[Ανάλυση]Real Madrid

Εδώ αναλύουμε το έμψυχο δυναμικό κάθε ομάδας και προτείνουμε σχήματα και πιθανές μεταγραφές που θα βοηθήσουν
User avatar
Stheo
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 554
Joined: Wed Nov 10, 2010 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: Wimbledon AFC
Αγαπημένη Ομάδα: Aris,Man Utd
Status: καίγομαι...
Location: Porto Salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω που πηρα τν νευμαρ στην γιουναιτεντ κανει -papas
πιστευω οτι θα σ βγει...
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

C.Ronaldo, Φεβρουαριος 2011
Spoiler: show
Image

Και συνεχιζουμε :2gunfire:
martosion
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Thu Aug 20, 2009 9:51 am
Football Manager της ομάδας: real madrid
Αγαπημένη Ομάδα: MAN U
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ξεκινησα τη χρονια 2011-2012 και ο κριστιανο κανει παπαδες...
ο νειμαρ και ο παουλο ενρικε εχουν δωσει σε 6 παιχνιδια μπαινοντας ως αλλαγη πολυ καλα δειγματα γραφης γιατι φαινεται οτι δε σπαταλησα τζαμπα 45 μυρια για το νειμαρ και 35 για τον ενρικε...ο καντλετς πηγε στην καστιλλη για να παρει ο εμπειριες...αλλα διαβαζοντας την ιστορια με "δινει φτερα" εχω ψηθει για μουνιαιν...εχει κανεις εμπειρια για τον συγκεκριμενο παικτη?
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αξιζει και το τελευταιο ευρω ο Μουνιαιν και ειναι και Ισπανος! :wink:
Μπορει να μην σου γινει ποτε εντεκαδατος παικτης αλλα σιγουρα θα ειναι εξαιρετικη αλλαγη (και αν σου κατσει και βασικος)

ΥΓ. Ο Καναλες τι κανει?
martosion
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Thu Aug 20, 2009 9:51 am
Football Manager της ομάδας: real madrid
Αγαπημένη Ομάδα: MAN U
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο καναλες μεχρι στιγμης αναλογικα με τα ποσοστα που με εχει με απογοητευσε...περιμενα πολυ περισσοτερα απο αυτον αλλιως δε θα παιρνα τον παολο ενρικε. τον ειχα βαλει στη λιστα για δανεισμο αλλα τρεις προπονητες της ομαδος ειπαν να τον βγαλω...παιζει στο κυπελλο μονο αλλα χωρις να κανει σπουδαια πραματα...
αυτο που με εντυπωσιασε ειναι η τεχνικη του νειμαρ η ταχυτητα του και η δημιουργηκοτητα του ενρικε...το μονο κακο για τον δευτερο ειναι οτι δεν εχει σταθερη αποδοση μες στο ματς μεχρι στιγμης...υπαρχουν στιγμες που δεν ακουμπαει τη μπαλα κ στιγμες που μολις την παρει κ κανει μια πασα βγαινουμ τετ α τετ....
αυτος ο ιγκουαιν δε χανει πλασε...φτου φτου μη το ματιαξω το παιδι...
martosion
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Thu Aug 20, 2009 9:51 am
Football Manager της ομάδας: real madrid
Αγαπημένη Ομάδα: MAN U
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συναδελφοι μανατζερ. οι επιθετικοι που εχω αυτη τη στιγμη στη ρεαλ ειναι οι εξης:
ιγκουαϊν, μπενζεμα, νεϊμαρ, kadlec, suso. οι δυο τελευταιοι αν κ αγοραστηκαν εχουν φυγει δανεικοι γιατι δεν χωρανε στο ροστερ και για να παρουν εμπειριες λογω ηλικιας. βασικος φορ ειναι ο ιγκουαϊν...
ο ροσι της βιγιαρεαλ μαλωσε με τον προπονητη και θελει να φυγει οποτε μου τον προτειναν και τον εκλεισα για 20 μυρια σε 48 δοσεις. μαλλον θα δωσω τον μπενζεμα ο οποιος εχει λιγο χειροτερα στατς απο τον ροσι...
δεδομενου των αλλων παικτων που εχω παρει θελω να μου πειτε αν η αποκτηση του ροσι ειναι περιττη...
εχω ρωτησει φιλους που παιζουν κ αυτοι κ μου προτειναν ανεπιφυλακτα ροσι αντι μπενζεμα...αλλα θα ηθελα κ τη δικη σας γνωμη...
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

martosion wrote:συναδελφοι μανατζερ. οι επιθετικοι που εχω αυτη τη στιγμη στη ρεαλ ειναι οι εξης:
ιγκουαϊν, μπενζεμα, νεϊμαρ, kadlec, suso. οι δυο τελευταιοι αν κ αγοραστηκαν εχουν φυγει δανεικοι γιατι δεν χωρανε στο ροστερ και για να παρουν εμπειριες λογω ηλικιας. βασικος φορ ειναι ο ιγκουαϊν...
ο ροσι της βιγιαρεαλ μαλωσε με τον προπονητη και θελει να φυγει οποτε μου τον προτειναν και τον εκλεισα για 20 μυρια σε 48 δοσεις. μαλλον θα δωσω τον μπενζεμα ο οποιος εχει λιγο χειροτερα στατς απο τον ροσι...
δεδομενου των αλλων παικτων που εχω παρει θελω να μου πειτε αν η αποκτηση του ροσι ειναι περιττη...
εχω ρωτησει φιλους που παιζουν κ αυτοι κ μου προτειναν ανεπιφυλακτα ροσι αντι μπενζεμα...αλλα θα ηθελα κ τη δικη σας γνωμη...
Πιστευω πως ο Ροσσι δν ειναι καλυτερος του Μπενζεμιου αλλα μετα εχει να κανει με σενα αν εχει τραυματισμους ο Γαλλος ή δν αποδιδει καλα.
User avatar
Stheo
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 554
Joined: Wed Nov 10, 2010 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: Wimbledon AFC
Αγαπημένη Ομάδα: Aris,Man Utd
Status: καίγομαι...
Location: Porto Salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το ενδεχομενο ιγκουαιν δεξι εξτρεμ και τν ροναλντο επιθετικο πως σας φαινεται?
martosion
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Thu Aug 20, 2009 9:51 am
Football Manager της ομάδας: real madrid
Αγαπημένη Ομάδα: MAN U
Has thanked: 0
Been thanked: 0

νομιζω οτι ο γκονζαλο οπως και να το κανουμε ειναι για μπροστα και οχι για εξτρεμ...ισως δοκιμασε μπενζεμα αριστερα και κριστιανο κορυφη...αλλα στη θεση που εχω εγω τον κριστιανο (αριστερο εξτρεμ δλδ αντιθετο ποδι με ρολο inside forward) στο πρωταθλημα ειναι πρωτος σκορερ...
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”