Ελληνική μετάφραση κατά την διάρκεια του αγώνα FM2010!

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13272
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Δεν αλλάζει κάτι στα Windows 7, ισχύουν τα ίδια path και folders.

Κι εγώ Windows 7 έχω και παίζει κανονικά.
ivann
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Nov 07, 2006 12:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο ρε φιλε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ αψογη δουλεια...αλλαξε πλεον η οψη του παιχνιδιου κ με το αναλογο σκιν καθεσε κ ΛΙΩΝΕΙΣ ...αντε παλι για χωρισμο παμε γιορτινες μερες :PPP
jk313
Trialist
Trialist
Posts: 88
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:09 pm
Status: Θέλω να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι να περιμένω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
Location: Κέρκυρα, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μηπως γινεται καπως να αλλαξει το ονομα in-match πανω απο το κεφαλι του παιχτη στο 3d να γινει ασπρο γιατι το ειχα συνηθισει ετσι και μετα την αλλαγη στην ελληνικη περιγραφη πηρε ενα γκρι χρωμα που με κουραζει ελαφρως...(αν μου βρειτε μια λυση θα σας ευγνομονω) κατα τα αλλα 1000 θενξ για αλλη μια φορα στον koeman...

edit:με το skin του el torero παιζω..
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω εχω το ιδιο προβλημα με το φιλο vderevak.Δηλαδη μου βγαζει τετραγωνακια με το default skin του παιχνιδιου ενω στο dark τα βγαζει κανονικα!Πως μπορω να το διορθωσω?
emo sucksssss
steve62742
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sat Dec 03, 2005 12:21 pm
Football Manager της ομάδας: Firewind FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια γινετε να εχουμε τα ελληνικα με την παλια γραμματοσηρα?γτ με την καινουργια τα ονοματα φαινωνται παααααρα πολυ μικρα αλλα και τα νουμερα πχ το ποσοστο καταστασης των παιχτων
stratos 777
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Tue Jun 10, 2008 9:50 am
Football Manager της ομάδας: ----
Αγαπημένη Ομάδα: OLYMPIACOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε ειναι τελειο


ΜΠΡΑΒΟ -doublekiss -doublekiss -doublekiss
Image
karagian7
Trialist
Trialist
Posts: 82
Joined: Tue Jun 10, 2008 9:42 am
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

μπραβο αδερφε απιστευτη δουλεια!!!
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια δεν εχω βαλει καποιο patch και πηγα να δω τον φακελο data και ειδα οτι δεν υπαρχει φακελος match events,αλλα events σκετο.το μετονομασα σε match events αλλα μετα μου εκλεινε το παιχνιδι πριν ανοιξει εκει που φορτωνε για να μπει στο κεντρικο μενου.τι να κανω??
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
jk313
Trialist
Trialist
Posts: 88
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:09 pm
Status: Θέλω να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι να περιμένω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
Location: Κέρκυρα, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να ξαναμετονομασεις το φακελο οπως ηταν πριν και να σβησεις απο μεσα οτι επιπλεον εβαλες
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εκανα αυτο αλλα αντι για γραμματα εχει τετραγωνακια..τωρα τι γινεται?? -toixos2 -toixosmesh -wall
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
jk313
Trialist
Trialist
Posts: 88
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:09 pm
Status: Θέλω να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι να περιμένω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
Location: Κέρκυρα, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ψαξε λιγο στις προηγουμενες σελιδες του τοπικ και θα βρεις τη λυση.. ειτε το σκιν ειτε η γραμματοσειρα ειναι το προβλημα. αναφερεται καπου πιο πριν
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok ευχαριστω πολυ.καλη συνεχεια. -traino
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
dimitriseta
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Mon Jan 12, 2009 8:05 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κατ αρχήν συγχαρητήρια και από μένα για την άψωγη δουλειά σας που και φέτος θα μας κλείσετε στα απίτια μας και έτσι θα γλειτώσουμε και κανένα φράγκο.
Έυχομαι να μην υπάρχουν πολλοί ακόμα που παλεύουν να εγκαταστήσουν την μετάφραση, αλλά αν υπάρχουν παραθέτω και γω τις δικές μου ενέργειες ελπίζοντας να τους βοηθήσω.
- Είχα αρχικά την απλή έκδοση (χωρίς patch) και το αρχειο της μετάφρασης που κατέβαζα ήταν ελλειπές σε φακέλους σε σχέση με αυτά που έλεγε το read me.Οπότε κατέβασα το 1ο patch και το εγκατέστησα.
-Στη συνέχεια κατέβασα και το αρχείο της μετάφρασης που απευθύνεται στην έκδοση με το 1ο patch (http://www.fmgreece.gr/rokdownloads/fm2 ... -----patch) και όλα καλά αφού οτι εγραφε στο read me αυτή τη φορά υπήρχαν όλα κανονικά.
-Τέλος άλλαξα το skin από dark που το είχα σε απλό default και λειτούργησε θαυμάσια (με dark skin βγάζει κουτάκια).
-ΑΑΑΑΑΑ και το βασικο, όχι μόνο δουλεύει αλλά και η γραμματοσειρά και τα χρώματα παρέμειναν ως είχαν.
-Ελπίζω να επωφεληθεί κάποιος από τα παραπάνω αναγραφώμενα μου γιατί δουλειές σαν και αυτή είναι για να τις εκμεταλεύονται το δυνατόν περισσότεροι.
-Συγχαρητηρια και πάλι.
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ολα οκ απλα αλλαξα το skin.1000 μπραβο στον αλεξανδρο για το τρομερο του εργο!! -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
dimitriseta
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Mon Jan 12, 2009 8:05 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε μάγκες με τα vista υπάρχει κανένα πρόβλημα? Εγω εχω windows και μου παιζει μια χαρα αλλά ένας φίλος που έχει vista και το ίδιο patch (1o patch) με μενα και το ίδιο skin (default ασπρο) , βάζει τα αρχεία ακριβώς εκεί που τα έχω εγώ και του βγάζει κουτάκια... -meaculpa
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”