Youth coach

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε εναν youth coach για να εχει υψηλο shooting στην προπονηση τι stats πρεπει να προσεξω πριν τον παρω?Οσους εχω στην μικρη ομαδα πχ εχουν attack 16 μεχρι 20 και shoot μου δινουν 1 αστερι αντε το πολυ 2...Τι πρεπει να προσεξω για να παρω καποιον ειδικο σε αυτο τον τομεα?
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spyrus7 wrote:Σε εναν youth coach για να εχει υψηλο shooting στην προπονηση τι stats πρεπει να προσεξω πριν τον παρω?Οσους εχω στην μικρη ομαδα πχ εχουν attack 16 μεχρι 20 και shoot μου δινουν 1 αστερι αντε το πολυ 2...Τι πρεπει να προσεξω για να παρω καποιον ειδικο σε αυτο τον τομεα?
Πρέπει να έχουν attack και technical ψηλά. Και βέβαια determination, motivatiοn και discipline τα οποία είναι απαραίτητα σε κάθε είδος προπόνησης.
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spyrus7 wrote:Σε εναν youth coach για να εχει υψηλο shooting στην προπονηση τι stats πρεπει να προσεξω πριν τον παρω?Οσους εχω στην μικρη ομαδα πχ εχουν attack 16 μεχρι 20 και shoot μου δινουν 1 αστερι αντε το πολυ 2...Τι πρεπει να προσεξω για να παρω καποιον ειδικο σε αυτο τον τομεα?
τσέκαρε αυτό
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οκ ευχαριστω πολυ φιλε!Με εσωσε αυτο το προγραμματακι
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”