Vladimir Ivic

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με την ΑΕΚ!
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15614
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Η ΑΕΚ απέκτησε τον Βλάντιμιρ Ιβιτς, αδερφό του Ίλια, για τα επόμενα τρία χρόνια!!!

Νέο μεταγραφικό χτύπημα για την ΑΕΚ. Η Ενωση κινήθηκε για άλλη μια φορά με απόλυτη μυστικότητα και απέκτησε τον Βλαντιμίρ Ιβιτς, αδερφό του διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος Ιλια Ιβιτς. Ο 27χρονος μέσος που μέχρι πρότινος αγωνίζοταν στην Μπορούσια Μένχεν Γκλάντμπαχ υπέγραψε τριετές συμβόλαιο συνεργασίας με τους κιτρινόμαυρους. Η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ αναφέρει τα εξής: "Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την απόκτηση του Σέρβου μέσου Βλάνταν Ιβιτς για τρία χρόνια".

Ο Βλαντιμίρ Ιβιτς είχε φέτος μόλις τέσσερις συμμετοχές και ένα γκολ με τη φανέλα της Γκλάντμπαχ και έτσι έμεινε ελεύθερος. Πρόκειται για έναν πολύ καλό παίκτη και τα προηγούμενα χρόνια αποτελούσε στόχο της ΑΕΚ και του Ολυμπιακού. Με την απόκτησή του λύνονται τα χέρια του Φερνάντο Σάντος που προσθέτει στη μηχανή της ομάδας ένα πολύτιμο εργαλείο.


http://www.sportime.gr/html/ent/957/ent.48957.asp

Ο Ίβιτς αυτός κάθε χρόνο ερχόταν στην Ελλάδα, όπως και ο Αγρίτης στον Ολυμπιακό. Άρα όλα είναι πιθανά σε αυτή τη ζωή!!!

#Αν το όνομα το έγραψα λάθος διορθώστε το.
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

120754 RD Vladimir Ivic 07/05/1977 Serbia and Montenegro Gladbach Player 137 151 133 114 104 12 1.91 Metres 84 Kilos
konspir2
Coach
Coach
Posts: 2673
Joined: Wed Nov 20, 2002 12:00 am
Location: Ανάκασα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

300.000 ανά έτος
« H ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν»

Μαδάρες μου Χανιώτικες, κορφές του Ψηλορείτη, και Λασιθιώτικα βουνά, ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΕΡΜΗ ΚΡΗΤΗ

25.500
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το 36 θα φοράει ο Βλάντιμιρ


P.S. Φτυστός ο αδερφός του είναι... Φτου, φτου μην τον ματιάσουμε 8)
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
blender
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 392
Joined: Mon Jun 09, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

an ton afisete opos einai sti database tha einai kaliteros apo to gonzalez
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχικά νομίζω τα παιδιά δεν θα τον πειράξουν από σεβασμό στον ξένο researcher. Από εκεί και πέρα όσο τον βλέπουν να παίζει θα του περάζουν τα atts. Βασικά δεν νομίζω να τον έχεις δει να παίζει. Μπορεί να βγει καλύτερος του Γκονζάλεζ. Μέχρι τότε συγκεκριμένα πράγματα για τον Βλάντιμιρ 8)
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
konspir2
Coach
Coach
Posts: 2673
Joined: Wed Nov 20, 2002 12:00 am
Location: Ανάκασα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="blender"]an ton afisete opos einai sti database tha einai kaliteros apo to gonzalez[/quote]

Καλύτερος από τον Έκι;; Ε, να τον ρίξουμε τότε! :-)

Ισχύει αυτό που είπε ο Greco φίλε blender :wink:
« H ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν»

Μαδάρες μου Χανιώτικες, κορφές του Ψηλορείτη, και Λασιθιώτικα βουνά, ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΕΡΜΗ ΚΡΗΤΗ

25.500
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Θα μιλήσω εγώ στον Dusan(γιούγκος HR) να τον ρίξουμε μην ανυσηχείτε :-P
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και εγω βρισκω λογικο να μην πειραξουμε παιχτη που δεν εχουμε δει ποτε,αλλωστε μεχρι τωρα παντα ετσι γινοταν,εκτος αν για την ΑΕΚ αλλαξουμε πολιτικη :wink:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Όχι δεν γινόταν έτσι.

Τουλάχιστον στις υπόλοιπες 50+ ομάδες που κάνω research εγώ και ο Αιμίλιος.

Ένα απλό παράδειγμα που ήρθε στο μυαλό μου: Εαν δεν πείραζα τον Σκάτσελ τότε θα ήταν στο FM2005 D/DML! Ρώτησα τον Fabrice, πήρα άδεια και τον έκανα AML.Που είναι το κακό δε βλέπω.Σίγουρα πρέπει να σεβόμαστε τον ξένο HR αλλά εαν υπάρξει συζήτηση δε τρέχει τίποτα.Επίσης, όσοι HR δεν μας σέβονται δε τους σεβόμαστε και εμείς.Δεν μιλάω για τον Dusan αλλά για άλλους.Τεσπά, αυτά δεν αφορούν τους χρήστες.

Στο κάτω κάτω υπάρχουν 6 μήνες μπροστά μας για να τον δείτε.Κανείς δε θα πει τίποτα εαν πειραχτεί εφ'όσον τον έχουμε δει.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Peritri"]
Στο κάτω κάτω υπάρχουν 6 μήνες μπροστά μας για να τον δείτε.Κανείς δε θα πει τίποτα εαν πειραχτεί εφ'όσον τον έχουμε δει.[/quote]

Ε εννοειται αυτο. Γενικα αν ειναι τοσο παιχταρας οσο στο παιχνιδι καναμε την τυχη μας. :D
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Macross
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 3243
Joined: Tue Sep 02, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Γλυφάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

I score xtes egrapse oti telika tha parei to noumero 17
And they shall know no fear...
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλος τεχνιτης,με καλο creativity,flair,technique αλλα αργος,χωρις επιταχυνση.

Εχουμε δρομο ακομα μαζι του. Παντως σημερα μου αρεσε και βοηθησε πολυ
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
aekakias
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 267
Joined: Tue Jan 27, 2004 12:00 am
Location: Ελλαδα,Τριπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομιζω οτι του αρεσει να παιζει με μια...Οταν η μπαλα ειναι στα ποδια του δυσκολα του την παιρνει αντιπαλος= υψηλη τεχνικη..Φανηκε λιγο αργος ισως απο την κουραση...
Παντως ειανι μια μεταγραφη που θα βοηθησει αφανταστα την αεκ
sometimes when i look deep in your eyes , i swear i can see your soul
User avatar
gtsap
Amateur
Amateur
Posts: 131
Joined: Thu Dec 04, 2003 12:00 am
Location: Θεσσαλονική
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΣΑΡΤίζει λίγο ή μου φάνηκε?

Αργός, μάλλον δεν μαρκάρει αρκετά αλλά με καλή τεχνική, πάσα και στημένα. Μου φάνηκε πως δεν έχει τόσο καλό σουτ.
Κατά βάθος, ΟΛΟΙ ΑΕΚ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
Locked

Return to “ΑΕΚ”