Ο κομμωτης παει στην Ευρωπη [Season 2] THE END

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αααααχχχ νιωθω πολυ μοναξια εδω στα ξενα απο την μια ειμουν θεος της τριχας στην ελλαδα και ηρθα στην γερμανια να ειμαι προπονητης μιας ομαδας που δεν μπορω ουτε να προφερω το ονομα της ας παρουμε ενα τηλεφωνακι τον λακη (γαβαλα) να μιλησω λιγο γιατι δεν μπορω αλλο...
Image
Τρυφων:Που εισαι αγαπη μου τι κανεις??
Λακης:Ελα τρέλα μου οπως τα ξερεις στην αμερικη τρεχω απο fashion show σε fashion show εσυ τι κανεις?
Τρυφων:Ειχαμε καιρο να μιλησουμε γιατι μετακομισα μονιμα στην γερμανια
Λακης:Ελα ρε γιατι εφυγες?
Τρυφων:Ασε πολλα προβληματα στην ελλαδα δεν υπηρχαν δουλειες και πηρα τηλεφωνο την φιλη μου την καρλα και μου βρηκε δουλεια εδω.
Λακης:Και τι δουλεια σου βρηκε?
Τρυφων:Εγινα προπονητης ποδοσφαιρου στην osnabruck μια ομαδα 3ης κατηγοριας ασε εχουν κατι εμφανισεις μουρλια ειναι μωβ αμα κανουμε μερικες μετατροπες θα τους κανουμε μουρλια
Λακης:Εσυ εγινες προπονητης??αφου δεν εχεις ιδεα απο μπαλα μωρη τρελη!ελα πες την αληθεια για αλλο λογο εγινες -glwssa
Τρυφων:Οχι σε πληροφορο οτι εχω παρει πολυ σοβαρα τον ρολο μου!Εδω νομιζουν οτι θα γινω ρεζιλι και ετσι καθησα και ειδα οτι μπορουσα απο προπονησεις μουρινιο και απο αλλους προπονητες και πηρα ιδεες εχω και ενα πλανο θα παρω το πρωταθλημα φετος και θα ανεβουμε κατηγορια!
Λακης:ΑΑΑΑΑ εσυ εχεις τρελαθει τελειως!
Τρυφων:Οχι!μονο που θελω τις στυλιστικες ικανοτητες σου θελω να μου φτιαξεις τις εμφανισεις μου θελω να ειναι λιγο πιο χαρουμενες λιγο στρασακι κατι που να δινει ενα πιο χαρουμενο τονο!
Λακης:Κατι θα ετοιμασω!Κατι θα σκεφτω!
Τρυφων:Σε κλεινω τωρα γιατι εχω να παω για προπονηση!
Λακης:Φιλακια αγαπη μου και θα δω τι θα κανω με τις εμφανισεις!
Η ομαδα εκανε ενα ακομα φιλικο με την antwer μια ομαδα που δεν εχει την ποιοτητα που εχουμε εμεις αλλα σιγουρα δεν θα ειναι ενα ευκολο παιχνιδι!
Spoiler: show
Image
Μας δυσκολεψε αρκετα αλλα ειναι ακομα τα πρωτα παιχνιδια οποτε θα πρεπει να τους βελτιωσω!
Ενα ακομα φιλικο με την bocholt και αυτη ειναι μια ομαδα χωρις καποια ιδιαιτερη ποιοτητα αλλα ποτε δεν θα ειναι ενας ευκολος αντιπαλος!
Spoiler: show
Image
Eιμασταν σαφως καλυτεροι και αυτο φενεται απο το αποτελεσμα!
Και τωρα καποιες μεταγραφες που καναμε:
Chadil Amri ΑΜR/MR/AML loan
Image
Mario Vrancic DMC/MC/ML/AMLC loan
Image
Massimo Canizaro ST free
Image
Panagiotis Rampavilas ST free
Image
Chadil Amri:Ενας παιχτης που αν και δανεικος στηριζω πολλα πανω του πιστευω οτι θα μας προσφερει πολλες λυσεις και θα ειναι ενας απο τους βασικους μας!
Mario Vrancic:Ενας εξαιρετικος παιχτης πολυεργαλιο που θα προσφερει παρα πολλες λυσεις καθως μπορει να παιξει σε πολλες θεσεις!
Massimo Canizaro:Απλα θα κανει την διαφορα στην ομαδα φετος!Απο αυτον θα ξεκιναω την εντεκαδα!Ισως ενας απο τους πιο ποιοτικους παικτες που υπαρχει στο πρωταθλημα
Panagiotis Rampavilas:Τον πηρα σαν backup απλα για να εχω βαθος στον παγκο πιστευω οτι μπορει να δωσει πολλες ανασες και στον Canizaro αλλα και στην αλλαγη του οποτε χρειαστει!
Πειτε μου αν θελετε πως σας φανηκαν οι μεταγραφες που εκανα.
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: 7 ματσ πρωταθληματος καθω και 1 του κυπελλου!Η συνεχεια συντομα κοντα σας!


