YAYA SANOGO [ST] loan κ free τον ιουλιο του 12

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Επιθετικούς SC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
damianzizou
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Nov 05, 2010 6:14 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚΑΡΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το potential με μιον μπροστα ειναι για τους νεους παικτες.το -7 κυμαινεται απο 130-140, το -8 απο 140-160 περιπου, το -9 απο 160-180 και το -10 απο 180-200..και οταν κανεις new game βαζει τυχαια διαφορες τιμες.. πχ τον sanogo στον editor τον εχει -9, κ σε ενα game τον βγαζει 180 κ σε αλλο μπορει να τον εχει 165 για παραδειγμα.. εγω τον εκλεισα στην αεκ οπως ελπιζα κ σας ειχα πει,τον εφερα δανεικο κ τον γεναρη με approach to sign εκλεισε για 7000ευρα την βδομαδα κ ερχεται το καλοκαιρι.. παντως εμενα μου παιζει καλα, σε 10(3) αγωνες εχει 9 γκολ στο πρωταθλημα κ στο ουεφα 1 γκολ σε 5 συμμετοχες κ average rating 7.22
HAWKER
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Wed Jul 14, 2010 9:12 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εντάξει παιδιά, το παιδι δεν παλευεται.....Με βοηθησε τα μεγιστα ωστε να ανεβασω την Αλμερια απο την Segunda στην primera division
Αποδοση πανω απο το 7
Στην αρχη δανεικος φυσικα πληρωνοντας ολο το μισθο του και αγορα το καλοκαιρι του 2012 τζαμπα καθως ληγει το συμβολαιο του με την Οσερ
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ και ελπιζω να με βοηθησει και την επομενη σεζον στην πριμερα

Image

Uploaded with ImageShack.us
nospa2010
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Nov 09, 2011 6:44 am
Football Manager της ομάδας: OCFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2η σεζον εβγαζε ματια στον ολυμπιακο με 25goal στο πρωταθλημα την 3η season επεσε κατακορυφα απο αυγουστο μεχρι δεκεμβρη στο πρωταθλημα 2 γκολ.... αναγκαστηκα τον πουλησα εφοσον εξελιχθηκε σε Παλτο.... Πηρα τωρα στις μεταγραφες τον Soulyemane Culibaly και εναν 18χρονο που μου εβγαλε ο Darko τον Pedro Perez
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5491
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

Image
Spoiler: show
Image
panosdlx
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Sat Feb 26, 2011 2:55 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μονος του στην επιθεση τη ρολο να εχει?? poacher ?
NoNaKoS
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 265
Joined: Thu Sep 16, 2004 11:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι πιο πολύ poacher του ταιριάζει ..
User avatar
S Vassilis
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue May 09, 2006 8:11 pm
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν έπαιξε καθόλου όλη την σεζόν από τραυματισμό σε τραυματισμό πήγαινε.....ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!

Image
rufete
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Mon Aug 09, 2010 11:49 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Status: mathousalas managerikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον πηρα δανεικο στον γαυρο 2η χρονια εβγαλε ματια σε Adv forward διπλά στον μιραλας π τον ειχα poacher καλο παιχτακι
Δεξι χαφ 1α ο rufete και μετα οι υπολοιποι...
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεκεμβρη του 2015 και εχει γινει ηδη legend ο παιχταρας!!!

Image

Image
NoNaKoS
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 265
Joined: Thu Sep 16, 2004 11:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιζω με συστημα με 1 επιθετικο.. θελω το πολυ 2 επιθετικους.. Εχω ηδη Sanogo και Kadlec..Ομως σκεφτομαι να πουλησω τον Sanogo( η εστω να τον δωσω δανεικο) και να παρω Carlos Fierro..
Εχω παθει πλακα με τον Fierro τι μηχανη του γκολ ειναι.. Τι λετε Fierro > Sanogo?

PS: O Sanogo πολυ καλος.. αλλα απο Mental stats ειναι σκετη απογοητευση.. ιδιως το teamwork και το Workrate του ειναι αθλιο ( ειναι κοινως ατομιστης..) ενω ο Fierro εξελισσεται σε τουμπανο complete forward ( τα κανει ολα με αλλα λογια). Οποτε ακουω αποψεις να την κανω την κινηση μου;!
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ποιος Φιερο???
Μονο Σανογκο, εχει καταντησει cheat ο τυπος βαζει γκολ με την σεσουλα σε οτι ομαδα τον εχω και παντα κορυφη μονος του ως poacher.
NoNaKoS
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 265
Joined: Thu Sep 16, 2004 11:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:Ποιος Φιερο???
Μονο Σανογκο, εχει καταντησει cheat ο τυπος βαζει γκολ με την σεσουλα σε οτι ομαδα τον εχω και παντα κορυφη μονος του ως poacher.
ποιος Fierro? για κοιτα εδω : viewtopic.php?f=284&t=34408&start=15 ,
ετσι ελεγα κ εγω μεχρι που ειδα αυτο... και σε ξενα site τον εψαξα λενε ειναι καλυτερος απο sanogo.. δες απλα το παραπανω Link...
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tον ειχα στον Παο αλλαγη του Σανογκο κ ολο τραυματιζονταν, τον εχω δοκιμασει μονο του στην επιθεση. αν θες να παιζεις με 2 μπορει να μν κανει, αλλα κορυφη ως ποουτσερ ειναι τα παντα ολα ο Γαλλος.
NoNaKoS
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 265
Joined: Thu Sep 16, 2004 11:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:Tον ειχα στον Παο αλλαγη του Σανογκο κ ολο τραυματιζονταν, τον εχω δοκιμασει μονο του στην επιθεση. αν θες να παιζεις με 2 μπορει να μν κανει, αλλα κορυφη ως ποουτσερ ειναι τα παντα ολα ο Γαλλος.
Κι εγω παο εχω.και παιζω με 1 κορυφη..( αλλα AF OXI pocher), δεν μου λες πριν τραυματιστει o fierro πως επαιζε;
Kαι τι χρονια τον ειχες; στα ρωταω αυτα γιατι αν δεις 22-23 πως γινεται θα τριβεις τα ματια σου..
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το -9 που εχει ο Sanogo σημαινει p.a. απο 150-180 οποτε αναλογα με το save μπορει να βγει παικταρας ή απλως καλος
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “SC”