Η Dynamo Podilatou ένοχη για παράνομη μεταγραφή

Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

amd wrote: για μενα ο χρηστος επραξε 100% σωστα και εγω αν ειχα την δυνατοτητα το ιδιο θα ειχα κανει για μενα ειναι απολυτως θεμιτο καποιος φιλος να βοηθησει καποιον αλλο

Κοίτα γίγαντα...Υπάρχουν κανόνες στο fml. Οι μεταγραφές έγιναν ενάντια αυτού του κανόνα. Βέβαια, αρκετοί είναι πάνω απο αυτό το κανόνα και αυτό είναι ένα πρόβλημα. Ο Χρήστος ξεκαθάρισε στο περίφημο chat που μεταφράστηκε οτι θα ξαναμπει στο παιχνίδι όταν θα έχει χρόνο για να παίξει όπως θέλει αυτός και όχι απλά να παίζει.

Το περιστατικό των τριών μεταγραφών απο τον Χρήστο δεν είναι ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο. Είναι όμως το πρώτο, και φοβάμαι το τελευταίο, το οποίο επισημαίνεται και τιμωρείται.

Δεν ζητώ να είμαι υπεράνω νόμου. Ζητώ να είναι όλοι κάτω απο το νόμο. Αποδέχθηκα τη τιμωρία μου εφόσον με έκριναν ένοχο. Φωναξα όταν είδα οτι με τιμωρήσανε δυο φορές για το ίδιο αδίκημα, αλλα δεν πρόκειται να φωνάξω αν δω κάποιον άλλον να παρανομεί και να τη γλιτώνει. το fml είναι μέρος της κοινωνίας...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε αντωνη μηπως το σοβαρευεις πιο πολυ απο οτι ειναι?φως φαναρι ειναι τα πραγματα...μ ειπαν οτι εφοσον ειχα τα λεφτα να επαιρνα αλλους παιχτες...κ οχι να τα εδινα σε καποιους που ειναι ολοι στην πρωτη 5οαδα...αρα κατι αλλο τρεχει...ειναι αυτο που ειπε ο μητσος,μας βαλανε στο ματι...δες το κ αλλιως...ειμαι πελατης της SI κ προπληρωσα για ενα ετος..τους τελευταιους 3 μηνες δν μπορουσα να ειμαι μεσα καθημερινα..συνεχιζα τα skills μου κανονικα γτ καποια στιγμη θα ξαναεμπαινα..κ ειχα 9μυρια cash...δλδ θα ρωτησω τους μοντ ποιους παιχτες θα αγορασω κ απο που???δν το καταλαβα αυτο..
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
User avatar
amd
Banned
Banned
Posts: 14097
Joined: Sat Sep 22, 2007 8:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΡΕΑΛ
twitter: dmerg80
Status: ΟΥΣΤ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
Location: ταξιδευοντας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τσακ

οταν αφηνεις κατι ατιμωρητο επι 6 μηνες δεν ξυπνας μια μερα και το τιμωρεις και τι τιμωρεις δλδ κατι που δεν ειναι καν οφθαλμοφανες οι παιχτες αυτοι ηταν ευγνωσμενης αξιας και στην τελικη ας βαλουν κωδικα να ελενχει τι γινετε ας βαλουν εμπαργκο σε inactive ομαδες η επιτιρηση.

το fml δεν ειναι καθολου σαν την κοινωνια και δεν θα επρεπε να ειναι, αν ισχυει αυτο υποβιβαζει το fml γιατι στο fml πληρωνεις και αφου πληρωνεις ΑΠΑΙΤΕΙΣ ισοτητα ισονομια ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

υγ. αλλα δεν καταλαβα που ειπα εγω να μην εφαρμοζονται οι κανονες ? ειπα να εφαρμοζονται σε ολους και οχι επιλεκτικα το φμλ ειναι ενα μπουρδελο με τον τροπο που γινετε η διαχειρηση του.

Γιατι οτι γινετε στον κιν γινετε και στον τομς και στον νικολσον και στον λε τισιερ επειδη εχω περασει λοιπον απο 4 gw βλεπω οτι οι mods δεν κανουν καλα την δουλεια τους η την κανουν οποτε γουσταρουν αυτοι
ΘΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ .... ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

owen wrote:μ ειπαν οτι εφοσον ειχα τα λεφτα να επαιρνα αλλους παιχτες...κ οχι να τα εδινα σε καποιους που ειναι ολοι στην πρωτη 5οαδα...αρα κατι αλλο τρεχει...

