Πρόβλημα με hotmail - μπλοκαρε mail του soccermanager

... be the manager!
Post Reply
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΜΗΧΑΝΗ.ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΔΩΡΟ,ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ 3 ΦΟΡΕΣ E MAIL ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ KAI ME ΕΓΡΑΨΑΝ KANONIKA,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΔΩΡΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΘΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΤΕ ΕΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΩΡΟ!!
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ablaublas wrote:ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΜΗΧΑΝΗ.ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΔΩΡΟ,ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ 3 ΦΟΡΕΣ E MAIL ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ KAI ME ΕΓΡΑΨΑΝ KANONIKA,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΔΩΡΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΘΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΤΕ ΕΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΩΡΟ!!
Στο soccermanager δεν κοροιδευουμε κανέναν και είναι πολλοι νικητές που δεν είχαν κανένα πρόβλημα και παρέλαβαν κανονικά το δώρο τους και μάλιστα μας έστειλαν κι ευχαριστήριο mail...Απο την πλευρά μας κάνουμε οτι μπορούμε για να βοηθήσουμε οταν έχετε κάποιο πρόβλημα με τη παραλαβή δώρου και νομίζω ότι μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι όταν επικοινώνησες μαζί μας δεν σε αγνοήσαμε και επικοινωνήσαμε με τους δωροθέτες για το θέμα σου. Η επιδίωξη μας είναι όλοι οι νικητές να παραλαμβάνουν χωρίς προβλήματα τα δώρα τους, παρολαυτα μπορούν να συμβούν λάθη αλλα και καθυστερήσεις που δε σημαίνουν σε καμία περίπτωση οτι το δώρο χάνεται. Απ'τη πλευρά μας θα κάνουμε οτι είναι δυνατό για να επιλυθεί το θέμα το συντομότερο.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
shevanik
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Sat Oct 03, 2009 8:19 pm
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι εγώ είχα μια μικρή καθυστέρηση στην παραλαβή του δώρου μου αλλα μελίγη υπομονή και πίεση στο δωροθέτη τελικά λύθηκε το θέμα μου. Απ'οτι κατάλαβα το μυστικό είναι να μιλήσεις με το σωστό άτομο απο το δωροθέτη γιατι οι υπόλοιποι υπάλληλοι δε μου φάνηκαν πολύ ενημερωμένοι. :-D
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Κι εγώ με τη σειρά μου μπορώ να επιβεβαιώσω οτι με την ebw.gr δεν είχα πρόβλημα και παρέλαβα το δώρο μου,με κάποια καθυστέρηση όπως λέει και ο shevanik και πολλά emails.

Αλλά έχω πλέον πρόβλημα με τις δωροεπιταγές από το tecnneasy.gr (2*50€),περιμένω εδώ και δυο βδομάδες απάντηση τους αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

zafpinto wrote:Κι εγώ με τη σειρά μου μπορώ να επιβεβαιώσω οτι με την ebw.gr δεν είχα πρόβλημα και παρέλαβα το δώρο μου,με κάποια καθυστέρηση όπως λέει και ο shevanik και πολλά emails.

Αλλά έχω πλέον πρόβλημα με τις δωροεπιταγές από το tecnneasy.gr (2*50€),περιμένω εδώ και δυο βδομάδες απάντηση τους αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.
Παιδία οταν έχετε τέτοια θέματα να μας ενημερώνετε για να τους το θυμίζουμε κι εμείς. Γενικά έχουν πολύ δουλεία και χάνονται λίγο, οπότε στέλνετε mail και σ'εμάς ώστε να βοηθάμε. Θέλει λίγη υπομονή αλλα μη φτάνουμε στα άκρα.

Zafpinto αν μπορείς στείλε ενα mail στο info μας ώστε να επικοινήσουμε κι εμείς με το techneasy.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΜΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ E MAIL ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΧΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ 2,5 ΜΗΝΕΣ!!!ΟΠΟΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ E MAIL ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ...ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΔΩΡΟΘΕΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ E MAIL ΑΠΟ ΤΟ SOCCERMANAGER ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ.ΔΕΝ ΕΦΘΑΣΑ ΣΤΑ ΑΚΡΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΤΑ E MAIL ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ EASYBUYWORLD ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΝΙΚΗΤΗΣ.
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ablaublas wrote:ΜΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ E MAIL ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΧΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ 2,5 ΜΗΝΕΣ!!!ΟΠΟΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ E MAIL ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ...ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΔΩΡΟΘΕΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ E MAIL ΑΠΟ ΤΟ SOCCERMANAGER ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ.ΔΕΝ ΕΦΘΑΣΑ ΣΤΑ ΑΚΡΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΤΑ E MAIL ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ EASYBUYWORLD ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΝΙΚΗΤΗΣ.
Αυτο δεν μπορεί να συμβαίνει γιατι σου έχουμε απαντήσει όλες τις φορές που μας έστειλες mail, όπως και πρίν απο λίγο που σου στείλαμε μail με αναλυτικές πληροφοριες με την επικοινωνία μας με το δωροθέτη μέχρι τώρα..τα έχουμε μάλιστα και κρατημένα στα sent και μπορώ να στα στείλω. Επειδή δεν είναι αυτή κουβέντα για το forum, στείλε σε παρακαλώ το mail σου μήπως έχει γίνει παρεξήγηση και τσέκαρε πάλι τα mail σου γιατι μπορεί να έχει πάει κατα λαθος στα junk.

