Διάφορα [2015/16]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Παναθηναϊκό!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Έχουν περαστεί από GOAL.
User avatar
ilias_1
Coach
Coach
Posts: 2553
Joined: Sun Jun 06, 2004 11:00 pm
Status: 2h season...
Location: Ag.Paraskeui
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λύση συνεργασίας με Φύσσα, Βόκολο

Η Π.Α.Ε. Παναθηναϊκός ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Τάκη Φύσσα και τον Λεωνίδα Βόκολο.

Ο Παναθηναϊκός και ο πρόεδρος της Π.Α.Ε. προσωπικά τους ευχαριστούν για την προσφορά τους στην ομάδα, το επίπεδο συνεργασίας και το ήθος που επέδειξαν από την πρώτη μέχρι την τελευταία ημέρα. Ο Τάκης και ο Λεωνίδας θα είναι πάντα μέλη του Παναθηναϊκού. Τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στη διαδρομή τους.

Δήλωση Τάκη Φύσσα

«Ο Παναθηναϊκός αποτελεί ένα μεγάλο κομμάτι της ζωής μου και έτσι θα παραμείνει. Όλο αυτό το διάστημα δούλεψα με αυταπάρνηση έχοντας ως μοναδικό γνώμονα το συμφέρον του συλλόγου. Ευχαριστώ όλους όσοι συνεργάστηκαν μαζί μου, τους ποδοσφαιριστές, τους προπονητές, τα στελέχη, αλλά και τον πρόεδρο της ομάδας που με επέλεξε για τη θέση του διευθυντή ποδοσφαίρου. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου στην ομάδα να ολοκληρώσει τη χρονιά με επιτυχία, ώστε να προσφέρει στον κόσμο του Παναθηναϊκού τη χαρά που του αξίζει».

Δήλωση Λεωνίδα Βόκολου

«Νιώθω μεγάλη ευγνωμοσύνη που υπηρέτησα αυτό το μεγάλο σύλλογο από ακόμα ένα πόστο. Στο διάστημα της παρουσίας μου στην ομάδα δούλεψα με ήθος, αξιοπρέπεια και εργατικότητα, στοιχεία που με χαρακτηρίζουν σε όλη τη ζωή μου. Είχα υποσχεθεί μόνο δουλειά και αυτό έπραξα στον υπέρτατο βαθμό με συνέπεια και επίγνωση των δυσκολιών. Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους που συνεργάστηκαν μαζί μου, από τους ποδοσφαιριστές και τους προπονητές μέχρι τους εργαζόμενους στο Κορωπί και στην ΠΑΕ. Εύχομαι καλή επιτυχία στον Παναθηναϊκό μας και ελπίζω να δώσει χαρά στον κόσμο μας που πραγματικά το έχει μεγάλη ανάγκη».

http://www.pao.gr/index.php/news/2015-0 ... 3-13-38-03
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14547
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Η Π.Α.Ε. Παναθηναϊκός ανακοινώνει τη συμφωνία με την ελβετική ομάδα Λουγκάνο για το δανεισμό του Χρήστου Δώνη.

Στη συμφωνία προβλέπεται ο δανεισμός του Δώνη έως τις 30 Ιουνίου 2016 με το σύλλογο της Ελβετίας να έχει το δικαίωμα αγοράς του εφόσον καταβληθεί το προβλεπόμενο ποσό.

http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... is/3143220
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
xristossia
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Feb 20, 2016 7:01 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
facebook προφίλ: xristos siapatis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ξέρετε πότε θα περαστούνε οι νέες μεταγραφές?Διέγραψα ολα τα save να παίξω απο την αρχή.
DONT WORRY BE HAPPY
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ανεβάζει το μπάτζετ στα 18 εκ. ευρώ ο Αλαφούζος

Την έγκριση για αύξηση του μπάτζετ την επόμενη σεζόν, με σκοπό να ενισχυθεί σημαντικά η ομάδα, έδωσε ο Γιάννης Αλαφούζος. Ανεβαίνει ο προϋπολογισμός της επόμενης περιόδου στα 18 εκ. ευρώ.
Την περασμένη σεζόν αυξήθηκε σημαντικά το μπάτζετ του Παναθηναϊκού και έγιναν υπερβάσεις για να ανέβει επίπεδο η ομάδα, αλλά αυτό δεν αποτελεί ταβάνι για τον πρόεδρο του Παναθηναϊκού που έχει βάλει πλώρη για επιπλέον ενίσχυση.

