Το fmgreece.gr για το μέλλον του FML - Επιστολή στην SI

Post Reply
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όπως οι πιο πολλοί θα έχουν ήδη ενημερωθεί, η SI ανακοίνωσε τις αλλαγές που προτίθεται να κάνει στο FML. Συνοπτικά:
Summary

November 2009: Free play
We are giving all existing subscribers 2 months free play.

January 2010
Version 1.4 Release: Features include

* Youth Academies
* Missions
* Reward Points
* Awards
* FA enhancements
* No more prize money for friendly competitions
* A brand new injury system
* NEW : Returning stars
* NEW : Improvements to the achievements system


February 2010

Version 1.5 Release: Features include

* Skill queuing
* NEW: Celebrate success


March 2010

* Gameworlds are reset and FML is re-launched.
* NEW : Regen only gameworlds


Spring 2010
Version 2.0 Release: Features include
· 3D match engine
Σίγουρα αυτά που ανακοίνωσαν αποφασίστηκαν με γνώμονα το καλό του παιχνιδιού αλλά σε κάθε περίπτωση πιστεύω ότι και εμείς σαν αγοραστές μπορούμε να έχουμε την δική μας άποψη επί του θέματος. Πόσο μάλλον αν μιλάμε για μία κοινότητα πέραν των 100 ατόμων. Σκέφτηκα λοιπόν (και με την σύμφωνη γνώμη του Webmaster του site, greek_manager), να επικοινωνήσουμε σαν κοινότητα του fmgreece με την SI και να τους ενημερώσουμε για τις απόψεις και τις προτάσεις μας που αφορούν το μέλλον του FML.

Η επιστολή αφού διαβαστεί και "υπογραφεί"* από όλους, θα σταλεί στην SI από κάποιον υπεύθυνο του site και θα εκφράζει τις θέσεις της πλειοψηφίας (λέω πλειοψηφίας γιατί είναι θεωρητικά αδύνατο να συμφωνήσουμε όλοι σε όλα) των χρηστών του φόρουμ. Για να γίνει αυτό όμως πρέπει να έχουμε ενεργή συμμετοχή σε αυτό το τόπικ από όσα περισσότερα άτομα γίνεται (αν είναι δυνατόν από όλα τα μέλη του fmgreece που ασχολούνται με το FML) για να μπορούμε να λέμε ότι εκφράζουμε τις απόψεις της κοινότητας του fmgreece. Σε διαφορετική περίπτωση θα θεωρήσω αυτή μου την προσπάθεια αποτυχημένη και δεν θα προχωρήσει το θέμα. Καλό θα ήταν να ενημερώσουμε και τους Έλληνες από τους GW που βρισκόμαστε και τυγχάνει να μην είναι μέλη του φόρουμ. Όσο περισσότεροι στην συζήτηση, τόσο περισσότερες και οι υπογραφές.

Νοουμένου λοιπόν ότι το reset είναι αναπέφευκτο, μπορεί ο καθένας να προτείνει θέματα τα οποία μπορούμε να συζητήσουμε και πάνω στα οποία μπορύμε να προτείνουμε κάποια πράγματα. Προσχή όμως... Πρέπει να κινηθούμε σε λογικά πλαίσια αν θέλουμε να υπάρχουν έστω και κάποιες πιθανότητες να μας πάρουν στα σοβαρά. Δεν θα ζητήσουμε για παράδειγμα 12 μήνες δωρεάν FML... Διαφωνίες θα υπάρξουν αλλά πιστεύω ότι θα βρούμε κάποια άκρη.

Ξεκινώ λοιπόν... Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το reset, αφού ήταν φανερό ότι για να επιβιώσει το παιχνίδι, χρειαζόταν να μπει βαθιά το μαχαίρι στο κόκκαλο. Κάποια πράγματα όμως δεν μου άρεσαν...

