[Bug] Δεν μπαίνουν τα λεφτα από τα φιλικα

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
apxwvgr
Amateur
Amateur
Posts: 144
Joined: Sun Mar 23, 2008 7:07 pm
Football Manager της ομάδας: Cardiff City
Αγαπημένη Ομάδα: Panileiakos, olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το είχα γραψει στην γενικη συζητηση.

ολες τις χρονιες παντα κανω μονο φιλικα εκτος γιατι η ομαδα ειναι μικρη και δεν εχω πολλες πηγες εισοδων. παρατηρώ οτι τα εσοδα από τα φιλικά δεν μπαίνουν ποτε στα ταμεία. το κοιταζω την στιγμή που δεχονται τα φιλικα τιποτα. όταν γίνονται τα φιλικα πάλι τιποτα. ακομα και στο τελος της καθε σεζον δεν μπαίνουν τα λεφτα....

το θεωρω σημαντικο bug γιατι τα εσοδα απο τα φιλικα συνηθως ειναι 2-3 εκ ενω τα εσοδα μου γενικα ειναι 7εκ και τα εξοδα μου 10εκ. Θα ηταν μεγαλη ανασα για την ομαδα αν μπαιναν τα λεφτα...
Η ιστορία μου με την Cardiff City -->> Πάμε για Premiership!!!!!
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Paidia xilia signomi alla den xero pos na valo ellinika sto pc. (windows vista bussiness apo eksoteriko an xerei kapoios ti na kano as mou pei) File mou exo tin apantisi sto provlima sou. Lefta i omada vgazei sta Home friendly matches ego protino cup gia poio polla esoda. Ta posa 8a vgaleis einai auto to fee pou leei. kai meta apo kato sou leei kai posa tha vgalei i omada. Prosopika ego se preseason me R.Madrid kai ekana 2 cup kai evgala 10m Euro se mia vdomada...
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
nekrothaftis
Amateur
Amateur
Posts: 116
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:27 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑ
Status: γιατρέ εχω πρόβλημα τα βλέπω ολα πράσιναααααααα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apxwvgr wrote:το είχα γραψει στην γενικη συζητηση.

ολες τις χρονιες παντα κανω μονο φιλικα εκτος γιατι η ομαδα ειναι μικρη και δεν εχω πολλες πηγες εισοδων. παρατηρώ οτι τα εσοδα από τα φιλικά δεν μπαίνουν ποτε στα ταμεία. το κοιταζω την στιγμή που δεχονται τα φιλικα τιποτα. όταν γίνονται τα φιλικα πάλι τιποτα. ακομα και στο τελος της καθε σεζον δεν μπαίνουν τα λεφτα....

το θεωρω σημαντικο bug γιατι τα εσοδα απο τα φιλικα συνηθως ειναι 2-3 εκ ενω τα εσοδα μου γενικα ειναι 7εκ και τα εξοδα μου 10εκ. Θα ηταν μεγαλη ανασα για την ομαδα αν μπαιναν τα λεφτα...
σού είχα απαντήσει και πρίν.. καταρχήν δοκίμασες με νέο save?
να προτιμάς home αγώνες με ομάδες όσο το δυνατόν πιο κοντά στην χώρα που είσαι
Post Reply

Return to “Bugs”