Ξαναχτίζοντας την .... Akropolis

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα στο τομέα των ιστοριών
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Xαχαχαχαχα αν περισεψουν hotdog φερτα απο εδω :P αυτη η νικη ειναι πολυ σημαντικη και ακομα περισσοτερο για την ψυχολογια με τον τροπο που ηρθε και στο λεπτο που ηρθε!συνεχισε ετσι!βαλε και την βαθμολογια
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

3η αγωνιστική

-Τι ψάχνεις?
-Να βρώ που είναι το Nykoping
-Τι είναι αυτό?
-Η ομάδα που παίζουμε τον επόμενο αγώνα ...
-Δε πας να ψωνίσεις καλύτερα που δεν έχουμε τίποτα σπίτι ... σαμπως και να το βρείς τι θα αλλάξει. Ο οδηγός θα σας πάει
-Καλά καλα ....

Και φτάνει η μέρα του αγώνα

-Σήμερα σας εχω Iron Maiden
-coach, allt du hör konstiga
-Πάλι τα ίδια .... ρε που έμπλεξα ... English ρε, English
-Better get some orders for the game coach
-Λοιπόν, Γιαλαβούζης μετέφραζε. Σήμερα κάτι μου λέει πως είμαστε καλύτερη ομάδα. Θα παίξουμε 4-5-1 αλλά να μην κλεινόμαστε, να κάνουμε και κάτι μπροστα. Γιάννη πάλι πάγκο σήμερα μιας που είμαστε με έναν μπροστα. Με αντεπιθέσεις και οτι βγει
Spoiler: show
Image

Αυτοί είχαν τη κατοχή αλλά χωρίς να φοβίζουν. Τρίτη σερί νίκη και είμαστε σε ισοβαθμία με Eskilstuna City στη πρώτη θέση
-Μπράβο σε όλους. Μόλις γυρίσουμε πάμε ταβέρνα, κερνάει ο πρόεδρος :twisted:


4η αγωνιστική


-Λοιπόν παιχταράδες μου. Μαζευτήκαμε σήμερα εδώ γιατί αύριο παίζουμε με τη Smedby. Έχουμε ξεκινήσει πολύ καλά. Ήδη έχετε καταλάβει τη φιλοσοφία μου σε κάποια θέματα και αφομοιώνετε καλά τα δυο συστήματα που θα παίζουμε φέτος. Έχετε κάποιο πρόβλημα που θέλετε?
-Inte råd med denna musik
-1 εβδομάδα πρόστιμο για το Σουηδικό. Τι λέει αυτός?
-Πως δεν αντέχει τη μουσική που μας βάζεις να ακούμε coach?
-Δηλαδή η Παπαρίζου και η Abba που βάζατε πρίν του αρέσει καλύτερα?
-Ja!!!
-Έμαθε και Ελληνικά τώρα? Λοιπόν οκ, θα αλλάξουμε μουσική. Θα βάζουμε Σουηδικό death metal που είναι και ντόπιο. Άλλο?

-Πολύ ωραία. Επειδή σας βλέπω λίγο χαλαρούς, μην και νομίσετε πως έχετε γίνει καμια υπερομάδα. Προσοχή θέλει ο αγώνας
Spoiler: show
Image

Στο πρώτο ημίχρονο δεν υπήρχαμε στο γήπεδο. Στην ανάπαυλα τα έχωσα λιγάκι και τελικά με ρίσκο πήραμε άλλη μια νίκη στις καθυστερήσεις
Την επόμενη το πρωί

-Ξύπνα, μας ήρθε με fax μια ανακοίνωση που έβγαλε ο σύλλογος των φιλάθλων της ομάδας, μάλλον άρχισες να τους κερδίζεις
Spoiler: show
Image
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Macross
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 3243
Joined: Tue Sep 02, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Γλυφάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

4 αγώνες και τους 2 τους έχει κερδίσει με γκολ στο 90φεύγα. Εκεί με τα heavy,death κλπ metal μήπως στην προπόνηση θυσιάζεις και τίποτα κορασίδες για να σου πάνε καλά οι αγώνες? :P

Πρωτάθλημα ή σπίτι σου
And they shall know no fear...
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5η αγωνιστική

-Λοιπόν, πως σου φαίνεται η εμπειρία για την ώρα?
-Όλα κυλάνε καλά κύριε πρόεδρε. Έχουμε εγκατασταθεί στην περιοχή σχετικά εύκολα και στην ομάδα τα πράγματα είναι καλά. Μόνο που θα ήθελα αν είναι δυνατόν, να βρούμε κάποια μεγαλύτερη ομάδα να λειτουργεί σαν Parent club Μας, θα μας βοηθήσει και οικονομικά και με δανεικούς μιας που έχουμε ανάγκη και από τα δυο.
-Χμ...παρότι δεν μου πολυαρέσει σαν ιδέα, θα κοιτάξουμε να δουμε μπας και βρούμε κάτι. Παίζουμε στην Eskilstuna ε?
-Ναι ... τους προσπερνάμε για δυο είμαστε αλλά αυτοί μάλλον είναι αρκετά καλύτεροι. Θα προσπαθήσουμε όμως και οτι βγεί
Spoiler: show
Image
Δεν τράβηξε καλύτερα η ομάδα ... αντίθετα ειδικά ο επιθετικός τους ο Cirak είναι για μια κατηγορία παραπάνω
-Παιδιά φτάσαμε στα μισά του πρώτου γύρου. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος από εσάς αφου προσπαθείτε. Μακάρι να διατηρηθούμε έτσι
Spoiler: show
Image
6η αγωνιστική

