[END] Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση

Είσαι στα μισά του δρόμου, συνέχισε...
Post Reply
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πωπω πωπω Ονειρο ζω μην με ξυπνατε....!!!!!Τεραστια προκριση στον τελικο...Ο Cisse θα καθαρισει...
User avatar
kostas1908-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Wed Jan 04, 2012 6:18 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O Messi γιατι δεν έπαιζε για την Barca???Τραυματίας ήταν ή εχει πάει αλλού???Ρωτάω γιατί στο δικό μου save δεν φεύγει με τίποτα... :P
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kostas1908- wrote:O Messi γιατι δεν έπαιζε για την Barca???Τραυματίας ήταν ή εχει πάει αλλού???Ρωτάω γιατί στο δικό μου save δεν φεύγει με τίποτα... :P
Εννοειται οτι δεν το κουναει απο την Μπαρτσελονα. Τραυματιας ηταν.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ομάδα κατάφερε και φέτος να φτάσει στον τελικό του Champions League. Με μοναδική διαφορά την αποχώρηση του Charpentier ο κορμός έμεινε ίδιος. Φέτος όμως δεν θα έχω το δυνατό μου όπλο, τον Sanogo ο οποίος είναι τιμωρημένος λόγω καρτών. Αποφάσισα ότι θα ξεκινήσω τον Βέλλιο μιας και θέλω να τον τσεκάρω για τις επόμενες σεζόν.


Τελικός Champions League: Τσέλσι-Παναθηναϊκός

Α' Ημίχρονο:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OnfzS-XZ-c4&hd=1[/youtube]
Spoiler: show
ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ: Επιτρέψατε στην Τσέλσι να εκδηλώσει φάσεις την ώρα εσείς εγκλωβιστήκατε αδικαιολόγητα εύκολα. Περιορίστε όσο γίνεται τον Καβάνι, ανακτήστε τον έλεγχο της κυκλοφορίας της μπάλας και εκδηλώστε επιθέσεις. Απόστολε μέχρι τώρα δεν είσαι καλός. Σε έχουν κόψει πολλές φορές οι αντίπαλοι αμυντικοί. Προσπάθησε να βρεις τις τρύπες στην άμυνα και αιφνιδίασέ τους.

Β' Ημίχρονο:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3589wAcdaMY&hd=1[/youtube]
Spoiler: show
Μπράβο ρε Τζιμπρίλ!!! Αυτό ακριβώς χρειαζόταν. Χρειάστηκε πολύ μεγαλά "καρύδια" για να νικήσεις τον Τέρι και έδειξες για πολλοστή φορά ότι τα έχεις. Είμαι περήφανος για όλους σας!!!


Image
Image
Το timing στο οποίο βάλαμε το γκολ ήταν το ιδανικό μιας και δεν άφηνε στην Chelsea επαρκή χρόνο για να μας απειλήσει. Για τρίτο ματς του Champions League ο Τζιμπρίλαρος σήκωσε στις πλάτες του την ομάδα!!! -doublekiss

Η σεζόν ολοκληρώθηκε. Το επίπεδο του πρωταθλήματος παρέμεινε στα ίδια επίπεδα όμως η ομάδα ανέβηκε πολλά σκαλοπάτια στο ευρωπαϊκό στερέωμα:
Image
Image
Image
Image


Και φυσικά το τοπ 5 των παικτών μου στο σύνολο των διοργανώσεων:


5η θέση:
Spoiler: show
Image
Φέτος έκανε μακράν την καλύτερή του σεζόν. Βράχος όταν τον χρειαζόμουν και συνεπής στην απόδοσή του.
4η θέση:
Spoiler: show
Image
Επωμίστηκε το βάρος να γίνει ο αντι-Charpentier και όπως φαίνεται το κατάφερε με μεγάλη επιτυχία.
3η θέση:
Spoiler: show
Image
Είναι, μαζί με τον Λέτο, ο παλιότερος παίκτης μου αλλά μέχρι τώρα κινιόταν σε ρηχά νερά. Φέτος έκανε την καλύτερη σεζόν του με πολλά γκολ και ασίστ.
2η θέση:
Spoiler: show
Image
Φέτος έχασε την πρώτη θέση αλλά αυτό δεν ακυρώνει την τεράστια συνεισφορά του στην ομάδα και φέτος. Βράχος στο έδαφος, ανίκητος στον αέρα, γρηγορόστροφος στο μυαλό.
1η θέση:
Spoiler: show
Image
Φέτος πήρε ελάχιστες συμμετοχές στο πρωτάθλημα οπότε σχεδόν όλα του τα γκολ τα έβαλε σε ντέρμπι και αγώνες Champions League. Αυτό είναι και που τα έκανε τόσο σημαντικά και τον ανέβασε στην πρώτη θέση.

