Μια ιστορία για wrestling fans!!

Ένα βήμα πριν γίνεις επαγγελματίας...
Post Reply
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μην τα κοβεις στο καλυτερο ρε! Σαν σιριαλ στην τηλεοραση το κανεις :D
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Κλαίω με τους ποδοσφαιριστές... :D
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS REVELATION

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aLeUYcPPZDA[/youtube]

Το κοινό του Κολοράντο παραληρεί. Ο κόσμος έχει αγωνία για το τι θα δει καθώς οι εξελίξεις ίσως είναι καθοριστικές για το μέλλον της εκπομπής και της ομάδας! Ακόμα, για πρώτη φορά θα δούνε παλαιστές εναντίον ποδοσφαιριστών!!
Και με αυτό το ματς θα ξεκινήσει το ppv!

Ντολφ Ζίγκλερ, Τζακ Σουάγκερ, Μέησον Ράιαν, Εζέκιελ Τζάκσον εναντίον Νάιτζελ Ντε Γιόνγκ, Πέπε, Μάριο Μπαλοτέλλι, Βίνι Τζόουνς

Το ματς είναι απίστευτα βίαιο.. Κορμιά πέφτουν, κλωτσιές, μπουνιές, καρεκλιές... έχει απ'όλα. Ο Ντε Γιόνγκ αποκλείει τον Ράιαν, ο Σουάγκερ αποκλείει τους Ντε Γιόνγκ, Μπαλοτέλι, ο Πέπε διαλύει και αποκλείει τον Σουάγκερ και τον Τζάκσον και ο Ζίγκλερ αποκλείει τον Πέπε. Έτσι, μένουν στο ρινγκ ο Ντολφ Ζίγκλερ και ο Βίνι Τζόουνς. Μετά από ένα πεντάλεπτο ξύλου, ο Ζίγκλερ δεν αντέχει άλλο και προσπαθεί να το σκάσει από το ματς. Όμως, στην ράμπα τον συναντά ο Όστιν και τον επαναφέρει στο ματς, όπου με μια γροθιά ο Βίνι Τζόουνς τον βγάζει νοκ άουτ και δίνει τη νίκη στην ομάδα του! Ο βετεράνος αμυντικός και νυν ηθοποιός πανηγυρίζει μαζί με τον Όστιν, φυσικά, πίνοντας μπίρες!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oOAvxAE9Sa0[/youtube]

Ράντυ Όρτον εναντίον Κέην

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W5cPKNyMV7s[/youtube]
Ο Όρτον κερδίζει τον Κέην, ο οποίος όμως είναι φανερά σε ένα άλλο μέρος, πιο σκοτεινό, καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα. Όταν χάνει, τρελαίνεται και πάλι και τα σπάει όλα, ώσπου σβήνουν τα φώτα ακούγονται καμπάνες και όταν ανοίγουν πάλι, ο Κέην στέκεται στο κέντρο του ρινγκ ήρεμος, σαν να είναι άλλος άνθρωπος..

ΣΜ Πανκ (c) εναντίον Τζον Σίνα (με Κρίστιαν)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KFXNCYGqXu8[/youtube]
Παρά τις προσπάθειες των Κρίστιαν, Ετζ, Βινς, Λαουρινάιτις, Ντελ Ρίο, ο Πανκ καταφέρνει να πάρει τη νίκη και να δραπετεύσει με το περιβραχιόνιο του αρχηγού!

