4-2-3-1 Ενα 4ετες project!

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
iceburn
Football Legend
Football Legend
Posts: 12423
Joined: Tue Jan 27, 2004 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορείς να ανεβάσεις ss με τις οδηγίες των mc, amc και st?
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλο φαινετε θα το δοκιμασω και στον ολυμπιακο..πιστευω εχει τους καταλληλους παικτες για να το εφαρμοσω
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
User avatar
Sidereal
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Mon May 09, 2005 11:56 pm
Football Manager της ομάδας: Την Ψάχνω
Location: Ελληνορώσων
Has thanked: 0
Been thanked: 0

REDMAN20 wrote:πολυ καλο φαινετε θα το δοκιμασω και στον ολυμπιακο..πιστευω εχει τους καταλληλους παικτες για να το εφαρμοσω
Και εγω το σκεφτηκα αλλα box to box και complete forward δεν εχει η ομαδα...
And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee
theocharis7
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:30 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πωσ το κατεβαζω ρε μαγκες?το αρχειο _tac δεν μου το ανοιγει ουτε με winrar ουτε με winzip..μου βγαζει ενα σφαλμα..Πωσ το κατεβαζετε???
black takis
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:48 pm
Football Manager της ομάδας: Nottingham Forest,Καλαματα
Αγαπημένη Ομάδα: Καλαματα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theocharis7 wrote:Πωσ το κατεβαζω ρε μαγκες?το αρχειο _tac δεν μου το ανοιγει ουτε με winrar ουτε με winzip..μου βγαζει ενα σφαλμα..Πωσ το κατεβαζετε???
Απλα θα πας στο tactics>options(στα αριστερα της οθονης)>manage tactics και θα κανεις import την τακτικη απο εκει που την αποθηκευσες.
theocharis7
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:30 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

black takis wrote:
theocharis7 wrote:Πωσ το κατεβαζω ρε μαγκες?το αρχειο _tac δεν μου το ανοιγει ουτε με winrar ουτε με winzip..μου βγαζει ενα σφαλμα..Πωσ το κατεβαζετε???
Απλα θα πας στο tactics>options(στα αριστερα της οθονης)>manage tactics και θα κανεις import την τακτικη απο εκει που την αποθηκευσες.[/quot
μα αυτο σ λεω δεν αποθηκευεται πουθενα,δεν ειναι σαν τα αλλα που ειναι ραρ κ κανω αποσυμπιεση
stratos_21
Trialist
Trialist
Posts: 42
Joined: Sat May 17, 2008 4:59 am
Football Manager της ομάδας: aek,AB
Αγαπημένη Ομάδα: aek fc-tottenham hotspur
Location: εξωτικό κουκάκι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

It's all yours!!!
Spoiler: show
Image

Image

Image

Image

Για το αρχειο τακ:οταν το κατεβαζεις,και το αποθηκευεις(οπουδηποτε στο pc σου),πηγαινεις απο τα tactics του fm,manage/import και στο import πανω δεξια διαλεγεις το φακελο που θες(αποθηκευσε στο desktop να ειναι πιο ευκολο),και πατας ok...Συνηθως τα ληφθεντα αποθηκευονται στον φακελο (User's name)/Ληψεις(η downloads).Αν δεν το βρισκεις με τπτ,στο παραθυρακι που θα σαου εχει ανοιξει στον browser σου,οταν κατεβαινει το αρχειο,επελεξε το με δεξι κλικ και μετα ευρεση προορισμου η find target location,για να δεις που βρισκεται...Δεν παιζει να χαθει :wink:
TO DARE IS TO DO
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Φιλε stratos πολύ καλή η τακτική σου αποδίδει κ με τον ΠΑΟΚ που παίζω,απλά θέλει χρόνο για να την
αφομιώσουν οι παίκτες..Εχω αρκετή κατοχή μπάλας κ φτιάχνει κ φάσεις η ομάδα..Επίσης έκανα κ μια μεγάλη ανατροπή με την Dinamo.Kiεβου
μέσα στην Τούμπα απο 0-2 ημι το γύρισα σε 3-2 στο 91 με τον Λάζαρ,με την ομάδα να κάνει φοβερό 2ο ημιχρονο..

