Guillaume Gillet [2017/18]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Ολυμπιακό!
Locked
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17754
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Γκιγιόμ Ζιλέ.

Αμέσως μετά την υπογραφή του συμβολαίου του, ο Βέλγος προέβη στις πρώτες του δηλώσεις, ως ποδοσφαιριστής του Θρύλου!

Τα πρώτα του συναισθήματα μετά την υπογραφή του νέου του συμβολαίου: «Είμαι πολύ ευτυχισμένος που βρίσκομαι εδώ. Ήταν μία διαδικασία μακρά και δύσκολη η μεταγραφή μου εδώ, οπότε τώρα είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένος που υπέγραψα και ανυπομονώ να βρεθώ με τους νέους συμπαίκτες μου και να κάνω μεγάλα πράγματα στο γήπεδο».

Το μήνυμά του στον κόσμο του Ολυμπιακού: «Θυμάμαι πολύ καλά τους οπαδούς του Ολυμπιακού γιατί είχα παίξει εναντίον του σε παιχνίδι του UEFA Champions League. Αν και είχαμε χάσει τότε, ήταν μία πάρα πολύ ωραία ατμόσφαιρα, καταπληκτικός κόσμος και αυτό μάλιστα έπαιξε ρόλο στην απόφαση μου να έρθω εδώ και ελπίζω να είναι και τώρα οι οπαδοί ευχαριστημένοι από την συνεισφορά μου. Θέλω και εγώ να προσφέρω τα μέγιστα στην ομάδα για να μπορέσω να τους κάνω χαρούμενους».

http://www.olympiacos.org/article/68542 ... koy-o-zile
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ο Ολυμπιακός στο... άψε σβήσε ανακοίνωσε την απόκτηση του Βέλγου Γκιγιόμ Ζιλέ, που έκλεισε για συμβόλαιο 2+1 ετών, με βάση την πληροφόρηση που υπάρχει.

http://www.gazzetta.gr/football/article ... piako-pics

Ο ίδιος ο 33χρονος άσος της Ναντ πιέζει τη διοίκηση της γαλλικής ομάδας να τον παραχωρήσει στον Θρύλο καθώς έχει δεχτεί πρόταση για διετές συμβόλαιο με ετήσιες απολαβές κοντά στις 750.000 ευρώ, χρήματα που δεν μπορεί να αγνοήσει όπως και την προοπτική να κερδίσει τίτλους και να διεκδικήσει παρουσία στους ομίλους του Champions League.

http://www.redgoal.gr/2013-10-08-15-42- ... E%BA%CF%8C
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκε.

Αριθμός φανέλας;
Ποσό μεταγραφής;
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14563
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

#13.

1 εκατομμύριο σύμφωνα με το πρωτοσέλιδο του "ΦΩΣ".
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκαν.
Bill Reb
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Thu Nov 17, 2016 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεσμενος πολυ στα physical
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26372
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Image
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14563
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Work Rate-
Flair-
Bravery-
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26372
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Image
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ο Γκιγιόμ Ζιλέ αποτελεί παρελθόν για τον Ολυμπιακό, καθώς χθες υπέγραψε τη λύση του συμβολαίου του. Ο έμπειρος αμυντικός μέσος ήρθε με επίμονη εισήγηση του Μπέσνικ Χάσι, αλλά δεν πρόσφερε τα προσδοκώμενα και μέτρησε 29 συμμετοχές, 2 γκολ και 2 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.

http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... le/3520930

Άρα έλυσε το συμβόλαιό του στις 10/05.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Ολυμπιακός”