Ξέρω πως είναι να πανηγυρίζεις με τον...

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
Post Reply
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16069
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Ελα, το εχεις κανει... Και εσυ... Και εσυ... Και εσυ... Και ο αλλος πισω σου... Ολοι ματς το εχουμε κανει... Εχουμε σηκωθει μετα απο γκολ καποιου παικτη μας και εχουμε ουρλιαξει απο τη χαρα μας! Η απαντηση συνηθως ειναι: "Σκασε ρε μαλακa!", αλλα εμας δεν μας νοιαζει... "Γκολ ρε νιαμου! Γκολ! Η μπαλα στα διχτυα! Αντε γεια!"...


Πειτε μας τον παικτη που σας εκανε να τρελαθειτε απο χαρα... Ποτε και που, με ποια ομαδα, σε ποια διοργανωση... Και μην ντρεπεστε, ολοι το εχουμε κανει... Αλλοι βγαζουν την ψυχη τους (και οχι μονο), αλλοι απλα φωναζουν!




Γιατι ολοι ξερουμε πως ειναι να πανηγυριζουμε με το ΦΜ!!!
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FM11 τελικος CL man u vs barcelona (ειχα man u) 0-0 στο 90λεπτο.Παμε παραταση πρωτο τεταρτο 0-0. Φτανουμε στο 119 κορνερ νανι εκτελει VIDIC ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΚΑΡΙ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!! εχει φυγει καρεκλα κατω εχω σηκωθει πανω και αρχιζω και βαραω μπουνιες στο γραφειο απλα τρελαθηκα!!
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Γκολ του Ζερμειν Τζενας στο 5ο λεπτο τον καθυστηρησεων την τελευταια αγωνιστηκη,στις καθυστερησεις επισης ισοφαριστηκε η τσελσυ,και με την νικη μου και την ισοπαλια της πηρα πρωταθλημα στον ποντο.Πανηγυρίστηκε πιο πολυ και απο το γκολ του γκοβου στο καμπ νου πριν τα 5.
User avatar
TWEEK
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1427
Joined: Sun Mar 23, 2008 1:32 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Man.Utd, Juventus
Location: 3men
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο περσινό FM, Εργοτέλης-Παοκ, με νίκη το έπαιρνα, αδιαφορώντας για το ματς του Παναθηναϊκού (2ος)..
Στο 94', με το σκορ 2-2, κόρνερ του Γκαρσία, πετάγεται ο Κοντρέρας στο πρώτο δοκάρι και το παστελώνει..

Είχανε έρθει, θυμάμαι, κάτι φίλες της μάνας μου για επίσκεψη... Από τότε έχω να τις δώ.... :D
Tsakalaki wrote:Μπάρμπι μαμιόλα, ο Μπομπ πάνω απ' όλα...
thanasis10 wrote:Αν κλείσει ο Πιάττι,3 μέρες θα κλειστώ σπίτι και θα τον παίζω χωρίς έλεος.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Tony Tsak - Attaq's Almeria avoides relegration with' Esteban Solari's winning goal over Getafe
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y9pcr08s92I[/youtube]
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

εχω φωναξει στην διαπασον γκολ του Σανογκο και του Νινη.
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξερω πως ειναι να πανηγυριζεις με....

Τον Mascio σε ημιτελικό Europa ! Απευθείας φάουλ και γκοοολ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ!!!!

Στον τελικό έπειτα από κάθετη του Mascio ο Lewandowski βάζει το γκολ στο 81'!!!!!

Για το FM09 μιλάω :D
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16069
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

JasonZante wrote:Ξερω πως ειναι να πανηγυριζεις με....

Τον Mascio σε ημιτελικό Europa ! Απευθείας φάουλ και γκοοολ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ!!!!

Στον τελικό έπειτα από κάθετη του Mascio ο Lewandowski βάζει το γκολ στο 81'!!!!!

Για το FM09 μιλάω :D
Ποσοι παιχταραδες-πουλεναρες να χωρεσουν σε ενα ποστ? -ypoklinomai -ypoklinomai
kram
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 415
Joined: Sat Jan 02, 2010 5:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Αστερας Τριπολης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το ματς που δεν θα ξεχασω ποτε ηταν στο fm 2008.Μολις ειχα παει φοιτηττης και αρχισα να ασχολουμαι με το φμ.ξεκιναω λοιπον save με Ολυμπιακο.Δεν θυμαμαι τωρα πια σαιζον ηταν αλλα ηταν στους 8 του UEFA.ειχα κληρωθει με City.Θυμαμαι οτι ειχε Robinho.Πρωτο παιχνιδι χανω εκτος εδρας 3-1.Δευτερο ματς λεω θα παιξω 4-4-2 χαμενο το εχω ετσι και αλλιως.Στο 12' 0-1..Ημιχρονο 0-1..Βγαζω Niculae, βαζω Lewandowski που μολις ειχε γυρισει απο τραυματισμο.1-1!2-1!Μετα κοκκινη για την City στο 78'..Λεω εδω ειμαστε,ολοι μπροστα...Ο τερμας να πιανει τα απιαστα, να εχω τρελαθει..Καθυστερησεις...γεμισμα,κοντρες η μπαλα στον Tοnι Calvo,3-1!!!Παραταση=παρασταση για εναν ρολο..Τελικο αποτελεσμα 5-1..ουφ..
User avatar
luna
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Fri May 01, 2009 11:40 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos/Gladbach/Lille
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξέρω πως είναι να πανηγυριζεις με τον... Ντιογκο (!?)

