Στο μεγάλο νησί...

Το "κοιμητήριο" των ιστοριών
Post Reply
seldon
Amateur
Amateur
Posts: 140
Joined: Fri Oct 02, 2009 8:35 am
Football Manager της ομάδας: Waiting for fm 13...
Αγαπημένη Ομάδα: PAS Giannina,PAS Preveza,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ιστορία μου <<μια ηλιόλουστη μέρα στην σαλονίκη>> μπορεί να μπεί στα retired , είχα ωραίο σενάριο πήρα double με τον παοκ αλλά το ελληνικό πρωτάθλημα αποδείχθηκε πολύ φλώρικο για έναν νεαρό και φιλόδοξο προπονητή. :D


Image
Εδώ μένω, έχω τελειώσει σχολή προπονητικής, έχω κάνει μεταπτυχιακό, έχω περάσει πολλά χρόνια στης μικρότερες της κατηγορίες αλλά το κυριότερο, έχω προυπηρεσία ως βοηθός του wenger και έτσι αυτόματα με θέλουν όλες οι ομάδες της τσαμπιονσιπ.

Οι ομάδες που ψάχνουν για προπονητή:
Image
Mπά, πολύ έυκολο να το πάρεις με αυτήν.

Image
Mπα, μην παλέυουμε και για την κατηγορία.

Image
Εδώ είμαστε. Χωρίς το άγχος της ανόδου η της παραμονής(media prediction:8th) θα κάνουμε μεγάλα πράγματα. Lets Apply.

Συνοπτικά η ιστορία της ένδοξης αυτής ομάδας:
Είναι η ομάδα της περιοχής Ιpswich, suffolk. Δημιουργήθηκε το 1878 και έγινε επαγγελματική το
1936. Oι αιώνιοι της όπως λέμε και στην Ελλάδα είναι η Norwich.

Oι τίτλοι της:
English league in 1961?62, runners-up twice in 1980?81 and 1981?82. FA Cup in 1977?78, and the UEFA Cup in 1980?81.
Μέχρι την άκρη του κόσμου ταξίδεψα μόνο για σένα μιλούσα παντου....Σε οποία γωνία αυτής της γης κα αν αλητεψα, τέτοια αρρώστια δεν βρήκα αλλού...Θέλω να βλέπω σημαίες να ανεμιζουνε, θέλω να βλέπω τον ταυρο ψηλά...Για όσα περάσαμε και όσα θα ζήσουμε, θα στο φωνάζω και πιο δυνατά...Ω ΠΑΣ ΟΛΕ ΠΑΣ ΟΛΕ ΠΑΣ ΟΛΕ σου λέω δεν είμαι καθόλου Καλά. Ω πας ΟΛΕ πας ΟΛΕ πας ΟΛΕ ΟΛΕ θα στο φωνάζω και πιο δυνατά.

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΆΜΕ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ,ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΆΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΊΑ...PAS7 ULTRAS
Marios R
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 303
Joined: Wed Feb 06, 2008 9:40 pm
Football Manager της ομάδας: Crystal Palace
Αγαπημένη Ομάδα: Panionios,AS Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή επιτυχία φιλος,με μία άκρως συμπαθέστατη ομάδα. :wink:
Image
Image
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχηηη
Post Reply

Return to “Retire”