Mr Hough tactic The Unstoppable 4-2-2-2 (beta)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
iomind
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:38 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PetrosGz wrote:
iomind wrote:Άμυνα για κλάματα, εκτός αν έχετε την σούπερ ομάδα δεν αξίζει. Ο ίδιος ο Mr.Hugh το έχει παρατήσει το project και θα ασχοληθεί με νέα τακτική επειδή δεν μπόρεσε να φτιάξει την άμυνα.
Για κλαματα σου μοιαζουν τα fixtures? Τι να πω!!! Αν θες βαλε πιο deep το def line... Εδω παιζουμε TΣΟΥΛΟΥ και παμε για τελικο κ μας λεει αμυνα για κλαματα... Πραγματικα η αμυνα ισως να ειναι το μονο τρωτο σημειο της τακτικης αλλα διορθωνεται με προσπαθεια... Οσο για τον Mr Hough εχουμε μιλησει στο fb κ ψαχνει πως θα κανεις τις μικρες ομαδες να μην τρωνε γκολ για μεσαιες και μεγαλες ειναι απιστευτη...
Φίλε μου κοίτα λίγο τα mentalities. Τα κενά είναι τόσο μεγάλα που τα μπακ δεν έχουν καμιά υποστήριξη απο άλλους παίχτες. Στο FM '10 τέτοια frameworks (με τεραστια κενά στα mentalities μεταξύ άμυνας/επίθεσης) δούλευαν επειδή δεν χρειάζονταν αλληλοκαλύψεις στα άκρα. Και γενικά όσο μεγαλύτερα τα διαστήματα στα mentalities τόσο πιο επιθετική η τακτική επειδή "απλώνει" τον αντίπαλο. Όσο πιο κοντά τα mentalities τόσο πιο συμπαγής η ομάδα.

