Football Manager 2012 info [12.2.2]

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
Post Reply
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rimini wrote:Θα σου βγάζει ότι σκέφτεται την προσφορά μέχρι να γίνει 17 και να ενεργοποιηθεί το συμβόλαιο. Για να δεις αν έχει συμφωνήσει πήγαινε στην καρτέλα contract info. Πρέπει να γράφει στο Future Contract: Provisionally agreed to sign a professional contract on...
Eισαι boss! Να'σαι καλα ρε c -doublekiss
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια double post αλλα εχει περασει καιρος.

Σας εχει βγει ποτε στο ρεπορτ του παιχτη deep lying forward ? Ειτε ο παιχτης ειναι regen ειτε κανονικος ? Ποτε ομως δεν εχω βρει και παιζω με τετοιον επιθετικο ο αλλος ειναι Poacher. Mηπως ειναι bug ??
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1956
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

nikos_chalandri wrote:Παιδια double post αλλα εχει περασει καιρος.

Σας εχει βγει ποτε στο ρεπορτ του παιχτη deep lying forward ? Ειτε ο παιχτης ειναι regen ειτε κανονικος ? Ποτε ομως δεν εχω βρει και παιζω με τετοιον επιθετικο ο αλλος ειναι Poacher. Mηπως ειναι bug ??
Εγώ πρόχειρα θυμάμαι τον Torres. Στο '13 που παίζω τώρα, είναι ο Miccoli.
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

nikos_chalandri wrote:Παιδια double post αλλα εχει περασει καιρος.

Σας εχει βγει ποτε στο ρεπορτ του παιχτη deep lying forward ? Ειτε ο παιχτης ειναι regen ειτε κανονικος ? Ποτε ομως δεν εχω βρει και παιζω με τετοιον επιθετικο ο αλλος ειναι Poacher. Mηπως ειναι bug ??
ναι ένα ριτζέν είχα τέτοιον. κλαιν όμως, τον πειράζω μόνος μου και του λέω τι θέλω από αυτόν.

Για ελληνικό, αν θέλετε deep lying μαζί με αλλον έναν επίθεση, δοκιμάστε Γιαννιώτα. τον πήρα γενάρη και πρόλαβε πέταξε 10 γκολάκια. και ο Πετρογκόλ ξεσκίστηκε, πανω από 20, αλλά αυτουνού του έστησα και κομπίνα στο κορνερ
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”