Skills
Είναι το θέμα που "καίει" τους περισσότερους, αφού η απόφαση της SI να χαθούν και τα skills με το reset, είναι τουλάχιστον ανεξήγητη. Πολλοί πληρώνουμε για περισσότερο από ένα χρόνο και καλό θα ήταν να κρατήσουμε κάτι από αυτόν. Το επιχείρημα που κυκλοφόρησε στα φόρουμς, ότι δηλαδή δεν είναι δίκαιο γι' αυτούς που είναι μόλις 3 μήνες στο παιχνίδι, για 'μένα δεν στέκει, αφού εγώ πληρώνω για 12 μήνες, ο άλλος για 3. Αν είναι δυνατόν τώρα να απαιτήσω να μηδενιστεί το WoW επειδή θέλω να ξεκινήσω να παίζω και να βρίσκομαι στο ίδιο επίπεδο με όλους.

Normal GWs
Άλλη μία (κατ' εμέ) ανεξήγητη απόφαση, είναι η απουσία των GWs, όπως τους ξέραμε μέχρι τώρα. Σε αρκετό κόσμο δεν αρέσει η ιδέα του να παίζουν μόνο με Regens, αλλά ούτε και η ιδέα των Returning Stars, αφού χάνει πολύ σε ρεαλισμό. Το επιχείρημά τους είναι ότι αυτό το μοντέλο GW δοκιμάστηκε και απέτυχε. Είναι γενικώς αποδεκτό ότι η πρώτη season του FML απέτυχε κυρίως λόγω του μεγάλου αριθμού των GWs που ανοίχθηκαν και όχι λόγω του τρόπου που λειτουργούσαν.

Γήπεδα
Παρ΄όλο που έχω γήπεδο χωρητικότητας άνω των 50.000 θέσεων με 2 flauta και 1 exclusive, το οποίο έφτιαξα με πολύ κόπο και χρήμα, το θεωρώ κάπως υπερβολικό να έχουμε την απαίτηση να μεταφερθούν και τα γήπεδα, όχι πως θα με χαλούσε. Ίσως να είναι και πρακτικά κομματάκι δύσκολο από μέρους της SI να το κάνει αυτό.

Περιμένω και τις δικές σας ιδέες για θέματα προς συζήτηση αλλά και τις απόψεις σας στα θέματα που έθεσα...


* Προτείνω να αναφέρουμε όνομα και όνομα ομάδας, πχ xxxxxxx xxxxxxx - FC Limassol. Αυτό όμως δεν χρειάζεται να γίνει από τώρα αλλά όταν θα είμαστε έτοιμοι να στείλουμε τις απόψεις μας στην SI
vasvas_78
Amateur
Amateur
Posts: 192
Joined: Tue Apr 12, 2005 8:36 am
Location: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γενικώς συμφωνώ με το reset, εχω τις εξής απορίες όμως:

1) Αφού θα κάνουν reset τον μάρτιο, γιατί πληρώνουμε μέχρι τότε?
2) Γιατί δίνουν μόνο 2 μήνες free και όχι 4?
3) Συμφωνώ με την μη απώλεια των skills
4) Μου αρέσει η ιδέα του returning stars απλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να υπάρχουν και ΄νορμάλ GW
Football Manager Live....still missing you!!!!!!
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ ρε μαν πάντως τώρα που έπεσε η σκόνη ψιλοηρέμησα..

Και εξηγούμαι...

Το μεγάλο θέμα ήταν η πίεση για να γίνει πιθανό Merge και να κρατήσουμε ομάδες όπως είναι (με κάποιες παραδοχές βεβαια)

Αφού δώσαν άκυρο τότε κατ εμέ ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ.

Δηλαδή ποια η διαφορά να αρχίσω ξανά και ο μισός κόσμος να έχει τα ίδια Skills με μένα ,με το να είναι όλοι απο το 0.

Δεν με πολυκαίει.