Η ομάδα κέρδισε για δεύτερη συνεχή σεζόν το Champions League. Τα οικονομικά της ομάδας είναι άψογα και το όνομα της πλέον αρχίζει να τρομάζει τους γίγαντες του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου. Και σε ένα σημείο όπου ο κόσμος διψά για παραπάνω θα συμβεί κάτι που θα σημάνει συνεγερμό στις τάξεις του κόσμου. Του χρόνου η ομάδα δεν θα έχει καμία σχέση με τα τελευταία δύο χρόνια. Το σχέδιο μου δεν έχει εφαρμοστεί ακόμα. Εξάλλου στόχος δεν ήταν μόνο οι τίτλοι. Αυτό το σχέδιο όμως θα έχει και ένα πολύ μεγάλο τίμημα...



ΤΕΛΟΣ 5ΗΣ ΣΕΖΟΝ
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο ειπα για τον Cisse και τελικα βγηκα αληθινος....Οι κουπες ειναι αμετρητες Παναθηναικε Οεοεοε
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φέτος οι διακοπές μου ήταν αρκετά χαλαρές. Η περσινή χρονιά ήταν κάτι παραπάνω από επιτυχημένη. Πλέον νιώθω έτοιμος για το μεγάλο βήμα...

Image

Image

Επιχειρώ κάτι πολύ δύσκολο αυτή τη στιγμή. Η ομάδα στις θέσεις-κλειδιά διέθετε πρωτοκλασάτους ξένους παίκτες οι οποίοι έκαναν την ομάδα να διαπρέπει σε Ελλάδα και Ευρώπη. Φέτος αυτές τις θέσεις θα τις υποστηρίξουν κατά κύριο λόγο Έλληνες παίκτες. Η αρχή θα είναι δύσκολη αλλά στο μέλλον πιστεύω ότι η ομάδα θα μεγαλουργήσει. Οι μεταγραφές που έκανα:

Image
Image
Image
Image

Επιτέλους και ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος δέχτηκαν να διαπραγματευτούν μαζί μου και εν τέλει καταλήξαμε σε συμφωνία προσφέροντάς τους όμως χρυσά συμβόλαια. Σίγουρα όμως τα αξίζουν.

Image

Εδώ έχουμε μία εικόνα από τα οικονομικά της ομάδας ΜΕΤΑ από τις αγορές και τις πωλήσεις. Όπως βλέπουμε ακόμα και με τα έξοδα που έγιναν τα οικονομικά παραμένουν σε ιδιαίτερα υψηλά επίπεδα.
Image

Μετά από πίεση δική μου ξεκινήσαμε την συνεργασία μας με την Ιαπωνική Sakai FC. Ελπίζω να αποδειχθεί χρήσιμη. Σίγουρα όμως ανεβάζει το προφίλ του συλλόγου διεθνώς.
Image

Όχι μόνο τα οικονομικά γενικά αλλά και ο λόγος μπάτζετ μεταγραφών-μπατζετ μισθών είναι ισορροπημένος.
Image

Κι εδώ τα φιλικά ματς που έδωσα:
Image
Πρέπει να ομολογήσω ότι με εξαίρεση το ματς με την Ρεάλ που ήταν ισορροπημένο σε όλα τα άλλα ήμασταν τραγικοί. Μεγάλο πρόβλημα μάλίστα εντόπισα εκεί που δεν το περίμενα με τίποτα, δηλαδή στην άμυνα. Δυστυχώς οι αμυντικοί μου είχαν πολύ κακή αγωνιστική συμπεριφορά με αποτέλεσμα να εκθέτουν τον Καπίνο, ο οποίος δεν μπορούσε σαφώς να κάνει τα θαύματα του Gatti.


Το πλάνο μου προχώρησε ακόμα ένα βήμα. 5 σεζόν οικονομικής λιτότητας και φέτος επιτεύχθηκε η ελληνοποίηση του ρόστερ μου. Καπίνο, Παπασταθόπουλος, Παπαδόπουλος, Κατίδης, Πέτσος, Νίνης, Φορτούνης, Βέλλιος θα αποτελούν βασικά γρανάζια του ρόστερ μου ενώ στον πάγκο υπάρχουν κι άλλοι Έλληνες να δώσουν ανάσες. Δεν ξέρω μέχρι που μπορεί να φτάσει η ομάδα φέτος αλλά κανένα αρνητικό αποτέλεσμα δεν θα με κάνει να χάσω την πίστη μου σε αυτη...