Off Topic:
Μπορει καποιος να μου φτιαξει καποιες εμφανισεις που να ειναι τελειως -gay ? :P με στρασακια και οτι αλλο να ειναι για να αισθανεται σαν στο σπιτι του ο τρυφων ε?
User avatar
ape
Backup
Backup
Posts: 905
Joined: Wed Dec 19, 2007 4:04 pm
Football Manager της ομάδας: Inter Milan
Location: Toumba,Gate 4,Seat 16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι λέει ρε... -rofl -rofl -rofl Έλιωσα πρωινιάτικα!
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Osnabrück F.C vs Werder Bremen II
ImagevsImage
Image
Πρωτο ματσ στην εδρα μας και ο τρυφων εχει παρα πολυ αγχος πρωτη φορα θα δειξει τι εχει καταφερει στην ομαδα!πιστευει οτι η ομαδα μας μπορει να βγει πρωτη στην κατηγορια!Τα καναλια και οι εφημεριδες μας εχουν για πρωτους στην κατηγορια!
Spoiler: show
Image
Μια δυσκολη νικη και πολυ αγχοτικη καθως ηρθε στο τελευταιο λεπτο εστω και απο αυτογκολ!Αυτο που μετραει ειναι οτι πηραμε τους πρωτους βαθμους απο μια σχετικα καλη ομαδα...
Image
Osnabrück F.C vs Frankfurt F.C
ImagevsImage
Image
Δευτερο σερι παιχνιδι στην εδρα μας και πρεπει να κερδισουμε γιατι ο κοσμος εχει ερθει για να μας βοηθησει να παμε μπροστα!
Spoiler: show
Image
Μπορει αυτο το 3-1 να φενεται λες και ειναι μια ευκολη επικρατηση αλλα ηταν μονο ευκολη δεν ηταν...οταν εκαναν το 2-1 πιεσαν πολυ για να βαλουν το γκολ της ισοφαρισης,αλλα το βαλαμε εμεις και καναμε το 3-1.

Image
Heidenheim F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Αυτο το ματς ο τρυφων το φοβοταν πιο πολυ απο ολα τα αλλα ματσ καθως ειναι μια δυσκολη εδρα!
Spoiler: show
Image
Το ματσ ηταν αρκετα δυσκολο καθως δεν παιξαμε καλα αλλα τουλαχιστον πηραμε την νικη εστω και με αυτο το αυτογκολ!

Image
Stuttgart F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Η Stuttgart ειναι μια μετρια ομαδα για την κατηγορια αλλα αμα δεν την προσεξουμε μπορει να χασουμε βαθμους!
Spoiler: show
Image
Μπορουσαμε να βαλουμε και αλλα!Η ομαδα επαιξε καλα και αυτο φενεται και στο σκορ!
Image
Osnabrück F.C vs Babelsberg F.C
ImagevsImage
Image
Ενα σχετικα δυσκολο ματσ αλλα μπορουμε να το κερδισουμε καθως
Spoiler: show
Image
Ειμασταν καλυτεροι σε ολο το ματσ αλλα δεν βαζαμε ευκολα γκολ και αυτο το πληρωσαμε...Αυτο το ματσ θα μας γινει μαθημα για το μελλον!
Image
Wehen F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Ενα δυσκολο εκτος εδρας ματσ αλλα η ομαδα εχει δειξει μεχρις στιγμης οτι ειμαστε απο τις καλες ομαδες τις κατηγοριας αμα παιξουμε αυτο που μπορουμε θα κερδισουμε!
Spoiler: show
Image
Καναμε μια ανατροπη παλικαρισια!Η ομαδα μετα απο οταν δεχτηκε το γκολ ξυπνησε και βγηκε στην επιθεση και γυρισαμε ευκολα το παιχνιδι...
Image
Osnabrück F.C vs Sandhausen F.C
ImagevsImage
Image
Ενα δυσκολο ματσ παιζουμε στην εδρα μας και μπορουμε να το κερδισουμε
Spoiler: show
Image
Καναμε ενα καλο παιχνιδι.Γρηγορα κλειδωσαμε το παιχνιδι στο 2-0 καναμε στο β ημιχρονο το 3-0 αλλα δεχτηκαμε ενα γκολ και ετσι διαμορφωθηκε το τελικο 3-1
Image
Saarbrücken F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage

Ενα σχετικα ευκολο παιχνιδι αλλα πρεπει να προσεξουμε γιατι και η πιο αδυναμη ομαδα μπορει να μας κερδισει αν δεν παιξουμε οπως πρεπει
Spoiler: show
Image
Ενα στραπατσο που μας πονεσε πολυ!Αλλα καλυτερα που ηρθε τωρα για να μας αφυπνησει!
Image
Image
Ο Τρύφων παιρνει τηλεφωνο την Καρλα(Σαρκοζι)
Τρύφων:Αγαπη μου,τι κανεις??Ειμαι εξτασιασμενος εδω περα!
Κάρλα:Καλα ειμαι τρυφωνακο μου εδω ειμαι στον μηνα μου για να γεννησω!Γιατι καλε τι εγινε??
Τρύφων:Η ομαδα που εχω παει καταπληκτικα ειμαστε δευτεροι αυτη την στιγμη και μπορουμε και να παμε πρωτοι!Αν παιξουμε ετσι και στην συνεχεια δεν χανουμε την ανοδο με τιποτα.
Κάρλα:Μια χαρουλα!Θα το πω και στον Νικολά για να χαρει που η ομαδα σου παει καλα!
Τρύφων:Σε αφηνω τωρα γιατι πρεπει να ετοιμαστω να παω για προπονηση!Την επομενη φορα που θα μιλησουμε ελπιζω να εχεις γεννηση!
Κάρλα:Ευχαριστω πολυ Τρυφωνακο!Τα λεμεεεεε.
τουτ τουτ τουτ
Λιγο μετα απο αυτο η Κάρλα μιλαει στον Νικολά για τον Τρύφων
Κάρλα:Νικολά δεν σου ειπα ο Τρύφων τα παει καταπληκτικα με την ομαδα που πηρε.
Νικολά:ΤΙΙΙΙ?αποκλειεται αφου δεν εχει ιδεα απο ποδοσφαιρο
Κάρλα:Και ομως τα παει παρα πολυ καλα ειναι δευτερος στην 3 κατηγορια!
Νικολά:(ο νικολά σκεφτεται:Θα κανω τα αδυνατα δυνατα για να χασει βαθμους!)
Image
Κάρλα:Τι σκεφτεσαι?Και γιατι εχεις παρει τετοιο υφος?
Νικολά:Α τιποτα σκεφτομουν τα προβληματα που εχω και τροπους για να βγαλω τους Ελληνες απο την οικονομικη κριση...Τωρα πρεπει να φυγω γιατι δεν προλαβαινω εχω συναντηση με την μερκελ...
Image

Image


Τι κραταμε απο αυτα τα ματσ:
:arrow: Ξεκινησαμε καλα αλλα στο τελευταιο ματσ χασαμε...Δεν μπορουμε να κερδιζουμε παντα...
:arrow: Παρα το οτι οι αγωνιστικες υποχρεωσεις ξεκινησαν νωρις η ομαδα εδειξε σχετικα πιο ετοιμη απο τις αλλες ομαδες!
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image
Last edited by spyrus7 on Sun Oct 30, 2011 10:14 am, edited 1 time in total.
User avatar
ape
Backup
Backup
Posts: 905
Joined: Wed Dec 19, 2007 4:04 pm
Football Manager της ομάδας: Inter Milan
Location: Toumba,Gate 4,Seat 16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σφαλιάρα η ήττα από την Saarbrücken,αλλά πας πολύ καλά ως τώρα.
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομάδα μέχρι στιγμής πάει πολύ καλά εκτός από την ήττα που έκανες εκτός έδρας
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6381
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Άντε ρε μοντελοπνίχτη ηγέτη! :D
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Osnabrück F.C vs Oberhausen F.C
ImagevsImage
Image
Αυτο το ματσ δεν θα ειναι ευκολο μετα το στραπατσο που παθαμε κοντρα στην Saarbrücken.Τωρα θα ειναι μια απο τις πιο δυσκολες στιγμες για να δουμε αν η ομαδα εχει τσαγανο,και αν παμε για να παρουμε το πρωταθλημα και την ανοδο.
Spoiler: show
Image
Παιξαμε καλυτερα σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου αλλα δεν ελεγε να μπει γκολ...Εστω και με 1-0 πρεπει να κερδιζουμε!
Image
Erfurt F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage

Image
Παιζουμε ενα αρκετα δυσκολο παιχνιδι καθως η Erfurt εχει μια καλη εδρα...στοχος μας ειναι να βαλουμε ενα γρηγορο γκολ και να δημιουργησουμε ενα καλο ορθολογικο ποδοσφαιρο...
Spoiler: show
Image
Παιξαμε πολυ καλη μπαλα και αυτο φανηκε απο τις φασεις που καναμε αλλα για ακομη μια φορα κοντεψαμε να στραβοπατησουμε...

Image
Osnabrück F.C vs Jena F.C
ImagevsImage
Image
Η jena ειναι μια απο της πιο αδυναμες ομαδες στην κατηγορια πρεπει να παιξουμε καλη μπαλα και να κερδισουμε!
Spoiler: show
Image
Ενα ασχημο παιχνιδι στο οποιο καναμε φασεις αλλα δεν βαλαμε πολλα γκολ...Καπως πρεπει να λυσουμε το προβλημα αυτο...
Image
Unterhaching F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Η unterhaching ειναι μια απο τις μετριες ομαδες της κατηγοριας αμα δεν την προσεξεις μπορει να σου δημιουργησει προβληματα
Spoiler: show
Image
Μια ευκολη επικρατηση καθως η ομαδα ξεμπουκοσε και εβαλε 4 γκολ!Η εμφανιση δεν ηταν για μια τοσο ευκολη επικρατηση αλλα αυτο που μετραει ειναι η αποτελεσματικοτητα που ειχαμε στα τελειωματα τον φασεων σε αυτο το ματσ μακαρι να εχουμε και αλλες τετοιες εμφανισεις...
Image
Image




Τι κραταμε απο αυτο το μηνα:
:arrow: Καναμε μονο νικες.
:arrow: Παιξαμε καλουτσικα αλλα δεν μπορουσαμε να βαλουμε ευκολα γκολ.
:arrow: Ειμαστε στην πρωτη θεση.
Τι θα δουμε στον επομενο ποστ:
:arrow: Image
Last edited by spyrus7 on Sun Oct 30, 2011 10:16 am, edited 2 times in total.
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε φουλ για ανοδο...Καλη συνεχεια!
Solo Mango

Image
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1481
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eρχεται η ανοδος, αρκει να συνεχισουμε ετσι.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Osnabrück F.C vs Burghausen F.C
ImagevsImage
Image
Ηταν ενα παρα πολυ δυσκολο παιχνιδι καθως ειμαστε ισοβαθμοι με την burghausen και επρεπε να την κερδισουμε για να ειμαστε μονοι μας στην πρωτη θεση!
Spoiler: show
Image
Με μια ανετη επικρατηση δειξαμε ποιος ειναι το αφεντικο.Δεν τους αφησαμε καμμια ελπιδα κατα την διαρκεια του ματσ για κατι παραπανω απο την ηττα!
Image
Bielefeld F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Σε αυτον τον μηνα εχουν ερθει ολα τα ντερμπι μαζι.Η bielefeld ειναι μια παρα πολυ καλη ομαδα που αμα δεν την προσεξεις θα σου δημιουργησει προβλημα!
Spoiler: show
Image
Παιξαμε καλυτερα αλλα για ακομα ενα ματσ δεν μπορουσαμε να βαλουμε πολλα γκολ...Παμε γερα για την συνεχεια!
Image
Osnabrück F.C vs Chemnitz
ImagevsImage
Image
H chemnitz ειναι μια αδυναμη ομαδα αλλα πρεπει να κατεβουμε για να την κερδισουμε,για να μην χασουμε οτι κερδισαμε στις 2 προηγουμενες αγωνιστικες!
Spoiler: show
Image
Mια ανετη επικρατηση με 4-0 ειμασταν σοβαροι και αυτο φανηκε στο παιχνιδι!Ελπιζω η ομαδα να παιζει ετσι και τα αλλα παιχνιδια!

