Οι Κέλτες μαθαίνουν μπαλίτσα!

Το "κοιμητήριο" των ιστοριών
Post Reply
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ουάσιγκτον 22:36 μμ Μυστική Συγκέντρωση των Ηγετών των Ισχυρών Εθνών

Image

-Κύριοι, νομίζω πως τελειώσαμε. Έχουμε ήδη συζητήσει για την οικονομική κρίση, για την τρύπα του όζοντος, για τον εμφύλιο πόλεμο στην Κολομβία και για το θέμα της ανεξαρτησίας του Κοσσόβου. Έχει κάποιος να προσθέσει κάτι;

-Έχω ένα τελευταίο θέμα προς συζήτηση

-Τι θέλετε κύριε Salmond; (πρόεδρος της Σκωτίας) Σας έχουμε ήδη κάνει ξεκάθαρο οτι δεν είμαστε διατεθειμένοι να σας απαλλάξουμε απο τους διεθνείς φόρους, ούτε να σας διαθέσουμε 5.000.000.000? για να αγοράσετε γκάιντες.

-Όχι, όχι δεν είναι αυτό. Αυτό που θέλω να πω έχει σχέση με τον αθλητισμό, και συγκεκριμένα με το ποδόσφαιρο.

-Ε... δεν νομίζεται οτι είναι κάπως ασήμαντο για να το συζητήσουμε σε αυτή την συγκέντρωση;

-Ασήμαντο; ΑΣΗΜΑΝΤΟ!; Όχι δεν είναι καθόλου ασήμαντο και θα το καταλάβετε αμέσως. Λοιπόν κύριοι όπως πολύ καλά γνωρίζεται εγώ είμαι φανατικός οπαδός των Ρέιντζερς. Θέλω λοιπόν να σας ζητήσω κάτι πολύ απλό: να με βοηθήσετε να καταστρέψν την μισητή μας αντίπαλο. Την Σέλτικ!

Για λίγο επικρατεί σιωπή...

-Κύριοι καταλαβαίνω τον δισταγμό σας. Δεν ζητώ όμως κάτι πολύ δύσκολο. Θέλω απλά να κανονίσουμε έτσι ωστε να προσβληθεί στην Σέλτικ ένας συγκεκριμένος προπονητής. Και εγώ με την σειρά μου είμαι διατεθειμένος να κάνω εεε... μια πολύ γενναία προσφορά στην Ένωση μας. Θα σας δώσω καμιά εκατοστή κιλτς δηλαδή, όχι παραπάνω είναι και ακριβό το ύφασμα

-Μάλιστα. Έτσι νομίζω οτι κάτι μπορεί να γίνει. Όμως δεν θα είναι και πολύ εύκολο να προσβληθεί ένας εντελώw άπειρος και άσημος προπονητής.

Ο Salmond χαμογέλασε αινιγματικά.

-Ο συγκεκριμένος προπονητής έχει κοουτσάρει κάτι παραπάνω απο 20 ομάδες. Οπότε δεν υπάρχει θέμα απειρίας. Αφήστε που έχει κάτσει και στον πάγκο ομάδας του Champions League.

Και έτσι με αυτή τη συμφωνία και το γέλιο του Salmond να πλανάται στον αέρα, εκείνη η μέρα έμεινε στην ιστορία. Γιατί εκείνη την μέρα στην Σέλτικ απολύθηκε ξαφνικά χωρίς καμιά προειδοποίηση ο προπονητής και ο αντικαταστάτης του ήταν ΑΥΤΟΣ:

Spoiler: show
Image
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-rofl -rofl -rofl -rofl -rofl

καλη αρχη
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίζει να ζητήσει απο το σάιτ δικαιώματα ο Αλέφας -doublekiss για τόσες ιστορίες!

