Steam: Χάθηκε η γραμματοσειρά

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
lavezzi7
Amateur
Amateur
Posts: 105
Joined: Sat Nov 22, 2008 12:32 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά αυτό που συμβαίνει είναι ανεξήγητο δεν γίνεται...έχω χάσει τα λόγια μου πλέον... :( :( :(

Καταρχής να πω ότι και το FM και τα windows vista είναι αυθεντικά.Παίζω FM (εγκατάσταση μέσω steam κανονικά μιας και μόνο έτσι γίνεται στα vista) από τον Οκτώβρη και μετά που βγήκε.Μέχρι να βγει το τελευταίο πατς δεν υπήρχε πρόβλημα αλλά από την στιγμή που έκανε update χάθηκε η γραμματοσειρά ... :shock: :( :( :( .Μου βγάζει μόνο τα κουτάκια αλλά από γράμματα τίποτα... -kitrinh .Βέβαια το manager έπαιζε κανονικά αλλά αυτό με το steam ήταν κουραστικό και ετσι αποφάσισα να το διορθώσω... -toixos2 .

Πήγα λοιπόν και κάνω uninstall μόνο το steam με την ελπίδα με την νέα εγκατάσταση να φτιάξει...μάταια όμως :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει και πλέον δημιουργήθηκε ένα ακόμα μεγαλύτερο!Δεν μπορώ να παίξω FM... :cry: :cry: :cry: :cry:

Ρε παιδιά Βοήθεια δεν ξέρω τι να κάνω σας παρακαλώ δεν μπορώ χωρίς Fm ...και μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι,,, :cry: :cry: :cry: :cry:

Κοιτάχτε τι μου βγάζει... -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2

Image

Uploaded with ImageShack.us

Πατάω στο πάνω το username μου και από κάτω το password μου αλλά τίποτα...πρέπει να φτιάξω νέο account για το steam -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh και αν ναι πως?Αφού η γραμματοσειρά δεν φαίνεται... :cry:

Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει... :(
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Κάνε reinstall το Steam client και ξαναδοκίμασε.

Και μην ποστάρεις σε άλλα, άκυρα τόπικ.
lavezzi7
Amateur
Amateur
Posts: 105
Joined: Sat Nov 22, 2008 12:32 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Κάνε reinstall το Steam client και ξαναδοκίμασε.

Και μην ποστάρεις σε άλλα, άκυρα τόπικ.
Το κάνω και το ξανακάνω αλλά τίποτα... :cry: :cry: :cry:

Σόρρυ φίλε αλλά δεν είμαι σε καλή κατάσταση... :(
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”