Die Rothosen!

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα στο τομέα των ιστοριών
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και εγω εδωωω..

Μια χαρα τα βλεπω τα πραγματα παντως. Συνεχιζουμε δυνατα :wink:

Καλη συνεχεια
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σήμερα φίλοι μου ποστάρω το 3ο και τελευταίο μέρος για την 1η μου σεζόν στο τιμόνι της Αμβουργάρας! :D Οι εκπλήξεις συνεχίζονται και πάλι!

@ elafra taxiarhia: έννοια σου και θα πάρουμε το αίμα μας πίσω! :-P

@ bjbill: σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε! όχι επειδή υποστηρίζω το Αμβούργο και στην πραγματική ζωή, αλλά η αλήθεια είναι πως πρόκειται για τις παραδοσιακά σκληροτράχιλες ομάδες τις Γερμανίας! (:

ΓΕΝΙΚΑ σας ευχαριστώ όλους πραγματικά για την στήριξη! Στόχος μου είναι να παραμείνω στην ομάδα ένα χρόνο ακόμα για να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε και εις τας Ευρώπας! :D Πάμε λοιπόν να δούμε τι έκανε ο Mr Zagorianakos! 8)


:arrow: 23η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Η ομάδα διαθέτει πλέον μεγάλη δυναμική και σιγουριά. Μπαίνει στο αγωνιστικό χώρο και ξέρει τι θέλει να πάρει από το κάθε match. Άνετη επικράτηση για μας!

:arrow: 24η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Φέτος η Hoffenheim μας έκανε την ζωή δύσκολη περισσότερο από κάθε άλλη μεσαία ομάδα του πρωταθλήματος! Θέλαμε την νίκη εδώ στην έδρα τους για να έχουμε απόσταση ασφαλείας απο την Leverkusen που πλέον είναι στο -2 από την κορυφή -kwloxero

:arrow: 25η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Μάθαμε από τα λάθη του αγώνα του 1ου γύρου. Αυτήν την φορά με το που πατήσαμε τον φρέσκο χλωοτάπητα του Imtech Arena δείξαμε τα δόντια μας και κάναμε αυτό που έπρεπε!

:arrow: 26η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Η ώρα του τοπικού derby. Δύσκολη επικράτηση χάρη σε goal του φιλόδοξου Anis Ben-Hatira! -puppie

:arrow: Ημιτελικά κυπέλλου Γερμανίας
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Σήμερα είδα πράγματα που μου άρεσαν και άλλα που δεν μου άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ. Σταν συν ο Jef Bruma που μας έδωσε την πρόκριση με απευθείας εκτέλεση foul (πρέπει να αποκτηθεί)! :shock: Μου άρεσαν οι διαρκείς αυτοματισμοί που συνεχίζονται στο παιχνίδι μας, καταδεικνύοντας για άλλη μια φορά πως είμαστε ομάδα με την δική της ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ! Αρνητικό μόνο το γεγονός οτι δεν μάρκαραν σχεδόν καθόλου οι εξτρεμ.

:arrow: 27η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Η μεγάλη ώρα.Το derby της χρονιάς που θα καθόριζε τον καβαλάρη του πρωταθλήματος. -kavala Τελικό αποτέλεσμα 1-1. Απογοήτευση και για τις 2 πλευρές. Όσο βλέπουν την πλάτη μας, μας αρκεί.

:arrow: 28η αγωνιστκή
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Schalke. Ένα τεστ επιβεβαιώσης και προσωπικού στοιχήματος για μένα. Τα ''πιτσιρίκια'' μου ξεπέρασαν και το εμπόδιο των ''Μπλε του Βασιλιά''.! -doublekiss

:arrow: 29η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Το 3ο συνεχόμενο derby. Η καλύτερη μας εμφάνιση μακράν ως τώρα στα derbies! ΚΑΙ το derby του γερμανικού βορρά δικό μας. ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ! :ribo Τίτλος της ''Bild'': ''Σσσσσς...Ο Τhomas Schaaf και οι παίχτες του κοιμούνται!'' :twisted:

:arrow: 30η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Μια τα λάθη του Drobny και μια της άμυνας, μας έκαναν να πετάξουμε βαθμούς και εδω...

:arrow: 31η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Οι πολυνίκεις από θέμα τίτλων στην Γερμανία την τελευταία 20ετία μετά την ένωση της Γερμανίας δεν κατάφεραν να σταματήσουν την επέλαση μας. Παίξαμε ΜΠΑΛΑΡΑ και τους ΔΙΑΛΥΣΑΜΕ. -mathima Και άλο goal από τον Pekalski. Του βάλαμε ρήτρα αποδέσμευσης 8.500.000 (και είχε αποκτηθεί απο την Μαλμε με μόλις 1.700,000!

