 2 μεγαθηρια!!
Image

Premier League vs Chelsea

Οι μαχες με τους μπλε σεν τελειωσαν ακομα.3ος αγωνας σε πολυ συντομο διαστημα.Πρεπει να εμφανιστουμε σαφως καλυτεροι απο το τελευταιο ευρωπαικο αγωνα γιατι τωρα κυνηγαμε μονο το '2'
Spoiler: show
Image
Καναμε αυτο που επρεπε!Χτυπησαμε στο β' ημιχρονο 2 φορες και αποδρασαμε με τη νικη απο ενα ακομα λονδρεζικο ντερμυ!
Premier League vs Arsenal

Αλλο ενα ντερμπυ στο πολυ βαρυ μας προγραμμα!Πρεπει να παρουμε εκδικηση αφου μας αφησαν εκτος κυπςλλου.Αν θελουμε τιτλους πρεπει να το αποδειξουμε τωρα στα δυσκολα!!
Spoiler: show
Image
Ευτυχως ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ!Ημασταν καταιγιστικοι και με ενα γρηγορο 2-0 (και αργοτερα 3-0)κλειδωσαμε τη νικη!!
Ο Doumbia καταλυτικος στις τελευταιες επιτυχιες.5 γκολ στα 4 τελευταια ματς.Απλα ασταματητος!!

Premier League (33αγ.)
Image
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη τυχη με τηνομαδα μου τον Αγιαξ...αν και σε βλεπω σε φορμα αρα θα τα πας καλα...και τον μαη θα ειναι ωραια με τις κουπες για παρεα...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν εχουμε αντιπαλο...Ελα παμε γερα για να περασουμε τον αγιαξ
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιστροφη μετα απο αρκετες μερες...Και ενω τα σπιρουνια μου εχουν μπει στην τελικη ευθεια της σεζον διεκδικωντας ολους τους τιτλους και εχω κατακτησει ηδη 2!Παμε να δουμε τι μας επιφυλλασει το τελος της χρονιας αυτης...

Premier League vs Man.City

Συνεχεια με ντερμπι λοιπον...Η 2η σιτυ ζητα απεγνωσμενα τη νικη για να μπει ξανα δυνατα στη διεκδικηση του τιτλου!Εμεις πρεπει οπωσδηποτε να διατηρησουμε τη διαφορα μας!
Spoiler: show
Image
Κακη εμφανιση...Η Σιτυ μας παγιδεψε επιθετικα και πηρε αξια τη νικη που κανει πολυ δυσκολο το εργο μας για τον τιτλο!
Champions League Semi-Final vs Ajax

Μονο τυχαια δεν εφτασε ως εδω ο Αιαντας γι αυτο και δεν πρεπει να τον υποτιμησουμε...Πρεπει να πετυχουμε εκτος εδρας γκολ που σιγουρα θα μας δωσουν προβαδισμα!
Spoiler: show
Image
Ξανα κακη εμφανιση!Ειδικα στο πρωτο ημιχρονο ημασταν ανυπαρκτοι και δικαια βρισκομασταν πισω με 1-0.Στην επαναληψη βελτιωθηκαμε ελαφρως και ημασταν πολυ ευστοχοι με αποτελεσμα να γυρισουμε το παιχνιδι και σχεδον να κλειδωσουμε μια θεση για τον μεγαλο τελικο!!
Premier League vs Liverpool

Αλλο ενα ντερμπυ με την πεσμενη Λιβερπουλ που παντα ομως ειναι επικινδυνη...
Spoiler: show
Image
Για ακομα εναν αγωνα δεν τα καταφεραμε...Και εκτος αυτου η Σιτυ μας εχει πλησιασει στον 1 βαθμο!Τα πραγματα δυσκολευουν αρκετα!
Champions League Semi-Final vs Ajax
Spoiler: show
Image
To 1-3 του πρωτου αγωνα μας εδωσε μια ανεση και ετσι αρκεστηκαμε στο 1-1.Σημασια εχει οτι για πρωτη φορα στην ιστορια μας βρισκομαστε στον Τελικο της μεγαλυτερης ευρωπαικης διασυλλογικης διοργανωσης!Παμε να το κατακτησουμε φυσικα.Αντιπαλος μας η Ρεαλ (κατοχος του περσινου τροπαιου)!!!!
Premier League vs Newcastle

