Ειμαι χοντροs και μαγκια μου

Ιστορίες προχωρημένου επιπέδου
Post Reply
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

απλά φοβερός! -ypoklinomai διαβάζω την ιστορία από την αρχή αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν είχα βρει ευκαιρία να ποστάρω! σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια χαρα οι μεταγραφες αλλα περιμενα και 1 καλο ΒΑΜ Οπως και να εχει πιστευω πως σαν συνολο εισαι μια χαρα...

Off Topic:
Ετοιμασου για στορυ με την παναθα...Καποιος ερχεται :P
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xks wrote:το ειδα αλλα εκει που θετεις τους στοχους λεει οτι εχεις για μεταγραφες 116 μυρια και ενω εχεις απο πωλησεις παιχτες 108 μυρια κανονικα καμια 200αρα δεν επρεπε να ειχες?
αρχηγε μου εχεις δικιο το εβαλα πιο πριν αυτο εινα το τελειωτικο ποσο καθως μου κρατησαν λεφτα για να μεγαλωσουν το γηπεδο κατα 10000 θεσεις δικια μου η μ@λ@κια που το ποσταρα πριν.... :oops:
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sokinv wrote:Μια χαρα οι μεταγραφες αλλα περιμενα και 1 καλο ΒΑΜ Οπως και να εχει πιστευω πως σαν συνολο εισαι μια χαρα...

Off Topic:
Ετοιμασου για στορυ με την παναθα...Καποιος ερχεται :P
Αυτο περιμενω ρε συ και εγω για να αρχισω λεμε :twisted: :twisted: :twisted: Ελα ρε Gallas να τρελαθουμε -gioupi

Τι να το κανω το μπαμ ρε αδερφε αφου το εχω ηδη στη ομαδα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟΙΤΑΛΟ ΛΕΜΕ :D
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

11/08/2013 Community shield Final

Image

Uploaded with ImageShack.us

Επισημα ανοιγουμε τηναγωνιστικη περιοδο στο νησι αντιμετωπιζοντας στον τελικο του Super Cup την Tottenham η οποια κατεκτησε το κυπελλο την προηγουμεν περιοδο αφου πρωτα μας ειχε αποκλεισει στον ημιτελικο..Στοχος τι άλλο από την κατακτηση του τροπαιου και μια γλυκια εκδικηση για τον περσινο αποκλεισμο..

Οι ενδεκαδες που θα ξεκινησουν είναι..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μαλιστα παλι το ιδιο συστημα από την ομαδα της Tottenham καιρος να τους κανουμε να το αλλαξουν δεν νομιζεται?

Image

Uploaded with ImageShack.us

Νικησαμε αλλα δεν την χαρηκα την γ@μημενη με τις μαλ@κιες του Manduro ακου 4.5 βαθμολογια σε τελικο το ανετο 3-0 του ημιχρονου εξελιχθηκε σε θριλερ με την αποδοση του Ολλανδου ..
Το μονο καλο είναι ότι αρχισαμε με τιτλο την πιο κρισιμη σεζον για εμενα στον παγκο της ομαδας ….

Image

Uploaded with ImageShack.us


17/08/2013 Premiership 1η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ξεκιναμε την υπερασπιση του τιτλου μας από την εδρα της Stoke και εφοσον θελουμε να ξαναπαρουμε το πρωταθλημα πρεπει σε τετοιες εδρες να μην χανουμε ουτε 1 βαθμο…..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Από εμφανιση συνεχισαμε από το δευτερο ημιχρονο με την Tottenham δηλαδη ΣΚΑΤΑ με τετοιες εμφανισεις δεν παμε πουθενα παλι καλα που η κλαση του Gourcuff μιλησε στις καθυστερησεις και πηραμε το το τριποντο…..
-ΡΕ συνελθετε γαιτι θα γινουμε ρεζιλι των σκυλιων……..
-Συγνωμη coach δεν θα ξανασυμβει…
-Τα ελπιζω αντε για ντους τωρα μην σας βλεπω μπροστα μου..
-…………



24/08/2013 Premiership 2η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Ελπιζω σημερα στην εντος εδρας αναμετρηση μας με την ομαδα της Sunderland να βρουμε τον παλιο καλο μας εαυτο μας και να κανουμε ένα μεγαλο σκορ για να ανεβασουμε και την ψυχολογια μας….

[url=http://img686.imageshack.us/i/nottscovsunderland.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Ενταξει το παιχνιδι ειχε τελειωσει από το 12 λεπτο απλα μετα τον ψιλοπαιζαμε μεχρι να ακουστει το τελευταιο σφυριγμα της ληξης καθως ακολουθει ένα σουπερ ματς για εμας και για την ιστορια του συλλογου μας….


