The Voice Of The South Come On[END]

Ιστορίες που κέρδισαν την άνοδό τους σε επαγγελματικό επίπεδο
Post Reply
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ηρθε η ωρα για το παιχνιδι με την City καλη χρυση με παικταραδες με Jose στον Παγκο αλλα εχει τροτα σημεια εκει θα χτυπησουμε!

Image
ΜΑΝ.CITY - SOUTHAMPTON
Image
Image
Image
MVP : Diego Buonanotte
Image
Mεγαλειωδες νικη τους πατησαμε τα χασανε εντελος η ομαδα επαιξε με ψυχη ημασταν στημενοι τελεια πηραμε το κεντρο εκμεταλευτικαμε στο επακρο την αποβολη του Σιλβα και με τις τρομερες αντεπιθεσεις με Diego k Alberto τους τρελαναμε τους αραβες...

Image
Η Λιβερπουλ ερχεται αποδεκατισμενη χωρις Τορες,Μπενιτεζ,Τζονσον,Γουιλσον και με Τζεραρντ τραυματια αν και θα παιξει.Ειναι ευκαιρια να παρουμε την 3η θεση απο σημερα στην εδρα μας.
SOUTHAMPTON - LIVERPOOL
Image
Image
Image
MVP : Alberto Paloschi
Image
:ribo και αντε γεια οτι και αν γινει βγηκαμε CHL τους πατησαμε αλλο ενα παιχνιδι που εκριβε παγηδες αυτη την φορα απο εμας.Εκμεταλευτικαμε τις πολλες απουσιες και πηραμε το παιχνιδι!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ -diatakste 34 γκολ ο Paloschi αλλο ενα και θα σπασει το ρεκορ του Shearer που ειχε με την Blackburn.


Tελευταιο παιχνιδι της χρονιας,στο οποιο θα αγωνιστουν οι Davis k Bratu για τελευταια φορα με την φανελα της Southampton μιας και απο την επομενη χρονια λογο ηλικιας και λογο προσφορας δεν θα μπορουν να προσφερουν αλλο στην ομαδα παραμονο απο το ποστο καπιου προπονητη κτλ κτλ.

Image
SUNDERLAND - SOUTHAMPTON
Image
Image
Image
MVP : Giuliano
Image
TΡΑΓΙΚΟΙ μπορει αν μν ειχε σημασια το παιχνιδι αλλα δεν ημασταν καλοι χασαμε ευκαιριες αλλα φαγαμε κ 3 απιστευτα γκολ...και μια αντεπιθεση για το 4 που ηταν το κερασακι στην τουρτα.Τεσπα εριξα καποιες φωνες γιατι δεν ειναι εικονα ομαδας αυτη που εχει κανει τετοιο σερι.Ημασταν αηττητοι απο τον Φλεβαρη.Τελος καλο ολα καλα ομως.

Image
Και τυπικα στο CHL!!!


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Image
Ημαστε η μεγαλη εκπληξη του πρωταθληματος,μας ειχαν για 18ους και φτασαμε στην 3αδα.Ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος απο την ομαδα!!!

:arrow: Στο επομενο ποστ η αναλυση της χρονιας που μας περασε οι βαθμολογιες των μεγαλων πρωταθληματων και κυπελλων.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο ρε τους τρελανες ολους!
Πολυ μεγαλες νικες και με τις 2 μεγαλες ομαδες.
Τραγικοι με την σαντερλαντ αλλα λιγη σημασια ειχε το σκορ για μας.
Περιμενω το καλοκαιρι να σκασουν αρκετες βομβες γιατι του χρονου θελουμε και κατι παραπανω :wink:
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεραστιος -ypoklinomai