Δεύτερον, tigh/man marking στα μπακ είναι αυτοκτονία εκτός αν οι αντίπαλοι winger είναι πολύ πιο αργοί απο τα μπακ σου. Ένα καλό παράδειγμα του πως λειτουργεί μια σωστή άμυνα, ρίξε μια ματιά εδώ http://community.sigames.com/showthread ... er_Defense.
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πρωτον, εχω αλλαξει το marking στα back σε zonal και no tight marking κ απο οσο θυμαμαι ετσι εχω ανεβασει το αρχειο .tac
Δευτερον, εχω πει πως σε περιπτωση π παιζεται με μεγαλη ομαδα μειωστε το mentality των winger σε normal ειτε και πιο κατω αναλογα την ομαδα π αντιμετοπιζετε..
Ξερουμε πως γινεται πιο συμπαγης η ομαδα αγορι μ το θεμα ειναι να μπορεις τις μικρες ομαδες να τις σκιζεις, τις ιδιες με σενα να τις νικας με ανεση και τα μεγαθηρια να τους κλεβεις την νικη.. Ετσι παει κ το mentality των παιχτων...
Διαβασε λιγο το ποστ κ μετα μιλα... Ουτως η αλλος τα αποτελεσματα αναδεικνυουν κ την ικανοτητα της τακτικης ειτε στο σκοραρισμα ειτε στα μετοπισθεν.
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
iomind
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:38 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PetrosGz wrote:Πρωτον, εχω αλλαξει το marking στα back σε zonal και no tight marking κ απο οσο θυμαμαι ετσι εχω ανεβασει το αρχειο .tac
Δευτερον, εχω πει πως σε περιπτωση π παιζεται με μεγαλη ομαδα μειωστε το mentality των winger σε normal ειτε και πιο κατω αναλογα την ομαδα π αντιμετοπιζετε..
Ξερουμε πως γινεται πιο συμπαγης η ομαδα αγορι μ το θεμα ειναι να μπορεις τις μικρες ομαδες να τις σκιζεις, τις ιδιες με σενα να τις νικας με ανεση και τα μεγαθηρια να τους κλεβεις την νικη.. Ετσι παει κ το mentality των παιχτων...
Διαβασε λιγο το ποστ κ μετα μιλα... Ουτως η αλλος τα αποτελεσματα αναδεικνυουν κ την ικανοτητα της τακτικης ειτε στο σκοραρισμα ειτε στα μετοπισθεν.
Στο πρώτο post παρέλειψα να πω οτι αναφερόμουν στην αρχική εκδοχή της τακτικής, αυτή που έβγαλε ο ίδιος ο Hough, δεν ήθελα ούτε να σε θίξω ούτε τίποτα, take it easy. Οι αλλαγές που έκανες είναι κατά την γνώμη μου στην σωστή κατεύθυνση, στο προηγούμενο post απλά εξηγώ γιατί η αρχική τακτική είναι πολύ κακή αμυντικά.
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οκ συμφωνω, απλα ειπα πως εχω κανει καποιες αλλαγες στην αρχη του ποστ.. Τεσπα... Σρυ αλλα τσαντιστηκα λιγο πριν γτ το σχολιο σ στην αρη αλλα κ το 2ο ηταν καπως ειρωνικο κ αρνητικο, ουτως η αλλος ειπα οτι δεν ειναι τελεια κ πως περιμενω να την συζητησουμε κ να την βελτιωσουμε οχι να λεμε ενα ξερο για κλαματα :wink:... Τεσπα συμβαν ληξαν κ παλι σρυ...
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iomind wrote:
PetrosGz wrote:
iomind wrote:Άμυνα για κλάματα, εκτός αν έχετε την σούπερ ομάδα δεν αξίζει. Ο ίδιος ο Mr.Hugh το έχει παρατήσει το project και θα ασχοληθεί με νέα τακτική επειδή δεν μπόρεσε να φτιάξει την άμυνα.
Για κλαματα σου μοιαζουν τα fixtures? Τι να πω!!! Αν θες βαλε πιο deep το def line... Εδω παιζουμε TΣΟΥΛΟΥ και παμε για τελικο κ μας λεει αμυνα για κλαματα... Πραγματικα η αμυνα ισως να ειναι το μονο τρωτο σημειο της τακτικης αλλα διορθωνεται με προσπαθεια... Οσο για τον Mr Hough εχουμε μιλησει στο fb κ ψαχνει πως θα κανεις τις μικρες ομαδες να μην τρωνε γκολ για μεσαιες και μεγαλες ειναι απιστευτη...
Φίλε μου κοίτα λίγο τα mentalities. Τα κενά είναι τόσο μεγάλα που τα μπακ δεν έχουν καμιά υποστήριξη απο άλλους παίχτες. Στο FM '10 τέτοια frameworks (με τεραστια κενά στα mentalities μεταξύ άμυνας/επίθεσης) δούλευαν επειδή δεν χρειάζονταν αλληλοκαλύψεις στα άκρα. Και γενικά όσο μεγαλύτερα τα διαστήματα στα mentalities τόσο πιο επιθετική η τακτική επειδή "απλώνει" τον αντίπαλο. Όσο πιο κοντά τα mentalities τόσο πιο συμπαγής η ομάδα.

Δεύτερον, tigh/man marking στα μπακ είναι αυτοκτονία εκτός αν οι αντίπαλοι winger είναι πολύ πιο αργοί απο τα μπακ σου. Ένα καλό παράδειγμα του πως λειτουργεί μια σωστή άμυνα, ρίξε μια ματιά εδώ http://community.sigames.com/showthread ... er_Defense.
κατ αρχην θα ξεκινησω την παντηση μου λεγοντας: "γαμω την ελλαδιτσα μου...."