:arrow: 32η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Απλά επαγγελματική νίκη με πολλά νέα πρόσωπα και έναν Per Ciljan Skjelbred να κάνει όργια στο κέντρο. όπως και από την στιγμή που αγωνίστηκε πρώτη φορά! -doublekiss

:arrow: 33η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Με νίκη σήμερα θα κλειδώναμε την κατάκτηση της Ασπίδας του Πρωταθλητή! Τρομέρη εμφάνιση και νίκη! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!! :D :drinking:

:arrow: 34η αγωνιστική
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Μια 11αδα αναπλήρωματικοί. Δεν κυνηγούσαμε την νίκη άλλωστε!

:arrow: Τελικός κυπέλλου Γερμανίας
ImageImageImage
Spoiler: show
Image
Ηδονή και μέθη! :drinking: Κάναμε κάτι που κατά πολλούς ήταν απίθανο. Με μια ομάδα χτισμένη από την αρχή, τρελάναμε όλη την ποδοσφαιρική Γερμανία και όλη την Ευρώπη, σπάζοντας το ένα ρεκόρ μετά το άλλο. Με μια λέξη DOUBLE! :D Υπάρχουν βέβαια και οι πρσωπικές διακρίσεις μέσα από την προσφορά μου στους Die Rothosen! -foumarw
Spoiler: show
ImageImageImageImageImage
Ώρα για λίγες διακοπές στα ελληνικά νησιά μετά από μια άκρως κουραστική σεζόν. 8) Περιμένω με την επιστροφή μου στην Γερμανία να ανανεωθεί το συμβόλαιο μου! Ευχαριστώ όλους όσους με στήριξαν από την πρώτη στιγμή. Αισθάνομαι πως τους δικαίωσα απόλυτα! Ένα τεράστιο ευχαριστώ όμως στο κόσμο της ομάδας! Ήταν απίστευτοι και δίπλα μας στις καλές μας στιγμές και στις κακές!
Image


Όπως ο Mr Zagorianakos ευχαρίστησε τους πάντες και τα πάντα, θέλω να σας ευχαριστήσω όλους σας παιδιά για την στήριξη! Η 2η σεζον θα αρχίσει να ποστάρεται σε 2-3 μερούλες από σήμερα θέλω να ελπίζω!! :D Αυτά από μένα και καλές διακοπές!!
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
stamatism
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 715
Joined: Sun Aug 01, 2010 8:42 pm
Status: Lil Wayne !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγχαρητηρια για το κυπελλο !!!
Και για το πρωταθλημα !!!
Τρομερες νικες επι, Μπαγιερν και Βερντερ !!!
Περιμενουμε συνεχεια !!!
Last edited by stamatism on Sun Aug 14, 2011 1:11 pm, edited 1 time in total.
Rest in Pace MARIO !!!
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνχαρητιρια φιλε για το double!
Περιμενουμε την 2η σεζον και βομβες στην ομαδα.Ελπιζω να παω αεροδρομιο!
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πωπωπωπωπωπω εξαιρετικος! Αντε περιμενουμε μεταγραφαρες,ξερεις εσυ :wink:
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλος!!! μπραβο μεγαλε! Double και δεν συμαζευεται...
Περιμενουμε μεταγραφες!
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ για άλλη για φορά την στήριξη και τα συγχαρητήρια σας παίδες! Έχω ξεκινήσει ήδη τα επίσημα παιχνίδια και γνωρίζω ήδη την κλήρωση για τους ομίλους του Champions League την οποία και θεωρώ αρκετά ευννοϊκή για την Αμβουργάρα! 8) Τώρα, όσο για τις μεταγραφές, το budget μας ήταν αυτό που έπρεπε τελικά για να μην ξεφύγουμε με τα ποσά.(Μέρκελ δεν έχουν για καγκελάριο; Τι να περιμέναμε) Θα έχουμε μεταγραφές αεροδομίου, τα ΜΠΑΜ όπως λένε οι φυλλάδες καθημερινά, ΟΜΩΣ πολιτική της ομάδας είναι να βρίσκει φυντάνια σε όλο τον κόσμο και να τα μετατρέπει σε μελλοντικά αστέρια, όπως και κάναμε και πάλι!(π.χ. Pekalski, Sudic, Son, Tore, Asen κλπ.)

