Ανανεωση συμβολαιου - Γιατι ζηταει τα κερατα του ??? !!!!

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Post Reply
George_31
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Sep 11, 2009 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε ξερω αν συμβαινει και σε αλλους, (παιζω το FM11 με το 1.3) αλλα οταν παω να κανω ανανεωση συμβολαιου οταν με ειδοποιει ο assman οτι θα ληξει (6 μηνες πριν δηλαδη) σε εναν παιχτη, αυτος ζηταει τα μαλλιοκεφαλα του -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh !!!! ΠΧ. ο Νινης,με συμβολαιο 275Κ, μου ζηταει 1,6Μ !!!! τα ιδια και ο Λαζαρος.
Τι γινεται, γνωριζει κανεις, γιατι ειναι παρα πολυ εκνευριστικο σε συνδιασμο με το οτι δε μπορεις να διωξεις κανενα (No offers from clubs)..
Στο FM12 διωρθονωνται αυτα τα πραγματα??
Ευχαριστω και συγωμη αν κουρασα
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Στο 12 που μπορώ να σου πω σίγουρα, δέχονται μεγάλα παζάρια, ανάλογα τον παίκτη, τον μάνατζερ αλλά και το αν θα δώσεις το κάτι παραπάνω στην αμοιβή του τελευταίου.
George_31
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Sep 11, 2009 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nik_33 wrote:Στο 12 που μπορώ να σου πω σίγουρα, δέχονται μεγάλα παζάρια, ανάλογα τον παίκτη, τον μάνατζερ αλλά και το αν θα δώσεις το κάτι παραπάνω στην αμοιβή του τελευταίου.
Νικ κατασρχας να σε ευχαριστησω για την απαντηση. Χαιρομαι που στο 12 εχουν ασχοληθει με αυτο, αρα αποα υτη την πλευρα τουλαχιστον αξιζει να το παρω να το παιξω. Παντως και στο 11 αποτι εχω παρατηρήσει αναλογα με το willingness και το fee, ποικιλουν οι αντιδρασεις, μουχει τυχει να υπογραψω παιχτη με τα μισα αποσα μου ζηταγε, επειδη εδωσα ελαχιστα παραπανω στο μανατζερ αποσα ζηταγε . Επισης μουχει τυχει να υπογραψει με λιγοτερα απειδη ηθελε ενα αξιοπρεπες ποσο ανα την εμφανιση. Αλλα τωρα να ζου ζηταει ο Λαζαρος 7,5Κ appearance fee , ε , παει πολυ....
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”