χωρις καμια διαθεση επιθετικοτητας φιλε, την εχεις δοκιμασει σοβαρα την τακτικη? επειδη εγω παιζω με την κανονικη του Mr Hough και παω παρα πολυ καλα. και οχι δεν εχω μπαρτσα. εχω Gloucester στη Blue Square Premier! γι αυτο πρωτα τεσταρετε και μετα μιλατε. επιπλεον το tight marking των αντιπαλων χαφ (οχι μαν μαρκ, αυτο δεν το εχω δοκιμασει) ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ. το μανατζερ παιδια ειναι παιχνιδια και εχει τα κοπλα του, δυστυχως η ευτυχως πολλα πανε με τη λογικη μα υπαρχουν και αλλα που απλως "βγαινουν" και ειναι ετσι, οποτε πρωτα δοκιμαστε και μετα αμφισβητηστε.
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ενταξει συνηλθε το παληκαρι.. :-P
Οσο για το tight marking πιστευω ειναι αναλογα το τι θες? Παιζεις με Ατρομητο εναντιον Sevilla? E τοτε ναι θες tight mark ακομα και στα FB σου, επισης αν παιζεις Παναθηναικος - Πανσεραικος δν χρειαζεται... Ειναι αναλογα τι ομαδα εχεις κ ποιον αντιμετοποιζεις... Επισης καποτε θυμαμαι οτι δν συνδιαζεται RUN with ball με Through Ball στο οften... Λ@Λ@ΚΙΕΣ δλδ.... Οσο για το mentality των winger που ειναι καπως περιεργο δν θα αναφερθω ξανα τα ειπαμε...
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PetrosGz wrote:Ενταξει συνηλθε το παληκαρι.. :-P
Οσο για το tight marking πιστευω ειναι αναλογα το τι θες? Παιζεις με Ατρομητο εναντιον Sevilla? E τοτε ναι θες tight mark ακομα και στα FB σου, επισης αν παιζεις Παναθηναικος - Πανσεραικος δν χρειαζεται... Ειναι αναλογα τι ομαδα εχεις κ ποιον αντιμετοποιζεις... Επισης καποτε θυμαμαι οτι δν συνδιαζεται RUN with ball με Through Ball στο οften... Λ@Λ@ΚΙΕΣ δλδ.... Οσο για το mentality των winger που ειναι καπως περιεργο δν θα αναφερθω ξανα τα ειπαμε...
ομολογω πως δεν ειμαι μετρ στις τακτικες και μονο οταν συνιθισω ενα μανατζερ αρκετα και μαθω τα μυστικα του παιζω με δικια μου τακτικη. συνηθως ψαχνομαι απο δω κ απο κει γ βοηθεια γ να πω την αληθεια. γενικοτερα οντως η αμυνα δεν ειναι φοβερη αλλα γενικοτερα σε συνδυασμο με την τρομερη επιθεση νομιζω οτι η τακτικη πεταει φωτιες... φαινεται πως σε αυτο το φμ θα δυσκολευτουμε να βρουμε μια τακτικη που να στα δινει ολα στο πιατο...
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο φιλε μ... Απλα αν θες αμυνα κανεις αμυνα... Αν θες επιθεση κανεις επιθεση... Δλδ... Πιστυω οτι φετος τα περισσοτερα γκολ μπαινουν ειτε απο σεντρα κ γκολ, ειτε απο μακρυνα σουτ, βεβαια δν ξεχναω πως βγαινουν κ καθετες κ οσο καλα κ να μαρκαρεις δν γινονται παντα να κοπουν οποτε 2 CB με καλα attributes σε marking, tackling κυριως ειναι οτι πρεπει... Ισως ενας κοντος ενας ψηλος ειναι οτι πρεπει... Εγω πολλα γκολ απο σεντρες δν τρωω, μιλαμε παντα με τις καλες ομαδες, διοτι παιζω σχεδον deep το μονο π τρωμε γκολ ειναι απο καποια καθετη αν βγει η μακρυνα σουτ. Οποτε DR/L καλυτερα να ειναι στυλ παιχτη Full Back κ οχι wing back.. Aρα καλυτερο μαρκαρισμα... Στα μακρυνα σουτ κανω ενα απλο πραγμα παιζω με εναν DMC και εναν MC oχι ο ενας καθετα με τον αλλο απλα ανεβαζω εναν απο τους 2 αναλογως ποιος κανει τα σουτ απο τον αντιπαλο αλλα κ ποιος μενει πιο πισω αρα παλι καλυτερο μαρκαρισμα. Βεβαια με Ρεαλ κ συναφη ομαδες δν γινεται να μην εχουν ουτε long shoot ουτε καθετες οποτε οσο μπορουμε τα περιοριζουμε... Κατα τα αλλα τα παμε μια χαρα αμυντικα.. Δειτε την 2η μ τακτικη π λεω vs strong teams.....
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
iomind
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:38 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά αν δεν μπορείτε να καταλάβεται γιατι τα fullback ποτέ δεν πρέπει να κάνουν tight mark τσάμπα συζητάμε. Ρίξτε καμμιά ματιά σε κάποια έκδοση του Tactical Bible ή απλά κοιτάξτε τι γίνεται το γήπεδο. Το tight mark δεν σημαίνει αναγκαστικά καλύτερη άμυνα. Και δεν λειτουργεί στο μαρκάρισμα των wingers για τον ίδιο λόγο που δεν λειτουργεί και στο πραγματικό ποδόσφαιρο.