Μετά το ματς, ο Σίνα μένει στο ρινγκ με τους Βινς και Ετζ.
-Σε ακούω, Σίνα! Ποιά είναι η αποκάλυψη που θες να κάνεις;
-Όχι, Βινς... Η συμφωνία έλεγε πως θα σου έλεγα ότι ξέρω μόνο αν κέρδιζα... Τώρα λοιπόν μείνε στο σκοτάδι! Αν και κάτι μου λέει πως πάρα πολύ σύντομα, η αποκάλυψη θα γίνει μόνη της!
Ο Σίνα αποχωρεί αλλά λίγο πριν φτάσει στα αποδυτήρια ξαναπαίρνει το λόγο.
-Κι αν θες περισσότερες λεπτομέρειες, ρώτα την μονάκριβη κόρη σου!
Ο Βινς στέκει εμβρόντητος στη μέση του ρινγκ αλλά πολύ γρήγορα εμφανίζεται στο titantron η Στέφανι!
-Ναι, πατέρα! Ρώτα εμένα.. Ή μάλλον δεν χρειάζεται να με ρωτήσεις τίποτα! Σου παρουσιάζω το άτομο που ήταν πίσω από όλα!
Σβήνουν τα φώτα και όταν ανοίγουν έχει εμφανιστεί στο ρινγκ ο...
Spoiler: show
...ΗΗΗ!
Τώρα όλα είναι ξεκάθαρα στο μυαλό του Βινς. Τρία σημειώματα με το γράμμα Η! Η+Η+Η=ΗΗΗ!!!
Γρήγορα, η έκπληξη αντικαθίσταται με θυμό..
-Νομίζω πως σε απέλυσα.. Τι δουλειά έχεις εδώ να χαλάς την εκπομπή μου;;;
-Όχι, Βινς! Όχι εκπομπή σου.. Ξεχνάς πολύ εύκολα.. Εδώ δεν είναι πια η εταιρεία σου, υπάρχουν κανόνες και νόμοι! Ομολόγησες και υπάρχουν και ντοκουμέντα πως μαζί με τον Ετζ στήσατε αγώνες, σωστά;
-Μα.. μα.. εγώ.., ο Βινς χάνει τα λόγια του.
-Πάρτε τους!
Με την εντολή του ΗΗΗ, μπαίνουν στο γήπεδο 10 αστυνομικοί και παρά τις αντιστάσεις τους, οδηγούν τον Βινς και τον Ετζ μακριά, με χειροπέδες.. Στη συνέχεια ο ΗΗΗ, απευθύνεται στο κοινό!
-Κυρίες και κύριοι, χαίρομαι που βρίσκομαι και πάλι κοντά σας! Όπως καταλάβατε, από δω και στο εξής εγώ είμαι και πάλι επικεφαλής του πρότζεκτ και γι'αυτό...
Ο λόγος του ΗΗΗ διακόπτεται από τον Όστιν!!
-Καλως ήρθες ΗΗΗ, αλλά όσο έλειπες το αφεντικό ήμουν εγώ και δεν σκοπεύω να κάνω έτσι απλά στην άκρη. Η ομάδα πάει τέλεια και η εκπομπή ακόμα καλύτερα. Έχω κάθε δικαίωμα λοιπόν να παραμείνω επικεφαλής.
-Απο την αρχή της εκπομπής, δεν σε ήθελα στα πόδια μου Όστιν. Απόψε θα ξεκαθαρίσουμε την κατάσταση οι δυο μας σε 3 stages of hell match: ένα κανόνικο ματς, μια μάχη δρόμου και ένα ματς σε κλουβί!! Αν χάσεις, όμως, φεύγεις για πάντα από τα πόδια μου και αποσύρεσαι..
-Hell yeah, HHH!!!

ΗΗΗ ενατίον Όστιν

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LzNJHi6V8qQ[/youtube]
Το ματς είναι ένα από τα καλύτερα ματς όλων των εποχών! Οι δυο άντρες πάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις για τη νίκη, όμως αυτή κρίθηκε από μια παρέμβαση του... Κέην!!! Εντελώς ανέλπιστα, ο Κέην βοηθά τον συνεργάτη του Αντερτέηκερ να πάρει την σημαντική νίκη και το κουμάντο της εκπομπής!!
Το ppv κλείνει με το συγκινητικό αντίο του κόσμου στον Στόουν Κολντ Στιβ Όστιν, που με αυτή την ήττα αναγκάζεται να αποσυρθεί. Και αποχωρεί με αξιοπρέπεια...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HcPqs1dW5Pg[/youtube]
Το WWE VS MLS πολύ σύντομα κοντά σας με νέα επεισόδια και νέες συγκλονιστικές εξελίξεις, καθώς το πρωτάθλημα μπαίνει στην τελική ευθεία!!
User avatar
Spartian
Amateur
Amateur
Posts: 133
Joined: Tue Jul 17, 2012 3:38 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: Σύλλογος Μεγάλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εσύ δεν γράφεις... ζωγραφίζεις!!!Ωραίος ρε τρελέ..
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Πω ρε φίλε εσύ δεν υπάρχεις! Συνέχισε έτσι!
dk2991
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2152
Joined: Thu Dec 01, 2011 11:56 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: 21-4-2013
Location: FM-Land
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Α ρε καλλιτέχνη, απλά respect! :D
Αλλά έδιωξες τον Stone Cold, μας έδιωξες και τον Undertaker τις προάλλες και βλέπω να χάνεται σιγά σιγά η παλιά φουρνιά και στεναχωριέμαι, τους καινούριους δεν τους ξέρω τόσο καλά. :D
MyLoveIsNba
Lifetime Ban - Allias
Lifetime Ban - Allias
Posts: 279
Joined: Sat Jul 21, 2012 9:29 am
Football Manager της ομάδας: Ψάχνω
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτή είναι ιστορία. Είσαι θεός! -ypoklinomai
User avatar
Paul21(R)
Coach
Coach
Posts: 2598
Joined: Wed Sep 07, 2005 11:28 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: pAyLoS.R.21
twitter: PaulPotamias
Status: και το ξέρεις καλαααα ... ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΟΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑΑΑ !!
Location: Αιγαλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε ενταξει, οτι και να πω ειναι λιγο !! Πραγματικα απιθανη η ιστορια σου, τα συγχαρητηρια μου !!!