30/08/2013 Εuropean Super Cup Final

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μεγαλη προκληση για εμας ο σημερινος αγωνας απεναντι στην μεγαλη Barcelona
καθως μεχρι τωρα και τις δυο φορες οπου συμμετείχαμε στον τελικο εχουμε ηττηθει και μαλιστα την πρωτη φορα παλι από την σημερινη μας αντιπαλο με 3-1,οποτε όπως καταλαβαίνεται το κινητρο για εμας είναι μεγαλο….

Οι ενδεκαδες που θα αγωνιστουν είναι
Image

Uploaded with ImageShack.us

Ο αγωνας δεν ηταν για καρδιακους και ευτυχως που δεν ειμαι γιατι σιγουρα θα ειχα παθει μια καρδιακη προσβολη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ναι ρε πουστη μου επιτελους εστω και στα πεναλτι την νικησαμε την πρωταθλητρια ευρωπης σημερα είναι μια περηαφνη ημερα για εμενα και την ομαδα μου καθως ειμαστε για πρωτη φορα στην ιστορια μας κατοχοι του Σουπερ Κυπελλου Ευρωπης,παιζοντας με παικτη λιγοτερο από το 63ο λεπτο ΤΩΡΑ να αρχισετε να μας φοβαστε ολοι…..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Πριν τον αγωνα ειχε γινει και η κληρωση των ομιλων για το Champions Leauge η οποια μας εφερε στο Group C αντιμετωπους με…

Image

Uploaded with ImageShack.us

Λογικα θα παλεψουμε με την Inter για την πρωτη θεση του ομιλου και στην χειροτερη εχουμε σιγουρα την τριτη θεση του ομιλου………


03/09/2013 Premiership 3η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL


Δυσκολη εκτος εδρας αναμετρηση στο θεατρο των ονειρων με αντιπαλο την μεγαλη Manchester United αλλα αμα θελουμε τιτλο πρεπει να μην γονατιζουμε σε τετοιες εδρες τουλαχιστον να μην χανουμε…..


[url=http://img716.imageshack.us/i/manutdvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Από θεατρο των ονειρων ο τρελοιταλος που επιτελους παιρνει εμπρος το μετατρεψε μονος του σε μπουρδελο του Μαντεστερ λεμε εφιαλτες θα βλεπουν είναι η τριτη συνεχομενη νικη με μηδεν παθητικο,σιγα σιγα το τρενο δειχνει να παιρνει εμπρος…


14/09/2013 Premiership 4η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Ο τριτος μας εκτος εδρας αγωνας που δινουμε στις 4 πρωτες αγωνιστικες αυτην την φορα αντιμετωπιζοντας την ομαδα της Wigan και εχωντας περασει από την εδρα της
United θα είναι αυτοκτονια να σκονταψουμε εδώ……

[url=http://img683.imageshack.us/i/wiganvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Δεν παμε να αναψουμε μια λαμπαδα -papas που δεν χασαμε κιολας αυτος ο Οbertan -toixos2 εχει γινει ο κακος δαιμονας μου αφου οπου με βρισκει μου βαζει 2 γκολ μινιμουν παλι καλα που ο Paloshi απετρεψε την ηττα στο τελος,παντως εγω φταιω γιατι εβαλα πολλους αναπληρωματικους καθως ακολουθει ο παρθενικος μου αγωνας στην μεγαλυτερη Διοργανωση της ευρωπης και μαλιστα απεναντι στην Inter….

Βαθμολογια Premiership 5η αγωνιστικη (-1 αγωνας)

Image

Uploaded with ImageShack.us

Συνεχιζεται……..
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρα πολυ καλα μεχρι στιγμη την εχεις πιστευω την Ιντερ...Πωπω τη Ματσαρες....
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

17/09/2013 Champions League Group C 1η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μια από τις μεγαλυτερες ποδοσφαιρικες βραδιες στην ιστορια μας φτανει καθως σημερα αγωνιζομαστε για πρωτη φορα σε αγωνα C.L στην εδρα μας με αντιπαλο την ομαδα της Inter…Παμε χωρις αγχος και ότι γινει αν και πιστευω ότι με νικη σημερα κλειδωνουμε από την 1η αγωνιστικη την προκριση στην επομενη φαση…..