αυτή τη παράμετρο δεν την ήξερα Χρήστο...

amd wrote:διαφωνω καθετα τσακ

οταν αφηνεις κατι ατιμωρητο επι 6 μηνες δεν ξυπνας μια μερα και το τιμωρεις και τι τιμωρεις δλδ κατι που δεν ειναι καν οφθαλμοφανες οι παιχτες αυτοι ηταν ευγνωσμενης αξιας και την τελικη ας βαλουν κωδικα να ελενχει τι γινετε ας βαλουν εμπαργκο σε inactive ομαδες η επιτιρηση

το fml δεν ειναι καθλου σαν την κοινωνια και δεν θα επρεπε να ειναι αν ισυχει αυτο υποβιβαζει την κοινωνια γιατι στο fml πληρωνεις και αφου πληρωνεις ΑΠΑΙΤΕΙΣ ισοτητα ισονομια ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ


Και εγω διαφωνώ αμδ με αυτό που γράφω, αλλα αυτό βλέπω να γίνεται και αυτό γράφω. Δε ξέρω αν με καταλαβαίνεις. Το λογικό είναι αυτό που λες εσυ και εγω λέω το "παράλογο" διότι βλέπω να γίνεται το "παράλογο"
Προσωπικά δεν έχω ξενερώσει με το παιχνίδι. Με χάλασε όταν είδα οτι στοχοποιήθηκα μόνο και μόνο για να δείξουν οι mods οτι υπάρχουν. αλλα ακόμα και αυτό το έκαναν λάθος.

και το ξαναλέω και ας γίνεται κουραστικό. Μου κάνουν transfer embargo για 6 ώρες και μετά μου αφαιρούν 1.700.000 ως το "κέρδος" μου απο τη μεταγραφή Κάνι (είχε mv 800.000 και τον έδωσα 2.500.000). Μετά απο τρεις μέρες μου επιβάλουν εκ νέου transfer embargo και μετά αλίγες ώρες το αφαιρούν, μου ρίχνουν κίτρινη κάρτα για παράνομη μεταγραφή και μου αφαιρούν άλλα 2.500.000 που ήταν το συνολικό κόστος μεταγραφής του Κάνι.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ε μα ρε φιλε ποιο ειναι το προβλημα τους ακομη δν καταλαβα..το θεμα ειναι οτι εγω θα επαιρνα αυτους τους 3 παιχτες κ θα τους εβαζα στο auto extend..οκ?υπαρχει καποιο προβλημα σ αυτο?οχι φανταζομαι...λες κ δν μπορουσα εγω καποια στιγμη να γυρισω?ποσες ομαδες υπαρχουν στον KEANE που δν παιζουνε ενεργα πως εγω κ ομως εχουν παιχταραδες?πολλες..κ οταν ημουν εγω μεσα πριν 3 μηνες γινοταν αυτο...θα ξεχασω τον αμερικανο ton adgdgd με τις μαμουνιες του?οποτε ηθελε εμπαινε κ οποτε ηθελε εβγαινε...κ αγορασε 2 φορες τον τορρες κ τον βελα κ τον κροος..ε κατσε ρε...μ γυρισανε τα μυαλα οι αγγλοι...θα απευθυνθω στο custom support γτ εκει μ εξωθουνε..
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
User avatar
amd
Banned
Banned
Posts: 14097
Joined: Sat Sep 22, 2007 8:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΡΕΑΛ
twitter: dmerg80
Status: ΟΥΣΤ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
Location: ταξιδευοντας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αντωνη απλα δεν βλεπω που διαφωνουμε

χρηστο ουτε εκει θα βγαλεις ακρη και εγω γουσταρα παρεα κτλπ και το παιχνιδι καλο ηταν βελτιωνοταν συνεχεια αλλα διαχειριστηκα απλα ηταν ενα δραμα
ΘΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ .... ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

amd wrote:αντωνη απλα δεν βλεπω που διαφωνουμε
Πουθενά φίλε...just spamming :D
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MarcosG wrote:
WiseSif wrote:
MarcosG wrote:"Ντροπή" σας πάντως...εντάξει,παιχνίδι είναι αλλά ορισμένοι το μαμήσατε εντελώς από ό,τι ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
Ε ΚΑΛΑ ότι εσύ ήσουν απο την αρχή εκτός κλίματος το καταλάβαμε... αλλά πλέον διεκδικείς βραβείο....

Τέλος πάντων μην πω άλλα γιατί θα με κόψει το ραδιοτηλεοπτικό...

Την έχουν βρει με τους έλληνες... όλος ο κόσμος μαιμουνιές.. εμας χτυπάνε....

Καταρχήν όσα λέω τα λέω για την απαράδεκτη στάση σου και ύφος σου... Ίσως λάθος μου .. αυτό που έπρεπε να σου πώ είναι :

ΣΥΜΜΑΖΕΨΟΥ! έπρεπε να πω.. αλλά συγνώμη που το χασα και γω λόγω έλλειψης ψυχραιμίας.... -meaculpa

Την ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ να την εκφράζεις πιο όμορφα.. και εκφράσεις τύπου Ντρομπή σας και μαμήσατε κράτα τα για κάνέναν καφενέ...

