Σταθερή τακτική? Δεν γίνεται...

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Thanix
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Wed Jan 07, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jeydee wrote:
Thanix wrote:Θα την τσεκαρω και θα σου πω... :-D

Εχω τρελαθει με αυτο το πατς...παιζω απο το 97 μανατζερ και εινια η πρωτη φορα που δεν μπορω να στρωσω την ομαδα -toixos2

Ευχαριστω
Ακριβώς το ίδιο ρε φίλε..Με τιποτα όμως!!!
Και γω απ'το 97 παίζω, φέτος δεν γίνεται δουλειά με τίποτα...
Ε τώρα με Man Utd να μη μπορώ να κερδίσω εκτός με ΤΙΠΟΤΑ...
Φέτος το παιχνίδι είναι Τέρμα Εκνευριστικό, χειρότερο από κάθε άλλη χρονιά!!
Υ.Γ. Εντάξει στα ντέρμπι ειδικά, ούτε κατά διάνοια!!!
Φιλε μου τη βρηκα τη λυση :-D
Αν θες σου στελνω τακτικη
Einmal Lowe Immer Lowe! TSV 1860 MUNCHEN!
matrixxakos
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Mon Jul 07, 2008 11:02 pm
Football Manager της ομάδας: LiverpooL
Has thanked: 0
Been thanked: 0

την προτη χρονια αστα να πανε πηγενα εξω και εχανα πανιγιρικα κοντεψα να φαω ποδι απο τον παοκ. την δευτερη αγωρασα καπιους παιχτες και αποφασισα να μετατρεψω την ομαδα μου ουσιαστικα σε μια ομαδα που θα σκοραρει πολυ και ας τρωει οσα γκολ θελει... μιας και δεν ιπιρχαν τα χρηματα να αγορασω και αμιντικους και δεν ειχα σκοπο να σπασω την οθονη κανοντας μ πασσινγ γκειμ ο λεβαδιακοσ μεσα στην τουμπα. για αυτο πιρα γρηγωρο επιθετικο mounche wingers pira leonardo k quintana 10 pira ton sapara και αμυντικα χαφ κρατισα ηλιαδη και πιρα και τον bastia apo astera tripolis. μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστιμενος διοτι βγαζω τρομερες επιθεσεις καθαριζω τα μικρα ματσ πολυ νορις και κανω ροτασιον αλλα οπως ειπαμε τιχενει και καμια φωρα να φαω και 2 κουτσα γκολ απο το πουθενα με 2 επιθεσεις μονο. θα σου δειξω μια φωτο με το πως παιζο μονο το συστημα διοτι την εχω αναρτισει στο φασεμπουκ να την δει ενας φιλος διστιχος δεν ειμαι στο πσ μου για να ανεβασω την τακτικη


thelo na me sinxoresete gia ta xiliades orthografika. distixos emeis oi dislektikoi den kseroyme poly kala orthografia logo tou oti , oti kaname sto sxoleio itan proforika. kai paly signomi
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5896
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Μη ζητας συγνωμμη για αυτα τα θεματα.Επειδη κατα τα αλλα χρησιμοποιεις καλα την γλωσσα(και συνταξη και απ' ολα),βγαζει μια χαρα νοημα αυτο που γραφεις και διαβαζετε σχετικα ανετα.Μπορω να σου βρω 100αδες ποστ εδω μεσα που διαβαζονται πολυ δυσκολοτερα απο τα δικα σου απο ατομα χωρις "προβλημα".Απλα προσεχε λιγο να αποφευγεις να γραφεις ελληνικα με αγγλικους χαρακτηρες,γιατι ειναι κουραστικοι και αντιαισθητικοι(και βαρβαροι),και γιαυτο το λογο απαγορευονται στο site.
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”