Luka Milivojevic [2014/15]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Ολυμπιακό!
User avatar
ilias_1
Coach
Coach
Posts: 2553
Joined: Sun Jun 06, 2004 11:00 pm
Status: 2h season...
Location: Ag.Paraskeui
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Τάσος Λαγός wrote:-Σε είδαμε στο 75ο λεπτό να «τρελαίνεσαι» με το μαρκάρισμα του Μιλιβόγεβιτς. Θες να μας πεις τι συνέβη;

«Πήρα τη μπάλα, δεν με πρόλαβε και με πάτησε. Ήταν ξεκάθαρα αντιαθλητικό χτύπημα και θα μπορούσα να είχα πάθει μεγάλη ζημιά. Ο συγκεκριμένος δεν τιμωρείται γι’ αυτό και συνεχίζει να κάνει τέτοια μαρκαρίσματα. Δεν ήταν η πρώτη φορά που συνέβη αυτό. «Τρελάθηκα» γιατί έμεινε ατιμώρητος και επειδή δεν ήρθε καν να μου ζητήσει συγνώμη. Ο διαιτητής αντί να τον τιμωρήσει, μου έλεγε «ηρέμησε». Μαρκαρίσματα υπάρχουν πολλά. Ο συγκεκριμένος παίκτης λειτουργεί αντιαθλητικά».
http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/superl ... -aidiasei/
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14770
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καρτελα 15.3
Spoiler: show
Image
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

acceleration -
agility --

Πολύ αργός, ειδικά στα πρώτα μέτρα. Δε στρίβει με τίποτα, από τα χειρότερα agility παικτών κέντρου του ΟΣΦΠ τα τελευταία χρόνια.

Αντίθετα, πάσα μπορεί να ανέβει στο 14.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

+ ακόμα ένα δολοφονικό μαρκάρισμα σήμερα...
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Νομιζω οτι το εκανε για να σταματησει την αντεπιθεση, αλλα εννοειται πως δε τον ενοιαζε με ποιον τροπο θα γινει αυτο
jimbo84
Rotation
Rotation
Posts: 1030
Joined: Tue Nov 01, 2005 1:07 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνω με τα απο πανω.Εμενα μου φαινεται αλλος παιχτης μετα το τραυματισμο του πολυ χειροτερος στα περισσοτερα στατιστικα του..
User avatar
ilias_1
Coach
Coach
Posts: 2553
Joined: Sun Jun 06, 2004 11:00 pm
Status: 2h season...
Location: Ag.Paraskeui
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vs AEK
Spoiler: show
Image
*έχω μια απορία αν μπορεί να μου λύσει κάποιος από το research team. Αν π.χ. στον συγκεκριμένο παίχτη του βάλετε 20(ή 0 ανάλογα με το αττ) σε επιθετικότητα,βρώμικο παιχνίδι,σπορτσμανσιπ κλπ υπάρχει περίπτωση να έρθει κάποιος από την SI ή απο Βέλγιο (μιας και ο παίκτης ανήκει στην Αντερλεχτ) και να σας πει από που και ως που αφού σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της Σουπερλιγκ ο εν λόγω παίχτης έχει μόλις 2 κίτρινες????

Image

http://www.superleaguegreece.net/el/tea ... 42/players

Off Topic:
Αν η ερώτηση μου θεωρηθεί προβοκατόρικη,οπαδική ή οτιδήποτε άλλο παρακαλώ να αγνοηθεί και να διαγραφεί.Δεν έχω τέτοιο σκοπό,απλά έχω απορία αν οι ελληνικές καρτέλες φτιάχνονται βάσει τα όσα βλέπουμε στο γήπεδο ή βάσει των αριθμών του ελληνικού πρωταθλήματος.
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8490
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Είναι πολύ βρώμικος το έχουμε δει σε πολλά ματς. Τώρα για τις κίτρινες (που δεν παίρνει) είναι άλλο θέμα :D
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Όντως, ακόμα μια πολύ βρώμικη ενέργεια χθες.

Επίσης, με προβληματίζει ότι παρότι αποδεδειγμένα κάνει πολλά χιλιόμετρα στο γήπεδο αυτά γίνονται μάλλον σε περιορισμένο χώρο. Δεν ξέρω αν αξίζει πολύ υψηλό work rate.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@ilias_1

Θεωρώ πως σε τέτοια περίπτωση,η παράθεση των στιγμιοτύπων που αποδεικνύουν κάτι τέτοιο θα ήταν αρκετή. Δεν παίζουν τα στατιστικά ποδόσφαιρο, ούτε λένε πάντα την αλήθεια.
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Ολυμπιακός”