Off Topic:
Επειδή παρατηρώ ότι πλέον η ιστορία δεν διαβάζεται παρά μόνο από 2-3 άτομα αυτή θα είναι η τελευταία σεζόν για φέτος.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
User avatar
S Vassilis
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue May 09, 2006 8:11 pm
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

διαβάζεται-διαβάζεται απλός δεν γράφουμε...η ιστορία σου είναι πάρα πολύ καλή και από εδώ και πέρα θα έχει και μεγάλο ενδιαφέρον!!!
για να δούμε τι θα κάνει η ομάδα χωρίς τα μεγάλα της αστέρια.
User avatar
kostas1908-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Wed Jan 04, 2012 6:18 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την διαβάζουμε την ιστορία απλά δεν υπάρχουν πολλά σχόλια...πολύ δύσκολο το έργο σου φέτος...μπορείς να βάλλεις ένα SS της ομάδας συνολικά για να φανεί η αναλογία Ελλήνων-Ξένων??
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικα πολυ δυσκολο το εργο σου. Πηρες παντως του βραχους της αμυνας...Συνεχιζουμε...
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8504
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Ο Gatti η πιο μεγάλη απώλεια. Μπράβο για την ελληνοποίηση για να δούμε.
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ας κάνουμε μια πλήρη ανασκόπηση στο ρόστερ της ομάδας ώστε να δούμε πως έχουν εξελιχθεί οι παίκτες μας από τότε που ανέλαβα...


ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

Image
Ο Καπίνο όσο και αν έφαγε πάγκο ήταν εργατικός και αυτό απέδωσε καρπούς. Λίγο καλύτερος να ήταν στο ένας με έναν και θα ήμουν υπερευχαριστημένος.

Image
Αν και στα δοκιμαστικά των ακαδημιών είχε τις καλύτερες συστάσεις από τους σκάουτερ μου δεν εξελίχθηκε όπως αναμενόταν. Παρέμεινε αιώνιο ταλέντο αλλά δεν πρόκειται να φύγει εάν δεν βρω κάποιον νεαρό Έλληνα τερματοφύλακα να τον αντικαταστήσει.


ΑΚΡΑΙΟΙ ΜΠΑΚ

Image
Ήρθε ως μεγάλο ταλέντο, αντικατέστησε ένα άλλο μεγάλο ταλέντο (όχι τον Σπυρόπουλο :D ) και με δικαίωσε.

Image
Ήρθε ελεύθερος από την Μπαρτσελόνα και αν και ασταθής αρχικά, κατάφερε να κερδίσει θέση βασικού όλες αυτές τις σεζόν. Όσο δεν βρίσκω κάποιο εγχώριο ταλέντο να τον αντικαταστήσει δεν θα φύγει.

Image
Ήρθε από τις ακαδημίες και ακόμα δεν έχει κάνει το "μεγάλο" παιχνίδι. Είναι αναμφισβήτητα ταλαντούχος αλλά θα πρέπει να μάθει να υπακούει σε εμένα και να μην μου αντιμιλάει όποτε τρώει πρόστιμο. Σε τέτοια θέματα δε σηκώνω μύγα στο σπαθί μου.

Image
Και αυτός ταλαντούχος όπως και ο Costa αλλά δεν έχει δείξει ακόμα τι μπορεί να κάνει. Πολύ ασταθής και δικαιολογημένα δεν μπορεί ακόμα να πάρει την φανέλα του βασικού από τον Montoya.


ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ

Image
Δαπάνησα πολλά χρήματα για χάρη του και αναμένω να συνεχίσει το εργο του Manga. Η ηγετική του ικανότητα και η αποτελεσματικότητα του είναι τα στοιχεία πάνω στα οποία ποντάρω.

Image
Μία επίσης πολυδάπανη μεταγραφή πάνω στην οποία βασίζομαι. Αυτός θα αναλάβει τον ρόλο του αντι-Santacroce.