Οι ενδεκαδες που κατεβαινουν είναι…

Image

Uploaded with ImageShack.us


Σιγουρα επαιξε ρολο η αποβολη στο τελικο αποτελεσμα αλλα το ποδοσφαιρο εχει και τετοιες στιγμες αλλα η ζωη συνεχιζεται και η ηττα μεσα στο παιχνιδι δυστυχως και αυτό προσπαθω να εξηγησω στην συνεντευξη τυπου μετα το ματς…..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Στον εξαλλο Mourinho που είναι έξαλλος με την διαιτησια δεν μπορει να χωνε ψει την ηττα με τιποτα …..Τι να κανουμε Jose εμπλεξες με την αρμαδα του Xikerman..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Δεν πειραζει ξιδακι που λεμε και στην πατριδα….

22/09/2013 Premiership 5η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Επιστροφη στο εγχωριο πρωταθλημα και στην εδρα μας για να αντιμετωπισουμε την Leicester για την 5η αγωνιστικη και μετα από το στραπατσο που παθαμε με την Wigan στον τελευταιο αγωνα πρωταθληματος δεν εχουμε περιθωρια για απωλειες καθως η Liverpool φετος δειχνει δυνατη και εχει ηδη κανει το 6 στα 6…….


[url=http://img441.imageshack.us/i/nottscovinter32.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Το παιχνιδι το ειχαμε καθαρισει από νωρις και κανουμε την 4η νικη μας και συνεχιζουμε το κυνηγι της πρωτοπορου αυτην την στιγμη Liverpool


25/09/2013 League Cup 3rd Round

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ταξιδι στο λονδινο και στην εδρα της Tottenham σε ένα δυσκολο παιχνιδι αλλα ο στοχος που εχει θεσει η διοικηση για να ειμαστε επιτυχημενοι είναι η παρουσια στον τελικο οποτε δεν υπαρχουν περιθωρια γα άλλο αποτελεσμα εκτος της προκρισης…

Image

Uploaded with ImageShack.us

Εστω και στην παραταση ο Ιταλος με την εισοδο του χριστηκε αμεσως σκορερ και ετσι τελος καλο όλα καλα συνεχιζουμε και περιμενουμε τον επομενο αντιπαλο μας
στην επομενη φαση……

28/09/2013 Premiership 6η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Στην εδρα μας με αντιπαλο την Aston Villa για το πλαισιο του πρωταθληματος δεν υπαρχει άλλο αποτελεσμα εκτος από την νικη για εμας…….

[url=http://img841.imageshack.us/i/nottscovastonvilla.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Η νικη που ηταν σκοπος μας κατακτηθηκε αλλα αυτό που φαινεται είναι ότι ο Paloshi φετος σαν δεν του τα χωνω στο ημχρονο δεν παιρνει εμπρος δεν είναι ο περσινος καλος τρελοιταλος ακομη αλλα θα στρωσει ειμαι σιγουρος αφου εινα ο φυσικος ηγετης της ομαδας μας…..Η Liverpool εφτασε το 7 στα 7!!!!!Θα εχει μεγαλη μαχη φετος……..

Στα βραβεια του μηνα βρεθηκε ενας από εμας…

Image

Uploaded with ImageShack.us

Και φυσικα πιστευω ότι το αξιζε αυτό το βραβειο με την αποδοση του……


02/10/2013 Champions League Group C 2η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ταξιδι στην ρουμανια για να ααντιμετωπισουμε την ομαδα της Timisoara για την δευτερη αγωνιστικη του C.L και φυσικα αν θελουμε να εχουμε τυχη στον ομιλο δεν υπαρχει άλλο αποτελεσμα από την νικη….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Παραλιγο α πληρωσω την επιλογη μου να αγωνιστω με την *δευτερη* ομαδα μου αλλα πρεπει να παρουν χρονο συμμετοχης και αυτοι και ειδικα ο Rios που εχει σκουριασει στον παγκο ευτυχως ο Ronny μας εδωσε εστω και με πεναλτι την νικη…..


05/10/2013 Premiership 7η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Και παλι ταξιδι στο λονδινο για να αντιμετωπισουμε την Fulham αυτην την φορα περιθωρια για απωλειες οσο η Liverpool νικαει δεν υπαρχουν και για αυτό θα επιστρέψουν ολοι οι βασικοι δεν περισσευει χωρος για πειραματα….


[url=http://img829.imageshack.us/i/fulhamvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Τριπλη χαρα πηραμε σημερα και νικησαμε και δεν δεχτηκαμε μετα από οπλυ καιρο γκολ και η Liverpool εχασε σημερα βαθμους καθως εφερε ισοπαλια,όλα μοιαζουν πλεον ιδανικα για εμας …….


08/10/2013 Premiership 8η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Εντος εδρας αναμετρηση με αντιπαλο την ομαδα της Blackburn και ελπιζω να συνεχισουμε το σερι που εχουμε ξεκινησει εμεις και ο Paloshi…..

