Απο την Βουλή στην προπονιτική.

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα στο τομέα των ιστοριών
Post Reply
antonisionikos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sat Jul 17, 2010 11:29 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να πω δυο λόγια.Τα τελευταία γεγονότα μου έδωσαν την ιδέα για μια τρελή ιστορία με πρωταγονιστές γνωστά πρόσωπα της καθημερινότητας μας , αυτη η ιστορία δεν έχει καμία σχέση με την Ιστορία της ΣΑΛΚΕ η οποία συνεχίζετε κανονικότατα και με γοργούς Ρυθμούς.Θα παρακαλούσα αν το θεμα θεωριθεί ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ η ΕΝΑΝΤΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΤΟΥ SITE , να διαγραφεί πάραυτα.Ευχαριστώ!





Image

Βουλή ώρα 02:44'

-ΛΕΥΤΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΕΞΙΟΙ ΤΑ ΦΑΓΑΤΕ , ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΣ.ΝΑΙ ΣΤΟ ΜΝΥΜΟΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟΠΡΟΘΕΣΜΟ.ΤΟ 81 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...
-Σηκωνομαστε και φευγουμε!!Ψηφιστε το μόνοι σας δεν παει αλλο , ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΥΜΟΝΙΟ ΝΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΕΣΗ.
-Ο λαος θελει να εχει διπλα του ΑΞΙΟΠΟΥΣΤΑ ατομα οχι κλευτες σαν εσας , που πηγαν τα λευτα με τους Ολυμπιακους αγώνες που τα κοστολογισατε ολα δεκαπλασια ;
-Ενω εσεις με τους special olympics , δεν εχουμε να δωσουμε ΕΦΑΠΑΞ και εσεις αναλαμβανετε αγωνες.
-Κατω ο δικοματισμός.

Κάπου στις 03:12 ακούγοντε εξαγριομένες φωνές ανθρώπων , το έδαφος σιότανε , λετε να ηρθε η ώρα 0 για τον Ελληνικό λαό ;

Image

Το τηλέφωνο του Γεώργιου Παπανδρέου χτυπάει.

-G.A.P εδώ , παρακαλώ....
-Τι παρακαλάς βρε Γιώργη ; Στροοοος Καααααν εδώ.
-Απο που πέρνεις ;
-Απο το κινητό της καθαρίστριας των φυλακών , άσε μεγάλη ιστορία...Λοιπόν εσύ και ο Σαμαράς έχετε το πολύ 15 λεπτά να φύγετε απο την Βουλή , άπο όσο λέει το BBC που έχει τζάμπα πλάνα ο λαος έχει στόχο εσένα και τον Σαμαρά , φύγετε όσο προλαβαίνετε , θα μεσολαβήσω εγώ για το μέλλον σας.Κάτι θα βρούμε..

Τουν , Τουν , Τούν.

Μέσα σε δυο λεπτά Σαμαράς και Παπανδρέου έχουν φύγει απο την πίσω πόρτα της Βουλής και κατευθύνοντε προς το άγνωστο.Ο Στρος Κάν τους είπε ότι έβαλε τα κουμάντα του να τους φυγαδέψουν και να τους βρούν νέα καριέρα..Ένα αεροπλάνο προς ισπανία περίμενε τον Έναν , ένα προς Αγγλία τον άλλον....
MrManolis-Η Επιστροφη

διαβάστε την ιστορία μου :)
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΟΟΟ.. Ενδιαφέρουσα ιστορία και πλοκή. Καλή αρχή φίλε!

Για να δούμε τι θα γίνει!
Spoiler: show
Online save ή εσύ θα μανατζάρεις και τους δύο χρήστες;
antonisionikos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sat Jul 17, 2010 11:29 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SiNgLe wrote:ΟΟΟ.. Ενδιαφέρουσα ιστορία και πλοκή. Καλή αρχή φίλε!