Σύμφωνα με την εφημερίδα «Goal», ο Γιάννης Αλαφούζος έχει δώσει το «οκ» για να γίνουν όλες οι απαραίτητες κινήσεις για να ενισχυθεί ακόμα περισσότερο ο Παναθηναϊκός την επόμενη περίοδο.

Μάλιστα, φαίνεται πως το μπάτζετ των «πρασίνων» θα αυξηθεί 20-25% σε σχέση με το φετινό, με τον προϋπολογισμό να φτάνει και να ενδέχεται ακόμα και να ξεπεράσει τα 18 εκ. ευρώ.

Ο προϋπολογισμός το καλοκαίρι έφτασε τα 13 ευρώ, ενώ κατά τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου, ο Γιάννης Αλαφούζος ικανοποίησε όλες τις επιθυμίες του Αντρέα Στραματσόνι, ανεβάζοντας κι άλλο το μπάτζετ που έφτασε τα 15 εκ. ευρώ.

Πάντως εκείνο που αξίζει να αναφερθεί είναι ότι το μπάτζετ του Παναθηναϊκού χρόνο με το χρόνο αυξάνεται, ενώ μέσα στην τελευταία τριετία έχει σχεδόν τριπλασιαστεί.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Τον προσεχή Μάιο θα ξεκινήσουν τα έργα στο "Απ. Νικολαΐδης" για την ανακαίνιση του γηπέδου του Παναθηναϊκού. Μέσα στο επόμενο 20ήμερο η "πράσινη" ΠΑΕ θα προχωρήσει σε ανακοινώσεις σχετικά με την παρουσίαση των έργων.

Στόχος του "τριφυλλιού" είναι μέχρι τον Ιούλιο να είναι έτοιμες οι σουίτες, για να προλάβει να δώσει εκεί τα παιχνίδια του στην Ευρώπη. Για αυτό και ο πρώτος κύκλος των έργων θα αφιερωθεί στην δημιουργία τους (στην κερκίδα επί της Λεωφόρου Αλεξάνδρας).

Θα γίνουν βελτιωτικά έργα στα αποδυτήρια, θα τοποθετηθούν νέα καθίσματα στο γήπεδο, ενώ ακολούθως θα αρχίσουν και τα έργα για το νέο διάζωμα πάνω από την κεντρική κερκίδα στην Τσόχα, χωρητικότητας 2.000 θέσεων. Ο δεύτερος κύκλος εργασιών αφορά στους τέσσερις πύργους που θα κατασκευαστούν στα κόρνερ και θα έχουν σουίτες, ενώ θα δημιουργηθεί αναψυκτήριο και μουσείο πάνω από το πέταλο που βρίσκονται οι θύρες 6-7.

Στο τρίτο στάδιο θα δημιουργηθεί κερκίδα 2.500 θέσεων με νέο διάζωμα πάνω από την κεντρική εξέδρα. Ακόμα, θα μπει "ηλεκτρικό πλέγμα" εξωτερικά του γηπέδου, αντίστοιχο της Allianz Arena, στο Μόναχο.

http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 61232.html
User avatar
alexander1611
Amateur
Amateur
Posts: 111
Joined: Fri Jul 27, 2012 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια τι ειναι αυτο το πραγμα με τα ποσοστα μεταπωλησεων στους παιχτες του παναθηναικου???μιλαμε εχετε βαλει ΣΕ ΟΛΟΥΣ...απο που προκυπτει οτι το 100% ενδεχομενης μεταγραφης του λετο παει σε τριτους???ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΗΤΑΝ...δεν ηταν καν μεταγραφη!!!!το ιδιο εχετε κανει κ στους π.βλαχοδημο-μολεδο-ο.βλαχοδημο...ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ηταν ολοι τους...οπως κ για αμπεντ-τελαντερ-ζεκα εχω αντιθετη αποψη καθως δεν εχει ακουστει-γραφτει για ΚΑΝΕΝΑΝ τους οτι εχουν ποσοστα μεταπωλησης οταν εγιναν οι μεταγραφες τους!!!!ακομα κ για μπεργκ μονο το αμβουργο εχει 35% αλλα αυτο το 10% που εχετε βαλει οτι εχει ο ιδιος ο παιχτης δεν εχει γραφτει πουθενα!!!!