[url=http://img841.imageshack.us/i/nottscovblackburn.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Κραταμε μονο τους τρεις βαθμους γιατι κατά τα αλλα φτωχη νικη με ανυποφορη εμφανιση………


19/10/2013 Premiership 9η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Και παλι ταξιδι στο Λονδινο για να αντιμετωπισουμε για τριτη φορα φετος την ομαδα της Tottenham και ελπιζω να κανουμε το τρια στα τρια φετος και να συνεχισουμε τις πελατειακες σχεσεις που εχουμε αναπτυξει…

[url=http://img843.imageshack.us/i/tottenhamvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Και με μεγαλο πρωταγωνιστη τον Γαλλο καταφερνουμε και περναμε και παλι το εμποδιο τους αλλα συνεχιζεται η δυσκολια του Paloshi στο σκοραρισμα φετος και αν συνεχιστει είναι μαθηματικα βεβαιο ότι θα στοιχισει…….

23/10/2013 Champions League Group C 3η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Εντος εδρας αναμετρηση με αντιπαλο την γαλλικη Bordeaux και με νικη σημερα γινομαστε πρωτο φαβορι για την προκριση στη επομενη φαση του θεσμου.Σημερα ο Ιταλος θα μεινει στον παγκο και θα παρει την ευκαιρεια του ο Rios….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Kαι ο Rios με δικαιωσε για αυτή την επιλογη αφου και αυτό που χρεωθηκε ως αυτογκολ από δικια του προσπαθει δημιουργηθηκε ευτυχως τωρα ξερω ότι μπορω να υπολογιζω σε αυτόν…

Βαθμολογια C.L Group c 3η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μαλιστα με 3 βαθμους εξασφαλιζουμε την προκριση και με 4 λογικα την πρωτη θεση του ομιλου θαυμασια……


19/10/2013 Premiership 10η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Το ντερμπι της χρονιας στην εδρα μας με αντιπαλο την Liverpool η οποια είναι μαζι με εμας η μοναδικη αηττητη ομαδα αυτην την στιγμη στο νησι..Οποιος κερδισει αποκτα αυτοματα ψυχολογικο προβαδισμα στην κουρσα του τιτλου…..Ελπιζω τωρα ο Paloshi να ξυπνησει γιατι τον χρειαζομαι……

[url=http://img705.imageshack.us/i/nottscovliverpool.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Μεγαλη ικανοποιηση φερνει η νικη στο στρατοπεδο μας αλλα και προβληματισμο προσωπικα σε εμενα καθως είναι οτριτος συνεχομενς αγωνας που το μεγαλο οπλο της ομαδας μας ο Paloshi μενει ασφαιρος και αυτό είναι πρωτογνωρο για την κλαση του,βασικα δεν είναι στα καλυτερα του φετος υστερα από την καταπληκτικη περσινη χρονια του

Βαθμολογια Premiership 10η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Καταφερνουμε και περνουμε ανασα ξεφευγωντας από την Liverpool 5 βαθμους και ετσι το αγχος εστω και για λιγο μειωνεται……

29/10/2013 League Cup 4th Round

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ηρθαμε για να αντιμετωπισουμε την Middlesbrough της Championship στην εδρα της με μοναδικο στοχο την προκριση στην επομενη φαση σημερα θα χρησιμοποιηθουν οι θεωρητικά παντα αναπληρωματικοι παικτες της ομαδας καθως τους χρειαζομαστε ζεστους για παν ενδεχόμενο….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μπορει να περασαμε αλλα μια λεξη που μπορει να μας χαρακτηρισει με απολυτη ακριβεια είναι μονο μια Τ Ρ Α Γ Ι Κ Ο Ι………τουλαχιστον περασαμε και αυτην τη δοκιμασια αλλα αν εξαιρεσεις τα αποτελεσματα φετος η ομαδα δεν εχει καμια σχεση με την περσινη περιοδο που μπαιναμε στο γηπεδο και απλως περιμεναμε που θα σταματησει το κοντερ να γραφει………….
Επομενος αντιπαλο θα είναι η

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ευτυχως η τυχη μας χαμογελασε και παλι σε κληρωση,θεωρητικα ειμαστε με το ένα ποδι στον ημιτελικο…….


Ο μηνας τελειωσε και ανακοινωθηκαν και τα βραβεια του μηνα….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Παντως είναι το μονο βραβειο που παιρνω και δεν το ευχαριστιεμαι αφου παρα τιν νικες δεν εχουμε καλη αποδοση στο παιχνιδι μας….

02/11/2013 Premiership 11η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Δυσκολη εκτος εδρας αναμετρηση στην εδρα της City και αυτό που χρειαζεται η ομαδα παραπανω και από την νικη είναι η επαναφορα του Ιταλου στο σκοραρισμα καθως οσο δεν σκοραρει τοσο μεγαλωνει η απογοητευση, η δικια του αλλα και η δικια μου…..


