P.A.O taktiki

Post Reply
Spikydeath
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sat Apr 03, 2010 2:22 am
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή 2005
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος
Status: 500 χιλιαρικα το χρονο? Που νομιζεις οτι ηρθες ρε φιλε.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαιρετε, ξεκινησα με παναθηναικο πρωταθληματακι σημερα και εχω μεγαλο προβλημα με την τακτικη. Ο πολυαγαπημενος μου βοηθος Ρικαρντο Μονιζ επι 4-5 συνεχομενα παιχνιδια στο φιντμπακ γκρινιαζει πως ο ενας δε μπορει το τεμπο ο αλλος δε μπορει να κλεινει προς τα κατω.. ο αλλος αλλο.. Κατι πρεπει να κανουμε γιαυτο... Χρησιμοποιω 2 τακτικες συνηθως : 4-2-2-2 στην επιθεση (με οβερλουντ,πιεση προς τα πανω και να παιζουν την μπαλα μπροστα με καρφωτες πασουλες στην περιοχη. και 4-3-2-1 στην αμυνα..
Εχω για φτερα δεξια Νινη/Ντ'αλεσαντρο αριστερα Ντι Μαρια/λετο και επιθεση σισσε και ρουκα.. Κεντρο εχω κατσου και ζιλμπερτο . Ο σιλβα παιζει ποτε ανκορ μαν ποτε πλειμεικερ.. Γενικα εχω στησει μια καλη επιθετικη ομαδουλα και εχω πισω και τον Οταμεντι παιδι θαυμα για κεντρικος αμυντικος.. Θελω βοηθεια σχετικα με το τι τακτικη να παιξω για να βγαζω σιγουρα και ευκολα γκολ χωρις παραλληλα να χρειαζεται να τρωω τα ιδια . Οπως και επισης οταν παιζω με την Μπαγερν στην εδρα μου να μην τρωω 3 γκολακια και σπιτι ενω εχω αποκλεισει την ατλετικο στα προκριματικα.. Ευχαριστω.. Σορρυ για το κουραστικο κειμενο..
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”