Γιατι τετοια προχειροτητα ρε παιδια για ΑΚΟΜΗ μια χρονια στον Παναθηναικο???ειναι πραγματικα λυπηρο αυτο που συμβαινει ρε παιδια με την database της ομαδας σε ΠΟΛΛΑ επιπεδα κ πραγματα...πραγματικα δεν εχω ουτε ορεξη για γκρινια ουτε για αντιπαραθεση αλλα δεν αξιζει τετοια αδιαφορια κ προχειροτητα ο Παναθηναικος σε ενα παιχνιδι που πληρωνουμε-στηριζουμε-αγαπαμε τοσα μα τοσα χρονια!!!Πραγματικα αν εχετε ελλειψη ατομων κ χρειαζεστε βοηθεια απλα πειτε το κ ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν αμετρητα ατομα κ χωρις καποιο κερδος να βοηθησουν...πραγματικα ειναι λυπηρο αυτο που συμβαινει....κανει το παιχνιδι ΜΗ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ κ με ανακριβη στοιχεια...

υ.γ.1 κατι ακομα που παρατηρησα ειναι οτι στους τιτλους των ελληνικων ομαδων τα "super cup" αναγραφονται souper cap!

υ.γ.2 μπορει να ειναι αργα πλεον καθως δε θα υπαρξει νεο update οποτε οτι εγινε εγινε κ φετος ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ πολυ ενδιαφερθειτε λιγο παραπανω...πιστευω οτι πραγματικα ενδιαφερεστε κ νοιαζεστε για το παιχνιδι...

υ.γ.3 το ξαναγραφω οτι δεν θελω ουτε αντιπαραθεση ουτε ΤΙΠΟΤΑ απλα να ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τα δεδομενα κ τα στοιχεια ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ οχι μονος της ομαδας μου αλλα ΟΛΩΝ....
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

για να τα εχουν βαλει τα παιδια, ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ειναι τυχαια εκει.

παντως ειδικα στην περιπτωση του μπεργκ κανεις λαθος.
εχει μπει ρητρα που λεει οτι ο ιδιος ο παικτης θα παρει ενα ποσοστο απο ενδεχομενη μεταγραφη, επειδη οταν του προσφερθηκε το αρχικο συμβολαιο, δεν τα βρισκανε στην αμοιβη, οποτε προταθηκε κ αυτος ο ορος απο τον αντζεντη του, ο οποιος εγινε δεκτος απο τον παναθηναικο για να υπογραψει ο παικτης.

υποθετω οτι σχεδον ποτε δεν μαθαινουμε ολους τους ορους των συμβολαιων που υπαρχουν στα συμβολαια των παικτων, και σιγουρα θα μπαινουν πολλοι. καποιοι εξ αυτων ειναι πολυ συνηθισμενοι, αλλοι οχι.

