δεν μπορώ να δω το ματς!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Valouris
Amateur
Amateur
Posts: 135
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:24 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

δεν ξέρω τι παίζει, δεν έχω καταφέρει να βρω πουθενά αλλού αυτό το πρόβλημα!

όταν ξεκινάει ένα ματς δεν δείχνει πια τις φάσεις (ενώ αυτές γίνονται κανονικά, μπαίνουν και γκολ κτλ) ούτε στο tv view, ούτε πουεθνά. ο μόνος τρόπος που καταφέρνω να δείξει το ματς είναι αν πατήσω να αλλάξω tactics, πάει στο tacitcs screen, οπότε φαίνεται σε 2d o αγώνας κανονικά. αν πατήσω από εκεί μετά να πάει στο classic pitch view, τον βλέπω κανονικά τον αγώνα, αλλά είναι σε "tactics mode" , δηλαδή δείχνει to full match στην default ταχυτητα (όχι στα settings που έχω πάντα όταν βλέπω το ματς), επειδή περιμένει και καλά να κάνω confirm/cancel τις τακτικές που (και καλά) θέλω να αλλάξω, αφού είχα πατήσει να πάω στο tactics screen. αν όμως από εκεί κάνω confirm/cancel τότε γίνεται παλι το ίδιο και δε δείχνει το ματς

πολύ άκυρο πρόβλημα και είναι πάρα πολύ ενοχλητικό αφού δεν γίνεται να δεις το ματς σαν άνθρωπος! ελπίζω να το εξήγησα επαρκώς γιατί είναι πολύ δύσκολο να το καταλάβεις αν δεν το βλέπεις να συμβαίνει...

το πρόβλημα πλέον είναι μόνιμο και δε λύνεται αν ξανανοίξω το παιχνίδι, ελπίζω να μη χρειαστεί να το ξαναinstallaρω!
User avatar
Valouris
Amateur
Amateur
Posts: 135
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:24 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

βρήκα τελικά λύση στο πρόβλημά μου από ετούτο το θρεντ, αν κάποιος αντιμετωπίσει το ίδιο!

http://community.sigames.com/showthread ... ing-at-all
LiaKoS_17
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Apr 21, 2011 10:35 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε μου αν γίνεται θα ήθελα να μου εξηγήσεις πως έλυσες το πρόβλημα σου καθώς έχω και εγώ ένα παρόμοιο και δεν ξέρω τι να κάνω...το λινκ κάτω μου τα λεει κάπως μπερδεμένα...έκανα ό,τι έλεγε αλλά φτου και απ' την αρχή....εμένα κολάει σε σημεία και δεν βλέπω τι γίνεται χαχαχα... :P
Post Reply

Return to “Bugs”