Il capitano

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα
Post Reply
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η κλήρωση του Europa League μας φέρνει αντιμέτωπους με την Σκοτσέζικη Φόρκερ με το 1ο ματσ να γίνεται στη Σκωτία.
Το μυαλό όλων όμως είναι στη πρεμιέρα με την Τζένοα εκτός έδρας, εγώ σκέφτομαι το κάθε παιχνίδι γιατί η είσοδος μας στους ομίλους του Europa θα φέρει έσοδα και θα μπορέσουμε τον Ιανουάριο να ενισχυθούμε κι'άλλο.

Έτσι ήρθε και η εύκολη εκτός έδρας νίκη με 1-4
Image

Επίσης ανακοινώθηκε η επιστροφή ενός παλιού μας γνώριμου του Hector Tapia.
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήρθε η μεγάλη πρεμιέρα του πρωταθλήματος η ομάδα της Τζένοα, μπήκαμε σε ένα γήπεδο με 30.000 διψασμένους Γενοβέζους, σε μια γωνία του γηπέδου είδαμε περίπου 200 οπαδούς μας, οι οποίοι τραγουδούσαν από το 1ο λεπτό. Από αυτούς πήραμε δύναμη και δραπετεύσαμε με τους 3 βαθμούς της νίκης!

Οι οπαδοί μας!
Image

Είμασταν καλά διαβασμένοι,πειθαρχιμένοι και παθιασμένοι!Η Τζένοα μας υποτίμησε... του χτυπήσαμε στα ίσα!
Image
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bravo palsoshi παικτουραα


βαζε σε ενα ποστ τις συνεχειες και οχι 1-1 τα ματς για να φαινετε καλυτερα
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GrKiller wrote:bravo palsoshi παικτουραα


βαζε σε ενα ποστ τις συνεχειες και οχι 1-1 τα ματς για να φαινετε καλυτερα
Να ποστάρω τα ματσ ανα μήνα για να είναι πιο σημαζεμένα?
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι η ανα 5-6
αντε καλη συνεχεια
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η θετική πορεία συνεχίζεται, αναμενόμενη νίκη επί της Φολκερ στην έδρα μας με 3-2. Στην 11άδα ξεκινήσανε οι νεαροί Verratti,De Vitis,Traore. Οι αναπληρωματικοί δείξανε θέληση αλλά φάνηκε ότι τα νέα αποκτήματα δεν δέσανε μεταξύ τους.
Η Είσοδος στους ομίλους του Europa γέμισε τα ταμεία αλλά η κλήρωση μας φέρνει αντιμέτωπους με Leverkusen,Aston Villa,Slovan Liberec.
Image

Στον αγώνα με την Λάτσιο το σκορ είναι πλασματικό, οι Λατσιάλι έπρεπε να φάνε άλλα 2 γκολ τουλάχιστον! Οι Γκαλόπα,Μορον και Παλόσι είναι οι κινητήριοι μοχλοί.
Image

Ο μήνας Σεπτέμβριος θα είναι ιδιαίτερα δύσκολος, με 3 Derby Roma,Milan,Inter αντίστοιχα και με την Leverkusen εκτός έδρας!
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σου επεσαν μαζεμενα 3 ντερμπι??? σκατα

αντε καλη συνεχειαααααααα
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Σεπτέμβριος είναι ένας περίεργος μήνας, ευρωπαϊκό παιχνίδι, ο αγώνας με την Λεβερκούζεν ήταν εντελώς άδικος, κάναμε φάσεις και βάλαμε 1 γκολ, η Λεβερκούζεν με 5 σουτ έβαλε 3 γκολ. Δηλαδή έλεος!