Η καυτή πατάτα ήταν τα ΣΤΑΔΙΑ και οι Regens μας... αφού εκει πήραμε άκυρο... ε δεν μαμεις ψηλά καπέλα.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πράγματι, το θέμα με τα skills αν το σκεφτούμε κάπως πιο ψύχραιμα, δεν είναι τραγικό αφού όλοι θα τα χάσουν. Για να είμαι ειλικρινής, αυτό που με καίει περισσότερο είναι το θέμα των GWs... Είναι κρίμα ρε γμτ να μην υπάρχουν κανονικοί GWs, που είναι μακράν το πιο ρεαλιστικό σενάριο...
Last edited by The Godfather on Mon Nov 30, 2009 12:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το δικό μου σκεπτικό είναι απλό. Εγω έχω φάει φλασιά μεγάλη γαμώτο. Θέλω να παίζω FML, no matter what.

Ή μάλλον matter διότι όπως και όλοι σας, έτσι και εγω την ομάδα μου τη "σέβομαι" και σέβομαι το χρόνο και τη προσπάθεια που έκανα να τη κάνω όπως θέλω.

Απο επίσημα τρόπαια;; Ένα έχω πάρει και αυτό στην Super4* κατηγορία...Κλαϊν δηλαδή.
Από γήπεδο; Ένα κανονικό 35.000 θέσεων που μου αποφέρει 127Κ τη μέρα. Κλαϊν δηλαδή.
Απο skills; Εδω δεν έχει κλαϊν...Τα δουλεψα και τα παραδούλεψα... Και εδώ συναντιούνται όλες οι "φωνές"

Θα το "καταπιω" και αυτό...


Το θέμα των νέων GW όντως είναι μείζων και θα πρέπει να συζητηθεί εκ νέου νομίζω. Όχι πως θα γίνει τπτ, αλλα λέω τώρα.


Συντάσσομαι λοιπόν με όποια κίνηση αφορά είτε τα skills είτε τους GWs μπας και γίνει κάτι...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι λόγοι που φρίκαρα αρχικά :

Βarcalonika FC are an established side based in Nea Smyrni, Greece. They are managed by sporting Greek manager G. Wise Sif and presently compete in the Early Evening Premiership, part of the Early Evening Football Association.

As one of the founding clubs in the Gameworld Barcalonika FC:team have a rich heritage behind them, and with an incredible 47 football association competition wins to their name they can legitimately claim to be one of the most successful sides in the Gameworld's history.

There has been no shortage of great players at the club over their history but it is generally agreed that Argentinian midfielder Lionel Messi was the greatest player to have ever pulled on the shirt, whilst world class Argentinian midfielder Dante Castro is the star of the current team.

The side are famous throughout the Gameworld with a reputation that goes before them. They are applauded for an attack-oriented approach to the game which results in the team scoring plenty of goals. The fact that the side manage to achieve such success with this open, attacking mentality has resulted in the side becoming known as a favourite of the neutral supporters. They famously feature a first team littered with household names, an approach that has reaped rewards for the side's on pitch fortunes leading many to describe them as the Gameworld's 'Galacticos.'


Όσο για γηπεδο... Το NEW TOUMBA ARENA είναι 75000 θέσεων με 8 corporate boxes και έσοδα 291Κ την μέρα. -wall

Αλλά όπως είπα και παραπάνω... συφιλιάστηκα, τσατίστικα,πόσταρα... το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω...

(η αλήθεια είναι πως νιώθω ότι με κάνουν Sack στο FM μετά απο TREPLE) -meaculpa

Οπότε ας δούμε πως όλο αυτό θα μας δώσει ένα FML που δεν θα κουβαλάει αρρώστιες του παρελθόντος.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Αυτό με το ΑΙ που σε κέρδιζε ακόμα και αν είχες 10 σερί νίκες απέναντι σε άλλους παίκτες θα το φτιάξουνε; Γιατί ήταν από τους βασικούς λόγους (μαζί με τις μπινιές στις μεταγραφές) που με είχαν κάνει να σταματήσω στο δίμηνο, αν και είχα πληρώσει τρίμηνη συνδρομή.
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Αυτό με το ΑΙ που σε κέρδιζε ακόμα και αν είχες 10 σερί νίκες απέναντι σε άλλους παίκτες θα το φτιάξουνε; Γιατί ήταν από τους βασικούς λόγους (μαζί με τις μπινιές στις μεταγραφές) που με είχαν κάνει να σταματήσω στο δίμηνο, αν και είχα πληρώσει τρίμηνη συνδρομή.
Νικ τα θέματα με την ME δεν υπάρχουν πλέον , ούτε με την ΑΙ.