Οπως επίσης έκανα μεγάλη νίκη μεσα στο ΟΑΚΑ με ΠΑΟ με 0-4..!!

Η ομαδα που παίζει είναι πάνω-κάτω αυτη:
Spoiler: show
Image

Uploaded with ImageShack.us
stratos_21
Trialist
Trialist
Posts: 42
Joined: Sat May 17, 2008 4:59 am
Football Manager της ομάδας: aek,AB
Αγαπημένη Ομάδα: aek fc-tottenham hotspur
Location: εξωτικό κουκάκι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματι θελει χρονο,γιατι χρειαζεται οι παικτες να αφομιωσουν το τι ζητηται στο γηπεδο,πρεπει να βρισκονται "με κλειστα ματια"...Οι βασικοιι σου οντως ταιριαζουν στα ζητουμενα(μια μικρη ενσταση στον γεωργιαδη,και επειδη πρεπει να τον εκμεταλευτεις καν'του ενα retrain σε st).....Επισης νομιζω οτι θες και κανα st για αλλαγη(θα την παλεψεις μονο με κλαους και σαλπι? -meaculpa )
TO DARE IS TO DO
Giannis type r7
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η χρονια ειμαι στους 8 του τσου λου με το γαυρο κ εχω παρει ηδη προταθλημα με τη σχεδον τακτικη σου...απλα παιζω με 1dm και 2mc στην ευρωπη...1ος στομ ομιλο με τσελσι μπενφικα κ μακαμπι με 14 βαθμους...Ολα αυτα 1η χρονια... :wink: παμε για τους 4 :D
stratos_21
Trialist
Trialist
Posts: 42
Joined: Sat May 17, 2008 4:59 am
Football Manager της ομάδας: aek,AB
Αγαπημένη Ομάδα: aek fc-tottenham hotspur
Location: εξωτικό κουκάκι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος μαν!!!Αντε να το σηκωσεις κιολας (:
Και γω εννοειται οτι στα δυσκολα εκτος,και στην ευρωπη ετσι παιζω,αλλιως αν υπαρχει μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας τρως και :ribo !!!
TO DARE IS TO DO
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

stratos_21 wrote:Πραγματι θελει χρονο,γιατι χρειαζεται οι παικτες να αφομιωσουν το τι ζητηται στο γηπεδο,πρεπει να βρισκονται "με κλειστα ματια"...Οι βασικοιι σου οντως ταιριαζουν στα ζητουμενα(μια μικρη ενσταση στον γεωργιαδη,και επειδη πρεπει να τον εκμεταλευτεις καν'του ενα retrain σε st).....Επισης νομιζω οτι θες και κανα st για αλλαγη(θα την παλεψεις μονο με κλαους και σαλπι? -meaculpa )
Εκεί που βλέπεις τον Γεωργιάδη παίζει συνήθως ο Mihelic,αλλά κ απο τον Γεωργιάδη δεν έχω παράπονο βοηθάει..

Προς το παρών η επίθεση καλά πάει 8 γκολ ο Κλαους 7 ο Σάλπι..Κάποια στιγμή που ψιλότραυματίστηκαν έβαλα Spadacio κ μου βγήκε,έβαλε 2-3 γκολ..

Τον Γεωργιάδη τον έβαλα retrain στο AMC το st ετσι κι'αλλιως το έχει competent οπότε αν χρειαστεί θα μπορεί να παίξει κ εκει..

Εχω πάρει τον Skavysh για αλλάγη στην επίθεση αλλά τραυματίστηκε..