Image
Munster F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image

Η Munster ειναι μια σχετικα αδυναμη ομαδα ειναι στης τελευταιες του βαθμολογικου πινακα και πιστευω οτι θα εχουμε μια ανετη επικρατηση!
Spoiler: show
Image
Παρα λιγο να εχουμε μια ξυχρολουσια αλλα ο Canizzaro στο 92 ισοφαρισε και ετσι πηραμε μια σημαντικη ισοπαλια!Σιγουρα δεν ειμαστε ευχαριστημενοι με αυτη την ισοπαλια αλλα απο την ηττα ειναι πολυ καλυτερη!
Image
Osnabrück F.C vs HSV F.C
ImagevsImage
Image

Αυτο το ματσ Θα ειναι απο τα πιο δυσκολα που εχουμε αντιμετωπησει ως τωρα...Ελπιζω οτι θα προκριθουμε παιζουμε στην εδρα μας και αν παιξουμε οπως μπορουμε θα περασουμε!
Spoiler: show
Image
Παιξαμε πολυ καλυτερα απο την HSV μας αφησανε με 10 απο το 60 και με :!: 9 :!: παικτες σε ολη την παραταση χωρις να εχει γινει σκληρο μαρκαρισμα...Ειμαι ευχαριστημενος με τον τροπο που παιξαμε αλλα ειμασταν ατυχοι στα πεναλτυ τα πιο κρισημα τα βγαλαμε εξω....Παμε γερα για την συνεχεια...
Image
Osnabrück F.C vs Regensburg F.C
ImagevsImage
Image

Μετα απο την HSV ενα πιο ευκολο παιχνιδι...οι παικτες μας θα ειναι κουρασμενοι απο τα συνεχομενα παιχνιδια αλλα εχουν την ποιοτητα να κερδισουν το ματσ!
Spoiler: show
Image
Παιξαμε καλα αλλα ειμασταν επηρεασμενοι απο το παιχνιδι του κυπελλου...Δεν μπορουσαμε να βαλουμε την μπαλα στο πλεκτο...Πρεπει να συνελθουμε και να αφησουμε πισω μας τα ασχημα αποτελεσματα...
Image
Image


Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Παιξαμε καλη μπαλα αλλα δεν μπορουσαμε να βαλουμε γκολ
:arrow: Ειμαστε πρωτοι και με μεγαλη διαφορα απο τις αλλες ομαδες !
:arrow: Μπορουμε να παιξουμε ακομα καλυτερα!
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6381
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Σαν να κάνουμε μια μικρή κοιλιά, αλλά είναι λογικό. Τουλάχιστον ακόμη και ντεφορμαρισμένη η ομάδα δε χάνει.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Offenbach F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Ενα μετριο παιχνιδι που μπορουμε να το κερδισουμε σχετικα ευκολα αν το προσεξουμε!
Spoiler: show
Image
Δεν παιξαμε καλα και να λεμε παλι καλα που δεν χασαμε εστω και τωρα που η ομαδα ειναι ντεφορμε παιρνουμε βαθμους...

Image
Osnabrück F.C vs Aalen F.C
ImagevsImage
Image
Στους τελευταιους αγωνες δεν παιζουμε καλα πρεπει να ειμαστε σοβαροι απο εδο και περα για να μην χασουμε και αλλους βαθμους
Spoiler: show
Image
Κερδισαμε ευκολα αλλα ακομα δεν ειμαι ευχαριστημενος με τις εμφανισεις που κανουμε...πιστευω οτι μπορουμε να βελτιωθουμε και αλλο

Image
Darmstadt F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Στο προηγουμενο παιχνιδι δειξαμε οτι βελτιωθηκαμε λιγο για να δουμε τι θα κανουμε σε αυτο
Spoiler: show
Image
Δεν παιξαμε καλα οταν κανανε το 1-2 ανησυχησα οτι μπορουσαμε να το χασουμε αλλα δειξαμε χαρακτηρα και κρατησαμε την νικη...