Sent from my X8 using Tapatalk
T’estimo, Barça!
ΑΕΚΑΡΑ σε χιονια και βροχες ......
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλα τεραστιος! Μονο που ο dk2911 εχει δικαιο,ασε την παλια φουρνια..διωχνε νεους :D
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη, τα καλά λόγια και τις υποδείξεις!! :-)
Θέλω να ενημερώσω σε αυτό το σημείο πως το πρωτάθλημα έχει ακόμα 11 αγωνιστικές, που σημαίνει τουλάχιστον 11 "επεισόδια" ακόμα. Κατά 90% κάπου εκεί η ιστορία θα τελειώσει... :(

Προς το παρόν, απολαύστε τη συνέχεια! Αρχής γενομένης από απόψε αργά με ΔΙΠΛΟ επεισόδιο!

Και πάλι ευχαριστώ, με έχετε σκλαβώσει ειλικρινά...
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS: ΕΙΚΟΣΤΟ ΠΕΜΠΤΟ & ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΚΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ

Το ppv πέρασε, ο Όστιν αποχαιρέτησε, οι Βινς, Ετζ συνελήφθησαν για τα στημένα και ο ΗΗΗ είναι το νέο αφεντικό στα αποδυτήρια... ξανά! Εκμεταλλεύεται φυσικά το γεγονός πως ο Κέην μετά από το ματς και κυρίως τη συσκότιση που το ακολούθησε, είναι συνέχεια κλεισμένος στο γραφείο του αμίλητος, σαν να έπεσε σε κώμα.

Ο ΗΗΗ μαζεύει την ομάδα στα αποδυτήρια και βγάζει λόγο.
-Αυτά που ξέρατε, τα ξεχνάτε. Δεν υπάρχει πια Βινς, δεν υπάρχει Ετζ, ούτε Κέην, ούτε Όστιν. Υπάρχει μόνο ο νόμος του ΗΗΗ... και αυτό!
Λέγοντας αυτό, βγάζει από έναν σάκο που είχε μαζί του... την τεφροδόχο του Αντερτέηκερ!!!! Το αντικείμενο που όποιος το έχει στην κατοχή του, ελέγχει την ψυχή και το μυαλό του Αντερτέηκερ!
Spoiler: show
ΦΛΑΣΜΠΑΚ
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OJvGnxwdbaw[/youtube]
-Όποιος έχει αντίρρηση, με ότι λέω και ότι διατάζω, θα έχει τις ανάλογες συνέπειες!! Επαναλαμβάνω πως αυτά που ξέρατε να τα ξεχάστε! Το μόνο που μετρά είναι να κερδίζει η ομάδα...
Η ομάδα είναι έκπληκτη από την επίδειξη τυρρανίας του ΗΗΗ και η αντίδραση έρχεται απρόσμενα από.. τον ερασιτέχνη Λομέλι!!
-ΈΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! Νεκροί, τεφροδόχοι, ίντριγκες... Δεν αντέχω άλλο! Το μόνο που ήθελα είναι να παίξω μπάλα για την ομάδα και την πάρτη μου! Όχι από φόβο μην μου την πέσει ένα φάντασμα.. Δεν θα το ανεχτώ..
Ο πιτσιρικάς αποχωρεί από το δωμάτιο με τον ΗΗΗ να τον αγριοκοιτά..

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΦΤΑΣΕ και ο Κέην παραμένει κλεισμένος στο γραφείο του. Χρέη προπονητή αναλαμβάνει ο αρχηγός ΣΜ Πανκ, ο οποίος είναι και ο καλύτερος του παιχνιδιού.
Image

Μετά το ματς, ο Λομέλι πάει στο γυμναστήριο για βάρη. Η πόρτα κλειδώνει μόνη της!! Ο Λομέλι είναι παγιδευμένος! Τα φώτα κλείνουν, ακούγεται μια καμπάνα.. Όταν ανοίγουν πάλι, ο Λομέλι είναι λιπόθυμος.
Image
Η πόρτα ανοίγει μόνη της πάλι και το επεισόδιο κλείνει με τον ΗΗΗ που χαμογελά χαιρέκακα στο γραφείο του χαϊδεύοντας την τεφροδόχο..