Του χρονου πρωταθλημα!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
stavros_skala
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2207
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Blackburn, ΑΕΚ Λάρνακας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

completely unexpected αποτελέσματα. 3αρα στην Σίτυ 4αρα στην Λιβπουλ 4αρα από Σάντερλαντ
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ :D
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο τα πηγες καταπληκτικα!αυτα μας αρεσουν να κανουμε τις εκπληξεις!συνεχισε ετσι θελουμε καλες μεταγραφες για να παμε καλα στην ευρωπη!!
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:Μπραβο ρε τους τρελανες ολους!
Πολυ μεγαλες νικες και με τις 2 μεγαλες ομαδες.
Τραγικοι με την σαντερλαντ αλλα λιγη σημασια ειχε το σκορ για μας.
Περιμενω το καλοκαιρι να σκασουν αρκετες βομβες γιατι του χρονου θελουμε και κατι παραπανω :wink:
Eυχαριστω φιλος! καναμε μεγαλα μπαμ ουτε και εγω το πιστευα στο τελος σκασαμε εμεις ομως... :D
BlueAno wrote:Τεραστιος -ypoklinomai

Του χρονου πρωταθλημα!
Ωραιος...θα δουμε δειξαμε οτιολα μπορουμε να τα κανουμε!
stavros_skala wrote:completely unexpected αποτελέσματα. 3αρα στην Σίτυ 4αρα στην Λιβπουλ 4αρα από Σάντερλαντ
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ :D
Μν συζητας χαμος!
spyrus7 wrote:μπραβο τα πηγες καταπληκτικα!αυτα μας αρεσουν να κανουμε τις εκπληξεις!συνεχισε ετσι θελουμε καλες μεταγραφες για να παμε καλα στην ευρωπη!!
Ευχαριστω φιλος! ολα θα γινουν με υπομονη και σωστο σχεδιασμο!

Off Topic:
Στο επομενο ποστ διαφορα στατιστικα στοιχεια και βαθμολογιες.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

AΓΓΛΙΑ
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Μεγαλη τιμη για μενα η τριτη θεση στους καλυτερους προπονητες καθως και η διακριση του Paloschi στην καλυτερη ομαδα της χρονιας.

ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Image
ΣΚΩΤΙΑ
Image
ΙΤΑΛΙΑ
Image
ΙΣΠΑΝΙΑ
Image
ΓΑΛΛΙΑ
Image
ΕΛΛΑΔΑ
Image
CHAMPIONS LEAGUE
Image
EUROPA LEAGUE
Image
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Σε αυτο το ποστ θα κανω μια αναλυση του ροστερ της φετινης χρονιας για να κανουμε τον απολογισμο και να παρουμε αποφασεις για το ποιοι θα μεινουν στην ομαδα και ποιοι θα αποχωρισουν.Θα κανω μια αναφορα και τις προσωπικες μου επιλογες και περιμενω φυσικα εσας να μ πειτε τις γνωμες σας και οτι αλλο πιστευτε πως ειναι το καλυτερο για την συνεχεια.


ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Smithies: Το πουλεν μου.Ειναι εξελιξιμος και είναι σε ολες τις επιτυχιες της ομαδας ως ο βασικος τερμαρος.Βεβαια στην αρχη της χρονιας εχασε την θεση του αλλα μετα εδειξε γιατι είναι ο καλυτερος.Τρομερη επικοινωνια και πολύ καλες εξοδους και τοποθετησεις περιμενω να ανεβει λιγο και στα αλλα.Μενει στην ομαδα μιας και ανανεωσε το συμβολαιο του,θα ξεκινησει ως βασικος στα πλανα μου και φετος περιμενω πολλα από αυτόν.

Krul: Τον πηρα περσι για να καλυψει το κενο του Lux σαν δευτερος.Απο σποντα επαιξε βασικος στην πρωτη αγωνιστικη και πηρε φανελα βασικου μιας και εκανε πολύ καλα παιχνιδια.Στην συνεχεια ειχε 2 τραυματισμους που τον αφησαν πισω και εχασε την θεση του.Μενει στην ομαδα μιας και με τετοιες εμφανισεις δεν μπορω να μν τον υπολογιζω.

Davis: Πολλα χρονια κατω από τη εστια της Southampton σε ολες τις κατηγοριες.Εχει βοηθησει πολύ τον Smithies και γενικα την ομαδα σε δυσκολες στιγμες δεν διαμαρτυρήθηκε για τον λιγο χρονο που επαιζε. Ηταν καλος την πρωτη χρονια μετα επεσε πολύ στο τελευταιο παιχνιδι που τον εβαλα ότι πηγαινε μεσα εγραφε.Η θα γινει προπονητης αλλιως θα είναι πολυτελεια για μια ομαδα 3 κατηγοριας .Δεν μενει φετος στην ομαδα καθως η ηλικια του 37 είναι μεγαλο αγκαθι.Τον ευχαριστω για οσα προσφερε.

