Δεν ξεκινάει το ελληνικό πρωτάθλημα της νέας χρονιάς!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
jans
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Jun 28, 2005 12:49 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εβαλα το 11.3.0, στα fixtures δεν βγάζει τπτ
να ξαναδοκιμάσω να τελειώσω τη σεζόν;υπάρχει περίπτωση;
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκίμασε, αλλά νομίζω ότι θα χρειαστεί να ξεκινήσεις από την αρχή γιατί το πρόβλημα προκύπτει από το γεγονός ότι δεν τελειώνουν τα playoff της Super league και δεν νομίζω πως υπάρχει περίπτωση να παιχτεί το παιχνίδι ή τα παιχνίδια που εκρεμούν. Αν ξεκινήσεις όμως από την αρχή είναι βέβαιο ότι δεν θα ξανασυμβεί, τα playoff θα ολοκληρώνονται κανονικά.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
jans
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Jun 28, 2005 12:49 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το'χω βαλει με go on holidays να φτασει στην επόμενη σεζον, αν πετύχει σας ενημερώνω, γιατί ψάχνοντας βλέπω ότι πολύς κόσμος είχε το ίδιο πρόβλημα,που ουσιαστικά σου καταστρέφει το παιχνίδι.
Δεν υπάρχει δηλαδή κανένας άλλος τροπος , ε?? ούτε μεσω editor, ή άλλου 3rd party programme ή τπτ άλλο,ε?
anyway, ευχαριστώ, αλλά αν δεν γίνεται τπτ, είναι πραγματικά μεγάλο σπάσιμο, δεν είχα ποτέ κανένα τετοιο πρόβλημα, δηλ. που να μη σε αφήνει να συνεχίσεις. γιατί πάντα υπάρχουν ελλείψεις, bugs , unrealistic πραγματα κλπ, αλλά, έτσι όπως το βλέπω εγώ, όλα αντιμετωπίζονται με κάποιον τρόπο και είναι μέσα στο πλαίσιο του παιχνιδιού
Όμως Το να σε σταματαει έτσι είναι ανεπίτρεπτο για παιχνίδι τέτοιας εμβέλειας και μετόσες πωλήσεις. ξέρω ότι δεν γίνεται τπτ. αλλά κάπου πρέπει να ξεσπάσω!!! :(
παντως ευχαριστώ για την ανταπόκριση Nik_33 και multiplier!!
jans
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Jun 28, 2005 12:49 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν γινεται τιποτα , ουτε την σεζον 16-17,οπότε τελος το save!
απλά για να ενημερώσω και άλλους φίλους που ίσως είχαν το ίδιο πρόβλημα
μονη λυση να παραιτηθω και να κάνω καριέρα σε καμιά εθνική....
ευχαριστώ παιδια
User avatar
Makednos
Amateur
Amateur
Posts: 222
Joined: Fri Nov 05, 2004 12:11 am
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Θεσσαλονίκη/Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξενερωσα και γω σημερα , 3 χρονια για ανεβασω την Εαστ Πρεστον απο 10η αγγλιας στην 7η και τρωω τα σκ@τα στα μουτρα. Ξεκινησα το σειβ με το 11.0.0 και τωρα το λουζομαι. τουλαχιστον στο 11.3.0 υπηρξε κανενα τετοιο περιστατικο? αν ναι θα ηθελα να το μαθω για να σπασω το παιχνιδι χθες.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
Ειναι τρελος ειναι τρελλος ο Πρ... ΛΑΟΣ
jans
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Jun 28, 2005 12:49 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έβαλα το 11.3 αφού προεκυψε το πρόβλημα, οπότε δεν περίμενα να διορθωθεί εκ των υστέρων.
Κάπου διάβασα ότι με system restore στα vista, μπορεί να γυρίσει και το save game στην κατάσταση προηγούμενης ημερομηνίας, υπάρχει περίπτωση να ισχύει κάτι τέτοιο; ή μονο το patch θα αφαιρεθεί;
Αν γνωρίζει κάποιος...τον ευχαριστώ
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατ' αρχήν να ενημερώσω ότι το θέμα αυτό έχει λυθεί από το patch 11.2.1.

Τώρα για το system restore των Vista που αναφέρεται παραπάνω δεν νομίζω ότι επιστρέφει αρχεία σε παλιότερη κατάσταση, αλλά δε χάνετε και τίποτα να δοκιμάσετε, 5-10 λεπτάκια κάνει το system restore για να ολοκληρώσει τη διαδικασία και είναι απολύτως ασφαλής σαν διαδικασία.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
jans
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Jun 28, 2005 12:49 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σορρυ αν κουραζω, απλα νομιζω οτι αυτό το πρόβλημα έχει απασχολήσει και άλλους.
system restore δεν μπόρεσα να κάνω, δεν ξέρω για ποιο λόγο, αλλά ουτως ή άλλως δε νομίζω οτι θα βοηθούσε, οπότε μάλλον κλείνει το θέμα. ( μήπως το 15/16 βγήκαν τίποτα κασέτες και δεν άρχισε το πρωτάθλημα? :roll: )
ευχαριστώ παίδες
Mitsos08
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Wed May 09, 2007 6:03 pm
Location: Γλυφάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειχα και γω το ιδιο θεμα με τον ολυμπιακο, εφυγα απο την ομαδα και πηγα στον αιαντα!! εχει φτασει ομως 10 ιουλιου της επομενης σεζον και δεν μου εχει βγαλει expectations, προγραμμα πρωταθληματος και budget!! να ανησυχω??
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Mitsos08 wrote:Ειχα και γω το ιδιο θεμα με τον ολυμπιακο, εφυγα απο την ομαδα και πηγα στον αιαντα!! εχει φτασει ομως 10 ιουλιου της επομενης σεζον και δεν μου εχει βγαλει expectations, προγραμμα πρωταθληματος και budget!! να ανησυχω??
οχι να σαι σιγουρος οτι πρέπει να κάνεις νέο γκειμ
Sereno
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 528
Joined: Fri Apr 08, 2011 1:47 am
Football Manager της ομάδας: AS Monaco FC
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και make sure ότι στο καινούριο θα παίζεις με το τελευταίο patch για να μην ξαναέχεις τα ίδια..
dexter20csgr
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Thu Jan 12, 2006 2:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHH
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


ΕΛΕΟΣ !!! Πάνω που έχω κάνει τον Παοκ Barcalonika μένω με το πτηνό στο χέρι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ????
Απλά αίσχος , δεν έχω να πω τίποτα άλλο ! Μετά την αποτυχία του FML έρχεται αυτό το ύπουλο χτύπημα , να μου καταστρέψει ΚΑΙ το save... Όπως καταλαβαίνετε ομοιοπαθής... 2015/2016 yok...


EDIT: Πέρασα το τελευταίο patch, έκανα load ενα save που είχα από το Νοέμβρη του 2014 , holiday μεχρι τις 8 Ιουνίου και η σεζόν ολοκληρώθηκε κανονικά... Βέβαια δεν πήρα Euro, ο Wijnaldum δεν έκανε την θεική σεζόν, ένα παικτάκι που θα τσιμπούσα το καλοκαίρι έκανε τη σεζόν της ζωής του και τώρα κοστολογείται στα 6M κλπ κλπ κλπ... Σαν να είμαι στο Lost νίωθω... :P
Post Reply

Return to “Bugs”