Greek Superleague Backgrounds Pack

Backrounds, δυχτια, μπάλες και ότι άλλο γραφικό μπορεί να γίνει edit στο νέο FM2011!
Post Reply
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Image

DOWNLOAD LINK:

http://www.fmgreece.gr/rokdownloads/fm2 ... ounds-pack

Στο συγκεκριμένο πακέτο θα βρείτε backgrounds παικτών, γηπέδων και οπαδών των περισσότερων ομάδων της Superleague.

Τα backgrounds στο FM2011 δεν εμφανίζονται με όλα τα skins για αυτό και σας προτίνω το DARK BG SKIN που μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ:

https://sites.google.com/site/michaeltm ... edirects=0

Όπως γίνεται κατανοητό ΔΕΝ ΕΓΓΥΩΜΑΙ ότι τα backgrounds θα λειτουργούν σωστά με όλα τα υπόλοιπα skins.

Για να τα εγκαταστήσετε κάνετε extract το περιεχόμενο του GSL_BP11.rar στον φάκελο: My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\[SKIN ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ]\backgrounds

Για περισσότερα backgrounds ξένων πρωταθλημάτων ανατρέξτε στα forums του sortitoutsi εδώ:

http://www.sortitoutsi.net/forum/forum/ ... s-graphics
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

είσαι ωραίος ρε Περι... -doublekiss
το χρειαζόμασταν, μπράβο... :-D
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
nikosts7
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Fri Oct 23, 2009 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: osfp,barca,manstester g.
Status: Καλό λιώσιμο από 05/11!!!!!
Location: patra,achaia,hellas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο......
Ευχαριστουμε πολυ.......το δοκίμασα και ειναι πολυ ωραιο.... :wink:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ....ΛΕΜΕ!!!!!!
User avatar
nekpap
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 451
Joined: Tue Dec 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Περικλή, φταίει άραγε το χρώμα των φωτό του background για το ότι δεν εμφανίζονται σε όλα τα skins;

Πάντως είναι καλή δουλειά! -Αν μπορείς κάνε και τα τρόπαια των διοργανώσεων να εμφανίζονται στην οθόνη των μηνυμάτων αντί για το λογότυπο της διοργάνωσης. :wink:
Θρύλος και...σιγή στο Champions League!!
Φτιάξτε όλες τις 3D εμφανίσεις των ομάδων του FM 2021!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Τα χρώμα των φωτό είναι κανονικό, δεν το έχω πειράξει εγώ.

Στο bg dark skin πέφτει αυτόματα μία σκιά και έτσι είναι όλα ευανάγνωστα, με άλλα skins δεν ξέρω τι παίζει.

Στο pastel του φορλάνη πάλι πέφτει σκιά αλλά επειδή είναι άσπρο δεν είναι και πάρα πολύ ευανάγνωστα τα γράμματα.
Toumpinio
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Tue Nov 23, 2010 10:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος σε ότι αφορά τα γραφικά του παιχνιδιού και δε σκαμπάζω και πολλά το skin που τελικά το έβαλα το dark το πέτυχα το άλλο με το bacΚgrounds πάλι όχι κάνω ακριβώς τα βήματα αλλά κάτι δε πάει καλά καμιά βοήθεια. Π.χ. τον φάκελο backgrrouns τον δημιουργώ εγώ μέσα στο skin παίζει τίποτα με αυτό αν και νομίζω κάτι στα preferences δε κάνω σωστά.αυτά περιμένω κάποια βοήθεια.
User avatar
Thodoris213
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 374
Joined: Thu May 22, 2008 3:51 pm
Football Manager της ομάδας: Kavala, PAOK, Leeds, Dortmund
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και εγώ όλα σωστά τα κάνω αλλά δεν μου τα εμφανίζει... έχω κατεβάσει και το skin που προτείνεται...
Ακόμα και μια κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλήθιος. *Αρκάς

https://www.facebook.com/pages/PAOK-Fan ... ef=tn_tnmn PAOK Fan Page

https://www.facebook.com/pages/%CE%9D%C ... 070?ref=hl ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΩΡΑΑΑ !!!
User avatar
cereal killer 69
Manager
Manager
Posts: 4401
Joined: Wed Dec 13, 2006 7:54 pm
Location: matters!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο default σκιν παιζει; Αν ναι, σε ποιον φακελο το βαζουμε;

