Βραβεία ιστοριών Football Manager 2011: Οι νικητές

Κανόνες και FAQ για τις ιστορίες
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ούτε κόκκινα χαλιά, ούτε drum roll, ούτε φρου – φρου, ούτε αρώματα. Και δε τα κόβουμε λόγω κρίσης. Αυτά, δε τα πολυθέλουμε. Κρατάμε την ουσία…

Όλα αυτά αντί προλόγου, στη τελετή για την απονομή των βραβείων των ιστοριών που γράφτηκαν για το Football Manager 2011. Μια τελετή που θα έπρεπε να γίνει πολύ νωρίτερα – σχωράτε με, εγώ φταίω για τη καθυστέρηση – αλλά ακόμα και τώρα, πιστεύω ότι έχει την αξία της. Και αυτό διότι θα έχετε όλοι την ευκαιρία να γυρίσετε πίσω, και να ξεφυλλίσετε τις ιστορίες που γράφτηκαν. Να θυμηθείτε τις στιγμές που έζησαν οι συγγραφείς αλλά και εσείς οι αναγνώστες, καθώς εσείς τις ανακηρύξατε ως καλύτερες της σεζόν…


Αγαπημένες ιστορίες που ανήκουν στην «Conference»

Στη συγκεκριμένη κατηγορία, η μάχη για τη πρώτη θέση κρίθηκε στο νήμα. Καλύτερη ιστορία ανακηρύχθηκε η «NTM's Video Story» του TheSupremeNTM, και ακολούθησε το "The Social Network" του ptr

Αγαπημένες ιστορίες που ανήκουν στην «League two»

Στη συγκεκριμένη κατηγορία, ο συναγωνισμός ήταν έντονος. Καλύτερη ιστορία αναδείχθηκε το "Rapidgeist"John19. Στη δεύτερη θέση είχαμε τριπλή ισοβαθμία. Εδώ βρέθηκα το "Τhe Arabs 2" του Snk και το "My name is Κατακουζινος, Κωνσταντινος Κατακουζινος" του ape. Στην ίδια θέση βρέθηκε και το Θέλω μόνο ΝΙΚΕΣ του Tsakalaki, που μεταφέρθηκε στην εποόμενη κατηγορία κατα τη διάρκεια της ψηφοφορίας.


Αγαπημένες ιστορίες που ανήκουν στην «League one»

Με διαφορά...στήθους, το "Για την γυναίκα μου, ο κόσμος δεν είναι αρκετός!" του DrGonzo πήρε το πρώτο βραβείο, και ακολούθησε το
"Will we ever see a white day?" του bjbill.

Αγαπημένες ιστορίες που ανήκουν στην «Championship – Premiership»

Το "Δινει Φτερα!!!" του BlueAno πήρε τη πρώτη θέση, όντας μάλιστα και η ιστορία με τα περισσότερα ποστ στα χρονικά του φόρουμ. Το"4-4-φακινγκ" του amd και το
"Glory days ...again!" του The_Phenom ακολούθησαν σε μικρή απόσταση.

Αγαπημένες ιστορίες που ανήκουν στη «Lost and found»

Το "Romeo n' Julliete......" του RedWhite83 έπαιξε ουσιαστικά χωρίς συναγωνισμό στη κατηγορία. Στη δεύτερη θέση βρέθηκε το "To τελος των Πετρινων χρονων" του Ethnikos4Ever.

Αγαπημένη μου σκηνή από ιστορία

Ως καλύτερη στιγμή στις ιστορίες ψηφίστηκαν οι διάλογοι στα ντέρμπι ΑΡΗ - ΠΑΟΚ στην ιστορία "4-4-φακινγκ" του amd.



Δείτε τα βραβεία ως μια καλή ευκαιρία να θυμηθούμε πόσο ωραία περάσαμε με το Football Manager 2011, και παράλληλα σας καλώ όλους στο τομέα ιστοριών για το Football Manager 2012.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”