MarcosG wrote:
Δεν κατάλαβα,επειδή έχω διαφορετική προφανώς άποψη από εσένα είμαι δακτυλοδεικτούμενος;Σιγά που σε έθιξα κιόλας (λες και μίλησα προσωπικά στο κάτω κάτω).
Η διαφορετικές απόψεις ΠΡΟΑΓΟΥΝ τον διάλογο... το πως εκφράζονται είναι το θέμα....
MarcosG wrote:
Όσο για το ότι ήμουν εκτός κλίματος,άποψή σου.Ούτε σημαίνει ότι είναι σωστή ούτε-πολύ περισσότερο-εξυπακούεται ότι έπρεπε να είμαι "εντός κλίματος" για να είμαι "αρεστός".Που στο κάτω κάτω το "κλίμα" το ορίζεις εσύ κι ο καθένας διαφορετικά.Δεν κατάλαβα δηλαδή,πώς ακριβώς σε ενόχλησα με την συμμετοχή μου στο παιχνίδι;
Το "εκτός κλίματος κολάει στον τρόπο που εκφράστηκες.... και όχι στην άποψη... αλλά το δικαιώνεις δυστυχώς με την ανταπάντηση σου...

Εμένα δεν με ενόχλησες καθόλου... ούτε ποτέ είπα κάτι τέτοιο..

MarcosG wrote: Όσο για το βραβείο,ευχαριστώ,δεν θα πάρω.Μην σε φέρω και σε δύσκολη θέση να εκφραστείς ακόμα πιο άσχημα άλλωστε.
Να μαθαίνεις να θερίζεις ότι σπέρνεις.... Και ζητώ συγνώμη απο όλους τους υπόλοιπους για το απότομο ύφος μου....
MarcosG wrote:
Χαμπάρι δεν έχετε πάρει ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ότι είναι παιχνίδι για το οποίο όμως πληρώνουμε χρήματα άρα οφείλουμε να σεβόμαστε τους κανόνες του.ΑΝ πρόσεξες στο post μου έγραφα ΦΑΙΝΕΤΑΙ (επίτηδες και με κεφαλαία αλλά...) γιατί σαφώς και ΦΑΙΝΕΤΑΙ για περιπτώσεις όπου κάτι "σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας" :wink: Αν υπάρχει εξήγηση τότε προφανώς θα λυθεί το κάθε θέμα που προκύπτει.Τα περί κυνηγητού των Ελλήνων,εντάξει,τα αφήνω ασχολίαστα,σαν τους τηλεπαρουσιαστές του πανηγυριού της Eurovison που προτρέπανε να ψηφίσετε (το 2ο πρόσωπο είναι επειδή ουδέποτε έχω παρακολουθήσει) "έξυπνα"...Κι αν στο κάτω κάτω υπάρχουν πράγματα που δεν είναι αρεστά και περιορίζουν/εξαφανίζουν την διασκέδαση που υποτίθεται ότι αντλεί όποιος ασχολείται με το FML τότε όπως εγώ σταματάει να δίνει τα ωραία λεφτουδάκια του κι αποχωρεί :wink:
Το να εκφέρεις άποψη χωρίς να ρωτάς τι έγινε και να μην περιμένεις να ακούσεις γνώμες σε κατατάσει στην οικογένεια των κατα τα άλλα "συμπαθέστατων μαλλιαρών λευκών θυλαστηκών" φίλε μου...

Όσο για τα όμορφα και ξυπνητζήδηκα λογάκια σου παραπάνω.... καλά έκανες αν δεν την έύρισκες.. Αν την βρίσκεις όμως και περνάει απο το χέρι σου να διορθώσεις πράματα.. τότε προσπαθείς να τα φτιάξεις...
MarcosG wrote:

Υγ:To δικό σου 2ο πρόσωπο (aka "το καταλάβαμε") από που προκύπτει,εκπροσωπείς κάποιους;
Προφανώς για να το χρησιμοποιώ ... κάτι θα σημαίνει.... και ασε τα aka ,έξυπνα παιδιά είμαστε.... ;-)
MarcosG wrote: Καληνύχτα!
[/quote]

Και όνειρα γλυκά σύντροφε...
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7982
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάλλον δεν βλέπεις ή δεν διαβάζεις προσεχτικά τί έγραψα και τί γράφεις.