Α και κάτι ακόμα επιλέγεις κάτι απο τα shouts για την τακτική??
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε στρατο καταπληκτικη και πολυ ψαγμενη η δουλεια που εχεις κανει.
το κατεβασα και εγω (εχοντας και εγω την αρρωστια ΑΕΚ) και το διοκιμασα.
μεχρι στιγμης εχω δει κατοχη μπαλας αλλα και σε καθε αγωνα να εχω πανω απο 18-20 τελικες προσπαθειες για γκολ!!!
επισης εντυπωση μου εχει κανει ο μακος που εξαπολυει σουτ απο μακρινη αποσταση παντα πανω στην εστια εχοντας φυσικα πετυχει και 2 γκολ απο αποσταση..
το μονο που πρεπει να φτιαξω πανω στην τακτικη σε εμενα ειναι ο επιθετικος γιατι οποιον και αν εχω βαλει απο τους 3 που εχει η ομαδα,
χανουν κατι ευκαιρειες τετ α τετ που τραβας τα μαλια σου...
να επισημανω οτι ειμαι ακομα στην αρχη της σαιζον (τελη σεπτεμβρη) οποτε και θελει ακομα δουλεια μεχρι να το αφομοιωσουν οι παικτες το συστημα,αλλα μεχρι στιγμης αποδιδει 100%
μπραβο φιλε μου που θελησες να μοιραστεις μαζι μας ενα συστημα στο οποιο εχεις αφιερωσει ωρες αλλα και μηνες πανω σε αυτο και κυριως που οποιος το εχει δοκιμασει βλεπει αποτελεσμα!!!
stratos_21
Trialist
Trialist
Posts: 42
Joined: Sat May 17, 2008 4:59 am
Football Manager της ομάδας: aek,AB
Αγαπημένη Ομάδα: aek fc-tottenham hotspur
Location: εξωτικό κουκάκι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

No Limit wrote:φιλε στρατο καταπληκτικη και πολυ ψαγμενη η δουλεια που εχεις κανει.
το κατεβασα και εγω (εχοντας και εγω την αρρωστια ΑΕΚ) και το διοκιμασα.
μεχρι στιγμης εχω δει κατοχη μπαλας αλλα και σε καθε αγωνα να εχω πανω απο 18-20 τελικες προσπαθειες για γκολ!!!
επισης εντυπωση μου εχει κανει ο μακος που εξαπολυει σουτ απο μακρινη αποσταση παντα πανω στην εστια εχοντας φυσικα πετυχει και 2 γκολ απο αποσταση..
το μονο που πρεπει να φτιαξω πανω στην τακτικη σε εμενα ειναι ο επιθετικος γιατι οποιον και αν εχω βαλει απο τους 3 που εχει η ομαδα,
χανουν κατι ευκαιρειες τετ α τετ που τραβας τα μαλια σου...
να επισημανω οτι ειμαι ακομα στην αρχη της σαιζον (τελη σεπτεμβρη) οποτε και θελει ακομα δουλεια μεχρι να το αφομοιωσουν οι παικτες το συστημα,αλλα μεχρι στιγμης αποδιδει 100%
μπραβο φιλε μου που θελησες να μοιραστεις μαζι μας ενα συστημα στο οποιο εχεις αφιερωσει ωρες αλλα και μηνες πανω σε αυτο και κυριως που οποιος το εχει δοκιμασει βλεπει αποτελεσμα!!!

Ωπα ωπα να σε προλαβω πριν κανεις βιαστικη κινηση για cf....Κατ αρχην ευχαριστω για το πολυ καλα σου λογια,κατα δευτερον απο δω και περα θα ειμαι συχνοτερα μαζι σας(εξεταστικη τελος! -gioupi )....Παρε ενα ss απο το beleck πρωτη χρονια στο σειβ μου με αεκ να πειστεις οτι αν του δωσεις συνεχομενα παιχνιδια,θα τριβεις τα ματια σου(ναι ειναι χασογκολης,αλλα η ταχυδυναμη του απλα δεν παιζεται απο κανενα cb στην ελλαδα,στην πλατη της αμυνας ειναι θανατος!!!).Κρατα τα λεφτα του cf για του χρονου,υπαρχουν και φθηνες λυσεις καλες για το συστημα(torassa,eneramo)

SS
Spoiler: show
Image
TO DARE IS TO DO
Giannis type r7
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stratos_21 ΑΚΟΥ!!! ARSENAL- OLYMPIAKOS 2-4
OLYMPIAKOS ARSENAL 5-0!!!!!!!!!!
BARCA -OLYMPIAKOS 4-1
OLYMPIAKOS - BARCA 3-0!!!!!!!XAXAXA Εχασα 2-1 απ τη μαντσεστερ στο τελικο του τσου λου τη προτη χρονια...θα αρχησω καινουριο...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!oxι επειδη εχασα αλλα επειδη πηγα στο τελικο!!!Κ δεν φτανουν ολα αυτα...εχασα απ το βαζελο!!!!!!!!!!!!!!
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”