Η νικη ειναι μονοδρομος και αυτο ειναι δεδομενο...Αυτο που μενει ειναι να αποδειξουν και οι παιχτες αν το εχουν καταλαβει...
Spoiler: show
Image
Σαρωτικη εμφανιση μιας πραγματικης πρωταθλητριας!Με τετοιες εμφανισεις δεν χανεται ο τιτλος!!
Premier League (36αγ.)
Image
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο για τον τελικο του τσουλου αλλα η ηττα απο την σιτυ στο πρωταθλημα μας εφερε σε λιγο δυσκολη θεση...παμε να τα παρουμε ολα φετος,μπορουμε...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε να το σηκωσουμε!!!!!!Μπορουμε!Παμε να τα παρουμε ολα!
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Συγχαρητήρια φίλε μου. Έχεις φτιάξει μια φανταστική ομάδα! Μπράβο!!!
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι ομως ειμαι ακομα εδω...που λεει και το τραγουδι!εχρεται σε λιγο η συνεχεια της ιστοριας με τις 2 τελευταιες αγωνιστικες του πρωταθληματος και τον τελικο του ΤΣ.Λ.Οσο και αν με βασανιζει το συγκεκριμενο save με τα crash dumps δεν μπορω να αφησω αυτην την τεραστια προσπαθεια ανεκπληρωτη so....GET READY!!
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Premier League vs Swansea

29η αγωνιστικη.Πολυ κρισιμο ματς.Θελουμε μονο νικη.Ελπιζω να μην δυσκολευτουμε.
Spoiler: show
Image
Και ετσι εγινε...ανετη νικη με :ribo
...Αλλα τα πιο ευχαριστα ηρθαν μετα.Η United μας εκανε το μεγαλυτερο δωρο νικωντας την Σιτυ και μας χαρισε τον τιτλο!ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Image

Η τελευταια αγωνιστικη με την Καρντιφ δεν ειχε πια σημασια και ενοψει τελικου ΤΣ.λ ηταν ευκαιρια να ξεκουρασουμε καποιους παιχτες και χασαμε με 2-0
Τελικη Βαθμολογια
Image


Ηρθε η ωρα του τελικου.Η μεγαλυτερη στιγμη στην ιστορια του συλλογου μεχρι την επομενη!!To νεο επιβλητικο Wembley ειναι καταμεστο και μας περιμενει!
Image

Champions League Final vs Real Madrid

Ο αντιπαλος γνωστος απο το Σουπερ Καπ.Ελπιζουμε σε αναλογο αποτελεσμα.Παμε να τα δωσουμε ολα για το Τροπαιο!!
Spoiler: show
Image
ΜΕΓΑΛΟΣ Τελικος.Προηγηθηκαμε νωρις στον αγωνα.Στο 90+2 ηρθε η ψυχρολουσια και το 2-2.Η παραταση κυλουσε αργα και βασανιστικα και ολα εδειχναν πεναλτι.Ωσπου εμφανιστηκε ο mvp του τελικου (και ολης της διοργανωσης) Gareth Bale στις καθυστερησεις της παρατασης για να μας χαρισει την κουπα.ΔΕΝ ειναι αστειο...Ειμαστε ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Μαγικη χρονια με 4 τιτλους!!Τι αλλο να ζητησει κανεις...
User avatar
gkatsa21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 503
Joined: Sat May 05, 2012 10:36 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ - Juventus F.C.
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος...
Location: California
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καταπληκτικη χρονια...εξαιρετικη ομαδα....πολλα συγχαριτηρια :D περιμενω μεγαλες μεταγραφες το καλοκαιρι.. :-D :-D
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο ρε σπερς...τρομερη χρονια και δε σκαι ις δε λιμιτ που λενε και στην αγγλια...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το καλοκαιρι του 2013,το τελος της 2ης κιολας χρονιας,μας βρισκει πρωταθλητες Αγγλιας και Ευρωπης,ενω εχουμε κατακτησει και το αλλο Ευρωπαικο τροπαιο!!

