Fernando Canesin Matos[AMC,ST] 2,5M

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Επιθετικούς SC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
User avatar
BuLLs3y3
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3014
Joined: Mon Jun 26, 2006 10:25 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος Φιορεντινα Αρσεναλ
Status: Loading ...
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

·Ονοματεπώνυμο :Fernando Canesin Matos
·Θέση :AMC,ST
·Ηλικία :19
·Ομάδα :Anderlecht
·Εθνικότητα :Brazilian
·Αξία αγοράς :Τον είχα δανεικό με option αγοράς 2,5Μ και τον τίμησα από τον χειμώνα της πρώτης χρονιάς.

·PA:-8
·CA:118
·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:Natural θέση είναι AMC, αλλά λόγω της ταχύτητάς του διαπρέπει στο save μου ως ST-Poacher.
edit: Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί και ως AMC(Inside Forward), έχει απίστευτη ταχύτητα.Και εάν μάθει να dribble through the center(πως στο καλό το λένε), θα τρυπάει πολλές άμυνες με τις μπούκες του.

Συνολικά είχε 26 εμφανίσεις και 20 γκολ, αλλά μόλις τον απέκτησα με μεταγραφή,μηδένησαν τα στατιστικά του(τον Ιανουάριο)
Εξαιρετικός και με σχετικά μικρό συμβόλαιο..94.000 p/y έπαιρνε στην Anderlecht, 450.000 p/y ίσως και λιγότερα με παζάρια) σε εμένα.
Image
Leonidas Mourinho
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Sat Aug 10, 2013 8:50 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/leo.m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε μου, εισαι ο πρωτος που βλεπω να γραφει γι' αυτον τον παικτη οτι το χρησιμοποιει σαν poacher στην κορυφη της επιθεσης. Και θελω να σου δωσω πολλα συγχαρητηρια, γιατι και εγω οταν πηρα το fm12, στο πρωτο μου save, τον πηρα εντελως τυχαια στην μπαγερν, με αποτελεσμα ο γκομεζ να καθαριζει τον παγκο .... :P
Post Reply

Return to “SC”