Manager 2008 η 9 δε θυμαμαι , καπου το εχω σε fraps γιατι δεν ηξερα για το youtube η δεν υπηρχε upload απ το fm τελος παντων , θα το κανω upload αν το βρω.

2015-16 καπου εκει τελος παντων εχω αρκετα καλη ομαδα και η Λυον εχει ΥΠΕΡομαδα. Εχει 2 συνεχομενα ΤΣ.Λ. τα regen της μονοπωλουν χρυσες μπαλες χρυσα παπουτσια παντοφλες τα παντα.... Την πετυχαινω στους 8 και με νικαει 0-1 εντος. Με το που τρωω 2 γκολακια στο Ζερλαν και ευκαιριες για αλλα τοσα τα παραταω ... No pressure στο ημιχρονο , overload και οτι γινει. 2 γκολ ο ντιογκο απ το τιποτα και εκει που εχουμε φτασει στο 90φευγα και δινουν την μπαλα στον τερματοφυλακα , κατι γινεται και bugαρει το 3D , ο τερματοφυλακας κλωτσαει λιγο την μπαλα μπροστα για να γεμισει και να το ληξει (λογικα) ξαφνικα καθεται ακινητος για 5-6 δευτερολεπτα ο Ντιογκο τρεχει χωρις να τον ακολουθησει κανενας καμια 15ρια μετρα παιρνει τη μπαλα κ βαζει γκολ ανενοχλητος... Πανηγυρισα περισσοτερο και απ το γκολ του Φετφα σημερα... Ισως η καλυτερη μου αναμνηση απ ολα τα ΦΜ , εστω και με bug :P
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Προσφατο θυμαμαι εχω παει με ολυμπιακο πρωτη χρονια europa league γιατι τερματισα τριτος cl. Κληρωνομαι με dinamo στους 32 και περναω ευκολα. Στους 16 μου βγαινει η sevilla και στο πρωτο ματς καραισκακι 1-1 και με αποβολη djebour. Στο 2ο λοιπον περναω miralas κορυφη και στο 79 κανει το 0-1 !! Παταω pause σφηγγω γροθιες κοιταζω δεξια-αριστερα και αρχιζει η τελετη !!! Αρχικα χορος στους ρυθμους του σπορ φμ που ακουγα εκεινη την στιγμη και μετα να περνω μπαλα να κανω αναπαρασταση της φασης στο κρεββατι μου!!!! Και δως του τα ριπλει και τα πανυγηρια. Ναι, τελικα στο 90 1-1 και παμε παραταση................. Στο 118 γκολ ο φετφατζιδης και να φωναζω Γ$Μ% ΤΟΥΣ ΡΕ ΦΕΤΦΑ Γ%Μ$ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤ*Δ^Σ !!!!! Εριξα το ποτηρι με το (λιγο ευτυχως) νερο και να με ρωταει η αδερφη μου αν ειμαι καλα.. Τελικο αποτελεσμα 2-2 ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ αλλα μεγαλη προκριση.

IRL τωρα το γκολ του στολτιδη στο 90φευγα με στανταρ στο καραισκακη ειχα κοκκινησει απο τις φωνες και μπασκετακι το 97 σε ενα τριποντο του βελπ και ενα αλλο του μπακατσια στο δρομο για το ευρωπαικο.. Τα θυμαμαι και ανατριχιαζω !!!!
yol
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Wed Nov 26, 2008 11:07 pm
Football Manager της ομάδας: hucknall
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cm03/04 τελικος τσου λου παο-γιουβεντους,ο kasper σμαιχελ πιανει 3 πεναλτυ εγινε ΧΑΜΟΣ!!
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16069
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Χρηστο Καρυπιδη!


3η χρονια και αφου εχω κανει δυο θαυματα με Ατρομητο (4η και 1η θεση) τα οποια οκ τα χαρηκα αλλα δεν τρελαινομουν κιολας, ηρθε η ωρα των ομιλων του ΤσουΛου...

Παιζω εντος με Ρεντ Μπουλ, στο 2' ο Μητρογλου κανει το 1-0... Επι 40' με σφυροκοπουν απιστευτα, και στο 43' να σου κορνερ, κεφαλια ο Καρυπιδης και αντε γεια! Μεγιστη απολαυση, με ειχε πεθανει το αγχος και περιμενα καρτερικα την ισοφαριση... Αλλα οχι! Ο Χρησταρας ειχε την απαντηση! Στο Β' καναμε πλακα και τελειωσε 4-1...
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

skerzos wrote:Χρηστο Καρυπιδη!


3η χρονια και αφου εχω κανει δυο θαυματα με Ατρομητο (4η και 1η θεση) τα οποια οκ τα χαρηκα αλλα δεν τρελαινομουν κιολας, ηρθε η ωρα των ομιλων του ΤσουΛου...

Παιζω εντος με Ρεντ Μπουλ, στο 2' ο Μητρογλου κανει το 1-0... Επι 40' με σφυροκοπουν απιστευτα, και στο 43' να σου κορνερ, κεφαλια ο Καρυπιδης και αντε γεια! Μεγιστη απολαυση, με ειχε πεθανει το αγχος και περιμενα καρτερικα την ισοφαριση... Αλλα οχι! Ο Χρησταρας ειχε την απαντηση! Στο Β' καναμε πλακα και τελειωσε 4-1...
ελα μωρη... ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ !!!
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με Ποσειδώνα Νέων Πόρων στο FM 05, μόλις ανέβηκα Α' Εθνική μετά από 9 χρονιές και στο τέλος κρατήθηκα με ισοβαθμία -gioupi
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”