[url=http://img155.imageshack.us/i/mancityvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Ναι ρε ναι με 10 παικτες σχεδον σε ολο τον αγωνα ,και επιτελους ο ιταλος μας οδηγει σε μια τεραστια νικη με τα 2 προσωπικα του γκολ,επιτελους ξεμπουκωσε ωρα ηταν…
Αφου σου το ειπα φιλε Sokinv αυτό είναι το μεγαλο ΜΠΑΜ δεν χρειζομαστε κανεναν άλλο δεν στο ειπα?


05/11/2013 Champions League Group C 4η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Επιστροφη στα αστερια και συγκεκριμένα στην Γαλλiα για τον αγωνα με την Bordeaux και στον οποιο με νικη σημερα κλειδωνουμε την προκριση και ισως και την πρωτη θεση του ομιλου αναλογα με το αποτελεσμα του αλλου αγωνα….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ομορφα πραγματα για εμας σημερα ο ιταλος σκοραρε για δευτερο σερι ματς ο Gourcuff σκοραρε εναντια στην παλια του ομαδα και χαρη σε στην Timmisoara η οποια εκανε την τεραστια εκπληξη και επικρατησε της Inter κλειδωνουμε ανεξαρτητα από τι θα κανουμε στις δυο τελευταιες αγωνιστικες την πρωτη θεση του ομιλου….

09/11/2013 Premiership 12η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Μετα από μια πολύ ευχαριστη εβδομαδα για εμας υποδεχομαστε στην εδρα μας την ομαδα της Newcastle και θελουμε να την κλεισουμε όπως την ανοιξαμε με νικη….

[url=http://img686.imageshack.us/i/nottscovnewcastle.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Εστω και δυσκολα κατακτησαμε την νικη με σκορερ και παλι τον Paloshi που σιγα σιγα μετα από μια περιοδο αλογιστιας δειχνει ότι αρχιζει να βρισκει τον ευατο υου και εγω την ηρεμια μου…..

23/11/2013 Premiership 13η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Και παλι στην εδρα μας με αντιπαλο την Ηull αυτην τη φορα και αυτό που θελω είναι μια ευκολη νικη με πολλα γκολ που μας εχει λειψει φετος……

[url=http://img828.imageshack.us/i/nottscovhull.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Αυτό θα πει ευστοχια ρε μαγκες 4 σουτ σε ολο τον αγωνα και τα τεσσερα ειχαν καταληξη την εστια του αντιπαλου τερματοφυλακα αλλα και αυτή η Hull ρε παιδια πιτσαρια εγινε στα 4 άλλο ένα δωρο….χαχαχαχαχ


27/11/2013 Champions League Group C 5η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ταξιδι στο Μιλανο για να αντιμετωπισουμε την Inter σε ένα αδιαφορο παιχνιδι για εμας καθως εχουμε ηδη εξασφαλισει την προκριση και την πρωτη θεση αλλα όχι για τους Ιταλους που καιγονται για την νικη…Ποσο θα ηθελα να τους νικησουμε και να αφησουμε τον Mourinho στα κρυα του λουτρου,τουλαχιστον θα το προσπαθησω….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ενταξει το αποτελεσμα είναι καλο ο Mourinho δεν μιλιεται από τον θυμο του καθως πλεον κρεμεται από τα @ρχιδια μου καθως την τελευταια αγωνιστικη υποδεχομαι τους ρουμανους που βρισκονται στην δευτερη θεση του ομιλου!!!!!!!!!!! Και αν κατσω να χασω περνανε ότι και να κανουν οι άλλες δυο λετε να το κανω???????

30/11/2013 Premiership 14η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Εκτος εδρας αντιμετωπιζουμε σημερα την ομαδα της West Ham κανωντας μερικες αλλαγες καθως στην ομαδα υπαρχουν καποιοι που παραπονιουνται για τον ελαχιστο χρονο συμμετοχης τους ως τωρα, ε λοιπον να η ευκαιρεια να μου αποδειξουν ότι αξιζουν καλυτερης μεταχειρισης….

[url=http://img827.imageshack.us/i/westhamvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Αυτό είναι παιξαμε οσο χρειζοταν για να κερδισουμε και ναι μερικοι μου αποδειξαν ότι πρεπει να παρουν περισσοτερες ευκαιριες και από εδώ και περα θα τους τις δωσω.

Στα βραβεια του μηνα επεστρεψε όπως θα επρεπε και ειμαι πολύ χαρουμενος για αυτό ο…..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Αυτά είναι τα φυσιολογικα στανταρ του πώς να το κανουμε δηλαδη…..