100% δίκαιο το αποτέλεσμα...
Image

Πραγματικά πρώτη φορά ένιωσα τόσο γκαντέμης
Image

Έπρεπε να νικήσουμε, χάσαμε τα άχαστα. Η Μίλαν μόνο μακρυνα σουτ έκανε.
Image

Καλύτερη η Ιντερ αλλά όχι και για 3-0
Image

Εύκολη και άνετη νίκη, δεν απειληθήκαμε λεπτό αλλά χάσαμε τον Gallas για 3 εβδομάδες.
Image
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sosialistas wrote:Η θετική πορεία συνεχίζεται, αναμενόμενη νίκη επί της Φολκερ στην έδρα μας με 3-2. Στην 11άδα ξεκινήσανε οι νεαροί Verratti,De Vitis,Traore. Οι αναπληρωματικοί δείξανε θέληση αλλά φάνηκε ότι τα νέα αποκτήματα δεν δέσανε μεταξύ τους.
Η Είσοδος στους ομίλους του Europa γέμισε τα ταμεία αλλά η κλήρωση μας φέρνει αντιμέτωπους με Leverkusen,Aston Villa,Slovan Liberec.
Image

Στον αγώνα με την Λάτσιο το σκορ είναι πλασματικό, οι Λατσιάλι έπρεπε να φάνε άλλα 2 γκολ τουλάχιστον! Οι Γκαλόπα,Μορον και Παλόσι είναι οι κινητήριοι μοχλοί.
Image

Ο μήνας Σεπτέμβριος θα είναι ιδιαίτερα δύσκολος, με 3 Derby Roma,Milan,Inter αντίστοιχα και με την Leverkusen εκτός έδρας!
α ρε ματιας αμπελαιρας..τρομερο πουλεν
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

α ρε ματιας αμπελαιρας..τρομερο πουλεν
Όντως σταθερός και ιδιαίτερα φθηνός 75.000 συμβόλαιο για 3 χρόνια και τον αγόρασα μόλις 180Κ!!!

Ο οκτώβρης θα είναι ο μήνας της ανάκαμψης αναφώνησα στα αποδυτήρια μετά το ματσ με την Κίεβο και ήλπιζα να μην διαψευστώ. Είδα στα πρόσωπα των παικτών μου αισιοδοξία και πίστη, η Πάρμα είναι ιστορική ομάδα και πρέπει να την ανεβάσουμε ξανά ψηλά!

Μπορούσαμε να κάνουμε ένα σημαντικό βήμα πρόκρισης αλλά η τύχη μας γύρισε την πλάτη για άλλη μία φορά.
Image

Δεν παίξαμε άσχημα αλλά ο Τρεζεγκέ έκανε τον Γιώργη τον Κυριαζή χαζό, η απουσία του Gallas φάνηκε.
Image

Μεγάλη νίκη, μπορούσαμε να πετύχουμε κι'άλλα γκολ.

Image

Τα σχόλια είναι περιττά.

Image

Εντάξει αφού πήρε η Ουντινέζε Χ σε αυτό το ματσ ας ανάψουν μία Λαμπάδα όσο το Μπόι του Yiao Ming.
Image

Μου έχει σπάσει τα νεύρα ο Paloschi. Έχασε τα άχαστα και η απόδοση του? 4.8...
Image

Τι ανάκαμψη και κουραφέξαλα...! Πάλι έξω έπεσα στις προβλέψεις μου...

Χτυπάει το τηλέφωνο και είναι ο πρόεδρος

Καλησπέρα πρόεδρε.

Καλησπέρα Πάολο.

Προς τι το ευχάριστο τηλεφώνημα?

Ήθελα να σου πω ότι μεθαύριο στις 7 θα γευματίσουμε όλοι μαζί, το τεχνικό τιμ και η ομάδα θέλω να σας μιλήσω.

Έγινε πρόεδρε θα τα πούμε τότε. ΧΑΙΡΕ!

Ciao
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήρθε η ημέρα του γεύματος


Δώσαμε συνάντηση στο Parma Ristorante που βρίσκεται σε ένα προάστιο της πόλης. Είναι ότι πρέπει συνδυάζει το καλό φαγητό και την φιλική ατμόσφαιρα.

Image

Αφού μαζευτήκαμε όλοι και καθίσαμε σηκώθηκε ο πρόεδρος επάνω για να μας μιλήσει.


ΣΟΥΤ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ…


Αγαπητοί μου φίλοι σας κάλεσα απόψε εδώ για να σας δηλώσω την ευχαρίστηση μου για την μέχρι τώρα παρουσία της ομάδας. Μπορεί η βαθμολογική θέση που είμαστε (10η θέση) να μην είναι τόσο ενθαρυντική αλλά αν σκεφτείται ότι από τον 3ο έχουμε μόλις 4 βαθμούς, ενώ παράλληλα παίζουμε καλό ποδόσφαιρο, μου δίνει αισιοδοξία για την συνέχεια. Θέλω να δώσετε τον καλύτερο σας εαυτό και στη συνέχεια, επίσης θέλω να αναφερθώ σε κάποια οικονομικά ζητήματα.