-Με ποιον παίζετε σήμερα?
-Ungdom λέγετε ... μου θυμίζει τοποθεσία στον Άρχοντα των δαχτυλιδιών ... φοράνε και κάτι γκρι μαυρα ... θα τους βάλω cirith ungol πριν τον αγώνα
-Λυπήσου τους ... στο τέλος θα φοβούνται να έρθουν στη προπόνηση
-Λοιπόν φεύγω για το γήπεδο, να τσιμπήσω και κανα hot dog που ψήνουν απέξω
Image
(είναι όντως από το γήπεδο της Akropolis αυτή η φωτό, ψήνουμε hot dog στη διάρκεια των αγώνων για τους θεατές)
Spoiler: show
Image
Εντάξει το σκορ τα λέει όλα
-Οtroligt!!!! :shock: Σήμερα ήταν ο καλύτερος αγώνας!!!
-Coach du talar svenska
-Πες του να μην παίρνει αέρα, εγώ φταίω που προσπαθώ να μάθω τη γλώσσα του
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Macross wrote:Πρωτάθλημα ή σπίτι σου

Off Topic:
Κασέτα έχει βάλει αυτός και πατάει το play όταν βλέπει το προπονητή της ΑΕΚ και της Akropolis :D
NickPes21 χαίρομαι που σε βλέπω εδώ πέρα αγαπούλα μου. Οφείλεις να μεγαλώσεις τη λίμνη της Akropolis και να μη τη κάνεις βάλτο με βατράχια. Ψάξε για ταλέντα στην Αυστραλία και την Ισλανδία, έχει παικταράδες εκεί. Μη σε νοιάζει αν έχεις αρνητικό πρόσημα στα οικονομικά, με ένα κύπελλο όλα ξεχνιούνται.


NickPes21 εμπρός και πρόλογο μη τρως...




:D
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα πας παρα πολυ καλα μεχρι στιγμης,ευχομαι να συνεχισεις ετσι :-)
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

7η αγωνιστική

-Συννεφιά και σήμερα
-Ε αφού δεν χιονίζει ακόμα να είσαι ικανοποιημένος. Με ποιους παίζετε σήμερα?
-Είναι μια ομάδα που έχει πολύ καλή άμυνα, έχει δεχτεί ένα γκολ. Δεν βάζουν κιολας βέβαια αλλά θα είναι δύσκολα
-Παίξε προς τα πίσω, να ανοιχτούν αυτοί μπας χτυπήσετε σε καμια αντεπίθεση
- :shock: :shock:
Spoiler: show
Image
Και με την βοήθεια της συζύγου πετύχαμε το πολυπόθητο γκολ και άλλη μια νίκη.
-Ελπίζω να μην μου το κοπανάς μια ζωή αυτό ε?
-Όχι μωρέ ... 2-3 ταξίδια να πάμε και είσαι οκ
- :roll:

8η αγωνιστική

-Καλημέρα πρόεδρε, θα έρθετε και εσείς μαζί μας έμαθα
-Ω ναι ... έχει πάντα καλά παιχνίδια στο Enskede. Είναι καλή ομάδα. Αμα είχαν και κόσμο θα πήγαιναν ψηλά, αλλά χωρίς έσοδα
-ενώ εμείς είμαστε τίγκα... ... εχεμ ... Λοιπόν παίδες, σήμερα θα παίξουμε το αμυντικό μας 4-5-1, προσοχή όμως δεν θέλω μεγάλο πάθος στα τακλιν γιατί γενικά κάνουμε πολλά φάουλ, μάλλον δεν το έχουμε
-Vi kommer att stanna fokusera tränare
- -meaculpa -meaculpa
Spoiler: show
Image
- Το μόνο που θα δηλώσω είναι πως η διαιτησία σήμερα ήταν ΓΤΠΚ ... ξέρεις να το μεταφράσεις στα Σουηδικά ή να το δείξω?
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο φιλε τα πας παρα πολυ καλα!συνεχισε ετσι και θα παρεις το πρωταθλημα!!Μην παρουν τα μυαλα σου αερα γιατι μπορει να σε παρουν με τα hotdog! καλη συνεχεια!
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-Coach
-ehmmm ... whats up dock?
-We have a problem with Allyn
Spoiler: show
Image
-Fck ... thats a big loss indeed