1ον ) Η ΜΕ ειναι η ίδια με το FM10
2ον ) Πλέον υπάρχουν τα AI plans. Οπότε η ΑΙ παίζει βάση του plan που έχεις προκαθορίσει ανάλογα με scenarios του πως πάει το παιχνίδι.

Γενικά σε αυτόν τον τομέα οι αλλαγές είναι τεράστιες και ευεργετηκές.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
User avatar
g-max
Indispensible
Indispensible
Posts: 1554
Joined: Tue Oct 19, 2004 7:17 pm
Football Manager της ομάδας: Veroia United
Αγαπημένη Ομάδα: Veroia
Status: 10+ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FMGREECE
Location: Veroia
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

WiseSif wrote:
Nik_33 wrote:Αυτό με το ΑΙ που σε κέρδιζε ακόμα και αν είχες 10 σερί νίκες απέναντι σε άλλους παίκτες θα το φτιάξουνε; Γιατί ήταν από τους βασικούς λόγους (μαζί με τις μπινιές στις μεταγραφές) που με είχαν κάνει να σταματήσω στο δίμηνο, αν και είχα πληρώσει τρίμηνη συνδρομή.
Νικ τα θέματα με την ME δεν υπάρχουν πλέον , ούτε με την ΑΙ.

1ον ) Η ΜΕ ειναι η ίδια με το FM10
2ον ) Πλέον υπάρχουν τα AI plans. Οπότε η ΑΙ παίζει βάση του plan που έχεις προκαθορίσει ανάλογα με scenarios του πως πάει το παιχνίδι.

Γενικά σε αυτόν τον τομέα οι αλλαγές είναι τεράστιες και ευεργετηκές.
Συμφωνώ απόλυτα.To FML παρουσίασε "παιδικές ασθένεις" και έχουν βελτιωθεί αρκετά τα πράγματα και θα συνεχίσουν να βελτιώνονται.Αν δεν είχαν ανοίξει και 34 Gameworlds δεν θα είμαστε εδώ που είμαστε τώρα.Τέσπα... μην επαναλαμβάνω τά ίδια.Ας ελπίσουμε το πάθημα να γίνε μαθημα :D
G. Gerara The Proud Manager of Veroia United
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

g-max wrote:
WiseSif wrote:
Nik_33 wrote:Αυτό με το ΑΙ που σε κέρδιζε ακόμα και αν είχες 10 σερί νίκες απέναντι σε άλλους παίκτες θα το φτιάξουνε; Γιατί ήταν από τους βασικούς λόγους (μαζί με τις μπινιές στις μεταγραφές) που με είχαν κάνει να σταματήσω στο δίμηνο, αν και είχα πληρώσει τρίμηνη συνδρομή.
Νικ τα θέματα με την ME δεν υπάρχουν πλέον , ούτε με την ΑΙ.

1ον ) Η ΜΕ ειναι η ίδια με το FM10
2ον ) Πλέον υπάρχουν τα AI plans. Οπότε η ΑΙ παίζει βάση του plan που έχεις προκαθορίσει ανάλογα με scenarios του πως πάει το παιχνίδι.