Υ.Γ. Πραγματοποιήσαμε και ένα φιλικό με μια από τις παραδοσιακά μεγάλες ελληνικές ομάδες! Ακούω μαντεψιές!! :D
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
antonisionikos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sat Jul 17, 2010 11:29 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικα τρομερος για το νταμπλ , και τα συγχαρητηρια μου για την αποδωση της ομαδας στα περισσοτερα παιχνιδια.Εδειξες πιο ειναι το αφεντικο.
Spoiler: show
Πωναει η καρδια μου να βλεπω τη Σαλκε εκει κατω -titanikos
MrManolis-Η Επιστροφη

διαβάστε την ιστορία μου :)
Iron Man
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Wed Aug 10, 2011 2:46 pm
Football Manager της ομάδας: tilo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θελω να δω μεταγραφες εχω αγωνια!!!
οσφπ ειναι η ομαδα
Η Πρώτη Μου Ιστορία.Μπες Και Εσύ Στην Παρέα Μας
Οne Night... One Stage...Once In A Lifetime

-------> viewtopic.php?f=258&t=33734
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε τώρα είδα την συνέχεια.Μπράβο για το νταμπλ φίλε.Περιμένουμε να δούμε την συνέχεια με τις μεταγραφές και τα φιλικά.Ο θρύλος είναι η ομάδα?
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αλλαγή πλάνου παίδες! Πιθανότατα σήμερα το βράδυ αργά, θα ανεβάσω ποστ με τις μεταγραφές! :D οοοοχι δεν είναι η Θρυλάρα δυστυχώς! :-P
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
User avatar
elafra taxiarhia
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 719
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:08 pm
Football Manager της ομάδας: Napoli I RENDIMENTI DEL SUD..
Αγαπημένη Ομάδα: Απολλων Σμυρνης
Status: Η ζα κοβεται μες στην Ιθακη ο Απολλων και το FM ομως πουθενα......
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγχαρητηρια για τους τιτλους και οπως ειδα πηρες εκδικηση απο τα τραγια.Μπραβο και παλι :!: :!: Η ομαδα ειναι η ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ,γιατι οπως ειπες και εσυ προκειτε περι μεγαλης Ελληνικης ομαδας οποτε αυτη ειναι :!: :!: :!: :D
ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΑΓΙΚΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ....
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΜΠΕΙ?????
A ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.....
13 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΛΙ ΞΕΚΙΝΑ....
ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Image
Image
Image
Image
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@ elafra taxiarhia : να σαι καλα ρε φιλε!! οοοοχι δεν ειναι η απολλωναρα! :-P ενα ειναι σιγουρο! ανεβαινει το 1ο μερος της 2ης σεζον μου στο τιμονι της Αμβουργαρας!! :D

υποσχομαι σε οσους με παρακολουθησουν σε αυτην την σεζον περισσοτερους θριαμβους καθως η ομαδα ειναι πιο ωριμη απο ποτε και ετοιμη για το βημα παραπανω! ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!


:arrow: 2η σεζόν

Αγαπητό ημερολόγιο,

Επιστροφή στα πλέον γνώριμα μέρη για μένα, στο προπονητικό κέντρο του HSV(Αμβούργο)! Ανυπομονώ για την νέα σεζόν σαν 12χρονο που περιμένει καρτερικά πότε ο πατέρας του θα τον πάει στο γήπεδο να παρακολουθήσει από κοντά την αγαπημένη του ομάδα. Οι προσδοκίες για την σεζόν από τον πρόεδρο και την ομάδα είναι μεγάλες, καθώς φέτος επιστρέφουμε ύστερα από απουσία 4 χρόνων στο Champions League. Η σεζόν 2006/07 ήταν αξέχαστη για όλους τότε. Απίστευτο σύνολο αλλά πολύ άτυχο αφού είχε να αντιμετωπήσει στους ομίλους Arsenal FC, FC Porto, CSKA Moskow. Τελευταία θέση στον όμιλο αλλά ποίος ξεχνά το γκολ ποίημα του Rafael van der Vaart στο Emirates Stadium;....
http://www.youtube.com/watch?v=mEaI8jEJq2U Πρόσφατα διάβασα μια συνέντευξη του παίχτη οτι θα επιθυμούσε στο μέλλον να αγωνιστεί ξανά για μας...Μωρέ λες να ήρθε η ώρα?? :shock:

20 Ιουνίου 2011
Σήμερα είχα την πρώτη μου συνάντηση για την σεζόν με τον πρόεδρο. Ήμουν σίγουρος οτι θα είχαμε αρκετά χρήματα για να ανεβάσουμε τον πήχη και να επιβεβαιώσουμε την κυριαρχία πια στην Γερμανία.
Image
Όχι και το καλύτερο ποσό, αλλά θα κάνουμε τις καλύτερες δυνατές επιλογές για το καλό της ομάδας! 'Οπως και την περασμένη χρονία, έτσι και φέτος επιθυμώ οι κινήσεις μας στο μεταγραφικό παζάρι να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι τα τέλη Ιουλίου.

