3-1-2-3-1 (Ροδα Τσαντα Και Κοπανα(για Αγγλια)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτη τη τακτικη χρησιμοποιω στην ιστορια μου ΡΟΔΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ (ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ) και τα παω εξαιρετικα



Image
Image
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Solo Mango

Image
CrazyAnt
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Tue Feb 05, 2008 11:44 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραια!
Επιτελους καποια τακτικη με 3 στοπερ.Μπορεις να δωσεις και τα αποτελεσματα σου μεχρι στιγμης?

Σε καθε μανατζερ,μετα απο την τριτη-τεταρτη χρονια,ξεκιναω και παιζω με 3 στοπερ (καταργω τα μπακ :D ) και αναλογως πως το ροστερ (ποιους θελω να κρατησω ή οχι) αλλα και το πως συμπεριφερεται αμυντικα,επιλεγω αν θα εχω 1 ή 2 επιθετικους και αν θα εχω Αμυντικο χαφ ή 10αρι.

Η δικη σου ειναι πολυ κοντα σε μια απο τις επιλογες μου κοινως και εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι αποτελεσματα εχει.Γιατι ακομα δεν εχω φτασει στην 3η-4η χρονια σε κανενα σειβ μου και δεν εχω κανει ακομα την αλλαγη.

Περιμενω τα αποτελεσματα της τακτικης με ενδιαφερον.
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CrazyAnt wrote:Ωραια!
Επιτελους καποια τακτικη με 3 στοπερ.Μπορεις να δωσεις και τα αποτελεσματα σου μεχρι στιγμης?

Σε καθε μανατζερ,μετα απο την τριτη-τεταρτη χρονια,ξεκιναω και παιζω με 3 στοπερ (καταργω τα μπακ :D ) και αναλογως πως το ροστερ (ποιους θελω να κρατησω ή οχι) αλλα και το πως συμπεριφερεται αμυντικα,επιλεγω αν θα εχω 1 ή 2 επιθετικους και αν θα εχω Αμυντικο χαφ ή 10αρι.

Η δικη σου ειναι πολυ κοντα σε μια απο τις επιλογες μου κοινως και εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι αποτελεσματα εχει.Γιατι ακομα δεν εχω φτασει στην 3η-4η χρονια σε κανενα σειβ μου και δεν εχω κανει ακομα την αλλαγη.

Περιμενω τα αποτελεσματα της τακτικης με ενδιαφερον.
Πρωτα απ'ολα ευχαριστω για τα καλα σου λογια
Τωρα επειδη ψηλοβαριεμαι να βαλω αποτελεσματα μπες και διαβασε την ιστορια σε αυτο το λινκ
viewtopic.php?f=222&t=28010
το χρησιμοποιω απο την μερα που ημουν στη coca-cola league2 μεχρι τη μερα της coca-cola championship
Solo Mango

Image
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Δεν ξέρω πως αποδίδει,αλλά από το σσ φαίνεται να έχει τεράστια προβλήματα από τα άκρα!
kostasmak
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Mon Dec 24, 2007 4:14 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Tottenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλή τακτική την εφάρμοσα στην Νότιχαμ Φόρεστ και φυσάει η ομάδα.Πάμε φουλ για άνοδο. -ypoklinomai
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαιρομαι που σε βοηθησε...Μπορεις να βαλεις ss για να δουμε πως τα πηγες;
Solo Mango

Image
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”