4-2-2-2 by p@ok@r@s

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΔΙΑΤΑΞΗ

Image



TEAM INSTRUCTIONS

Image



PERSONAL INSTRUCTIONS
Spoiler: show
GK

Image


DC

Image


WB

Image


DMC

Image


W

Image


ST

Image


Αυτη η τακτικη βασιζεται κυριως στην κατοχη της μπαλας, η οποια ομως απ οτι εχω παρατηρησει ερχεται σε εμφανη βαθμο μονο αφοτου περασουν καποιοι μηνες μεσα στη σεζον. Ποσοι μηνες ακριβως, εξαρταται απο την ποιοτητα αλλα και το δεσιμο των παικτων. Την εχω δοκιμασει μονο στον ΠΑΟΚ και μονο με το Πατς 10.2.0.

Οσων αφορα τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα των παικτων ανα θεση:

GK: Τα γνωστα.

WB: Κυριως επιθετικα χαρισματα, αν και δεν πρεπει να ειναι εντελως αδιαφορος στην αμυνα.

DC: Αν υπαρχει η δυνατοτητα, καλο θα ηταν ο ενας απο τους δυο να εχει καλα mental και να εχει duty->cover και ο αλλος να εχει καλα physical και tecnical ωστε να μαρκαρει τον αντιπαλο σταρ επιθετικο. Αλλα και ετσι να μην ειναι δεν υπαρχει ιδιαιτερο προβλημα, μια χαρα βγαινει το συστημα.

DMC: Το σημαντικοτερο ειναι να ειναι καλοι αμυντικα. Μια καθετη ομως πρεπει να την εχουνε, μην ειναι και εντελως παρταλοι απ το κεντρο και μπροστα.

W: Τα γνωστα και εδω. Γρηγοροι, ντριμπλερ, δημιουργικοι... Το τελειωμα δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ, ο ρολος τους ειναι ουτως η αλλως πιο πολυ δημιουργικος.

ST: Εγω χρησιμοποιω δυο advanced forward γιατι εχω παρατηρησει οτι ετσι σκοραρουν πιο συχνα οι συγκεκριμενοι παικτες που εχω. Δεν φανταζομαι ομως αυτο να ειναι απολυτο. Καθε παικτης ανταποκρινεται καλυτερα με εναν συγκεκριμενο ρολο.



Και το ροστερ μου στις αρχες της 4ης χρονιας, για να δειτε τι ειδους παικτες εχω:
Spoiler: show
Image


Και τα αποτελεσματα μου στο πρωταθλημα τις 3 πρωτες χρονιες:
Spoiler: show
2009-2010

Image


2010-2011

Image


2011-2012

Image


DOWNLOAD LINK

http://www.filefront.com/15260715/4-2-2 ... 012%29.tac
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”