ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
antonis_athens
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Mar 30, 2009 5:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΙΩΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΕ WINDOWS VISTA ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΤΑ. ΣΠΑΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ . ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΟΛΛΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ UPDATE . ΚΑΡΤΑ DIRECT X . ΤΑ ΠΑΝΤΑ......hELP ME..............
Last edited by antonis_athens on Sat Dec 05, 2009 9:19 pm, edited 1 time in total.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Πρωτα απο ολα καλως ηρθες...

Αλλαξε τον τιτλο σε κατι πιο περιγραφικο και μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις...

Επειτα εχεις και αλλα προγραμματα ανοικτα?Μηπως εχεις λιγη Ram?
antonis_athens
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Mar 30, 2009 5:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αδερφε , εχω 4GB ram . την ωρα του αγωνα παρακολουθω (διαχειριση εργασιων) και βρισκεται κοντα στα 2GB. μονο το ιντερνετ εχω ανοικτο. Thanks
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Mε ποιο patch παίζεις;
Thijs Libregts
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 531
Joined: Wed Nov 22, 2006 9:30 am
Football Manager της ομάδας: Αστέρας Τρίπολης
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Veni Vidi Vici
Location: Κυψέλη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωχ, κάτι μου θυμίζει αυτό...

Άν παίζεις με το 10.2, να παίζεις πάντα σε windowed mode και πριν αρχίσει το 3D match να κάνεις minimize το παράθυρο του FM.
Αυτό "ξεπλένει" τη μνήμη και δεν πλησιάζει τόσο στα 2 GB που είναι ΤΟ ΟΡΙΟ για 32bit εφαρμογές.

Αν δεν παίζεις με το 10.2, βάλτο αμέσως!
Μηχανολόγος Μηχανικός
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”