στις αλλες περιπτωσεις που αναφερεσαι, αν ψαξεις λιγο στο ιντερνετ, θα βρεις οτι υπαρχουν δημοσιευματα που λενε για ποσοστα μεταπωλησης σε καποιους απο τους ελευθερους που ανεφερες, οποτε δεν βλεπω κατι τοσο λαθος και μη ρεαλιστικο οπως λες.
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σωστός scorpion για τον Berg ειδικότερα είναι γνωστό αυτό που αναφέρεις...Επίσης φίλε alexander άμα θες και δεν έχεις προχωρήσει το save διεγραψέτα με τον editor και τέλειωσε η ιστορία
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
User avatar
alexander1611
Amateur
Amateur
Posts: 111
Joined: Fri Jul 27, 2012 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπορει με τον μπεργκ ΜΠΟΡΕΙ ξαναλεω να ειμαι λαθος...για τους αλλους ομως που αναφερθηκα???πως γινεται οι ΕΛΕΘΕΡΟΙ ρε παιδια να εχουν ποσοστα στις προηγουμενες ομαδες τους??ο βλαχοδημος τι σχεση εχει με την ξανθη ας πουμε???ΜΗ ΛΕΜΕ οτι θελουμε...σε λιγο θα χαν ποσοστο κ τα παιδια απο τις ακαδημιες εδω περα...κ ολα μιλανε για ποσοστο ΚΑΘΑΡΟ απο την επομενη μεταγραφη ουτε καν απο το κερδος!!!αδερφε το θεμα ειναι να χρησιμοποιουμε το εντιτορ???εσυ αυτο καταλαβες απο οσα εγραψα???
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

σου απαντησα πως αν κανεις μια απλη αναζητηση στο google, θα βρεις οτι τα ποσοστα μεταπωλησης ελευθερων παικτων ειναι υπαρκτα.

υπαρχουν πολλοι οροι που μπορει να μην ακουγονται λογικοι αλλα ειναι υπαρκτοι.
οπως τα 300.000 χιλιαρικα που εχει ορο ο βλαχοδημος που τον πηραμε ελευθερο, που ο αλαφουζος εχει δηλωσει οτι ευχαριστως να τα δωσει αν αποδειχθει οτι πρεπει να τα δωσει.

αν δεν κανω λαθος ο τριανταφυλλοπουλος πηγε ελευθερος στον αστερα, με ποσοστο μεταπωλησης στον παναθηναικο.

τωρα, γιατι καποια πολυ μικρα ποσοστα τυπου 0.5% 1% 2%, παραμενουν σε μια μεταγραφη, αυτο δεν το ξερω. αλλα δεν νομιζω να ξυμνησε μια μερα ο περι κ να ειπε, α, θα βαλω 1% ποσοστο μεταπωλησης στον ταδε.

δεν θα ποσταρω κατι αλλο να μην γεμισω με οφ τοπικ, θα αφησω καποιον αρμοδιο να απαντησει. αλλα σου ξαναλεω, αν ψαξεις θα βρεις ποσοστα μεταπωλησης σε ελευθερους.
User avatar
alexander1611
Amateur
Amateur
Posts: 111
Joined: Fri Jul 27, 2012 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για να ειμαι δικαιος κ καθως εκατσα κ εψαξα αρκετα για τις συμφωνιες βρηκα οτι οι ζεκα-μολεδο-αμπεντ-ο.βλαχοδημο ΟΝΤΩΣ εχουν ποσοστα μεταπωλησεων κ ζητω ειλικρινα συγνωμη που δεν εψαξα καλυτερα ΑΛΛΑ για λετο-π.βλαχοδημο-τελαντερ-μπεργκ ειμαι σχεδον σιγουρος...

π.βλαχοδημος: τι σχεση εχει η ξανθη???απο τον ολυμπιακο εμεινε ελευθερος...
λετο: δεν υπηρχε καμια διαπραγματευση μεταξυ παο-κατανια...ο λετο εφοσον εμεινε ελευθερος απο την κατανια μετα συμφωνησε σαν ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ σε εμας...
τελαντερ: δεν βρηκα πουθενα να αναφερεται οτι υπαρχει ποσοστος μεταπωλησης
μπεργκ: μετα την ανανεωση του συμβολαιου του κ την ΜΕΓΑΛΗ αυξηση στις απολαβες του το 10% που κατειχε ο παιχτης βγηκε...το χουν πει αμετρητοι ρεπορτες του παναθηναικου...

Ολα αυτα για μερικους ειναι ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ κ εννοειται οτι αυτα δε θα χαλασουν την μαγεια του παιχνιδιου ουτε θελω να μηδενισω την προσφορα κ την προσπαθεια των παιδιων ΟΜΩΣ σε υπαρχει μια ΔΙΑΡΚΗΣ κ συνεχης παραμεληση του ΠΑΟ στο fm τα τελευταια χρονια ειτε μιλαμε για χαρακτηριστικα παιχτων(πολλες φορες πολυ πεσμενα σε σχεση με την πραγματικη τους εικονα) ειτε μιλαμε για τα οικονομικα ειτε για μικρολεπτομερειες...

