Πως γίνεται να βάλω ένα logo στο παιχνίδι;

Συζητήστε, βρείτε σήματα/λογότυπα των ομάδων
Post Reply
aekchelsea
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 335
Joined: Thu Jul 02, 2009 1:13 pm
Football Manager της ομάδας: Στη γύρα
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Napoli,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω αρκετά logos από ομάδες αλλά θέλω να βάλω ένα logo μιας ομάδας που λείπει.Έχω την εικόνα αλλά πως θα την βάλω στο παιχνίδι;
AXILLEAS1971
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Jan 10, 2012 10:34 am
Football Manager της ομάδας: ΤΣΕΛΣΙ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κανω οτι λετε και δεν περνει ουτε τα logos ουτε τα grafik
Pelegolas
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri May 21, 2010 8:13 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά, έχω το εξής πρόβλημα, έχω τα logos (όπως και τα υπόλοιπα) από προηγούμενες version του παιχνιδιού. Τα εγκαθιστώ και όλα καλά. Κάποια logos όμως όταν φορτώνω το παιχνίδι δεν τα εμφανίζει. Έχω προσέξει ότι πρόκειται για ομάδες Ολλανδίας και της Δανίας (δεν ξέρω αν είναι τυχαίο).

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
stelias1
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed May 23, 2012 1:41 am
Football Manager της ομάδας: παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pelegolas wrote:Παιδιά, έχω το εξής πρόβλημα, έχω τα logos (όπως και τα υπόλοιπα) από προηγούμενες version του παιχνιδιού. Τα εγκαθιστώ και όλα καλά. Κάποια logos όμως όταν φορτώνω το παιχνίδι δεν τα εμφανίζει. Έχω προσέξει ότι πρόκειται για ομάδες Ολλανδίας και της Δανίας (δεν ξέρω αν είναι τυχαίο).

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
εχω και εγω το ιδιο προβλημα! ειναι επισης 3 ομαδες απο premier Αγγλιας και οι κατω της κατηγοριες! αυτο που παρατηρησα ειναι οτι απο αυτα τα πρωταθληματα υπηρχαν καποια logos οταν εγκατεστησα το παιχνιδι οπως koge απο Δανια vitesse απο Ολλανδια bernlye απο champioship! θελω να ρωτησω μηπως αυτα μπλοκαρουν τα νεα λογος! δλδ τα αρχεια συντονισμου τους? αν ναι που βρισκονται και τι να τα κανουμε? παρακαλω βοηθηστε! δεν γινεται να εχω logo απο δευτερη Σλοβακιας και να μην εχω απο Αγγλια! ευχαριστω
Post Reply

Return to “Logos”