Τα οικονομικα του συλλογου εχουν γιγαντωθει μεσα σε 2 χρονια
Image

ενω παραλληλα καταφεραμε να ξοφλησουμε ολα τα χρεη
Image

Ηρθαν και πολλες διακρισεις,παικτων αλλα και ποροσωπικες,εντος και εκτος συνορων.!!
Image

Image

Image

Ολα δειχνουν πως η ομαδα διαγει μια περιοδο φοβερης επιτυχιας!Και σαφως η καριερα μου βρισκεται στο απογειο της!!Αποτελεσμα αυτου ηταν να δεχτω πολλες προτασεις απο αλλες ομαδες.Απο την Μπαγερναπο την Τσελσι,απο την Σιτυ που εδιωξε τον Ιταλο,απο την Γιουναιτεντ και την Αρσεναλ,αφου Ο Τσιχλας και ο Αλσατος αποσυρθηκαν!

Επρεπε λοιπον να σκεφτω καθαρα και να αποφασισω αν θελω να συνεχισω ή αν θελω να φυγω,και αν φυγω,για που...Πηρα λοιπον λιγες μερες διακοπες...
Image

...και σκεφτηκα καθαρα.Αποφασισα να συνεχισω για αλλη μια χρονια για να εχω την ευκαιρια να συμμετεχω σε ενα παγκοσμιο συλλογων,να προσπαθησω να παρω το κυπελλο που μου λειπει,και να διατηρησω τα πρωτεια σε Αγγλια και Ευρωπη.Αν καταφερω τοτε θα το σκεφτω ξανα και ισως φυγω...Μεχρι τοτε Let's Go Spurs!!


:!: Αυριο το μεσημερακι ερχονται μεταγραφες,φιλικα και ο,τι περιλαμβανει το ξεκινημα της 3ης χρονιας για τα Σπιρουνια!!

Υ.Γ Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους οσους παρακολουθειτε την ιστορια μου,ειτε σχολιαζοντας ειτε οχι.Η συμμετοχη σας μου δινει αλλο ενα κινητρο να συνεχισω και να ξεπερναω το ξενερωμα των crash dumps!!
User avatar
gkatsa21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 503
Joined: Sat May 05, 2012 10:36 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ - Juventus F.C.
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος...
Location: California
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobeVT wrote:Το καλοκαιρι του 2013,το τελος της 2ης κιολας χρονιας,μας βρισκει πρωταθλητες Αγγλιας και Ευρωπης,ενω εχουμε κατακτησει και το αλλο Ευρωπαικο τροπαιο!!

Τα οικονομικα του συλλογου εχουν γιγαντωθει μεσα σε 2 χρονια
Image

ενω παραλληλα καταφεραμε να ξοφλησουμε ολα τα χρεη
Image

Ηρθαν και πολλες διακρισεις,παικτων αλλα και ποροσωπικες,εντος και εκτος συνορων.!!
Image

Image

Image

Ολα δειχνουν πως η ομαδα διαγει μια περιοδο φοβερης επιτυχιας!Και σαφως η καριερα μου βρισκεται στο απογειο της!!Αποτελεσμα αυτου ηταν να δεχτω πολλες προτασεις απο αλλες ομαδες.Απο την Μπαγερναπο την Τσελσι,απο την Σιτυ που εδιωξε τον Ιταλο,απο την Γιουναιτεντ και την Αρσεναλ,αφου Ο Τσιχλας και ο Αλσατος αποσυρθηκαν!

Επρεπε λοιπον να σκεφτω καθαρα και να αποφασισω αν θελω να συνεχισω ή αν θελω να φυγω,και αν φυγω,για που...Πηρα λοιπον λιγες μερες διακοπες...
Image

...και σκεφτηκα καθαρα.Αποφασισα να συνεχισω για αλλη μια χρονια για να εχω την ευκαιρια να συμμετεχω σε ενα παγκοσμιο συλλογων,να προσπαθησω να παρω το κυπελλο που μου λειπει,και να διατηρησω τα πρωτεια σε Αγγλια και Ευρωπη.Αν καταφερω τοτε θα το σκεφτω ξανα και ισως φυγω...Μεχρι τοτε Let's Go Spurs!!


:!: Αυριο το μεσημερακι ερχονται μεταγραφες,φιλικα και ο,τι περιλαμβανει το ξεκινημα της 3ης χρονιας για τα Σπιρουνια!!

Υ.Γ Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους οσους παρακολουθειτε την ιστορια μου,ειτε σχολιαζοντας ειτε οχι.Η συμμετοχη σας μου δινει αλλο ενα κινητρο να συνεχισω και να ξεπερναω το ξενερωμα των crash dumps!!
περασανε οι μερες φιλε μου...περιμενουμε τις μεταγραφες!!! :wink:
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”