2 αποριες

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Post Reply
barcelonakias21
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Jan 25, 2012 6:40 am
Football Manager της ομάδας: barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχω 2 αποριες

1) πως μπορω να προτεινω εναν παιχτη μου ν σε αλλη ομαδα....?

2) πως μπορω εναν παιχτη 17 χρονων να τον βαλω ν προπονειται διπλα σε καποιον αλλο καλυτερο του...?
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

barcelonakias21 wrote:παιδια εχω 2 αποριες

1) πως μπορω να προτεινω εναν παιχτη μου ν σε αλλη ομαδα....?

2) πως μπορω εναν παιχτη 17 χρονων να τον βαλω ν προπονειται διπλα σε καποιον αλλο καλυτερο του...?
1) Θα πας στο "Tranfers & contracts" και θα πατησεις "Offer to clubs" (μπορεις να τον προτεινεις και ως δανεικο), ετσι θα γινει και "Transfer listed" ή "Αvailable for loan" αυτοματα..

2) Αν εννοεις οτι θελεις ο 17χρονος να μαθει απο τον μεγαλυτερο του που παιζει στη ιδια θεση, θα διαλεξεις αυτο το παιχτη (τον μεγαλο) απο 25 χρονων και πανω εχω διαπιστωσει οτι γινεται),
και θα πατησεις "Private talk" μετα "Development" και "Tutoring".. Εκει με ενα μικρο διαλογο θα επιλεξεις και τον πιτσιρικα απο αυτους που σου προτεινει (που παιζουν δλδ στις ιδιες θεσεις).
barcelonakias21
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Jan 25, 2012 6:40 am
Football Manager της ομάδας: barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οχι φιλε δν 8ελω ν κανω "Offer to clubs" γενικα.... θελω ενα συγκεκριμενο παιχτη να τον προτεινω εγω σε μια συγκεκριμενη ομαδα... υπαρχει τροπος?

και το "Private talk" που ειπες που ακριβως ειναι...'?
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

barcelonakias21 wrote:οχι φιλε δν 8ελω ν κανω "Offer to clubs" γενικα.... θελω ενα συγκεκριμενο παιχτη να τον προτεινω εγω σε μια συγκεκριμενη ομαδα... υπαρχει τροπος?

και το "Private talk" που ειπες που ακριβως ειναι...'?
Δε νομιζω να γινεται να τον προτεινεις σε συγκεκριμενη ομαδα ρε φιλε... Private chat εννουσα, και ειναι στο Interaction του καθε παικτη...
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

barcelonakias21 wrote:οχι φιλε δν 8ελω ν κανω "Offer to clubs" γενικα.... θελω ενα συγκεκριμενο παιχτη να τον προτεινω εγω σε μια συγκεκριμενη ομαδα... υπαρχει τροπος?
Στα παλιοτερα fm υπηρχε αυτη η επιλογη αλλα πλεον οχι. Φανταζομαι εχει να κανει με τους agent που προστεθηκαν γιατι οταν τον κανεις offer to clubs τον προτεινει ο ατζεντης του στις ομαδες που θεωρει καταλληλες για να παιξει και να μπορουν να τον αγορασουν/πληρωσουν.
barcelonakias21
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Jan 25, 2012 6:40 am
Football Manager της ομάδας: barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok παιδια ευχαριστω πολυ.....
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”