4-2-3-1 Ενα 4ετες project!

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
npil
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Tue Oct 05, 2004 12:56 am
Football Manager της ομάδας: AEK, St Patrick's Athletic F.C
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λοιπον παιδια η δικαι μου εμπειρια με το συστημα αυτο ειναι

ΑΕΚ 11-12 - 5ος
ΑΕΚ 12-13 - Με ενδιωξαν τον Γεναρη (ημουν 7ος)
Λεβαδειακος - Με πηρε τον Γεναρη 2013 , εκατσα μεχρι τον Γεναρη 2014 που με ενδιωξαν παλι διοτι δεν ημουν 7ος με 8ος σταθερα.

Κοιταξτε , χρησιμοποιω το συστημα οπως ειναι απο το αρχειο και αντιστοιχα παιζω με DMC η AMC αναλογα τον αγωνα. Απο παιχτες προσπαθω να παρω αυτους που μπορω με βαση τα attributes που θελει το συστημα ,,αλλα απο οτι βλεπω πρεπει να εχω την Μanchester για να εχω τετοιους παιχτες...
Help pls αν μπορει καποιος ,....τωρα πηγα στην Καλλιθεα (Β εθνικη) λεω να την ανεβασω αλλα πρεπει να φτιαξω το συστημα δεν βλεπω μελλον με το υπαρχων.......

ΥΓ. δεν μαρεσει να παιρνω μεγαλες ομαδες , μαρεσει αν με διωξουν απο μια ομαδα να πηγαινω αναλογα που με δεχονται ,θελω να φτιαξω καριερα σαν coach στο Fm δεν με ενδιαφερει η ομαδα
(Εχω τη version 1.0 του FM)
User avatar
nikpana
Amateur
Amateur
Posts: 202
Joined: Wed Apr 11, 2007 6:52 am
Location: Xalkida
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="npil"]λοιπον παιδια η δικαι μου εμπειρια με το συστημα αυτο ειναι

ΑΕΚ 11-12 - 5ος
ΑΕΚ 12-13 - Με ενδιωξαν τον Γεναρη (ημουν 7ος)
Λεβαδειακος - Με πηρε τον Γεναρη 2013 , εκατσα μεχρι τον Γεναρη 2014 που με ενδιωξαν παλι διοτι δεν ημουν 7ος με 8ος σταθερα.

Κοιταξτε , χρησιμοποιω το συστημα οπως ειναι απο το αρχειο και αντιστοιχα παιζω με DMC η AMC αναλογα τον αγωνα. Απο παιχτες προσπαθω να παρω αυτους που μπορω με βαση τα attributes που θελει το συστημα ,,αλλα απο οτι βλεπω πρεπει να εχω την Μanchester για να εχω τετοιους παιχτες...
Help pls αν μπορει καποιος ,....τωρα πηγα στην Καλλιθεα (Β εθνικη) λεω να την ανεβασω αλλα πρεπει να φτιαξω το συστημα δεν βλεπω μελλον με το υπαρχων.......

ΥΓ. δεν μαρεσει να παιρνω μεγαλες ομαδες , μαρεσει αν με διωξουν απο μια ομαδα να πηγαινω αναλογα που με δεχονται ,θελω να φτιαξω καριερα σαν coach στο Fm δεν με ενδιαφερει η ομαδα
[b](Εχω τη version 1.0 του FM)[/b][/quote]

Δοκίμασε αυτή φίλε μου.
viewtopic.php?f=287&t=34693
Είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει στο φμ φέτος.
Ότι δέ σε σκοτώνει σε κάνει ποιό δυνατό
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

φιλε η τακτική σου είναι πολύ καλή, παίζω παντα με μια παρόμοια. πριν από κανα μήνα ξεκίνησα καινούριο save και επειδή ήμουν από φορμάτ δεν είχα τις δικες μου τακτικές, έτσι κατέβασα τη δικιά σου. σπέρνει με την ΑΕΚ στην Ελλάδα, και στην Ευρώπη όταν το γυρνας σε 4-5-1 με τον ανκορ.

Συνεχισε έτσι με την τακτική, ανέλυσέ την/εξελιξε τη περισσότερο, είναι σε πολύ ωραία βάση το ποδοσφαιρο που παίζεις έτσι
User avatar
Aekaras21
Amateur
Amateur
Posts: 233
Joined: Tue Jun 05, 2012 7:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αεκ
Status: fmgreece Rules
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλή τακτική φίλε! ...Απορία:Από touchline tructions τι βάζω???
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”