Εγώ είχα απαράδετκο ύφος;!:shock: :shock: Και ποιά ακριβώς είναι η στάση μου που κρίνεται επίσης έτσι;Το ότι είπα ότι ΦΑΙΝΕΤΑΙ να έχουν γίνει υπερτιμολογήσεις;800k πουλήθηκε 2.500.000.Σε αυτή την ηλικία ε ναι,sorry,χτυπάει άσχημα.Τί άλλο να κάτσω να ψάξω;Αν το έχουν κάνει κι άλλοι;Δεν δικαιολογεί τίποτα αυτό.Εκτός κι αν σε πείραξε το "μαμήσατε".


Ok,ό,τι πεις,έχεις απόλυτο δίκιο κι απολογούμαι δημόσια που δεν συμφωνώ μαζί σου :roll:
Σε ένδειξη μεταμέλειας μπορείς να αγοράσεις στο υπερτριπλάσιο της αξίας του όποιον παίχτη μου θες :P


Α,κι όσο για τα πρόβατα,εγώ επειδή δεν βλέπω προκοπή με όλα τα στραβά,αποχωρώ όπως προείπα.Όποτε μίλησα με mods (ή τις περισσότερες φορές για να είμαι ειλικρινής) άκρη δεν έβγαλα και 2 φορές που μίλησα με το support δέχτηκαν μεν τα σχόλιά μου αλλά φως πάλι δεν είδα.Οπότε θα στείλω ακόμα μια φορά τις παρατηρήσεις μου τώρα που φεύγω κι από την πλευρά μου ό,τι μπορούσα να κάνω το έκανα :wink:

Και κάτσε κάνε εσύ το τσοπανόσκυλο :D (Αστειεύομαι για να είναι ασορτί με την ατάκα σου περί προβάτων,που αφού δεν θες και να προκαλείς υποθέτω κι εσύ αστειευόσουν)

Yγ:Το καληνύχτα ήταν λόγω της ώρας αλλά άμα έχεις τέτοια διάθεση προφανώς και το παρεξηγείς.
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

coolαρετε ρε σεις...για άλλο λόγο ανοιχτήκε το τόπικ και αντί να προσπαθουμε να "ενωθούμε" μπας και βγάλουμε άκρη με αυτούς στην si, τσακωνόμαστε μεταξύ μας;
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μαρκο τωρα που φευγεις βοηθα τους ελληνες.. δωσε και σωσε :D :D :D την γνωμη μου πανω στο θεμα την εχω πει.. χτυπησε ασχημα το ποσο.. τωρα απο εκει και περα τετοια πραγματα υπαρχουν και στο πραγματικο ποδοσφαιρο ειτε το θελουμε ειτε οχι... αν καποιος δεν του αρεσει αποχωρει.. και μενα προσωπικα με πειραξε αυτο που εγινε αλλα δεν θα τους καρφωνα και στους μοντς (αν δεν το ειχανε παρει χαμπαρι)... αλλα ρε συ μαρκο ο χρηστος ειχε λεφτα τα εκανε οτι ηθελε.. δεν απογερευεται αυτο... και δεν πρεπει να απογορευτει... εχουνε γινει πολυ χειροτερα στον Keane.. αν θελετε μπορω και να τα αναφερω (και απο ξενους και απο ελληνες)
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Πες τα ρε Μακη Τριανταφυλλοπουλε το fmgreece :D
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7982
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Βάσει κανονισμών μπορώ να τους βγάλω στην λίστα με εβδομαδιαία listings και τιμές έναρξης 1£ ή να τους κρατήσω μέχρι να λήξουν τα συμβόλαιά τους.Από την στιγμή που δεν μπορώ λοιπόν να τους πουλήσω (σε τιμές φυσιολογικές,όχι να τους χαρίσω) εκεί που θέλω εγώ (Έλληνες χρήστες),επέλεξα την 2η λύση οπότε υπομονή 1 season :wink:
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε σεις, δεν έχετε καταλάβει ότι ο Τσακ, ΞΕΠΛΥΝΕ ΧΡΗΜΑ από άλλες παράνομες δρστηριότητες και τον τσιμπήσανε;;;;;; :D :D :D :D

(Πλάκα κάνω, μπας και ελαφρύνω το κλίμα.... )
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ωραία...τα είπαμε, συμφωνήσαμε, διαφωνήσαμε, οι τόνοι ανέβηκαν - αναίτια για μένα αλλα ο καθένας το βλέπει όπως θέλει - και κατέβηκαν..

ώρα να βάλουμε ένα φινάλε σε αυτή τη συζήτηση για τη παράμονη δραστηριότητά μου στο fml εις βάρος όλων των χρηστών του Keane.


Αν θέλει κάποιος, ας ανοίξει θέμα για τις παράνομες μεταγραφές...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Locked

Return to “Ομάδες Football Manager Live!”