9η αγωνιστική

-Προεδρε καλημέρα, θα μας συνοδεύσεις?
-Θα έρθω, αν και είναι σκούρα τα πράγματα
-Όντως ... είναι ομάδα για παραπάνω κατηγορία η Karlslund και φαίνεται αυτό, αλλά δεν πειράζει, θα πάμε χαλαρά και όπως βγει
Spoiler: show
Image
Στο πρώτο ημίχρονο κάτι γινόταν, όμως στην επανάληψη δεν ... πολύ καλή ομάδα αυτοί, θεωρώ πως θα κόψουν πρώτοι το νήμα
10η αγωνιστική

-Και πως την λένε αυτή που παίζετε? Φάρσα?
-Farsta, Σιγά μην την έλεγαν και ανέκδοτο ... ελπίζω απλά να μην έχουν επηρεαστεί από την τριάρα του προηγούμενου αγώνα. Να δω ποιός θα βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά και με το σκοράρισμα
-Αμα χάσετε από ομάδα Φάρσα πάντως, θα είστε όντως για ανέκδοτο
Spoiler: show
Image
Ανετίλα ... εντάξει βοήθησε και το αυτογκολ στην αρχή αλλά γενικά είμαστε καλύτερη ομάδα από αυτούς
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομαδα παει σχετικα καλα αλλα μπορουμε και καλυτερα!σε τι θεση εισαι?
AlEx_FaMaGuStA
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 422
Joined: Mon Jan 25, 2010 2:37 am
Football Manager της ομάδας: Αχιλλέας Νεοχωρίου Άρτας
Αγαπημένη Ομάδα: Σαλαμίνα Αμμοχώστου
Status: once erasmus - always erasmus
Location: Cyprus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote:Και φτάνει η μέρα του αγώνα
-Σήμερα σας εχω Iron Maiden

Off Topic:
:headbang: :hello1: :occasion5: Μας πόρωσες τώρα :D
[spoiler][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cOVzXYEU3Bk&ob=av2e[/youtube][/spoiler]
Ωραία πρόκληση τα αλώνια της Σουηδίας, καλά τα πάμε, συνέχα έτσι :!: :wink:
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eνταξει απλα -ypoklinomai ...Παμε για ανοδο...
Solo Mango

Image
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

11η αγωνιστική

- ααααχχχχ , άλλες εποχές θα είμασταν διακοπές τώρα, Μυτιλήνη, Αιβαλί...
-Ε τι να κάνω, εδώ βρήκα δουλειά, αφού πάντα μου έλεγες πως θες να ζήσεις Σουηδία
-Πρώτο καλοκαίρι του μπέμπη και να μην είναι στην Ελλάδα...
-Και εδώ καλά είναι ... θα παω να του πάρω σουβλάκια από το πρόεδρα να στανιάρει
-Τι ώρα παίζετε?
-Απόγευμα ... τελειώνει ο πρώτος γύρος σήμερα
Spoiler: show
Image
Καλό παιχνίδι γενικά, άτυχοι είμασταν
Βαθμολογία πρώτου γύρου
Spoiler: show
Image
Μπορώ να πω οτι είμαι κάτι παραπάνω από χαρούμενος με την επίδοση μας. Όταν η επιδίωξη ήταν μια θέση στο πάνω μισό, και η ομάδα είναι δεύτερη, προφανώς πάμε καλά. Η Karlslund όπως είχε φανεί δεν θα έχει αντίπαλο, οπότε θα κοιτάξω να χτίσω για του χρόνου
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορεις να κανεις την ανατροπη ποτε δεν ξερεις!εσυ κανε νικες και θα ερθουν και τα στραβοπατηματα απο τον πρωτοπορο!
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

12η αγωνιστική

-Σήμερα ο αντίπαλος δεν θα μας δυσκολέψει λογικά. Θέλω όμως συγκέντρωση και σοβαρότητα μην πάθουμε καμια νίλα.
-Jag ska spela idag coach?
-Ναι Pettersson θα παίξεις σήμερα, γιατί πότε δεν παίζεις δηλαδη? :shock: (καλά έχω αρχίσει και το κατέχω το Σουηδικό). Όπως είπαμε, 4-4-2 και από τα πλάγια
Spoiler: show
Image

Ήταν πιο εύκολο από οτι δείχνει το σκορ, στο τέλος που μείναμε με 10 λίγο ανησύχησα όχι όμως φοβερά πράγματα
-Ρε συ Gabriel ... πως πήγες έτσι πάνω του ... ήμαρτον ...


13η αγωνιστική

-Για που ετοιμάζεσαι?
-Έχουμε εκτός έδρας παιχνίδι, με τη Varmbol
-Tι ομάδες είναι αυτές, η μια πιο άγνωστη από την άλλη .... μπορεί και η ΑΕΚ να τους έπαιρνε ισοπαλία δηλαδή
-Καλά μην υπερβάλουμε ... δεν είναι και τόσο άσχετες :shock: :D
Spoiler: show
Image

Δεχτήκαμε το goal πάνω που είχα πιστέψει στο Χ ... οι άλλοι ήταν πολύ καλύτεροι. Ευτυχώς ήρθε ο Γιαλαβούζης και ισοφάρισε με φοβερό σουτ έξω από τη περιοχή
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
Post Reply

Return to “Conference”