Ευχαριχτω.
babis23
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Jun 22, 2009 3:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΟΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΤΑ BACKGROUNDS ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ Η ΑΛΛΙΩΣ?ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ.ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΩ TACTICS INFOS BOARDROOM.ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ PLZ.THNX!
Vassilis Makridis
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 531
Joined: Thu Sep 26, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός, ΟΣΦΠ, Liverpool κτλ.
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικόγαυρος! (και Liverpool!)
Location: ΝΙΚΑΙΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να κάνω μια χαζή ερώτηση βρε παιδιά;;; Τον φάκελο skins τον φτιάχνουμε, απ' ό,τι καταλαβαίνω, μόνοι μας... Το default skin του παιχνιδιού πού βρίσκεται και πώς θα μεταφέρουμε το σωστό αρχείο config.xml εκεί;;; Μήπως επίσης χρειάζεται να φτιάξουμε μέσα στον φάκελο skins έναν υποφάκελο που να ονομάζεται "default" ή κάπως έτσι;;;
ΒΑΣΙΛΗΣ Κ. ΜΑΚΡΙΔΗΣ
User avatar
nikosts7
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Fri Oct 23, 2009 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: osfp,barca,manstester g.
Status: Καλό λιώσιμο από 05/11!!!!!
Location: patra,achaia,hellas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Toumpinio wrote:καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος σε ότι αφορά τα γραφικά του παιχνιδιού και δε σκαμπάζω και πολλά το skin που τελικά το έβαλα το dark το πέτυχα το άλλο με το bacΚgrounds πάλι όχι κάνω ακριβώς τα βήματα αλλά κάτι δε πάει καλά καμιά βοήθεια. Π.χ. τον φάκελο backgrrouns τον δημιουργώ εγώ μέσα στο skin παίζει τίποτα με αυτό αν και νομίζω κάτι στα preferences δε κάνω σωστά.αυτά περιμένω κάποια βοήθεια.
μεσα στον φακελο skin/graphics/δημιουργεις τον background και εκει βαζεις ολες τις φωτο
διαλεγεις το σκιν στο preference και μετα ενα confirm...και παιζει...

Στα preferences στην καρτέλα display & sound ξετίκαρε το use skin case και τίκαρε το always reload skin on confirm :wink:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ....ΛΕΜΕ!!!!!!
User avatar
nikosts7
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Fri Oct 23, 2009 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: osfp,barca,manstester g.
Status: Καλό λιώσιμο από 05/11!!!!!
Location: patra,achaia,hellas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

babis23 wrote:ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΟΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΤΑ BACKGROUNDS ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ Η ΑΛΛΙΩΣ?ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ.ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΩ TACTICS INFOS BOARDROOM.ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ PLZ.THNX!
οπως το δοκιμασα εγω....εχεις μια σταθερη που αφορα την ομαδα...μια που αφορα το γηπεδο σου και καποιες που αφορουν καποιους πακτες σου....εμενα οπως το εδα ετσι μου λειτουργει οπως το ειδα με ολες τις ομαδες του πακετου....

Υ.Γ. Στα preferences στην καρτέλα display & sound ξετίκαρε το use skin case και τίκαρε το always reload skin on confirm.
για δοκιμασε και αυτο...να δεις... :wink:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ....ΛΕΜΕ!!!!!!
User avatar
nikosts7
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Fri Oct 23, 2009 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: osfp,barca,manstester g.
Status: Καλό λιώσιμο από 05/11!!!!!
Location: patra,achaia,hellas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cereal killer 69 wrote:Στο default σκιν παιζει; Αν ναι, σε ποιον φακελο το βαζουμε;

Ευχαριχτω.
κατεβασε καλυτερα το dark skin που προτεινεται...εκει παιζει μια χαρα......
χρηστης/εγγραφα/sports interactive/football manager 11/skins
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ....ΛΕΜΕ!!!!!!
User avatar
nikosts7
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Fri Oct 23, 2009 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: osfp,barca,manstester g.
Status: Καλό λιώσιμο από 05/11!!!!!
Location: patra,achaia,hellas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Vassilis Makridis wrote:Να κάνω μια χαζή ερώτηση βρε παιδιά;;; Τον φάκελο skins τον φτιάχνουμε, απ' ό,τι καταλαβαίνω, μόνοι μας... Το default skin του παιχνιδιού πού βρίσκεται και πώς θα μεταφέρουμε το σωστό αρχείο config.xml εκεί;;; Μήπως επίσης χρειάζεται να φτιάξουμε μέσα στον φάκελο skins έναν υποφάκελο που να ονομάζεται "default" ή κάπως έτσι;;;
το μονο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις αποσυμπιεση το αρχειο μεσα στην σωστη διαδρομη.....αν δεν εχεις skins
το δημιουργεις εσυ...τα βαζεις εκει...πας στα preferences επιλεγεις το skin σου....μετά στα preferences στην καρτέλα display & sound ξετίκαρε το use skin case και τίκαρε το always reload skin on confirm....κάνεις ενα confirm...και εισαι ετοιμος....
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ....ΛΕΜΕ!!!!!!
Toumpinio
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Tue Nov 23, 2010 10:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nikosts7 wrote:
Toumpinio wrote:καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος σε ότι αφορά τα γραφικά του παιχνιδιού και δε σκαμπάζω και πολλά το skin που τελικά το έβαλα το dark το πέτυχα το άλλο με το bacΚgrounds πάλι όχι κάνω ακριβώς τα βήματα αλλά κάτι δε πάει καλά καμιά βοήθεια. Π.χ. τον φάκελο backgrrouns τον δημιουργώ εγώ μέσα στο skin παίζει τίποτα με αυτό αν και νομίζω κάτι στα preferences δε κάνω σωστά.αυτά περιμένω κάποια βοήθεια.
μεσα στον φακελο skin/graphics/δημιουργεις τον background και εκει βαζεις ολες τις φωτο
διαλεγεις το σκιν στο preference και μετα ενα confirm...και παιζει...

Στα preferences στην καρτέλα display & sound ξετίκαρε το use skin case και τίκαρε το always reload skin on confirm :wink:
Αν και γαύρος σε ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω να είσαι καλά!!!!!
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”