03/12/2013 League Cup 5th Round

Image

Uploaded with ImageShack.us

Μπαινωντας στο Δεκεμβριο καλουμαστε να περασουμε από την εδρα της Hull ώστε να οδηγησουμε την ομαδα στον ημιτελικο της διοργανωσης για άλλη μια φορα και πιστευω ότι ευκολα η δυσκολα θα τα καταφερουμε……

Image

Uploaded with ImageShack.us

Αξιζουν πραγματικα συγχαρητιρια ο Ruddy και ο Van der viel σημερα και ένα μεγαλο ευχαριστω από τους φιλαθλους της Hull γιατι τα μ@λ@κισμεν@ σημερα κανανε ότι μπορουσαν για να την περασουν στον επομενο γυρο με τις γκελες του ιδιατερα από την πλευρα του Ολλανδου καναν παρτι τοσες ευκαιριες δεν πρεπει να εχουν κανει ολοκληρη την σεζον οι παικτες της Hull……
Εχω νευρα αλλα περιμενω την αντιπαλο στον ημιτελικο….

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ενταξει την Sunderland ηθελα αλλα ειμαι ο μονος που δεν πρεπει να εχω παραπονο από την τυχη……σωστα?


07/12/2013 Premiership 15η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Και τωρα στην εδρα μας με μια ιστορικη και συμπαθη σε εμενα προσωπικα ομαδα την Leeds που επεστρεψε εκει που ανηκει στην Premiership,αλλα σημερα υστυχως για εκεινη δεν χωρανε συμπαθεις μιας και μοναδικος στοχος σε όλα τα παιχνιδια είναι η νικη……

[url=http://img829.imageshack.us/i/nottscovleeds.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Τι να κανουμε ηταν μια από αυτές τις ημερες που απλως δεν ηθελε με τιποτα να μπει η μπαλα αφου φανταστειτε εω γκελαραμε στην εδρα μας οι οπαδοι μας ητα ευχαριστημενοι με το αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!

Βαθμολογια Premiership 15η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us


Πραγματικα η Liverpool φετος με εχει εντυπωσιασει είναι πολύ καλη και η μοναδικη ηττα που είναι από εμας,από ότι φαινεται μαζι θα παλεψουμε για τον τιτλο…..Αλλα δυστυχως άλλο είναι τα προβληματα δειτε…

Image

Uploaded with ImageShack.us

Είναι ανένδοτος θελει να φυγει λεει ο παλιομ@λ@κ@ς γιατι λεει δεν καλυπτουμε τις φιλοδοξιες του
ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Μα φυσικα αντε και στο δι@ολο που σε πηραμε και σε καναμε ανθρωπο ρε αχρηστε αν δεν μας θελεις μια δεν σε θελουμε δεκα αντε και γρηγορα να μας αδειαζεις την γωνια και γρηγορα εχει και αλλου πορτοκαλις όπως λενε και στο χωριο μου….

10/12/2013 Champions League Group C 6η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Τελευταια αγωνιστικη των ομιλων και αντιμετωπιζουμε την Timisoara και ειλικρινα για πρωτη φορα σκεφτομαι να κατσω να χασω ώστε να ολοκληρωθει η εκπληξη και να πεταξουμε τους γαλλους και τους υπεροπτες Ιταλους εκτος συνεχειας…Θα το κανω αραγε????????

Image

Uploaded with ImageShack.us

Το προσπαθησαν οι ρουμανοι και μερι το 70 ειχαν την προκριση στα χερια τους αλλα βλέπετε οι αναπληρωματικοι εστω και αργα ειχαν διαφορετικη αποψη και μεσα σε ένα 20 εβαλαν 3 γκολ και μου θυμησαν ότι δεν πρεπει να χανουμε για κανενα λογω αλλωστε ποιος ξερει ισως ξαναβρεθουμε με τους Ιταλους……και τοτε……

Τελικη βαθμολογια Champions League Group C

Image

Uploaded with ImageShack.us

Χαχαχαχαχαχαχα,ρε τι επαθε ο κακομοιρης ο special one xaxaxaxaxaxa πισω στην ιταλια για πιτσα PUTANESKA….XAXAXAXAXA

Mα καλα πλακα μου κανει πεστε μου πλακα μου κανει ο μαφιοζος…???????