Την αρχική τακτική του Hugh την δοκίμασα με μικρομεσαία ομάδα της Premiership. Σκόραρα αλλά έτρωγα άπειρα Goal. Σημασία δεν έχει πόσο ποιοτική είναι η ομάδα σου, σημασία έχει το πόσο καλή είναι η ομάδα σου σε σχέση με τις υπόλοιπες του πρωταθλήματος. Αν προβλέπεται να τερματίσει απο την μέση και πάνω γενικά η τακτική δουλεύει μια χαρά. Την έκδοση του PetrosGz την δοκίμασα σε κάποια παιχνίδια και λειτουργεί πολύ καλύτερα αμυντικά για τους προφανείς λόγους που ανέφερα πιο πάνω.

Τώρα αν έχετε καλά αποτελέσματα με την αρχική τακτική, αυτό είναι πολύ καλό για εσάς. Για εμένα δεν δούλεψε και θεωρώ οτι έχει τραγικά λάθη στην αμυντική της λειτουργία.
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iomind wrote:Ρε παιδιά αν δεν μπορείτε να καταλάβεται γιατι τα fullback ποτέ δεν πρέπει να κάνουν tight mark τσάμπα συζητάμε. Ρίξτε καμμιά ματιά σε κάποια έκδοση του Tactical Bible ή απλά κοιτάξτε τι γίνεται το γήπεδο. Το tight mark δεν σημαίνει αναγκαστικά καλύτερη άμυνα. Και δεν λειτουργεί στο μαρκάρισμα των wingers για τον ίδιο λόγο που δεν λειτουργεί και στο πραγματικό ποδόσφαιρο.

Την αρχική τακτική του Hugh την δοκίμασα με μικρομεσαία ομάδα της Premiership. Σκόραρα αλλά έτρωγα άπειρα Goal. Σημασία δεν έχει πόσο ποιοτική είναι η ομάδα σου, σημασία έχει το πόσο καλή είναι η ομάδα σου σε σχέση με τις υπόλοιπες του πρωταθλήματος. Αν προβλέπεται να τερματίσει απο την μέση και πάνω γενικά η τακτική δουλεύει μια χαρά. Την έκδοση του PetrosGz την δοκίμασα σε κάποια παιχνίδια και λειτουργεί πολύ καλύτερα αμυντικά για τους προφανείς λόγους που ανέφερα πιο πάνω.

