Κολλαει στο processing.....

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
argiris1973
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Nov 02, 2009 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους,

εχω το αυθεντικο παιχνιδι στα windows 7, εγκατασταση μεσω steam, εχω τρεξει κανονικα το patch3 και εχω φτασει με ενα save μου τον Δεκεμβριο του 2013.

Οταν πατω continue και παει να ξεκινησει κολλαει παντα στο processing. Η γραμμη του μενει αδεια και δεν με αφηνει φυσικα να πατησω κανενα αλλο κουμπι. Καθε φορα κλεινω το προγραμμα με Ctrl+Alt+Delete και το ξαναφορτωνω και καθε φορα τα ιδια. Οταν ξαναμπαινω στο παιχνιδι μπορω να παω σε καθε τομεα του, στην ομαδα, στην τακτικη, παντου..... αλλα μολις πατησω το continue παντα κολλαει στο processing.

Παιζει να εχει κρασαρει το αρχειο και να εχουν χαθει ολα οσα εκανα η μπορει η ολη φαση να διορθωθει? Ενταξει εχω ενα δευτερο save κανενα οκταμηνο πιο πριν (Μαρτιος 2013 δηλαδη) αλλα μετεπειτα πηρα Τσαμπιονς Λιγκ, αγορασα παικτες που πριν δεν καταδεχονταν να ερθουν στην ομαδα μου και ψιλοξενερωνω αν τα εχω χασει ολα αυτα.

Ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Δοκίμασε να περάσεις την ημερομηνία με holiday.
argiris1973
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Nov 02, 2009 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Δοκίμασε να περάσεις την ημερομηνία με holiday.
Ευχαριστω πολυ φιλε μου, θα το δοκιμασω
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”