Για να δούμε τι θα γίνει!
Spoiler: show
Online save ή εσύ θα μανατζάρεις και τους δύο χρήστες;
Εγώ και τους δύο για να δόσω την πνοή που θέλω στην ιστορία.Υπόσχομε πολλά γέλια αλλα δεν υπόσχομαι επιτιχίες.Να'στε σίγουροι οτι θα περάσουμε καλά.Έτσι και αλλιώς έχω δηλώσει πως με την Σάλκε είναι η τελευταία μου χρονιά.Ελπίζω να βρώ στήριξη εγώ και οι δυο πολιτικοί.Το σενάριο όντως τρελό , η ιδέα μου ήρθε εχθές το βράδυ όταν ψίφιζαν το μεσοπρόθεσμο.
MrManolis-Η Επιστροφη

διαβάστε την ιστορία μου :)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη φιλε!Πολυ ενδιαφερουσα ιστορια.
Περιμενουμε συνεχεια..
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλη αρχη με ενα ακρως ενδιαφερον project!
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε καλη αρχη κι απο μενα,δημιουργησες ηδη μεγαλες προσδοκιες με την αρχη της ιστοριας :-)
antonisionikos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sat Jul 17, 2010 11:29 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΑΓΓΛΙΑ , ΩΡΑ 14:22 ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ.


Ο George Papandreou έχει δεχθει τηλεφώνημα απο τον φιλο του Στρος Καν που τον συμβουλεύει να επισκευτεί τον John JobFinder (όνομα και πράμα ο τύπος) , που σίγουρα κάτι καλό θα έχει για τον Γιωργάκη απο δουλειά.

Ο Γ.Παπανδρέου προχωράει μεσα στα στενά ψάχνοντας για το γραφείο του κ.JOHN.Τελικά σε ένα στενό δίπλα απο ένα mini market βρίσκει το γραφείο.Μπαίνει μέσα.



Image

-So George , you must be here as my friend Straus Told you?Am i right?(Λοιπόν Γιώργο , πρέπει να σε εδώ όπως σου είπε ο φίλος μου ο Στρος , ετσί ;)
-Yes , thats the reason i came here.Untill yesterday i used to be the leader of the goverment in greece and now i ended up looking for a job to make the living.(Ναι , αυτός είναι ο λόγος που ήρθα.Μέχρι χθες είμουν πρόεδρος του κυβερνόντος κόμματος στην Ελλάδα και τώρα κατέληξα να ψάχνω δουλειά για να ζήσω.
-Sorry but you were politician , didn't you stole money from the people as everybody does?(Συγνώμη αλλα είσουν πολιτικός , δεν έφαγες τίποτα εσύ ;)
-Νo i didn't.Pagkalos ate em all , both money and food.(όχι , ο Πάγκαλος τα έφαγε όλα , και τα λευτά και τα φαγητά.)
-I See , anyway i found you 1 job position , i dont know if you are capable of doing it (Σου βρήκα μια δουλεία εντομεταξύ , δεν ξέρω αν είσαι ικανός να την κάνεις..)
-Whatever it is , i need a job godamnt it!(Δουλειά νανε και οτι νανε , χρειάζομε μια δουλειά..)
-Ok , leave me your number and i will call you when i talk with them(Ok , ασε μου το νούμερο σου να σε πάρω μόλλις μιλήσουμε.

Το βράδυ το τηλέφονο του Γιωργάκη χτυπά

-Υes?
-Its john , tommorow 10 p.m at my office you will meet your chairman.(Ο ΤΖΟΝ ΕΙΜΑΙ , αυριο στις δέκα σε περιμένουν στο γραφείο τα αφεντικά να μιλήσετε)
-Οk thanks..

Η Υπόληπη νύχτα για τον Γιώργο πέρασε ενώ σκευτόταν τι δουλειά μπορεί να είναι αυτή , ούτε που του πέρασε απο το μυαλό ότι ....

