θελω να συνεχισω ενα load game σε αλλον υπολογιστη

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
jimbakl
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Wed Jun 17, 2009 7:50 pm
Football Manager της ομάδας: arsenal/argentina
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Location: αραχωβα βοιωτιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα, επαιζα με την αρσεναλ στο λαπτοπ μου και επειδη ειμαι στο 2015 εχει αρχισει να κολλαει οταν κανω save game, εγκατεστησα το παιχνιδι στον σταθερο μου υπολογιστη που ειναι πιο δυνατος, τι πρεπει να κανω ετσι ωστε να μπορεσω να συνεχισω το παιχιδι και σε αυτο τον υπολογιστη???
Image
Image
Image
Image
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

copy-paste το save game στον νέο pc
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
Kostas1993
Banned
Banned
Posts: 1757
Joined: Sat Aug 09, 2008 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: Ντεν παιζω μανατζερ
Αγαπημένη Ομάδα: Sunderland,Bayern Munchen,QPR
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να έχεις το ίδιο πατς στο οποίο έπαιζες κ να μεταφέρεις το σέιβ στον άλλο υπολογιστή με ένα στικάκι.Το σέιβ βρίσκεται Τα Έγγραφά μου/Sports Interactive/Football Manager 2010/games/
Image

Image
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Το να εχεις το ιδιο πατς ειναι σιγουρα απαριατητο?Εγω σε παλαιοτερα μανατζερ επαιζα συχνα save πιο προσφατου πατς σε εγκατεστημενο παλαιοτερο πατς(ηθελα να συνδιασω τα ροστερ του νεου πατς με το bug να παιρνεις παραπανω feeder clubs)
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πρέπει να έχεις το ίδιο πατς :wink:
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”