Δημοσιεύματα κάνουν λόγο ότι η Ίντερ θέλει τον Zaccardo και είναι διατεθημένη να δαπανήσει 8εκ ευρώ για να τον αποκτήσει, ο σύλλογος μας δεν είναι πλούσιος παλεύουμε με αυτά που μας δίνει η ομοσπονδία από τις διακρίσεις , τις χορηγίες που βρίσκουμε, τα εισητήρια κτλ. Εμένα δεν με πειράζει να δώσουμε λεφτά για να αποκτήσουμε κάποιον παίκτη αλλά δεν μπορούμε να αντέξουμε πάνω από 4 μεγάλα συμβόλαια και είδη έχουμε 7 οπότε 3 θα πρέπει να αποχωρήσουν.

Πάολο έχεις αντίρρηση?

Αντίρρηση δεν θα έχω αρκεί να καλύψουμε τα κενά που θα προκύψουν με εξίσου καλούς παίκτες.

Εννοείται αυτό Πάολο αναλαμβάνεις την ενίσχυση 100% εσύ.

Έγινε..



Αφού ειπώθηκαν κάποια πράγματα ακόμα, δειπνήσαμε στη συνέχεια γεμάτοι προβληματισμό.
Εγώ πάντως είμαι της άποψης ότι όλοι πωλούνται και όλοι αγοράζονται, άλλωστε ο Zaccardo δεν είναι το στυλ δεξί μπακ που χρειάζομαι, δεν ανεβαίνει συχνά και δεν έχει και καλή σέντρα. Επίσης θέλω να ρίξω το μ.ο ηλικίας και να φέρω νέους ποδοσφαιριστές και εκτός αυτού θέλω να «θάψω» τις βεντέτες, στην ομάδα μου θέλω ποδοσφαιριστές πειθαρχημένους και όχι με έπαρση.
Προς το παρόν ας επικεντρωθούμε ξανά στους αγώνες που έρχονται άλλωστε ο Ιανουάριος αργεί.


Αν και είχαμε τον έλεγχο του αγώνα και κάναμε πολλές ευκαιρίες κερδίσαμε με 2 πέναλτυ!
Image

Δύσκολο παιχνίδι,η νίκη ήταν μισή πρόκριση.

Image

Derby με "μισητό αντίπαλο" κερδίσαμε δύσκολα σε ένα πολύ κακό παιχνίδι
Image

Δύσκολη εκτός έδρας νίκη στην τραυματίστηκε ο Gallas για 6 μέρες.
Image

Ένα καλό ματσ που διατηρήσαμε το control του παιχνιδιού από την αρχή
Image

Αυτός είναι ο μήνας της ανάκαμψης! Άργησε αλλά ήρθε και είμαστε στην 6η θέση!!! -kavala -nani -gioupi -doublekiss
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι σπίτι και κοιτιέμαι στον καθρέφτη…

Φτου σου αγόρι μου… Φτου σου μοντέλο μου… Ηγέτη μου… Παρά της κακουχίες σου καλά κρατιέσαι…
Πήρα τα σαπάκια και τους έκανα ομάδα, ρε άμα έχεις εμπειρίες από ΤΣΟΥ ΛΟΥ με τελικούς και τρόπαια πετυχαίνεις…
Χαζούλη Μπερλουσκόνι που δεν ήθελες εμένα για προπονητή… είδαμε και τον αλέγκρι… επειδή είσαι 1ος νομίζεις θα πάρεις πρωτάθλημα χο χο χο χο…

Σκεφτείτε το γέλιο με σατανικό στυλ στη ταράτσα ενός ουρανοξύστη μέσα στην καταιγίδα!

(Επιστροφή στην ποδοσφαιρική πραγματικότητα)

Το επόμενο ματς μας είναι με την Λεβερκούζεν εντός έδρας, εάν κερδίσουμε περάσαμε στον επόμενο γύρω του Europa League, χρειαζόμαστε την νίκη – πρόκριση για λόγους ψυχολογίας.