Καλή αρχή Παοκτσάκι!!! :D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αλέφααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχα... -rofl .Καλή αρχή 8)
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος φιλε μου..καλη αρχη να εχεις..
Madman_13
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Tue Dec 11, 2007 9:25 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

LOL Καλή αρχή!!!!
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτη μεταγραφη που θα ζητησει θα ειναι τον Κοκκαλη για προεδρο?
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GrKiller wrote:-rofl -rofl -rofl -rofl -rofl

καλη αρχη
SiNgLe wrote:Αλέφααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχα... -rofl .Καλή αρχή 8)
Sokinv wrote:Ωραιος φιλε μου..καλη αρχη να εχεις..
Madman_13 wrote:LOL Καλή αρχή!!!!
Να 'στε καλά παίδες, χίλια thnx.
diant wrote:Παίζει να ζητήσει απο το σάιτ δικαιώματα ο Αλέφας -doublekiss για τόσες ιστορίες!

Καλή αρχή Παοκτσάκι!!! :D
Αμέ. Και επειδή φέτος αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει άλλη με τον Δάσκαλο είπα οτι είναι αμαρτία να μην καλυφθεί αυτό το κενό. :D
Nickpes21 wrote:Πρωτη μεταγραφη που θα ζητησει θα ειναι τον Κοκκαλη για προεδρο?

Με αυτούς του Σκωτσέζους που έμπλεξε, θα τον αναπολήσει ακόμα περισσότερο τον Κόκκαλη. Αν είναι δυνατόν το "περισσότερο" -foumarw




Image
LIVE


Image

-Καλησπέρα σας, κυρίες και κύριοι και καλωσήρθατε στο The Bhoys View την εκπομπή αφιερωμένη στην αγαπημένη μας Σέλτικ. Είμαι ο Ally Begg και απόψε βρίσκεται κοντά μας ο νέος προπονητής της ομάδας κ. Νίκος Αλέφαντος. Κύριε Αλέφαντε είναι τιμή μας που σας έχουμε απόψε στο στούντιο.

Image

-Καλημέρα, ρε παιδιά, γεια σας το 'να τ' άλλο ξέρω γω. Τιμή σας που με έχετε μαζί σας στο στούντιο.

-Κύριε Αλέφαντε, πείτε μας λίγο για το πως ήρθατε στην ομάδα.

-Ντάξει, τι να λέμε τώρα, στην αρχή είχα δισταγμούς, έλεγα ποιος τρέχει τώρα στις Ιρλανδίες...

-Εεε... εννοείται Σκωτίες.

-Ε, εντάξει ρε εγκυκλοπαιδιακέ Begg πες το και έτσι το ίδιο κάνει. Ποτέ δεν ήμουνα καλός στην γεωμετρία. Τέλωσπάντων είχα δισταγμούς, αλλά ας είναι καλά αυτός ο τιτανοτεράστιος γίγαντας του παγκόσμιου ποδοσφαίρου ο ατσαλομέγιστος Πρόεδρος.

-Μιλάτε φυσικά για τον κ. John Reid, τον πρόεδρο της Σέλτικ.

-Ποιον Ράιντ και Μάιντ και δεν ξέρω και γώ τι, μου λες τώρα. Ένας είναι ο πρόεδρος ο, ο θεός- τι θεός, ημίθεος- ο Σωκράτης Κόκκαλης. Με πήρε τηλέφωνο και μου λέει, το και το Νικόλα να πας στην Σέλτικ καλή ευκαιρία και τα πάντα όλα. Ε, μπορούσα εγώ να μην δεχτώ μετά;

Image



-Μάλιστα. Στην αρχή της σαιζόν σας έγιναν γνωστοί οι στόχοι της ομάδος καθώς και το μεταγραφικό μπάτζετ.
Spoiler: show
Image
-Ε τι να λέμε τώρα, χρειαζόμασταν μερικούς παίκτες. Έτσι, για πρώτη χρονιά θεωρήσαμε καλύτερο να αγοράσουμε αξιοπρεπείς παίκτες για διάφορες θέσεις και να μην κάνουμε κάποιο μπαπ. Όπως λέει και ένας μεγάλολς σοφός "Σημασία έχει η ποιότητα και όχι η ποσότητα εκτός και αν πει το αντίθετο ο Αλέφαντος"

-Εεε...ποιος σοφός το λέει αυτό;

-Εγώ. Έτσι λοιπόν προχωρήσαμε στις εξής κινήσεις.