ΣΤΟΧΟΣ: Να αποκτηθει ενας τριτος για να κλησει η 3αδα κατά περιπτωση Αγγλος η τουλαχιστον να εχει χρονια στην Αγγλια.Σε περιπτωση που δεν βρεθει θα ανεβασω τον Gunn από την τριτη ομαδα.

ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ
Spoiler: show
Image
Image
Image
Hoyte: Δεν επαιξε σχεδον καθολου.Δεν μπορω να τον κρινω πολύ,στο κυπελλο βεβαια δεν εντυπωσιασε μαλιστα μπαζαμε από την πλευρα του.Εχει αρχισει την γκρινια κ μαλλον θα δωθει σε άλλη ομαδα στο κατω κατω για το rotasion αποκτηθηκε.Ειναι 28 οποτε είναι ευκαιρια να πουληθει τωρα.

Clyne: Ο μικρος που προερχοταν από φουλ σεζον με την Κρισταλ Παλας επαιξε λιγο δεν εντυπωσιασε παρολο αυτά θα μεινει στην ομαδα μιας και μπορει να προσφερει λυσεις και στα 2 ακρα της αμυνας.Ειναι γρηγορος παιζει κ στις 2 πλευρες και είναι κ Αγγλος.Με την φυγη του Hoyte θα μεινει 100%.

Walker: Ο βασικος μπακ της χρονιας.Με μερικα πολύ καλα παιχνιδια εδειξε ότι μπορει να είναι το μελλον στο δεξι ακρο της ομαδας και της Εθνικης. Επαιξε κ στοπερ σε καποιες στιγμες και ηταν καλος.Θα κανω τα παντα να τον αποκτησω εχω βαλει ρητρα 3μυρια.Το μονο αγκαθι είναι ο ατζεντης του που δεν θελει να συζητησουμε.

ΣΤΟΧΟΣ: Aν δεν αποκτηθει ο Walker παμε για 2 παικτες.αν αποκτηθει για ακομα έναν που να μπορει να τον κοντραρει.
ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ
Spoiler: show
Image
Image
Wallace: Εδειξε από την αρχη ότι θα είναι βασικος.Με 30 συμμετοχες και καλα παιχνιδια καλος στο μαρκαρισμα και στις προωθήσεις εχει και μερικες ασσιστ,θα τον ηθελα λιγο πιο γρηγορο αλλα με καλυπτει στα αλλα με την σταθεροτητα του.μενει στην ομαδα μιας και αποτελει δυναμη στην αριστερη πλευρα.Το ότι παιζει βασικος στην εθνικη δινει μεγαλυτερο κινητρο.Πειμενω πιο πολλα από αυτόν τον παικτη.

Μattock: Εχασε την θεση του βασικου φετος αλλα παρολο αυτά αποτελει μια αξιοπιστη λυση στα ακρα μια και είναι ενας σταθερος σε αποδωση παικτης.Στο κυπελλο δεν εκανε καλα παιχνιδια αλλα στο πρωταθλημα επαιξε σε δυακολα ματς και βοηθησε.Μαλλον θα μεινει εκτος αν ερθει καποια καλη προταση του δινω προβαδισμα να μεινει γιατι Αγγλος.

ΣΤΟΧΟΣ: Μαζι με τον Clyne που παιζει και στις 2 πλευρες κανουν 3αδα ισως αποκτηθει ενας μικρος ακομα εκτος αν ερθει καλη προταση για καποιον από τους από πανω η βρω εγω καμια καλη ευκαιρια για αριστερο μπακ.Οποτε σε αυτην την θεση με επιφυλαξη.
ΣΤΟΠΕΡ
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Jones: Εχει ξεκινησει να βγαζει τα λεφτα ου δωσαμε. Πολύ καλος και δυνατος.Εκανε φουλ σεζον ως βασικος εχει ηγετικες ικανοτητες και είναι εξελιξιμος.Ξεκιναει βασικος την νεα χρονια και περιμενω να γινεται καλυτερος.