29 Ιουλίου 2011
Καταφέραμε μέσα από πωλήσεις παιχτών να τραβήξουμε το budget λίγο παραπάνω από τα 10 εκατομμύρια ευρώ. Οι φίλαθλοι είναι άκρως ικανοποιημένοι καθώς καταφέραμε με γρήγορες κινήσεις να νικήσουμε την FC Internazionale και να κλέψουμε μέσα από τα χέρια της τον...
Image
Το ''μπαμ'' που τόσο πολύ ζητούσε ο κόσμος είναι πλέον γεγονός. Αρκετά τα λεφτά, αλλά τον χρειαζόμαστε όσο τίποτα. Ζήτησε το νούμερο 28. :D
Όσο για τις υπόλοιπες κινήσεις, καλύψαμε το κενό της πρώην πλέον σημαίας μας, Piotr Trochovski που πλέον φορά την φανέλα της ένδοξης AC Milan, όσο καλύτερα μπορούσαμε με τα χρήματα που είχαμε. Επιπλέον φέραμε στο Imtech Arena νέους και ελπιδοφόρους παίχτες, άλλους για την πρώτη και άλλους για την δεύτερη ομάδα μας.
Image
Spoiler: show
Ναι ναι...ο μικρός αδελφός του Wesley Sneijder, Rodney, είναι μαζί μας! Προορίζεται για διάδοχος του Eljero Elia στο ΜΕΛΛΟΝ 8)

Όσο για τα φιλικά μας, θέλαμε να είναι τα περισσότερα δυνατά για να αξιολογήσουμε σωστά τις δυνάμεις μας!
Image
Άτυχοι πολύ με την ΑΕΚ την οποία νικούσαμε μέχρι το 65' με 2-0... -suicide

Μέσα από τα φιλικά, κατέληξα στην αρχική 11αδα που κατά πάσα πιθανότητα θα εμπιστευθώ σε πολλούς αγώνες.
Frank Rost
Image
O ''Φύλακας Άγγελος''. Για πόσο ακόμα; Οι scouters μου ήδη ''χτενίζουν'' τον κόσμο για τον διάδοχό του..
Dennis Diekmeier
Image
To ''next big thing'' της εθνικής Γερμανίας και ο επόμενος Lahm. AΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ.
Joris Mathijsen
Image
Ο ''Τιφώνας''. Επιβλητικός στην άμυνα και ήδη κάνει tutoring στον Jeffrey Bruma για να συνεχίσει το έργο του στο μέλλον.
Heiko Westermann
Image
O ''Aρχηγός''. Μόλις η 2η χρονια του αλλά οι σίγουρες επεμβάσεις του σώζουν εμένα και κάνουν τον αντίπαλο να αναθεματίζει για την ύπαρξη του!
Gjermund Asen
Image
Η ''Ήρεμη Δύναμη''. Ταχύτατος και αποτελεσματικός πολυθεσίτης. Έτοιμος για μεγάλη καριέρα και ένα από τα πολλά φυντάνια του ρόστερ μας.
Ivo Pekalski
Image
Το ''Μυαλό''. Άλλο ένα από τα φυντάνια που έφερα από την Μαλμε πέρσι. Άριστος λήπτης όσων ζητώ σε κάθε match και ο καθαρός οργανωτής μας. ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΣ.
Κwadwo Asamoah
Image
O ''Μαύρος Διάβολος''. Το σκυλί που ψάχναμε από πέρσι στο κέντρο τελικά βρέθηκε. Ασταμάτητος και έδεσε απόλυτα στο κέντρο με Ivo Pekalski και Per Ciljan Skjelbred.
Per Ciljan Skjelbred
Image
Ο ''Νορβηγός Beckham''. Παρατσούκλι που κουβαλά από την Νορβηγία. Ο ορισμός της πάσας/σέντρας ακριβείας.ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΑΤΟΣ.
Eljero Elia
Image
Ο ''Άνεμος από την Ολλανδία''. Ταχύτατος, δεινός σκόρερ και παντού στο γήπεδο. ΣΗΜΑΙΑ.
Son Heung-Min
Image
Το ''Ζιζάνιο''. Ένας Elia για τα δεξιά. Ένα μεγάλο στοίχημα για μένα καθώς διαδέχεται τον Trochowski.
Mladen Petric
Image
O ''Tοξότης''. Παρατσούκλι από τον τρόπο που πανηγυρίζει σαν να ρίχνει βολή με τόξο. Ο ορισμός του goal.


Έτσι λοιπόν θα κατεβαίνουμε στους αγώνες! :D
Image


Αυτά για σήμερα φίλοι μου! Αύριο ή μεθαύριο θα ανεβάσω πόστ με τις 6-7 πρώτες αγωνιστικές! Ως τότε καλα να περνάτε και καλές βουτιές!! :D :D :D
Image
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρκετα καλες οι μεταγραφες,για να δουμε τι θα κανουν στα επισημα! :wink:
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλες οι μεταγραφες με αυτες τις προσθηκες που εκανες θα πας πολυ ψηλα
Post Reply

Return to “Conference”