Image
MrManolis-Η Επιστροφη

διαβάστε την ιστορία μου :)
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10014
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Πολύ καλή αρχή. Λατρεύω να διαβάζω ελληνικές φράσεις στα αγγλικά! :D Όσον αφορά τις επιτυχίες είναι δεδομένο ότι δε θα έρθουν μιας και πρόκειται για άχρηστους... :P
I LOVE THIS SITE!!!
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Kαλη αρχη και απο μενα!!!
stamatism
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 715
Joined: Sun Aug 01, 2010 8:42 pm
Status: Lil Wayne !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε και απο εμενα !!!
Καλα η φωτο του Γιωργακη ΑΠΛΑ ΜΑΜΑΕΙ !!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!
Rest in Pace MARIO !!!
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη και απο μενα φιλε μου Ενδιαφερον Project περιμενουμε...
antonisionikos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sat Jul 17, 2010 11:29 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΙΣΠΑΝΙΑ ΩΡΑ 13:18 ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.

Ο Αντώνιος Σαμαράς κατεβένει απο το αεροπλάνο του , την ίδια ώρα σε αντίθεση με τον Γιωργάκη τον περιμένει ένα αυτοκίνητο μάρκας Alfa Romeo , στο οποίο και επιβιβάστηκε μετά απο συνιάλο του οδηγού.Προς μεγάλη του έκπληξη μέσα ήταν ενας Ελληνας , ένας κουστουμαρισμένος και ένας Μαλεσιανός οδηγός.


-Καλησπέρα κ.Σαμαρα.Μάθαμε για το τι συνέβει στην Ελλάδα και για να σώσουμε την καριέρα σας μας ενημέρωσε ο κ.Στρος Καν να σας βρούμε εργασία.Αυτός ο άνθρωπος είναι ο κ.ΑΜΠΛΑΜΠΛΑΜΠΛΑ , πρόεδρος της ποδοσφαιρικής ομάδας Αθλέντικ ντε Μπιλπάο.
-Ποδοσφαιρική ομάδα ; Και που κολλάω εγώ ; Μα εγώ είμαι γνωστός πολιτικός....Προφανός θέλετε να κάνετε κάποιο κώμα για τις δημοτικές εκλογές η..
-Οχι δεν καταλάβατε , για προπονητή σας θέλαμε..
-Μα εγώ δεν σκαμπάζω μία απο το ποδόσφαιρο...
-Ναι σε είδαμε και πόσο πετυχιμένος είσουν στην πολιτική.......



Έτσι , είχαμε και αυτό...

Image



Ήταν όμως γραφτό να γίνουν και οι δύο επιτιχιμένοι προπονητές , ο ένας απο αυτούς , η ..... κανένας απο τους δυό τους ; Μηπως όλα αυτά ήταν κόλπο κάποιου για να κερδίσει λευτά ;
MrManolis-Η Επιστροφη

διαβάστε την ιστορία μου :)
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2289
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

πωωωωω αυτα ειναι οι 2 συμφοιτητες :P τρομαρα να τους ερθει :x :D σε νεες περιπετεεις τι στοιχημα παμε οτι θαν τα διαλυσουν ολα παροτι λεφτα οντως υπαρχουν εκει που πηγαν (: :P περιμενουμε με ανυπομονυσια να δουμε τι θα πραγματοποιησεις μεσω αυτων των τιτανων του εθνους :P -stavrwsh :drinking:
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
The_Phenom
Rotation
Rotation
Posts: 1173
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona
Location: Trikala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαχαχα! Ωραίος! Καλή αρχή κ από εμένα!
Image
AlEx_FaMaGuStA
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 422
Joined: Mon Jan 25, 2010 2:37 am
Football Manager της ομάδας: Αχιλλέας Νεοχωρίου Άρτας
Αγαπημένη Ομάδα: Σαλαμίνα Αμμοχώστου
Status: once erasmus - always erasmus
Location: Cyprus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγάλη τρέλλα η Μπιλμπάο, την θαυμάζω πολύ και θέλω να πετύχεις αν και με τους αμπαλοπροπονητές που έβαλες χλωμό το βλέπω :!: Καλή συνέχεια :!:
Post Reply

Return to “Conference”