Spence: Είναι πολυτημο εργαλιο για μενα και τον εχω από την πρωτη χρονια είναι εξελιξιμος νεος με καλα αμυντικα στοιχεια.Μενει στην ομαδα και θα είναι κ την νεα χρονια από τους πρωταγωνιστες.

Gioda: Aυτο που τον κανει να ξεχωρισει είναι είναι η ικανοτητα του στο ψηλο παιχνιδι και τα γκολ που κανει τον εχουν ανεβασει την αποδωση πολύ.Αγκαθι οι συχνει τραυματισμοι που ειχε.Εχει αρκετες προτασεις και μαλιστα σκεφτεται να φυγει με δηλωσεις που εκανε.Δεν ξερω τι θα κανω μιας και η αποδωση και τα γκολ κανουν το εργο δυσκολο.

Onuoha: Tρομερα εκρικτικος παικτης γρηγορος δυνατος και εχει πολύ καλα αμυντικα στοιχεια.Θα επαιζε βασικος αν δεν ειχαν καλη αποδωση οι από πανω.Επαιξε και στο δεξι ακρο της αμυνας και πηγε καλα.Ειναι δανεικος χωρις οψιον αγορας.Σκευτομαι να τον ξανα παρω μιας και είναι πολύ καλη λυση για το rotation της ομαδας.

ΣΤΟΧΟΣ: Φευγει ο Onuoha αν φυγει και ο Gioda θα αποκτηθουν σιγουρα 2 στοπερ ο ενας μαλιστα θα είναι στο στυλ του Gioda.Eιδη εχω 2,3 στο μυαλο μου,και ενας ακομα για να κλησει η 4αδα δεν αποκλειω να αποκτηθει ξανα ο Onuoha.
DM-MC-AM
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Bilek: Σκυλος ο τσεχος δευτερη χρονια πολύ καλη με 30 παιχνιδια σχεδον εκανε μια πολύ καλη χρονια.Πολυ καλα αμυντικα στοιχεια και σταθερη αποδωση.Λογο ότι κοντευει τα 30 σκευφτομαι να τον δωσω μιας και εχει ανεβει το κασε του και θα παρουμε καλα λεφτακια.

Cana: Hρθε προσφατα και εδειξε την κλαση του πιστευω πως οσο δενεται με την ομαδα θα γινεται καλυτερος.Μενει δεν το συζηταμε και πιστευω θα βοηθησει πολύ.Τα μεγαλα mental που εχει βοηθανε πολύ στν παρουσια του μεσα στο γηπεδο.

Κouyate: Aποκτηθηκε από τον δανεισμο του στα μεσα στης χρονιας.Ηταν πολύ καλος στα παιχνιδια βοηθαει κ στην επιθεση πολύ δυνατος με τεχνικη και εξελιξιμος.Περιμενω πιο πολλα αν ειχε μεγαλα στατς στα αμυντικα καθηκοντα θα ηταν αναντικαταστατος.

Schneiderlin: Oποτε χρειαστικε ηταν καλος.βοηθαει στο κεντρο στην αναπτυξη της ομαδας και αποτελει πολύ καλη λυση για το rotation.Eχει προτασεις από γαλλικες και γερμανικες αν τα λεφτα είναι ικανοποιητικά και θελει να φυγει θα τον δωσω . Αλλιως μενει σιγουρα.

Cairney: Aποκαλυψη ο παικταρας μπηκε πολύ γρηγορα στο πνευμα της ομαδα καο βοηθησε τρομερα ειδικα όταν τραυματιστικε ο Buonanotte.Τον χρησιμοποιησα σαν advance playmaker στον κεντρο και πισω από τον επιθετικο.Πολλες ασσιστ και σκοραρε κιολας.4 φορες ΜΟΜ.Δεν το συζηταω μενει με τα χιλια.

Gouimambou: To τουμπανακι στο κεντρο.Παιζει εξισου καλα και στον κεντρο και πισω από τον φορ.Τρομερα στατιστικα μενει να δεθει με την ομαδα όμως γιατι ακομα είναι ετσι κ ετσι.Περιμενω να δωσει πολλα φετος.