Μπήκαμε ψυχωμένοι, το 4-1 αντικατοπτρίζει πλήρως τον αγώνα!
Image

Ξεκινήσαμε φουλ επιθετικά και το πληρώσαμε και το θέμα είναι ότι με την Φιορεντινα είμαστε μαζί στη βαθμολογία.

Image

Χάσαμε και αποκλειστήκαμε από το κύπελλο, ίσως να είναι και καλύτερα, δεν θα αντέχαμε 3 θεσμούς.
Image

Εύκολη νίκη αν και με 10 παίκτες, η Νάπολι δεν απείλησε ούτε λεπτό, έκανε 5 σουτ σε όλο το παιχνίδι.
Image

Καθαρά δικό μου λάθος το αποτέλεσμα, ενώ είμασταν από το 12 με 10 παίκτες και κερδίζαμε, δεν έβγαλα επιθετικό για να βάλω αμυντικό και μας πετάξανε 3 μπαλάκια και ησυχάσαμε.

Image


Σε διαδικαστικού χαρακτήρα παιχνίδι με την Άστο Βίλλα χάσαμε 3-0 αλλά ξεκουράσαμε παίκτες(Δεν υπήρχε λόγος να το ποστάρο δεν είχα ουσία)

Χτυπάει το τηλέφωνο…

Παρακαλώ.
Καλησπέρα κ.Μαλντίνι.
Καλησπέρα κύριε μου.
Σας καλώ εκμέρους του προέδρου της Ίντερ για το θέμα του Zaccardo και σας λέμε ότι είμαστε σύμφωνοι στα 8εκ ευρώ που ζητάτε.
Ωραία ας προχωρήσουμε τις διαδικασίες.


H Parma ανακοινώνει την μετακίνηση του Cristian Zaccardo στην ομάδα της Ίντερ. Ευχαριστούμε τον παίκτη για την προσφορά του και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του.


2.600.000 συμβόλαιο είχε για 3 χρόνια… Πολύ μεγάλο… Δεν υπάρχει λόγος να δαπανούμε τόσα χρήματα για δεξί μπακ 28 χρονών.

Ώρα για μεταγραφές λοιπόν, μας ζητάνε πολλούς παίκτες και όντως κάποιοι θα φύγουν αλλά θα έρθουν καλύτεροι για να κάνει η ομάδα πρωταθλητισμό χωρίς τρελά συμβόλαια!


Φύγανε
Image

Ήρθανε
Image

Τα χρήματα του Zaccardo δόθηκαν για την απόκτηση του Van Der Wiel ο οποίος για 3 χρόνια θα παίρνει 1.300.000 αντί για 2.600.000 που έπαιρνε o Zaccardo. Είναι ελπιδοφόρος και το πουλέν μου!
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος φίλε,τέλεια οικονομική διαχείρηση και έξυπνες-ελπιδοφόρες μεταγραφές.

Δεν περίμενα να πας τόσο καλά για να πω την αλήθεια αλλά με ξάφνιασες!

Πάμε μωρή Πάρμα!!!!!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paixtaras wrote:Ωραίος φίλε,τέλεια οικονομική διαχείρηση και έξυπνες-ελπιδοφόρες μεταγραφές.

Δεν περίμενα να πας τόσο καλά για να πω την αλήθεια αλλά με ξάφνιασες!

Πάμε μωρή Πάρμα!!!!!

Να σαι καλά μεγάλε!!! Ελπίζω να συνεχιστεί στον 2ο γύρω ξεκινάω με 3 ντέρμπυ πάλι!!! Αν ανταπεξέλθω ίσως να αγγίξω το όνειρο του Champions League!



H βαθμολογία σε 19 αγώνες
Image
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
User avatar
sosialistas
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Sun Aug 08, 2010 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Parma
Αγαπημένη Ομάδα: ΗΡΑΚΛΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

9π.μ πω… στις 10 έχω προπόνηση ποιος πάει….? Πρέπει να γνωριστώ με τους νέους παίκτες και αυτοί μεταξύ τους… πφφφ…. Τι να γνωρίσουν? Ποιος δεν ξέρει το ίνδαλμα του, ΤΟΝ ΠΑΟΛΟ ΜΑΛΝΤΙΝΙ?!?!?!