Τώρα αν έχετε καλά αποτελέσματα με την αρχική τακτική, αυτό είναι πολύ καλό για εσάς. Για εμένα δεν δούλεψε και θεωρώ οτι έχει τραγικά λάθη στην αμυντική της λειτουργία.
συγκεκριμενα ειχα media prediction να βγω τελευταιος, δηλαδη 24ος. βγηκα πρωτος, με την ψυχη στο στομα μεν μα πρωτος δε με 120-130 γκολ επιθεση (σε 46 ματς) και αμυνα 68 ολοκληρα γκολ παθητικο. πολλα μεν μα φταιω εγω γιατι τα εφαγα μαζεμενα στο τελος επειδη εκανα τη χοντρη μαλακια να "δηλωσω" οτι θα παρουμε το πρωταθλημα και απο εκεινο το σημειο και επειτα σε 6 αγωνες εκανα μονο 1 νικη στο τελος π μου εδωσε κ τον τιτλο.. επισης σε σχεση με τις αλλες ομαδες ημουν καλυτερος εκτος απο 3-4 που με επαιζαν. αλλα και απεναντι στην αρσεναλ εχασα μονο 2-0 για το κυπελλο και ειχε μεσα πολλους βασικους...
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οντως η αρχικη εχει τα προβληματα αλλα πιστευω πως εχω διορθωσει τα περισσοτερα... Απο κει κ στο εξης αφου σ δουλευει καλυτερα με την δικη μ τοτε τι χολωσκαμε? Τελος πιστευω οτι μετρανε κ οι παιχτες που εχεις το ξαναλεω... Δν μαρκαρει το ιδιο ο Βυντρα που παιζει πολυ καλα ως δεξις FB με τον Corluka ητον RIchards ας πουμε... Τεσπα... ας σταματησουμε τα επιπολαια comment και ας κοιταξουμε πως θα κανουμε καλυτερη την αμυνα.....
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η τακτικη δοκιμαστικε σε νοτς καουντυ και λουτον με τρομερη αποτυχια.Αντιθετως στην ιντερ οπου την δοκιμαζω τωρα η ομαδα ειναι τρενο με 5/5 πρωταθλημα και 2/2 σε τσουλου με γκολ 20-2.Παρατηρω οτι η φυσικη κατασταση των παιχτων μετα το 60 ειναι τραγικη (για την ιντερ μιλαω) δεν ξερω αν αυτο ειναι δουλεια της τακτικης η οχι.Τελος το συμπερασμα το δικο μ ειναι οτι πιστευω οτι δουλευει μονο σε μεγαλες ομαδες με τεραστια εξτρεμ κ σκυλια αμυντικα χαφ.Πιστευω οτι η μαν.σιτυ ειναι η καταληλη ομαδα για αυτη την τακτικη.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Λαβετε υποψη οτι στις μικρες ομαδες θελουν και πολυ καιρο για να μαθουν κατι αλλο εκτος απο το κλασικο 4-4-2
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

rtms wrote:η τακτικη δοκιμαστικε σε νοτς καουντυ και λουτον με τρομερη αποτυχια.Αντιθετως στην ιντερ οπου την δοκιμαζω τωρα η ομαδα ειναι τρενο με 5/5 πρωταθλημα και 2/2 σε τσουλου με γκολ 20-2.Παρατηρω οτι η φυσικη κατασταση των παιχτων μετα το 60 ειναι τραγικη (για την ιντερ μιλαω) δεν ξερω αν αυτο ειναι δουλεια της τακτικης η οχι.Τελος το συμπερασμα το δικο μ ειναι οτι πιστευω οτι δουλευει μονο σε μεγαλες ομαδες με τεραστια εξτρεμ κ σκυλια αμυντικα χαφ.Πιστευω οτι η μαν.σιτυ ειναι η καταληλη ομαδα για αυτη την τακτικη.
ΑΥτο ελειπε να παιζεις στην Νοτς Καουντυ και στην Λουτον με αριστερο κ δeξι χαφ με 9 pace, 10 dribbling k 9 crossing και να περιμενεις κ αποτελεσματα... ΔΙΑΒΑΣΤΕ το οτιδηποτε μπορει να αναφερεται στην εισαγωγη της τακτικης κ μετα συνεχιστε να ποσταρετε.. Δν νομιζω πως ο Simao, με τον GIlberto ειναι σκυλια, οχι στο Ελλ πρωταθλημα αλλα στο ΤΣΟΥΛΟΥ ωστε να με φτασουν στους 4 οτε ο LEto με τον Nieto τεραστια εχτρεμ... Δοκιμη ξελκιναει απο σημερα και βλεπουμε ποτε θα τελιωσει, λογω ελειψης ελευθερου χρονου, με την Aston Villa Αγγλια... Αντε να δουμε θα υπαρχει τακτικη ενημερωση σε καθε τι νεο..
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
Moikan1983
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sat Nov 19, 2005 6:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ωραια, ειδαμε οτι δουλευει και σε μικρες ομαδες

γραφε ελληνικα αδερφε :wink:[/quote]

File sorry gia ta greeklish, alla den exw elliniko pliktrologio.

Updates file kai einai synarpastika.. 2ri sezon i omada einai 1ti

se 13 match exw 8-2-3 (W-D-L) me 29 goal kai 16 pathitiko.

Theleis omws kentrikous mesous me ipsilo work rate kai pasoula kali den mas xalaei.

Aderfe mas eswses tin imera.. twra xairomai to paixnidi... exw paratisei to League of Lengends
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”