Buonanotte: Oτι και να πω είναι λιγο ο καλυτερος παικτης της ομαδας για δευτερη χρονια.Ο μικρος δαιμονας κανει παπαδες οπου και αν παιξει και πισω από τον φορ και αριστερα και δεξια.Τρομερα διεσδιτικος,με τεχνικη πολύ καλη και δημιουργικος.17 ασσιστ δεν είναι λιγες.Που και να μν ελειπε από τον 3μηνο τραυματισμο του.

ΣΤΟΧΟΣ: Ισως η πιο πληρες γραμμη της ομαδας με πολύ αξιολογους παικτες.Μαλλον θα χρεισαστει μια προσθηκη ακομα μιας και ο Bilek θα φυγει .Ενας με 2 παικτες θα ερθουν αν φυγει κ ο Schneiderlin.
AMR-AML
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Schelotto: To βασικο δεξι εχτρεμ.Παικταρας δεν το συζηταω βοηθαει πολύ στο μαρκαρισμα και αυτό μ’αρεσει πολύ αν σκοραρε κιολας θα ηταν τελειος.Παιζει ολη την πλευρα και είναι εργαλιο.Επικρατει χαμος για την παρτι του μεχρι και προταση 20 μυρια απερριψα.Δεν φευγει με τπτ.

Ν’Zogbia: Eκανε πολύ καλη χρονια βοηθησε και επιθετικα σκοραροντας μαλιστα πολύ καλος παικτης και στα θετικα είναι ότι παιζει ολη την αριστερη πλευρα και τις επιθετικες θεσεις στο δεξι ακρο.Roma και Ζενιτ ετοιμαζονται να τα σκασουν.Το σκευφτομαι πολύ αν είναι καλη οικονομικη προσφορα,φυσικα θα δωθει μονο αν εχω βρει αντικαταστατη.

Lallana: Παικτης για rotation καθαρα.Μενει γιατι είναι πολυθεσητης και αν και τα στατιστικα του δεν σε γεμιζουν το ματι κανει καλα παιχνιδια.Μενει είναι αγγλος και αγαπαει την ομαδα.

Puncheon: Τα ιδια με το Lallana και για αυτόν ηταν από τους βασικους τις 2 πρωτες χρονιες αλλα δεν είναι για βασικος πια σε αυτό το επιπεδο.Μαλλον θα φυγει σε αντιθεση με τον από πανω μιας και ηρθαν ικανοποιητικες προτασεις.

Chamberlain: Ο μικρος επεσε στα βαθια αλλα εχει κοτσια θα μεινει στην ομαδα θα ανανεωσω και το συμβολαιο του και θα παρει πιο πολλα παιχνιδια φετος.Εχει δυνατοτητες να γινει καλο εχτρεμ συμφωνα και με το τεχνικο team.

ΣΤΟΧΟΣ: Θα αποκτηθει παικτης μονο αν φυγει καποιος από τους βασικους αλλιως βλεπω να κινουμε για κανεναν εξελιξιμο νεαρο.
STRIKERS
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Paloschi: Δεν χρειαζονται πολλα νομιζω.Το παιδι εκανε θαυματα στα περισσοτερα παιχνιδια μονος του στην επιθεση.το μαρτηρανε και τα 34 γκολ στο πρωταθλημα.Βασικουρα την νεα χρονια περιμενω πολλα ακομα γκολ. -ypoklinomai

Dembele: Aπογοητευσε φετος 22 παιχνιδια 2 γκολ.Καλος αλλα σπαταλαει τις ευκαιριες και κανει τα δικα του ωρες ωρες φευγει μιας και εχει αρκετες προτασεις και θα δωσει λεφτα στα ταμεια.

Bratu: To πολλυβολο σιγησε 16 παιχνιδια 2 γκολ.Μεγαλος σε ηλικια θα δωθει μεταγραφη.Τον ευχαριστω πολύ γιατι βοηθησε πολύ τα πρωτα 2 χρονια 50 γκολακια εκανε.κοντευει τα 34 και θα είναι χειροτερος φετος ξεφορτονομαι και το μεγαλο συμβολαιο που εχει.

Griffiths: Περιμενω πολλα από αυτόν εχει στοιχεια είναι μικρος και μενει σιγουρα στην ομαδα οποτε μπηκε εβαλε κρισιμα γκολ.εχει στοιχεια να εξελιχθει και άλλο θα παιξει πιο πολύ φετος.