Μετά από 30 λεπτά στα αποδυτήρια

Καλημέρα….

Καλωσορίζω τους νέους παίκτες., στην ομάδα και ελπίζω σε μια καλή συνεργασία.

Η Πάρμα είναι ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό και σας θέλω όλους να σταθείτε το ύψος των περιστάσεων. Έχουμε μεγάλους παίκτες αλλά δεν έχουμε βεντέτες… Θα παίζουν πάντα οι καλύτεροι και να ξέρετε ότι δεν θα μπω εμπόδιο σε κανέναν σας σε περίπτωση που θα θέλετε μεταγραφή, όλα πωλούνται και όλα αγοράζονται.



Ειδικά ο Van Der Wiel λόγω ηλικίας ψάρωσε…WA HA HA HA HA!!
Έσκασε και στο γήπεδο μετά από λίγο ο πρόεδρος.



Hi chief!
Hi supermarket
Ψώνιο εγώ?
Κάτι ψηλά ναι…
Ε οκ και τι πειράζει?
Τίποτα , άκου εδώ τώρα , ο τύπος μας θεωρεί φούσκα η οποία σύντομα θα ξεφουσκώσει.
Δηλαδή πρόεδρε?
Θέλω να τους το βουλώσεις και να δείξεις ότι η Πάρμα ήταν είναι και θα είναι μεγάλη και ότι είναι ζήτημα χρόνου να πρωταγωνιστήσει ξανά!!!
Πως όμως?
Πάτησε Μίλαν, Ρόμα, Ϊντερ, Φιορεντίνα και από εμένα θα έχεις ότι θέλεις.
Δύσκολο πρόεδρε αυτό, όσο έχει ο Πίρλο και ο Μπύρας(Ροναλντίνιο) έχει όλη η ομάδα μας.
Και? ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΦΕΤΖΗ ΤΟΝ ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ?
ΟΧΙ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΟΧΙ!(πω… τι παπαριές άλλο θα πω, θα μας σκίσουν…)
Έτσι!
Οκ η Μίλαν αλλά η Ίντερ?
Θα χάσουμε από ομάδα που στην επίθεση έχει Μαύρους? Οι μαύροι φοβούνται τα δίχτυα… Είναι μέσα στο DNA τους ακόμα όταν τους κυνηγούσαν οι έποικοι…
ΣΩΣΤΑ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ!!(ο Εττο με 40 γκολ στην Βαρκελώνη το φοβάται το δίχτυ…) Την Ρόμα αρχηγέ?
Ποια Ρόμα ρε αγόρι μου? Με το Junkie μπροστά και τον Τότι τον Ρόμποκοπ?
Θα τους πατήσουμε Αρχηγέ μας και αυτούς…!
Για την Φιορεντίνα και την Γιουβε δεν μιλάω καν, απαξιώ...
Και αυτούς αρχηγέ μας… πρέπει να φύγω όμως CHIEF!
See you around! Remember Paolo… You are the only Legend!
:O

Έφυγα τρέχοντας αυτός ξέφυγε… με βλέπω απολημένο μετά τα Derby με Μίλαν, Ίντερ, Ρόμα…


Εύκολη νίκη, μπήκαμε σοβαροί και πειθαρχημένοι

Image

Η Σαμπντόρια αν και είναι πολύ χαμηλά στη βαθμολογία μας δυσκόλεψε ιδιαίτερα...

Image

Η απόλυτη ολοκλήρωση του ποδοσφαίρου, το 6-0 τα λέει όλα!
Image

Μεγάλο παιχνίδι από τους παίκτες, μπήκαμε για 1 μόνο αποτέλεσμα και το πήραμε.

Image

Μεγάλη νίκη, τώρα η σειρά της Μίλαν και της Ίντερ!!!
Image

Έχω πάθει πλάκα με τους Paloschi και Verratti, o ένας 17 ο άλλος 19 και είναι όλη η ομάδα, στο 4-5-1 με 10άρι Verrati και Paloschi Φορ γίνεται απίστευτο το παιχνίδι!
------>viewtopic.php?f=222&t=30358&start=15<-----
Συμμετάσχετε και εσείς στην Ιστορία μου!!! IL CAPITANO!!!
Post Reply

Return to “Novice”