Image
Image



Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Δεν παιξαμε την σουπερ μπαλα αλλα η μετριοτητα κερδιζει...Φανταστειτε την ποιοτητα του πρωταθληματος :P
:arrow: Προς το τελος δειξαμε σοβαροτητα αλλα ακομα δεν ειμαι ευχαριστημενος γιατι μπορουμε και καλυτερα...
:arrow: Αυτο που μετραει ειναι οτι ειμαστε πρωτοι και εχουμε την καλυτερη επιθεση και την δευτερη καλυτερη αμυνα
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image
:arrow: Στο επομενο ποστ θα εχουμε και καινουριο διαλογο του αγαπημενου μας τρυφων!
User avatar
Sir_Vaggos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2079
Joined: Mon Apr 14, 2008 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παο,Exeter,At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Παο, At.Madrid, Tottenham
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαστε πρωτη και πρεπει να μεινουμε...
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

πάρε τους κ τις τσατσάρες Τρύφωνα...
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Werder Bremen II F.C vs Osnabruck F.C
ImagevsImage
Image
Ειμαστε πρωτοι και πρεπει να παιξουμε οσο καλυτερα μπορουμε.Ειναι μια πολυ αδυναμη ομαδα και θα πρεπει να την κερδισουμε ανετα!
Spoiler: show
Image
:!: 7 :!: Τους αλλαξαμε τα φωτα!0-7!!!!αντε γεια μια απο της καλυτερες εμφανισεις που εχουμε κανει!
Image
Osnabruck F.C vs Heidenheim F.C
ImagevsImage
Image
Μετα την εφταρα στην werder περιμενουμε καλη εμφανιση για να συνεχισουμε την καλη πορεια μας στην κατηγορια!!
Spoiler: show
Image
Οταν εκαναν το 1-1 φοβηθηκα αλλα δειξαμε χαρακτηρα και κερδισαμε με 3-1

Image
Image

Τα αποτελεσματα στα 2 φιλικα που καναμε αυτον τον μηνα ειναι:
Image
Εκανα δυο προσθηκες μιας και εχουμε περιοδο μεταγραφων αυτες ειναι:
Niki Mäenpää GK free
Image
Luizao DC Free
Image


Ο Λακης παιρνει τηλέφωνο τον Τρύφων:
Λακης:Που εισαι μωρή τρελή?Πως παει η ομάδα?
Τρυφων:Ελα αγάπη μου καλα τα παμε ειμαστε πρωτοι και εχουμε και μια αρκετα καλη διαφορα στην βαθμολογία.
Λακης:Ταξε μου θα μεινεις αφωνος με το νεο που σου εχω!
Τρυφων:Ελα ρε τι ειναι???Εντυσες κανεναν διασημο στην αμερικη?
Λακης: Ναι αλλα δεν ειναι αυτο το νεο που σου εχω!
Τρυφων:Ελα πες μου θα σκασω αν δεν μου πεις!
Λακης:Θυμασαι που μου ειχες πει πριν κανα 2 μηνες?για μια εμφανιση που ηθελες?
Τρυφων:Μην μου πεις οτι την εφτιαξες..
Λακης:Ε ναι λοιπον την εφτιαξα θα σου την στειλω με mail για να την δεις!
Τρυφων:Εισαι θεα!Μιλαμε με εχεις σκλαβωσει!
Λακης:Ελα δεν εκανα και τιποτα σημαντικο...
Image

Τρυφων:Ας παρω τηλεφωνο την Κάρλα για να τις ζητησω μια καινουρια χαρη!
Τρυφων:Ελα καρλα μου εσυ εισαι στο τηλεφωνο?
Καρλα:Ελα τρυφωνακο μου εγω ειμαι τι κανεις??Πως τα παει η ομαδα?
Τρυφων:Τα παμε παρα πολυ καλα ειμαστε 10 βαθμους μπροστα!
Καρλα:Μπραβο σου τι με ηθελες?
Τρυφων:Ναααα θελω να σου ζητησω μια χάρη
Καρλα:Ελα πες μου τι θες δεν σου υποσχομε ομως οτι μπορω να το κανω...
Τρυφων:Να δεν ειναι κατι πολυ σημαντικο...Βγαλαμε καινουρια φανελα και θα ηθελα να κανεις την παρουσιαση της καινουριας φανελας!
Καρλα:Πες μου ποτε θα την κανεις για να ξερω αν μπορω..
Τρυφων:Λογικα θα ειναι απο τον ιουλιο θα σε παρω τηλεφωνο για να σου πω ποτε θα σε χρειαστω και να μην κανεις κατι εκεινη την περιοδο...
Τι κραταμε απο αυτον τον μηνα:
:arrow: Παιξαμε πολυ καλη μπαλα και μπορουμε ακομα καλυτερα αυτο ειναι το σιγουρο!
:arrow: Επιτελους δειξαμε οτι μπορουμε να βαλουμε πολλα γκολ!

Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image


Off Topic:
Οι διαλογοι που εβγαλα δεν ηταν πολυ ωραιοι....
Post Reply

Return to “Αποθήκη”