ΦΑΣΤΦΟΡΓΟΥΟΡΝΤ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
Τα αποδυτήρια είναι ανάστατα από τα νέα του τραυματισμού του Λομέλι, θα μπορούσε να πει κανείς πως οι περισσότεροι είναι τρομοκρατημένοι από την τυρρανία του ΗΗΗ. Ο Πανκ, σαν αρχηγός, παίρνει το λόγο:
-Ήρθε η ώρα να αποδείξουμε πόσο δεμένοι μπορούμε να είμαστε. Και κυρίως να παίξουμε για την πάρτη μας, ούτε για τον ΗΗΗ, ούτε για το Συμβούλιο, ούτε για κανέναν!! Μόνο για την ομάδα και τους εαυτούς μας.. Να χαρούμε τα παιχνίδια και να θυμηθούμε πόσο γουστάρουμε αυτό που κάνουμε... Είστε μαζί μου;
Image
Όλοι τάσσονται στο πλευρό του αρχηγού και η ομάδα για πρώτη φορά στα χρονικά κάνει "ζντο"!!

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΦΤΑΣΕ, ο Κέην αγνοείται για ακόμα μια βδομάδα, αλλά οι αρχηγικές ικανότητες του Πανκ είναι παρούσες.
Image

Μετά το ματς, ο Σίνα συναντά τον Πανκ.
-Σε παραδέχομαι, Πανκ. Είσαι ο ιδανικός αρχηγός για αυτή την ομάδα, αυτό το πιστεύουμε σχεδόν όλοι. Να ξέρεις πως είμαι μαζί σου σε ότι χρειαστείς και πιστεύω πως μιλάω εκ μέρους όλων.
Οι δυο άντρες ανταλλάσσουν χειραψία.
-Σε ευχαριστώ για τη στήριξη Σίνα. Χαίρομαι που είμαστε όλοι ενωμένοι σε αυτή τη δύσκολη στιγμή, αλλά μάλλον θα χρειαστούμε κι άλλη βοήθεια και αυτό θα προσπαθήσω να βρω αμέσως τώρα.
Λέγοντας αυτό, ο Πανκ κατευθύνεται στο γραφείο του Κέην.
Η κατάσταση του επίσημου προπονητή της ομάδας δεν έχει αλλάξει. Στέκεται ακίνητος και αμίλητος.
-Κέην, το ξέρω πως με ακούς. Χρειαζόμαστε την βοήθειά σου. Μια σκοτεινή δύναμη συνεργάζεται με έναν τύρρανο και απειλούν την ομάδα τώρα που αυτή πάει τόσο καλά. Πρέπει να ξυπνήσεις και να αναλάβεις δράση κι εσύ για να μπορέσουμε να ξεφύγουμε από τον ΗΗΗ και τον Αντερτέηκερ.
Ο -μασκοφόρος- Κέην γυρνά απότομα το κεφάλι του και κοιτά τον Πανκ βαθιά μέσα στα μάτια. Ένα ρίγος διαπερνά τη ραχοκοκκαλιά του αρχηγού. Τα φώτα σβήνουν, η καμπάνα ακούγεται και όταν ανάβουν, ο Κέην έχει εξαφανιστεί!
Το επεισόδιο κλείνει με το πλάνο του τρομοκρατημένου Πανκ να φεύγει γρήγορα από το ημισκότεινο γραφείο, στον διάδρομο όπου τα φώτα τρεμοπαίζουν και ακούγεται το γέλιο του Τέηκερ... ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ & ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΚΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ετσι,φερε πισω τον Undertaker :D Τρομερος αρχηγος παντως ο CM Punk!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κανε και καμια ανασταση του εντι γκερερο :D Κρατα Undertaker!Καλη συνεχεια και εισαι απλα θεος -ypoklinomai -ypoklinomai
MyLoveIsNba
Lifetime Ban - Allias
Lifetime Ban - Allias
Posts: 279
Joined: Sat Jul 21, 2012 9:29 am
Football Manager της ομάδας: Ψάχνω
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

όπως είπαν και οι πιο πάνω , κράτα Undertaker!

Για ακόμα μια φορά -ypoklinomai
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Θεός!!! Συνέχισε έτσι!
Post Reply

Return to “Περιφερειακό”