Γενικά σε αυτόν τον τομέα οι αλλαγές είναι τεράστιες και ευεργετηκές.
Συμφωνώ απόλυτα.To FML παρουσίασε "παιδικές ασθένεις" και έχουν βελτιωθεί αρκετά τα πράγματα και θα συνεχίσουν να βελτιώνονται.Αν δεν είχαν ανοίξει και 34 Gameworlds δεν θα είμαστε εδώ που είμαστε τώρα.Τέσπα... μην επαναλαμβάνω τά ίδια.Ας ελπίσουμε το πάθημα να γίνε μαθημα :D
+1 εννοειται οτι εκει ειναι η ταμπακέρα μαν.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
Spiritraiser
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Wed Jun 25, 2008 4:45 pm
Football Manager της ομάδας: Leeds
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμένα με ενοχλεί κυρίως που παιδευόμουν και με τους μικρούς κλπ και θα τα χάσω όλα. Και φυσικά ο τόσος κόπος και χρόνος που πάει χαμένος τόσο καιρό. Επιπλέον μας λένε από τώρα ότι θα κάνουν restart το Μάρτιο οπότε ποια η ουσία να παίζουμε; Και το συμπλήρωμα είναι που μας δώσανε 2 μήνες δωρεάν ενώ μέχρι τότε είναι περισσότερο και έχουμε δώσει και τόσα λεφτά τόσο καιρό.

Δεν ξέρω αν θα επιστρέψω μετά το Μάρτιο, θα δείξει. Εξαρτάται τι θα δούμε στα επόμενα updates και γενικότερα. Προσωπικά θα προτιμήσω το regen only κόσμο αν είναι και σίγουρα θα παίζω πολύ λιγότερο.

Αυτά από μένα
Trifylli F.C.
shilasAEL
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Mon May 26, 2008 10:52 am
Football Manager της ομάδας: Internazionale
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σε 3 μερες τελιωνω την εξεταστικη και αγορασα το φμ λαιβ για να λιωσω πανω του.....
1η απορια
παο στο σαιτ να κανο ομαδα και να μπω σε καπιο σερβερ αλλα μου βγαζει οτι δεν δεχοντε νεους χρηστες προστοπαρων αν ξερεις καπιος κατι ας βοηθησει


απο τα λεγομενα σας δεν αξιζει να αρχισω τορα αφου το μαρτιο θα γινει κατι σαν επανεκινηση του παιχνιδιου?

θενκς εκ των προταιρων! -hatemirror
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shilasAEL wrote:σε 3 μερες τελιωνω την εξεταστικη και αγορασα το φμ λαιβ για να λιωσω πανω του.....
1η απορια
παο στο σαιτ να κανο ομαδα και να μπω σε καπιο σερβερ αλλα μου βγαζει οτι δεν δεχοντε νεους χρηστες προστοπαρων αν ξερεις καπιος κατι ας βοηθησει


απο τα λεγομενα σας δεν αξιζει να αρχισω τορα αφου το μαρτιο θα γινει κατι σαν επανεκινηση του παιχνιδιου?

θενκς εκ των προταιρων! -hatemirror
Ναι shilas .Standard καλύτερα απο τον Μαρτιο!

Ο λόγος είναι απλός, θα αλλάξουν τόσα πολλά που ο τρόπος που θα χτίσεις την ομάδα σου δεν θα σου δώσει και πολλά πράματα σε αυτήν την έκδοση ( εαν θες ας πούμε απλά να προσαρμοστείς με το FML μέχρι τον Μαρτιο ,γιατί όπως και να έχει τον Μάρτιο όλοι οι κόσμοι τελειώνουν και θα στηθούν οι καινούριοι)

Οπότε το βρίσκω λίγο περιττο να ξεκινήσεις τώρα εκτός και αν απλά θέλεις να πάρεις μια πρωτη γεύση για τις συνθήκες του FML (πραγματικός χρόνος , περιβάλλον κλπ)

Εαν πάντως το αποφασίσεις στον Keane είμαστε αρκετοί ακόμα ενεργοί έλληνες για να πάρεις και μια πρώτη βοήθεια.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
shilasAEL
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Mon May 26, 2008 10:52 am
Football Manager της ομάδας: Internazionale
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να σε καλα φιλε!!! πεμπτη τελιωνω να θα αρχισω να δω τι παιζει και βλεπουμε....
αν φυσικα λυθει το προβλημα με το σαιτ του φμλ!
Post Reply

Return to “Προτάσεις / Απορίες”