Spoiler: show
Image
Αναλυτικότερα:

Markus Heikkinen
Spoiler: show
Image
Παίζει με την ίδια ευχαίρια κεντρικός αμυντικό, αμυντικό χαφ και κεντρικό χαφ. Θα μας φανεί πολύ χρήσιμος. Πάει για βασικός.

Wael Gomaa
Spoiler: show
Image
Εντάξει το ξέρω, σαπάκι πιο αργός και απο το ριπλέι κλπ. Ωστόσο έκανα ένα κλασσικό μου λάθος. Πήγα για άλλους παίκτες νομίζοντας τους για σίγουρους και όταν τελικά δεν μου ήρθανε έκανα ουσιαστικά μια πολύ βιαστική κίνηση για αυτόν. Μόνο για μια χρονιά με το ζόρι, μάλλον πάγκο.

Jonathan dos Santos
Spoiler: show
Image
Ο αδερφός του Τζιοβάνι ντος Σάντος αποκτήθηκε για μια χρονιά δανεικός απο την Μπαρτσελόνα για να δώσει ανάσες στα βασικά κεντρικά χαφ της ομάδας.

Diomansy Kamara
Spoiler: show
Image
Όταν έφτασε στην ομάδα ο Αλέφας ήταν δανεικός απο την Φούλαμ. Πιστεύω οτι ήταν καλή ευκαιρία για τα λεφτά του (τα πρώτα του ματς με δικαίωσαν απόλυτα, όπως θα δείτε στην συνέχεια του ποστ). Βασικός

Nuno Miranda
Spoiler: show
Image
Επένδυση για το μέλλον, τον πιστεύω πολύ. Προς το παρόν θα δωθεί δανεικός για να ψηθεί.

Mikael Lustig
Spoiler: show
Image
Ο Μιχαλάκης αποκτήθηκε για να πάρει την θέση του βασικού δεξιού μπακ.

Έτσι το σύστημα διαμορφώθηκε ως εξής:
Spoiler: show
Image

Off Topic:
Μην ρωτήσετε γιατί τα γράμματα είναι εκεί που είναι και εγώ αυτό αναρωτιέμαι
-Αυτά λοιπόν. Έπειτα η ομάδα έδωσε και τα πρώτα της αναγνωριστηκά φιλικά.

-Απο τα πρώτα φιλικά δεν βγάζεις συμπέρασμα, στα επίσημα θα φανεί αν η ομάδα έχει τα καρύδια. Αλλά ντάξει σε όλα τα ματς τα παιδιά ήτανε θετικά.
Spoiler: show
Image
Και κάπως έτσι, ήρθε η ώρα για το πρώτο επίσημο παιχνίδι της ομάδας, για τα προκριματικά του Champions League. Αντίπαλος η ολλανδική Twente. H ομάδα μας ήτανε φαβορί, αλλά το ζήτημα ήταν να το αποδείξει στο γήπεδο.

Image

Τι να τα λέμε τώρα, φωτιά και λαύρα ρε! Ρε, τα πάντα όλα. Τζούλιες τους έκανε ο Καμαράς. Το δεύτερο γκολ ποίημα σου λέω, απο τον Νέρυ τον Καστίγιο είχα να δω τέτοιο γκολ. Περνάει 3 παίκτες λοιπόν ο Καμαρά, βγαίνει τετ-α-τετ με τον τερματοφύλακα και κάνει ένα πλασεδάκι που θα το ζήλευε και ο Τιερύ Ανρύ. Τέτοια θέλω να βλέπω. Μην ξεχάσουμε και τον Μπόρουτς που μετά το 1-0 έκανε μια φανταστική αποκρουση και δεν επέτρεψε στην Τβέντε να ανασυνταχθεί.

-Ο επαναληπτικός ήτανε διαδικαστικού χαρακτήρα.

Image

-Κακό ματς, αλλά χαρήκαμε με το γκολ του Γιώργου του Σαμαρά. Έτσι, να βλέπουμε τα εληνόπουλα να σκοράρουν. Να τα βλέπουνε κάτι Γερμανοί αυτά, που πάιζουνε με κάτι Χαριστεάδες. Ουστ, ρε ουστ. Αλέφαντος μιλάει τώρα.