Επίσης μη γράφεις σε παρακαλώ με κεφαλαία γιατι είναι σαν να φωνάζεις και είναι ενάντια στους κανόνες του forum.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα κοίταξα πάλι τα e mail μου και δεν βρίσκω τίποτα.Ούτε στα junk.Το μόνο που έχω είναι το αρχικό e mail που μου στείλατε στις 14/07/2010.Το e mail μου που θέλετε να το στείλω?
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ablaublas wrote:Τα κοίταξα πάλι τα e mail μου και δεν βρίσκω τίποτα.Ούτε στα junk.Το μόνο που έχω είναι το αρχικό e mail που μου στείλατε στις 14/07/2010.Το e mail μου που θέλετε να το στείλω?
Στείλτο στο info@soccermanager.gr και θα σου προωθήσω ολα τα mail που σου έχουμε στείλει αλλα και την επικοινωνία που είχαμε με το δωροθέτη για το θέμα σου.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκ.Σας έστειλα το e mail μου
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ablaublas wrote:Οκ.Σας έστειλα το e mail μου
To λάβαμε και σου στείλαμε πίσω όλα τα mail που στείλαμε σχετικά με το θέμα σου. Σε όλες τις επικοινωνίες έχουμε χρησιμοποιήσει το ίδιο mail που μας εστειλες τώρα όποτε δε μπορώ να κατλάβω πως δεν έχεις λάβει 5 mail που έχουμε στείλει ήδη. Τσέκαρε μήπως είναι γεμάτο το mailbox σου και δεν μπορείς να λάβεις ή για κάποιο λόγο μπλοκάρονται τα mail που σου στέλνουμε.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μου έχει έρθει τίποτα!!Και πριν λίγο έλαβα απο αλλού e mail,οπότε δεν έχει μπλοκάρει κάτι στο email μου.Η επόμενη λύση είναι να σας δώσω άλλο e mail μου,να μου τα στείλετε σ'αυτο
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SoccerManager wrote:
ablaublas wrote:Οκ.Σας έστειλα το e mail μου
To λάβαμε και σου στείλαμε πίσω όλα τα mail που στείλαμε σχετικά με το θέμα σου. Σε όλες τις επικοινωνίες έχουμε χρησιμοποιήσει το ίδιο mail που μας εστειλες τώρα όποτε δε μπορώ να κατλάβω πως δεν έχεις λάβει 5 mail που έχουμε στείλει ήδη. Τσέκαρε μήπως είναι γεμάτο το mailbox σου και δεν μπορείς να λάβεις ή για κάποιο λόγο μπλοκάρονται τα mail που σου στέλνουμε.
Στείλε μας ένα άλλο mail εκτός του hotmail γιατι φαντάζομαι οτι για κάποιο λόγο μας χειρίζεται σαν spam και μπλοκάρει τα mail μας. Αν είναι έτσι δεν θα σου έχουν έρθει τα τελευταία newsletter που στέλνουμε σε όλους τους χρήστες κι εξηγεί γιατί δεν έχεις πάρει τα mail μας τόσο καιρό.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μου έχει έρθει τίποτα!οκ σας στέλνω άλλο e mail
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ablaublas wrote:Δεν μου έχει έρθει τίποτα!οκ σας στέλνω άλλο e mail
Τελικά το πρόβλημα ήταν οτι το hotmail μπλόκαρε τα mail μας κι για αυτό ο ablaubas δεν είχε ενημερωθεί για την προοδο. Ζητώ συγγνώμη για όσους ταλαιπωρήθηκαν μ'ενα θέμα το οποίο μάλλον δεν ήταν για το φόρουμ αλλα δεν ήθελα να το αποσύρω για να μην υπάρχει υποψία οτι κατι δεν πάει καλά. Επίσης είναι ενα παράδειγμα για προβλημα που μπορεί να δημιουργηθεί απο το mail που χρησιμοποιείτε το οποίο μπορεί να μας θεωρεί σαν spam. Να ξέρετε οτι απαντάμε σε όλα τα mail κι αν δε δείτε απάντηση τότε ίσως έχετε πέσει σε αυτό το πρόβλημα. Στείλτε μου pm ή απο αλλο mail για να είμαστε σίγουροι.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
Post Reply

Return to “soccermanager.gr (Μην το σβήσετε)”