Γκολ και θέαμα σε ένα σύστημα!

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξέρω αριθμό ούτε θυμάμαι να σου πω τώρα... Όσο έκρινα απαραίτητο..
User avatar
aiva
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 617
Joined: Sun Nov 08, 2009 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε λοιπόν, για πρώτη φορά στα χρονικά που παίζω μάνατζερ, καταφέρνω να πάρω πρωτάθλημα με τον ΠΑΟΚ από την 1η χρονιά.

Και φταίει η τακτική σου γι αυτό! :P :-P

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ευχαριστώ ρε φίλε για τα καλά σου λόγια! Να σαι καλά!

Χαίρομαι που σε βοήθησε η τακτική μου να πετύχεις! 8)
User avatar
aiva
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 617
Joined: Sun Nov 08, 2009 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρελό σασπένς. Στον πόντο το πήρα από Ολυμπιακό με συνεχόμενες νίκες στο τέλος μέσα-έξω παίζοντας ακριβώς όπως περιγράφεις την τακτική στον τίτλο σου. Βάζοντας γκολ και προσφέροντας θέαμα! Η καλύτερη και πιο ρεαλιστική τακτική που έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Ταιριάζει γάντι στον ΠΑΟΚ που έχω φτιάξει. Κάποια στιγμή θα ποστάρω εντυπώσεις από την δεύτερη χρονιά γιατί με τις μεταγραφάρες που έκανα περιμένω πολλά! Συγχαρητήρια και πάλι! =D>
User avatar
nikpana
Amateur
Amateur
Posts: 202
Joined: Wed Apr 11, 2007 6:52 am
Location: Xalkida
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε μου, αν και δύσπιστος στην αρχή για το συστημά σου λόγο έλλειψης καθαρού αμυντικού χαφ (κόφτη που λέμε) και πολύ επιθετικής φιλοσοφίας, μόλις τη δοκίμασα στον ΠΑΟ ένα έχω να πώ. -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Ότι δέ σε σκοτώνει σε κάνει ποιό δυνατό
dimlos
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Dec 03, 2007 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγαπητε φιλε single ,φετος εχω παιδευτει πολυ με τις τακτικες στο fm 11 κ εχω φαει πολυ ξενερωμα...οταν πρωτοδοκιμασα την τακτικη σου ηταν στο 11.2.1 την χαρακτηρισα μετρια τοτε...απο τοτε ομως κυλησε πολυ νερο στο αυλακι και σκεφτηκα να την ξαναδοκιμασω προσφατα με το τελευταιο patch γιατι ειχα απογοητευτει πληρως.Εχω να σου πω λοιπον οτι ειναι απιστευτη στο καινουριο patch αν κ τη δοκιμασα σε προχωρημενο save με την βαλενθια σ ενα εκ των πραγματων δυσκολο πρωταθλημα !!!ξαναξεκινησα λοιπον νεο παιχνιδι στην πορτογαλια με την nacional madeira με ελαχιστα χρηματα κ μερικεσς σχετικα μετριες μεταγραφες κ απολαμβανω πλεον το παιχνιδι!!! 4 στις 4 νικες με την εναρξη κ 13 -4 τα γκολ!!!τρεμε πορτο (: .την μονη αλλαγη που εχω κανει ειναι να αλλαξω τον αριστερο μπακ σε automatic κ καταργησα τα swap positions.Σ'ευχαριστω πολυ!!!Την συνιστω ανεπιφυλακτα με μια επισημανση:Για να μην υπαρχουν γκρινιες ,παραπονα εξυπναδες κ διαφορα αλλα που γραφονται εδω μεσα ,θα πρεπει να λαβουν ολοι υποψη τους οτι οπως στην πραγματικοτητα ο πανθρακικος(κ ας με συγχωρησουν οι οπαδοι της κατα τ αλλα συμπαθους ομαδας) ειναι σχεδον απιθανο να παρει μεσα σ ενα δυο χρονια πρωταθληματα κυπελλα κ ευρωπαικους τιτλους ετσι κ στο παιχνιδι πρεπει ν ειμαστε λιγο ρεαλιστες για να μη μας φταινε μετα οι <<αχρηστες >>τακτικες!!!Επιλογη λοιπον σχετικα καλης ομαδας (αναλογα το πρωταθλημα) επιλογη συγκεκριμενης τακτικης κ εγω θα λεγα ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ!!! Κ οι επιτυχιες θα ειναι σιγουρες.Ευχαριστω πολυ κ παλι κ ευχομαι σε ολους καλη διασκεδαση κ καλο <<καψιμο>>!!!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σας ευχαριστώ πολύ ρε αλάνια για τα καλά σας λόγια αλλά και για την διάθεσή σας για τα ποστ που γράφετε!
CHOURDIS
Amateur
Amateur
Posts: 242
Joined: Wed Mar 31, 2010 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: Rangers
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η - Porto- Newcastle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω πραγματηκα φοβηθηκα μηπως αποκλιστω απο το Παγκοσμιο Κυπελλο βγηκα δευτερος στον ομηλο με πρωτη τη Πορτογαλια παιζω στα play off με Ιταλους στο πρωτο αγωνα στην εδρα χανω 2-0 πιστευα οτι αποκλιστεικα αλλα τελικα ενα 4-0 στην εδρα μου εδωσε την προκριση.
με τους Πορτογαλους εχασα στον πρωτο αγωνα γιατι μου ελειπε η μιση ομαδα απο τραυματισμους ειχα Αγλλια
Η τακτικη μου φανηκε πολλη καλη σε 10 αγωνες 35 γκολ και εχοντας φαει 7 γκολ
User avatar
nekpap
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 451
Joined: Tue Dec 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Λοιπόν SinGle, την δοκίμασα με Oλυμπιακό ,πρώτη χρονιά και πήρα tremble! -kavala
Αγόρασα μόνο τους Matias Fernadez AMC και Kara DMC.
Ευχαριστήθηκα ποδόσφαιρο και επαινέθηκα για το passing game μου από άλλους προπονητές στο παιχνίδι... -gioupi
Θρύλος και...σιγή στο Champions League!!
Φτιάξτε όλες τις 3D εμφανίσεις των ομάδων του FM 2021!
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειναι δυνατον με 11.3; χωρις save; σορυ για τις αμφιβολιες
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
nekpap
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 451
Joined: Tue Dec 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Ναι! Μιλάμε για πρωτάθλημα και κύπελλο Ελλάδος και ο τρίτος τίτλος είναι το Europa League(τελκός με CSKA). :-D
Βασικά με ευνόησε η κλήρωση αφού απέφυγα μεγαθήρια και είχα καλή μεσαία γραμμή. Δεν είναι δύσκολο την πρώτη χρονιά.
Τώρα έφυγαν Τοροσίδης,Μιραλάς και η χρονιά προμηνύεται δύσκολη... :?
Θρύλος και...σιγή στο Champions League!!
Φτιάξτε όλες τις 3D εμφανίσεις των ομάδων του FM 2021!
vdimop
Trialist
Trialist
Posts: 63
Joined: Wed Mar 25, 2009 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: Ναυπακτιακός Αστέρας
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