-Μάλιστα. Και έτσι η Σέλτικ είναι στον επόμενο γύρο και θα παίξει για μια θέση στους ομίλους με την:
Spoiler: show
Image
-Αρκετά δύσκολη κλήρωση κόουτς.

-Δύσκολη; Έλα τώρα με τον Αλέφαντο μιλάς, άς τα σάπια.

-Είναι καλό να έχετε αυτοπεποίθεση μα...

-Έλα τώρα, μάθε μπαλίτσα αγόρι μου, που θα πεις στον Αλέφαντο οτι είναι δύσκολη η κλήρωση. Θα κατέβουμε με ένα χαρακτηριστικό 4-3-4 και δυο μέσα δεξιά να καλύπτουν το δεκάρι που θα κοιτάει για την κίνηση του...

-Μα κόουτς, αυτό το σύστημα έχει 12 παίκτες.

-Αμφισβητείς τον Αλέφαντο ρε; Τον μετρ της τακτικής; Φέρτε μου μια ντουζίνα κεφτεδάκια να του δείξου του παιδιού πως πάει το σύστημα του Αλέφαντου ρε!

-Μάλιστα. Και εδώ νομίζω οτι ήρθε η ώρα να σας αποχαιρατήσουμε. Καλή επιτυχία στην Σελτικάρα μας. Απο όλους εμάς καλό σας βράδυ μέχρι το επόμενο The Bhoys View.

Image


Off Topic:
Καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλους όσους στηρίζεται την προσπάθεια μου. Ήδη σας είπα για τα γράμματα που βγαίνουνε έξω απο τα περιθώρια στην τακτική και δεν ξέρω τι φταίει. Επείσης να απολογηθώ, που ξέχασα να βάλω εικόνα του Αλέφα στο προφίλ του και όταν το κατάλαβα είχα προχωρήσει το παιχνίδι. Και τρίτον επειδή αγόρασα πρόσφατα το FM 2010 και δεν έχω προλάβει να το ψάξω, αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω ένα facepack για το σκωτσέζικο ας μου στείλει ένα μήνυμα.
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον λουστη τον αλεφα θα τα τους μαθει να ξοδευουν λεφτα στην σκωτια...ρε θηριο πολλα λεφτα σ εδωσαν 2+ κατι ψηλα :D :D
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GrKiller wrote:τον λουστη τον αλεφα θα τα τους μαθει να ξοδευουν λεφτα στην σκωτια...ρε θηριο πολλα λεφτα σ εδωσαν 2+ κατι ψηλα :D :D
:x Αυτό λέω και γω. Ντάξει ρε αγαπητέ Reid είσαι Σκωτσέζος πρέπει και να το αποδείξεις απο την πρώτη στιγμή; -kwloxero -kitrinh
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σου ρε Αλέφα.. ΤΟ να το λλο ξέρω γω!!! Άντε που θα σου πει και ο άλλος για τις τακτικές σου. Παίξε κι αυτό πυο έπαιζες παλιά στον Ολμπιακό :P . Το 3-8-1 με Νικοπολίδη στην επίθεση!! :D :D :D :D :D :D ... Καλή συνέχεια..
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι ρε, αυτό ξεπεράστηκε πια. Τώρα θα παίξουμε το επαναστατικό 2-7-4. ΑΥτυχώς ο Αλέφας δεν έχει καταλάβει ακόμα οτι ο Μπόρουτς είναι τερματοφύλακας και έσι δεν προσπαθεί αν τον βάλει να παίξει σέντερ φορ. -foumarw
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image


Image

Eee...Where is mr. Begg?

-Μάγκες... Μπεγκ τέλος! Απο δω και πέρα, αναλμβάνω δράση!

