Duplicate cd key .

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
Angelosz
Indispensible
Indispensible
Posts: 1871
Joined: Sat Feb 17, 2007 12:46 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,At.Madrid
Status: Waiting and waiting...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά το έκανα install μέσω steam αλλά ξέχασα να κάνω Logout από τον λογαριασμό που είχα ήδη μέσα στο Pc γιατί δεν ήταν δικός μου και τώρα μου λέει πως έχω κάνει duplicate το cd key. Υπάρχει ρε γαμώτο κάποιος τρόπος να καταργήσω το ένα cd key που δεν είναι στο δικό μου steam account για να το κάνω install σαν άνθρωπος?Δηλαδή έλεος..
Είμαι τεράστιος , είμαι ουρανός , είμαι ο ένας ο σπουδαίος ο λατρεμένος
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Όταν το κάνεις uninstall, σε ρωτάει αν θες να "καταργήσεις" την άδεια, οπότε κάνεις ένα reinstall και είσαι οκ.
Angelosz
Indispensible
Indispensible
Posts: 1871
Joined: Sat Feb 17, 2007 12:46 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,At.Madrid
Status: Waiting and waiting...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Α , οκ γιατί προσπάθησα κάνοντας στο steam delete local content αλλα λογικά αυτό δε θα ναι uninstall του steam version , γιατί εγώ έκατσα και το έκανα install και με τους 2 τρόπους αφού δε πήγε στο δικό μου steam account . Anyway θα προσπαθήσω τώρα για να δω , thx :-D
Είμαι τεράστιος , είμαι ουρανός , είμαι ο ένας ο σπουδαίος ο λατρεμένος
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”