την τακτική την χρησιμοποιώ χρόνια στο game, είμαι στο 2019 και έχω καταφέρει να παίρνω συνέχεια το double, αφού πρώτα πέρασαν τέσσερα χρόνια για να ανέβω στην Sourer (Ναυπακτιακός αστέρας), και το πιο μακριά που έχω φτάσει στο C.L είναι μέχρι τους 8 όπου και έχω αποκλειστεί από μεγάλες ομάδες. Συνεχίζω όμως ακάθεκτος γιατί έχω πολύ μέλλον μπροστά μου. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο να κάνεις τα πάντα όλα αλλά θα το καταφέρω.
Η τακτική είναι πολύ καλή αλλά εχει και διάστημα νεκρό τους μήνες Ιανουάριο και Φεβρουάριο από κούραση ή από ντεφορμάρισμα του ρόστερ.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nekpap wrote:Ναι! Μιλάμε για πρωτάθλημα και κύπελλο Ελλάδος και ο τρίτος τίτλος είναι το Europa League(τελκός με CSKA). :-D
Βασικά με ευνόησε η κλήρωση αφού απέφυγα μεγαθήρια και είχα καλή μεσαία γραμμή. Δεν είναι δύσκολο την πρώτη χρονιά.
Τώρα έφυγαν Τοροσίδης,Μιραλάς και η χρονιά προμηνύεται δύσκολη... :?
θα 'θελα τη συνεχεια στο τσαμπιονς λιγκ...
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια μάγκες!!

:arrow: eliaska41: Από πρώτη χρονιά με αυτή την τακτική έχουν καταφέρει να πάρουν treble με τον ΠΑΟ στο CL 3 φίλοι μου αρκετές φορές οπότε εγώ τον πιστεύω.


Πάντως χαίρομαι γιατί για treble με τον Ολυμπιακό δεν είχα ξανακούσει καθώς δεν έχω φίλους Ολυμπιακούς που παίζουν fm.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σορυ και παλι... αλλα στο 11.3 το πηραν οι φιλοι σου; χωρις save; αν ναι θα 'θελα λιγες πληροφοριες απο αυτους (μεταγραφες, οδηγιες την ωρα του αγωνα)
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”