Image
Προσπάθησα να τον πουλήσω αλλά η μεγαλύτερη προσφορά που δέχτηκα ήταν 60 χιλιάρικα!!! Οπότε αποφάσισα να τον κρατήσω μέχρι να λήξει το συμβόλαιο του. Δυστυχώς όταν του ζήτησα να διαπραγματευτούμε τους όρους ανανέωσης του συμβολαίου μού ζητούσε παράλογα ποσά.

Image
Ήρθε πέρσι ως ταλέντο αλλά πιο πολύ τον πήρα για κέρδος από μελλοντική πώλησή του. Δεν ήρθε για να μείνει.

Image
Ο Ελληνοαυστραλός αμυντικός είναι ακόμα ανέτοιμος αλλά σίγουρα μπορεί να σταθει ως ρεζέρβα.



ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ

Image
Ένας από τους πιο αξιόπιστους παίκτες μου. Είναι χρόνια στην ομάδα και έχει συνεισφέρει.

Image
Με την αποχώρηση του Ferreirinha του δίνεται η ευκαιρία να καθιερωθεί ως βασικός. Στο χέρι του είναι να το εκμεταλλευτεί.

Image
Όπως και ο Baran έτσι κι αυτός ήρθε με ψίχουλα για να μού βγάλει μελλοντικό κέρδος από την πώλησή του.

Image
Είναι ένας παίκτης που ίσως να υστερεί σε σχέση με τους περισσότερους αλλά δεν θέλω να τον διώξω. Θεωρώ ότι είναι ιδανικός για τον ρόλο που τού έχω αναθέσει.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΕΞΤΡΕΜ ΚΑΙ ΔΕΚΑΡΙΑ

Image
Από την πρώτη στιγμή που βρέθηκα στον πάγκο της ομάδας ήξερα ότι αυτός θα αποτελούσε την εγγύηση για τους στόχους μου.

Image
Ήρθε ως 10άρι, τον καθιέρωσα ως δεξί εξτρέμ και με δικαίωσε. Μεγάλη η συμβολή του στην ομάδα.

Image
Οι πολλοί τρυματισμοί του τον έριξαν πολύ αλλά δεν παύει να αποτελεί ένα αξιόπιστο αριστερό εξτρέμ.

Image
Ένας παίκτης καλός σε όλα. Καλή ταχύτητα και σέντρα για εξτρέμ, Καλή πάσα και δημιουργικότητα για 10άρι, καλό τελείωμα για 2ος η 3ος επιθετικός, καλό τάκλιν και μαρκάρισμα για κεντρικός μέσος. Μπορεί να παίξει παντού.

Image
Στην αρχή δεν πολυπίστεψα στο ταλέντο του αλλά όταν τού έδωσα ευκαιρίες τις άρπαξε από τα μαλλιά. Ναι μεν τον χαρακτηρίζει η αστάθεια σε κάποιες του εμφανίσεις αλλά έχει συμβάλει τα μέγιστα σε κρίσιμα ματς που η μπάλα έκαιγε.

Image
Ίσως να έπρεπε να περιμένω άλλον έναν χρόνο για να τον ανεβάσω στην πρώτη ομάδα αλλά έστω κι έτσι θα μπορέσει να αποκτήσει κάποιες εμπειρίες και να ωφεληθεί.


ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ

Image
Από φέτος έπεσε στα βαθιά. Η αποχώρηση του Sanogo αφήνει ένα τεράστιο κενό το οποίο καλείται να καλύψει.

Image
Ήρθε για να μοιραστεί το βάρος που ανέθεσα στον Βέλλιο. Ακόμα δεν έχει ξεδιπλώσει το ταλέντο του αλλά εγώ θα τον περιμένω.

Image
Αρχικά ήρθε για να κλείσει απλά την καριέρα του στον Παναθηναϊκό αλλά αυτός είχε άλλη άποψη. Απέδειξε ότι μπορεί στην κρίσιμη στιγμή να δώσει την λύση.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ ωραια αναλυση...Μπορω να πω πως παμε για μεγαλα πραγματα παρολο που εδιωξες κοσμο απο την ομαδα...Θελουμε γηπεδο...
User avatar
kostas1908-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Wed Jan 04, 2012 6:18 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις πετύχει σημαντική ελληνοποίηση του roster...νομίζω πάντως πως οι 2 μεταγραφές στην άμυνα Παπαδόπουλου και Παπασταθόπουλου θα αποδειχτούν υπερπολίτιμες.... :wink:
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8504
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Το finishing στους επιθετικούς το βαζεις individual focus?
Ωραία ανάλυση όντως.
Post Reply

Return to “Football League two”