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ειλικρινά δεν ξερω τι να κανω με την παρτη σιγουρα είναι ο ηγετης της αμυνας μου αλλα αυτή η αλλοπροσαλλη συμπεριφορα του με εχει φερει εκτος εαυτου….Λοιπον τωρα πραγματικα θελω την γνωμη σας ΜΕΝΕΙ Η ΦΕΥΓΕΙ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛ…..
-kwloxero
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μένει. Όμως άμα ξαναζητήσει transfer τότε τον μπ...ο
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο ιταλος εχει βαλθει να τρελανει κοσμο παιχταρας....Οσο για τον αμυντικο σου μενει μεχρι να φυγει...σου εχω και προταση για παιχτη που απλα δεν παιζεται στην αμυνα...Θα σου πω αν τον διωξεις :P
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sokinv wrote:Ο ιταλος εχει βαλθει να τρελανει κοσμο παιχταρας....Οσο για τον αμυντικο σου μενει μεχρι να φυγει...σου εχω και προταση για παιχτη που απλα δεν παιζεται στην αμυνα...Θα σου πω αν τον διωξεις :P
Για λεγε για λεγε.....
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xikerman wrote:
Sokinv wrote:Ο ιταλος εχει βαλθει να τρελανει κοσμο παιχταρας....Οσο για τον αμυντικο σου μενει μεχρι να φυγει...σου εχω και προταση για παιχτη που απλα δεν παιζεται στην αμυνα...Θα σου πω αν τον διωξεις :P
Για λεγε για λεγε.....
Zapata της udinese απιστευτος αμυντικος...(Αποψη μου)
Marios R
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 303
Joined: Wed Feb 06, 2008 9:40 pm
Football Manager της ομάδας: Crystal Palace
Αγαπημένη Ομάδα: Panionios,AS Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμένα όποτε με λέει παίκτης "σκέφτομαι να φύγω",τον στέλνω σπίτι του ανεπιστρεπτί.
Και ειδικά στην περίπτωσή σου που έφερες τη Νοττς μέχρις εδώ,δεν χρειάζεται να κρέμεσαι από τα καλαμαλίκια κανενός.Και να φύγει θα βρεις καλύτερο,είμαι σίγουρος.

Στα τσακίδια και μη πονοψυχάς.Xikerman είσαι.............
Image
Image
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

νομιζω πως δε χωρανε συναισθηματισμοι του τυπου:τι παπ@αρας ειναι αυτος? και τετοια...

αμα ειναι σε θεση να προσφερει τον κρατας χωρις δευτερη σκεψη...

ΕΚΤΟΣ κι αν φοβασαι οτι χαλαει το squad harmony...τοτε αντε γεια
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

προς θεού μην διώξεις bocchetti! παιχτάρα από τι λίγες!
αν τον διώξεις όμως πάρε zapata όπως είπε ο φίλος πιο πάνω! επίσης τσέκαρε και τον danny wilson! δεν ξέρω πως έχει εξελιχτεί στο σέιβ σου αλλά στο δικό μου είναι κορυφή!
danny wilson Κοίτα εδώ για περισσότερες πληροφορίες!
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
xikerman
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Sun Apr 26, 2009 12:30 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο
Αγαπημένη Ομάδα: pao-notts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

14/12/2013 Premiership 16η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Υποδεχομαστε στην εδρα μας την West Brom και δεν εχουμε περιθωρια για στραβοπατηματα αλλα στην εδρα μας το δωρακι το καναμε στην Leeds οποτε τελος τα δωρα για φετος……….

[url=http://img267.imageshack.us/i/nottscovwestbrom.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Ένα 12 λεπτο ηταν αρκετο για να καθαρισουμε το παιχνιδι αν και αυτος που είναι εκτος εαυτού είναι ο Paloshi καθως σημερα του ακυρωσαν 2 γκολ τα οποια ηταν πεντακαθαρα ως οφσαιντ……..
Οσο για την αποφαση μου για τον Ιταλο αμυντικο ηταν αυτή…

Image

Uploaded with ImageShack.us

Στο καλο και να μην μας γραφεις αχαριστε να εισαι σιγουρος ότι θα μετανιώσεις που μας γυρισες την πλατη…Φετος δεν προκειται να παρω αντικατασταστη και θα συνεχισω με τους αμυντικους που εχω προωθοντας στην πρωτη ομαδα τον

Image

Uploaded with ImageShack.us

Το ξερω ότι είναι ρισκο αλλα ο αμυντικος που εχω βαλει στο ματι εχει ηδη αγωνιστει φετος στο C.L και γιατι να τον παρω αφου ληγει σε 6 μηνες το συμβολαιο του και δεν θα χρειαστει ευρω να πληρωσω δεν είναι θεμα τσιγγουνιας αλλα θεμα εξυπναδας…..