Περυσι για παραδειγμα στο φμ ο παναθηναικος ειχε περασμενα σχεδον ΔΙΠΛΑΣΙΑ χρεη απο οσα πραγματικα ειχε εκεινη την εποχη κ οποιος θελει μπορει να κοιταξει στο περσινο τοπικ να δει οτι με δικη μ παρεμβαση ΠΑΝΤΑ με στοιχεια απο την ΠΑΕ αυτα διορθωθηκαν...και φετος τα χρεη ειναι παραπανω αλλα περιμενω τα επισημα στοιχεια για να ξαναγραψω για αυτα...

Για να κλεισω και να μην κουραζω επαναλαμβανω οτι η "αγανακτηση" μου (και πιστεψτε με υπαρχουν πολλοι που εχουν τα ιδια παραπονα απλα δεν μπαινουν στην διαδικασια να τα εκφρασουν ειτε γιατι δεν ξερουν που να τα γραψουν ειτε γιατι δεν δινουν σημασια) δεν εχει να κανει αποκλειστικα μονο με αυτα που ανεφερα απο πανω τα οποια δεν επηρεαζουν κ σε τοσο μεγαλο βαθμο το παιχνιδι αλλα εχει να κανει με την συνεχη ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΗ του παναθηναικους οπως ανεφερα σε σχεση με τις υπολοιπες ομαδες...Ειδικα αυτο με τα χρεη ειναι πολυ σημαντικο για παραδειγμα...Κ ξαναλεω με καμια δοση ειρωνια κ μειωσης της δουλειας των παιδιων που σεβομαι απολυτα αν χρειαζονται παραπανω ατομα για ερευνα κ ενημερωση θα βρετουν ΑΜΕΤΡΗΤΑ κ χωρις καποια κερδος κιολας...Κ για να προλαβω τους πονηρους δεν ζηταω ουτε καλυτερευση στατιστικων ουτε μειωση χρεων κλπ κλπ ΖΗΤΑΩ το ρεαλιστικο ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΦΙΚΤΟ βεβαια...κ αν συζητησετε με ατομα που παιζουν παο θα σας πουν κ αυτοι τα ιδια θεματα...

ΑΥΤΑ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα σου απαντήσει και ο Περικλής βέβαια,αλλά είσαι πολύ άδικος.Μακάρι όλοι οι researchers του fm να ψειριζαν τόσο πολύ τα στατιστικά,τα χρέη κλπ κλπ όσο τα παιδιά εδώ.Τίποτα δε μπαίνει στην τύχη και σχεδόν πάντα παραθέτονται οι πήγες με link.Ο Μπεργκ έχει και αυτός ποσοστό όπως και το Αμβούργο.Επειδή δε το ξέρεις εσύ δε σημαίνει ότι δεν ισχύει.Μάλιστα αυτό είναι ιδιαίτερα γνωστό γιατί κάθε φορά που γίνεται κουβέντα πώλησής του,αναφέρεται και το ποσοστό που θα πάρε ο ΠΑΟ που είναι μικρό για τους παραπάνω λόγους.
Όπως λοιπόν έκανες λάθος χωρίς να ψάξεις κατηγορώντας τους researchers,ψάξε καλύτερα και για τα υπόλοιπα.Μπες στα θέματα του Παναθηναϊκού και θα βρεις από που υπάρχουν τα χρέη τα ποσοστά μεταπώλησης κλπ.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Karaouzinho
Manager
Manager
Posts: 4753
Joined: Sat Apr 28, 2012 12:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Και χιλιάδες φίλοι...
Location: Χαλάνδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε φιλε ομως σταματα να βαζεις κεφαλαια γιατι φαινεται σα να θες να ξεκινησεις αντιπαραθεση

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Locked

Return to “Παναθηναϊκός”