Πρόβλημα με αποτελέσματα... Helppp!!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
s3niOr
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Oct 25, 2007 9:25 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το ζήτημα έχει προκύψει τον τελευταίο καιρό. Ενώ ξεκινάω μια καριέρα και όλα προχωράνε κανονικά, ξαφνικά αρχίζει να μου εμφανίζει άσχετα αποτελέσματα(αποτελέσματα reserve και U20 των χωρών που έχω ανοιχτές) τα οποία καθυστερούν απελπιστικά το παιχνίδι -toixos2 . Έψαξα στο στο manage subscriptions μήπως κατα λάθος είχα προσθέσει U20 των χωρών που έχω ανοίξει στο παιχνίδι ή τα αποτελέσματα των reserve ομάδων αλλά δεν υπάρχει κάτι. Όλα κανονικά εκει. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Thijs Libregts
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 531
Joined: Wed Nov 22, 2006 9:30 am
Football Manager της ομάδας: Αστέρας Τρίπολης
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Veni Vidi Vici
Location: Κυψέλη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να κοιτάξεις το detail level. Εκεί, δες ποιές από τις διοργανώσεις U20 κλπ είναι ρυθμισμένες σε full detail.
Άλλαξέ τες σε none και θα ησυχάσεις από αυτά τα αποτελέσματα.
Μηχανολόγος Μηχανικός
Post Reply

Return to “Bugs”