17/12/2013 Premiership 17η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Δυσκολη εξοδος στο Λονδινο αντιμετωπιζοντας την τεταρτη της βαθμολογιας Arsenal και η ομαδα της Liverpool ελπιζει να μειωσει και άλλο την διαφορα από την κορυφη περιμενωντας στραβοπατημα μας σημερα..Ελπιζω να μη τους επαληθευσουμε….

[url=http://img821.imageshack.us/i/arsenalvnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Ειμαστα καταπληκτικοι ακομα και ο Βocchetti που σε λιγες μερες θα αποτελεσει παρελθον τα εδωσε όλα και σκοραρε στο τελευταιο παιχνιδι του με την φανελα της ομαδα μας,αν συνεχισουμε ετσι δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα…..


22/12/2013 Premiership 18η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Η καυτη πενταδα αγωνων που ξεκινησε με την Arsenal την προηγουμενη εβδομαδα συνεχιζεται και παλι στο λονδινο αντιμετωπιζοντας την ομαδα της Chelsea αυτην την φορα ελπιζωντα να επαναλαβουμε την προηγουμενη εμφανιση μας ελπιζω να απογοητευσουμε και παλι την Liverpool…..


[url=http://img62.imageshack.us/i/chelseavnottsco.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Κριμα ημουν τοσο κοντα σε ένα πολυτιμο τριποντο αλλα το λαθος του Βocchetti αυτην την φορα μας κοστισε και δεν μπορεσαμε να πετυχουμε ένα δευτερο γκολ που θα μας εδινε την νικη και το κακο είναι διπλο καθως η διαφορα μας με την Liverpool μειωνεται στους 3 ποντους και τα νεα που ερχονται από την Γενευη από την κληρωση του C.L με παγωσαν στο ακουσμα του αντιπαλου φαινεται ότι εστω και για πρωτη φορα η τυχη αποφασισε τωρα να μου γυρισει την πλατη…… :shock:

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ισως θα πρεπει να ξανασκεφτω το θεμα του αμυντικου Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Α…..


27/12/2013 Premiership 19η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Εντος εδρας αναμετρηση με την ομαδα της Everton και πρεπει σημερα να επιστρεψουμε στις νικες καθως τωρα δεν υπαρχει περιθωριο ουτε για έναν χαμενο βαθμο και μαλλον θα παρω αμυντικο καθως ο στοχος βρεθηκε και είναι και αγγλος,θα τσεκαριστει μαλιστα σημερα καθως παιζει στην ομαδα της σημερινης μας αντιπαλου……

[url=http://img833.imageshack.us/i/nottscoveverton.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Παλι καλα που γκελαρε και η Liverpool αλλιω ς πηγαιναμε για χαρακιρι όχι μονο δεν κερδισαμε αλλα το σημερινο παιχνιδι ειχε οντως πρωταγωνιστες τους 2 τερματοφυλακες καθως ηταν και οι 2 σκορερ :shock: για την αντιπαλη ομαδα ο καθενας αντιστoιχα,δεν μπορειτε να πειτε άλλη μια παγκοσμια πρωτοτυπια από τον Χikerman ετσι??????


29/12/2013 Premiership 20η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us[/URL

Δεν ξερω πως και δεν με νοιαζει κιολας είναι επιτακτικη αναγκη να κανουμε τα παντα για να κερδισουμε σημερα την Manchester United στην εδρα μας τριτη συνεχομενη γκελα είναι ανεπίτρεπτη και αυτό εδωσα να το καταλαβει η ομαδα αλλιως θα υπαρξει σημαντικο προβλημα…….

[url=http://img51.imageshack.us/i/nottscovmanutd.jpg/]Image


Uploaded with ImageShack.us

Εστω και στο τελος ευτυχως καταφεραμε και την λυγισαμε και ετσι παραμενουμε στην κορυφη εστω και για μια εβδομαδα ακομη……Τωρα ξεκινα η περιοδος των μεταγραφων και ισως κινηθούμε………Παντως δυστυχως ο Paloshi :cry: φετος κατά περιοδους εξαφανιζεται ρε γαμωτο……..

Βαθμολογια Premiership 20η αγωνιστικη

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ειπαμε φετος το πρωταθλημα είναι κουρσα για δυο……


Πρωτη του μηνα σημερα και ημερα περηφανιας για τον συλλογο σημερα καθως ο Paloshi σαρωσε σε όλα κυριολεκτικα σε όλα δειτε και θαυμαστε αυτόν τον υπερπαικτη…….

Image

Uploaded with ImageShack.us


Image

Uploaded with ImageShack.us


Image

Uploaded with ImageShack.us

Αντε αγορι μου παρε εμπρος και φετος σε παρακαλω ολος ο κοσμος σου ανηκει….
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Post Reply

Return to “Advanced”