Image

-Μην απορείτε, μάγκες. Οι διοίκηση της ομάδας είπε οτι έχει Έλληνα προπονητή, γιατί να μην έχει και Έλληνα σχολιαστή δηλαδή; Απο δω και σήμερα έχουμε το Γεωργίου speaking Scottish. Λοιπόν, ladies and gentlemen and mages around the world. Σήμερα θα σχολιάσουμε την πορεία της Σέλτικ στους πρώτους αγώνες που ανέλαβε προπονητής ο φίλος μου ο Νικόλας ο Αλέφαντος. Τον οποίο έχουμε στην τηλεφωνική μας γραμμή.

-Έλα ρε, Γιώργο αγόρι μου, τι κάνεις τό να τ' άλλο ξέρω γω; Χάρηκα πολύ που ανέλαβες την εκπομπή να πούμε.

-Να 'σαι καλά Νικόλα. Λοιπόν, θέλω να μας πεις δυο πράγματα για τον πρώτο αγώνα του πρωταθλήματος με αντίπαλο την Aberdeen.
Spoiler: show
Image
-Ε ντάξει τώρα τι να λέμε, δεν υπήρχε Αντερβίν στο γήπεδο. Γκολ απο τα αποδυτήρια, απόλυτη υπεροχή και απλά, ωραία 3 βαθμοί.

Τώρα όμως άρχιζαν τα δύσκολα, Νικόλα.

Ε, μας ήρθε εκεί η Σπόρτινγκ της Λισαβώνας στο γήπεδο μας. Κακή εμφάνιση, τι να τα λέμε, έπρεπε να είμαστε πολύ καλύτεροι.
Spoiler: show
Image
Και τυχεροί ήμασταν, ένα γκολ απο κόρνερ βάλαμε και μετά καθόμασταν ταμπούρι. Βάλανε και αυτοί ένα γκολ με κεφαλιά απο στημένη φάση, είχαν και άλλες ευκαιρίες. Τώρα πρέπει να δείξουμε οτι είμαστε αρσενικοί μες στην έδρα τους ξέρω γω.

Πριν το επαναληπτικό, υπήρχε και ένα ακόμα παιχνίδι με την Σαιντ Τζόνσον

Image

Δεν χρειάζεται καν να μιλήσω για αυτό το παιχνίδι τώρα, τι να λέμε, πάταγος έγινε. Ρε συντριβή, ρε

Και τώρα ακολουθούσε το δεύτερο παιχνίδι με την Λισαβώνα

Εμφανιστήκαμε βελτιωμένοι. Μπήκαμε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο, αλλά μετά λίγη ώρα η Σπόρτινγκ ισορρόπησε το παιχνίδι. Όλο το πρώτο ημίχρονο κύλησε κάπως έτσι, χωρίς πολλές φάσεις. Στο δέυτερο όμως ο Rassmusen κατάφερε να πετύχει ένα γκολ σε κενή εστία μετά απο ασθενή απόκρουση του Rui Patricio που μας τόνωσε πάρα πολύ και μας έδωσε το προβάδισμα, στο 49'. Απο κει και πέρα δεν αντιδράσαμε σωστά, δώσαμε χώρο στην Σέλτικ με αποτέλεσμα μετά απο ακριβώς μισή ώρα ο Liedson να ισοφαρήσει σε 1-1. Τα πανυγήρια όμως δεν κρατήσανε πολύ για αυτούς. Στο 82 μετά απο εξαιρετική κάθετη πασα του Dos Santos ο Rassmusen αντέδρασε πολύ σωστά, βγήκε στο τετ-α-τετ και πλάσαρε τον τερματοφύλακα δίνοντας μας την νίκη-πρόκριση.[color]
Spoiler: show
Image


Νικόλα, τους δείξατε τι θα πει Σκωτσέζικο φυστίκι. Εμείς κάπου εδώ θα σας αποχαιρετήσουμε. Σαν κλείσιμο σας παραθέτουμε μια συνέντευξη του μεγάλου Αλέφαντου.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qFe6nrb9mMo[/youtube]
Last edited by nikos4ever on Tue Apr 20, 2010 4:59 pm, edited 1 time in total.
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλα αποτελεσματα
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποια Sportng!!! Εδώ μιλάει ο τιτανομέγιστος Αλέφας! 8)
Post Reply

Return to “Retire”