ΣΤΟΧΟΣ: 2 επιθετικοι τουλαχιστον 11αδατοι.Για να κανουμε μια καλη 4αδα.Ειδη υπαρχουν στο μυαλο μου καποιοι για να δουμε.

Off Topic:
Παιδια περιμενω τα σχολια σας τις προτασεις σας για παικτες και όχι μονο. Το budget δεν το ξερω ακομα υπαρχουν 10 μυρια αυτή την στιγμη και με ένα μικρο υπολογισμο πιστευω πως θα αποκομισουμε με τις πωλησεις περιπου καμια 15 αρια μυρια το λιγοτερο χωρις τα λεφτα τις νεα σεζον.Θα περιμενω γνωμες πριν συνεχισω την ιστορια.
Last edited by geohard on Wed Sep 07, 2011 3:08 pm, edited 1 time in total.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
stavros_skala
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2207
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Blackburn, ΑΕΚ Λάρνακας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε συγχαρητηρια γιατι καταφερες να κανεις μια ομαδα δυνατη ΚΑΘΑΡΑ ΒΡΕΤΑΝΙΚΗ και πολυ ισχυρη
εξαιρετικη αναλυση
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stavros_skala wrote:φιλε συγχαρητηρια γιατι καταφερες να κανεις μια ομαδα δυνατη ΚΑΘΑΡΑ ΒΡΕΤΑΝΙΚΗ και πολυ ισχυρη
εξαιρετικη αναλυση
Eυχαριστω φιλος! Η ομαδα που ανελυσα ειναι αυτη που κατεφερε οτι καταφερε τωρα για την νεα σεζον θελει αλλαγες.
Για αυτο τον λογο εγινε και η αναλυση μαζι σας θελω να την κανω ακομα πιο δυνατη.Περιμενω προτασεις λοιπον.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παρα πολυ ωραια παρουσιαση μου εδωσες ιδεα για να την κανω και εγω!εναν επιθετικο σου προτινω Campbell με κλειστα ματια ειναι και αγγλος ειναι και φονιας στην επιθεση!!σε εμενα ειναι πρωτος σκορερ με 34 γκολ σε ολες τις διοργανωσεις!!
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εναν επιθετικο που θα κοντραρει τον Paloschi τον χρειαζεσε σιγουρα :wink:

Δες Sanogo
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BlueAno wrote:Εναν επιθετικο που θα κοντραρει τον Paloschi τον χρειαζεσε σιγουρα :wink:

Δες Sanogo
Επισης και ο Wellbeck ειναι κιλλερ αρκει να του ανεβασεις λιγο το anticipation.
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spyrus7 wrote:παρα πολυ ωραια παρουσιαση μου εδωσες ιδεα για να την κανω και εγω!εναν επιθετικο σου προτινω Campbell με κλειστα ματια ειναι και αγγλος ειναι και φονιας στην επιθεση!!σε εμενα ειναι πρωτος σκορερ με 34 γκολ σε ολες τις διοργανωσεις!!
Ευχαριστω φιλος! τασχολια στα ειπα και στην ιστορια σου για αυτο που προτεινες.
BlueAno wrote:Εναν επιθετικο που θα κοντραρει τον Paloschi τον χρειαζεσε σιγουρα :wink:

Δες Sanogo
Εννοειτε ειναι στα πλανα μου απο την προηγουμενη σεζον.τοτε δεν ηθελε ελπιζω τωρα να θελει.
rtms wrote:
BlueAno wrote:Εναν επιθετικο που θα κοντραρει τον Paloschi τον χρειαζεσε σιγουρα :wink:

Δες Sanogo
Επισης και ο Wellbeck ειναι κιλλερ αρκει να του ανεβασεις λιγο το anticipation.
Καλος και αυτος αλλα μονο δανεικος αλλιως δεν τον δινει η Man United.

:arrow: Για στοπερ καμια προταση???
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ιστορια ισως αργησει λιγο μιας και πρεπει να τελειωσω μια παρουσιαση κ δεν εχω χρονο!!! ολα θα γινουν ομως!!!
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
Post Reply

Return to “League two”